Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
18 éve 7 hónapja #282972 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Javaslom a nemtomkinek, aki erről dönt, hogy tanulmányozza icke javaslatát, én támogatom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282971 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brandir és Kriszana.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282968 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kik kapták meg eddig?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282964 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FIGYELEM! A 2006-os Mathom-díj átadáshoz a jelöltek neveit a gumipok@tolkien.hu e-mailcímre kell elküldeni. A díjat hagyományosan minden évben az az MTT-tag kapja, aki a megelőző évben a legtöbbet tette a társaságért. A jelöltek közül a díjazottat a vezetőség választja ki. A vezetőség tagjai nem jelölhetőek. Az e-mailben bárki, bárhány személyt jelölhet, igény szerint egy pár soros kommenttel vagy anélkül.
A díjat az MTT farsangon fogjuk átadni 2006. február 25-én az ipartestületi székház dísztermében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282962 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
:agree:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282959 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A 2006-os farsang VÉGLEGES helyszíne az Ipartestületi székház díszterme. A pályázókat megkérem, hogy ezzel számoljanak.
Akiknek vannak olcsóbb, jobb ötleteik esetleges későbbi rendezvények helyszínére, azoknak várjuk a javaslatait. Egy 1 hónapon belül tartandó rendezvény helyszínét hiba lenne kérdés tárgyává tenni. Ezzel a vitát lezártnak tekintem. Az építő javaslatokat és kritikákat köszönjük.
Az energiákat kéretik innentől a jelmezek kiötletelésére és elkészítésére fordítani. ::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282953 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa, aki farsangozni akar, úgyis ki fogja fizetni a belépőt.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282950 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem ezt MOST ne mondjuk vissza (ipartestületi) a többi helet pedig szépen fentartjuk a követekző cucchoz. Szerintem ez így jó lenne.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282945 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Emberek, a felhívást pusztán azért tettem ki, mert kaptunk egy fülest, hogy lehet, páran tudnak olcsóbb helyet is. Mivel ennyi volt az infó, asszem logikus volt, hogy megkérdezünk titeket...

Remzy_mama listájából szerintem csak egyetlen egy jöhet szóba, mégpedig ez: KASZ M

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282937 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta: Jaigen.
Nem kifejezetten sokezer forintos cuccra gondolok. (bár persze olyat is lehet) hanem kis kínai piaci cuccra.


Üdvözletem!

És mondjuk legalább négy-öt darabot; nem ismerem túlzottan a működésüket, de elvileg egy frekvencián sugároznak, tehát mindenki hall mindenkit.
Ha gondoljátok, a tavaszi közgyűlésig nem fizetek tagdíjat, veszek helyette ilyet, és elszámolunk :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282933 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rayan írta: Farsanghoz inkább nem kommentelek.

Viszont Alyrnak nagyon igaza van, vókitóki is van a világon. LEP-en meg egyéb marhaságokon is nagy hasznát venné a társaság (plázadekorációnál tapasztaltam).

Úgyhogy ahelyett, hogy vita megy, inkább vegyen az emtété vókitókit. Spórolni azon érdemes.

Béke


Jaigen.
Nem kifejezetten sokezer forintos cuccra gondolok. (bár persze olyat is lehet) hanem kis kínai piaci cuccra.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282932 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Farsanghoz inkább nem kommentelek.

Viszont Alyrnak nagyon igaza van, vókitóki is van a világon. LEP-en meg egyéb marhaságokon is nagy hasznát venné a társaság (plázadekorációnál tapasztaltam).

Úgyhogy ahelyett, hogy vita megy, inkább vegyen az emtété vókitókit. Spórolni azon érdemes.

Béke

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282927 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta: Ha próbálkoztok is olcsóbb helyet találni, MIÉRT kell ezt NYILVÁNOSAN, ország-világ előtt?... :roll:


Ősszel az élő gondolatok találkán pont az volt a vezetőséggel, ill tevékenységével szembeni egyik legnagyobb kifogás, hogy a tagság mindennel akkor szembesül amikor már kész tény és nem tud benne részt venni korábban.

Úgyhogy most pont emiatt ne tessék már beszólni nekik.

Más részről én sem találok kivetnivalót abban, hogy a vezetőség keres egy olcsóbb helyet, ha figyelembe vette, hogy mivel már van egy foglalásunk az Ipartestületibe, akkor ott romlik a megítélésünk és esetéeg később emiatt bajunk lehet.

Más részről meg:
Szeretném kérvényezni egy vagy két pár kínai piaci walkie-talkie beszerzését a nyári táborra.
Tudom, hogy messze van még, de a LEPre sem lett beszerezve pedig az októberi vezetőségin szintén kértem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282915 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Emberek, nyugi.

Abban nem találok semmi kivetnivalót önmagában, ha a vezetőség olcsóbb helyet próbál találni, hiszen attól, hogy tavaly jól jöttek ki, még elképzelhető, hogy idén még jobban akarunk.
Viszont. Én sem gondolom, hogy a farsang előtt egy hónappal, ill. a határidő előtt egy héttel kéne ezt megoldani. Így nekünk - potenciális szervezőknek - is nehéz költségvetést csinálni, és helyszíni adottságokban gondolkodni, azt hiszem, hogy egy éve tudjuk, hogy megint lesz farsang, előbb is tudtuk, hogy az Ipartestület nem olcsó.
Ennek ellenére kérlek, Ana, hogy ne mondd le.

Szvsz.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282912 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jelezném, hogy tavaly pont ugyanennyibe került a farsangi terembérlet ugyanott, és akkor nem volt semmi baj vele, sőt még olcsón is hozták ki a tavalyi szervezők a bált (szvsz). :? :idea:
Mi a nyavalyának kell utolsó pillanatban változtatni, amikor már a pályázati felhívásba is beleírtátok a helyszínt, mint eldöntöttet?! Az lesz a vége, hogy sehol nem kapunk helyet, és nem lesz farsang... :roll: Hány éve szórakozunk a teremkereséssel, miért pont most, ráadásul az esemény előtt egy hónappal találnánk egy extraolcsót?! 8O :?
És Anának is igaza van, bár szerintem a vezetőség is égeti magát a tagság előtt ezzel a kapkodással és mások kellemetlen helyzetbe hozásával. :roll:
Ha próbálkoztok is olcsóbb helyet találni, MIÉRT kell ezt NYILVÁNOSAN, ország-világ előtt?... :roll:

Senkit nem szeretnék megbántani, és tudom mi jogon szólok bele (maximum potenciális szervező jogán), de kicsit idegessé tett az alábbi pár bejegyzés, úgyhogy bocsánat ha kicsit emeltebb a hangnem... :oops:
Én csak azt szeretném, hogy legyen Farsang és jó legyen, és értelmetlen dolgokon ne idegeskedjünk és ne bántsuk meg egymást a másik munkájának semmibevételével... :roll: :!:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #282901 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

kriszana írta: jó, akkor én most, ebben a pillanatban visszamondom az Ipartestületit február 25-re, hogy ne küldjenek megállapodást, és töröljék ki a foglalásunkat, mert nem elsz aláírva a szerződés.
Végülis nagyon klassz és kényelmes, ha nem a Társaság ég a dolog miatt, hanem én, ugye.

És legközelebb nem vagyok hajlandó kedvezményesen termet szerezni, sem lealkudni és kuncsorogni semmilyen rendezvényre.


Kedves Ana.
Légy szíves, ne.

Határidő: Jan. 22. vasárnap éjfél.
A pályázatban igyekszünk megoldani a pénz dolgot, ugyanis mi is szeretnénk az Ipartestületiben farsangolni...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282899 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
jó, akkor én most, ebben a pillanatban visszamondom az Ipartestületit február 25-re, hogy ne küldjenek megállapodást, és töröljék ki a foglalásunkat, mert nem elsz aláírva a szerződés.
Végülis nagyon klassz és kényelmes, ha nem a Társaság ég a dolog miatt, hanem én, ugye.

És legközelebb nem vagyok hajlandó kedvezményesen termet szerezni, sem lealkudni és kuncsorogni semmilyen rendezvényre.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282893 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
No - válasszatok egyet helyszín, ár és létszámtól függően. Ha kapok értesítést melyiket hívjam, megteszem. Ezeket mostmár elmentem, mert a Samhain topikból 20 perc alatt sikerült összevagdossam. Ált suli kilőve, külsős rendezvény letiltva.
Más is lementhetné
Csók

Budapesti M

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282888 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Persze, mindenki kérdezzen meg mindent hamar. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282884 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megkérdezzem az ált.iskolát? Kb. 60,000.- kértek volna Halloweenra is. Mondjuk nagyságrendekkel nem alacsonyabb...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282881 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FONTOS!

Tud-e valaki farsangozásra alkalmas helységet febr. 25-ére, ami olcsóbb az Ipartestület által kért 75 000 Ft-nál?
Sürgős reakciókat várunk!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282740 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Laurelen írta: NEM vagyok hétalvó.

Bocsánat, tulképp igaza van - bár tény, hogy minden reggel olyan volt, mintha még egy hét alvásra lenne szüksége :lol: - de itt is hyperaktív, lelőhetetlen, állandóan táncoló marionett figura volt : )
Ezért szeretjük.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282734 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
NEM vagyok hétalvó.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #282709 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok,

múlt hétvégén Prágában jártunk öten a Társaságból.
Ha érdekel benneteket, itt egy kis élménybeszámoló:

Vidám, nevetős utunk volt. Mint a sivatagi kalózok, hangosak és jókedvűek voltunk.
Nem gondoltam volna, hogy létezik bolondabb, 'hülyébb' társaság a miénknél.
Pedig már érkezéskor feltűnt, hogy nagyon otthonosan érezzük magunkat. (Az iskolát könnyen megtaláltuk, az utcán pár jelmezes-kardos emberke randalírozott cigi-szünet felkiáltással) Néhány óra elteltével azonban rádöbentünk, hogy - egészen hihetetlen és meglepő módon - ők hülyébbek, mint mi. A hangulat mindenesetre frenetikus volt.
Képzeljetek el egy 300-400 embert, akik kibérelnek egy egész általános iskolát. Minden teremben törénik valami.
Az egyikben teázót rendeznek be, és teát, forrócsokit, levest és némi kétszersültet is lehet kapni az éhező Tolkienistáknak. A másik tantermet kibérelték az orkok. Naponta többször hangos dob-koncert hangzik fel, és táncolnak, énekelnek, játszanak a ritmusra. Óriási!
Több tanterem szimplán hálónak van berendezve, és elszórtan itt-ott, minden fordulóban zenél valaki. Vannak, akik nem elégszenek meg a tanteremben lévő fekhelyekkel, inkább sátrat hoztak magukkal, s abban rendezték be hálótermüket.
Mindenfelé kosztümös emberkék táncolnak, zenélnek, énekelnek. Itt az a ciki, ha civilben kószálsz közöttük. Vidám emberek mindenfelé, citerások pengetik hangszerüket, az elsőn az Ork banda épp most kezdett rá újra, s a pörgő dobpergést mindenfelé hallani.

A nagyobb előadások, a vetélkedő és az esti koncert a tornateremben kerül megrendezésre. Ez utóbbira Németorszából, a berlini Tolkienistáktól érkezett a Fauns nevű zenekar. A zenéjük jó, de inkább táncolniuk kellene ének helyett.
Ez egy olyan rendezvény, ami nem a külvilágnak szól. Csak együtt szeretnék jólérezni magukat egy gondtalan hétvégére. Nem számít, hogy mennyi a bevétel, a reklám költség is minimális volt, önköltségen hozzák létre a minden korosztálynak szóló hippi-tanyát, s mivel tél van, ezért nem mondhatom, hogy apró Woodstock volt. De ha Woodstock-ot télen rendezték volna, minden bizonnyal valami hasonló lett volna :)

És Prága. A város, melyet megkímélt a történelem
Alig egy hétvégét töltöttünk ebben az elvarázsolt városban, mely olyan, akár egy színes, képes történelemkönyv. Múltja van.
Még így, -7 fokban is gyönyörű. Fővárosként is megvan az a pompa és kisvárosi jelleg benne egyszerre, ami Budapestből hiányzik. Prága itt maradt a múlt század méltóságával Európa közepén.
A ködből előgomolygó Moldva fölött a Károly híd barokk szentjei vigyázzák lépteinket. Több, mint fél évezrede már, hogy áll e híd, korokon ível át. És mindegy, hogy nincs nyár, nem zöldek a fák, és a hegyek tetejét hó borítja, az elegancia a méltóség (:) sugárzik a városból. Alig 1 millió ember él itt.
A palota falától néhány méterre a semmiből tárul szemünk elé a Szent Vitus Székesegyház. Gótikus ívek, rozettás ablakok, karcsú támpillérek fölött vízköpő szobrok magasodnak. A látvány lenyűgöző, majdnem félelmetes. Vagy az Abszolútra hasonlító Aranyművesek utcája, apró, színes házaival, kicsiny ablakaival, és hangulatos sikátor-szerű utcájával.

Az Óváros tér (Venczel tér), - melyet a Szent Miklós templom, a Storz ház és a Városháza övez, melyen az híres Orloj óra található, mely nem csupán az időt, de a Nap és a Hold járását is mutatja. Ablaka minden kerek órakor kinyílik, s az idő múlását jelképező halál elővezeti a 12 Apostolt. A legenda szerint az Orloj megjósolja a bajt.
Kevés olyan város akad, mint Prága. Tele marionett bábu árusokkal, ajándékboltokkal, és csecsebecséket, apróságokat árusító bazárokkal.
Ismét megcsodáltam a királyi palota kapuja fölött dinamikusan ábrázolt szobrokat, ahol az erő és az erőszak, de nem a brutalitás látszik.
Gyönyörű.

A legszebb európai főváros szelíden áll a Moldva partján, melyen átível a Károly híd, ahol a kőszentek évszázadok óta vigyázzák a prágaiak álmát.
Ez mind-mind Prága.

A hazaúton Ancalimon Kamikaze nevű energiaitalt ivott, fáradtak voltunk és jókedvűek. A Szlovák főváros mellett elhaladva - mindkét alkalommal - meghallgattuk a Ghymes Pozsonyról énekelt számát. Hogy stílusosak legyünk.
Lau Prágában is itt is hyperaktív, lelőhetetlen, állandóan táncoló marionett figura volt, Brandir gyakorlatias, mint mindig, Angwen bölcs és következetes, Ancalimon itt is sajtot evett, és nem kóstolta meg a knédlit. S mindannyian gazdagabbak lettünk a közös élménnyel, és Prága emlékével. Az emberekkel - lengyelek, csehek, németek - akikkel találkoztunk és váltottunk pár szót. A rendezvény újszerűségével, tapasztalataival. Az emberek lelkesedésével. Jókedvük ránk is átragadt.
Szombat este, miközben megkóstotuk a csehek mézsörét, amely Medovina névre hallgat, Lau, Brandir és Angwen az iskola szűk folyosóján rögtönzött tánc-tanfolyamot tartott a vállalkozó kedvű cseheknek-németeknek.
Vasárnap, búcsúzóul részt vettünk a kvízjátékban - külön a kedvünkért lefordították a kérdéseket angolra is.
Érdeklődök voltak velünk és kedvesek. Cserébe meghívtuk őket a nyári táborba. Kíváncsivan várom, vajon eljönnek-e?

Képek itt: www.kep.tar.hu/season/50207942#2 (758 db.)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282474 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta:

Aeglos írta:

Brisa írta: A Mathom-díj átadására ezúttal is teret és időpontot igényel az MTT vezetősége.


és a Gandalf-díj?
már tavaly is elfelejtettek csináltatni...


Drágáim, már ne is haragudjatok: a Gandalf-díjat az MTT tagsága adja a vezetőség valamely tagjának. Csak nem képzelitek, hogy mi fogunk venni magunknak ajándékot??? :eek4:


Elfelejtettek csináltatni, igen a tavalyi farsang szervezői...
Nem is úgy gondoltam, hogy teret és időt igényel rá az MTT vezetősége, és átadja magának, hanem úgy, hogy egyáltalán szerepeljen a kiírásban. A Gandalf-díj mibenlétéről eddig semmi részletet nem tudtam, hasznos, hogy leírtad...
Egyrészt fogalmam sem volt róla, hogy ez nem egy vándordíj, mivel szavazás tavaly is volt, így az lett volna értelemszerű, hogy rendesen a farsang szervezői gondoskodjanak erről is, amennyiben nem vezetőségi tagok.

Szóval nem vándor-díj, nem kell belőle hagyományt csinálni, a Ti ötletetek volt, az egész meglepetés volt, nem tudott róla senki, sőt még a Farsang szervezőihez sem kötődik (azon kívül, hogy az első Gandalf-díjat tényleg Farsang-szervezők eszelték ki)...

Jó...

Szerintem a tagság amúgy is elég kreatív a meglepetések kitalálásában... :D 8O

Remélem, hogy csak én maradtam így le a többiek ezzel mind tisztában voltak. Ne haragudjatok, tényleg belegondolhattam volna jobban is...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282422 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Aeglos írta:

Brisa írta: A Mathom-díj átadására ezúttal is teret és időpontot igényel az MTT vezetősége.


és a Gandalf-díj?
már tavaly is elfelejtettek csináltatni...


Drágáim, már ne is haragudjatok: a Gandalf-díjat az MTT tagsága adja a vezetőség valamely tagjának. Csak nem képzelitek, hogy mi fogunk venni magunknak ajándékot??? :eek4:

A kavarodást az okozta, hogy ezt még anno én találtam ki és indítottam útjára - Kriszanával vállvetve, amikor még NEM VOLTAM VEZETŐSÉGI TAG. Így hát teljes titokban - a farsangszervezői "hatalmamnál fogva - meg tudtam oldani, h a tagság pár száz Ft-tal többet fizessen a belépőkért, amiből is egy csini kis korsót csináltattunk Ankalimonnak, az akkori díjazottnak. Mindezt úgy, hogy a helyszínen a vezetőség semmit nem sejtett, így a meglepetés teljes volt.

De ez semmiképpen nem vándordíj, hiszen a korsón szerepel is a díjazott neve. Ez is egy félreértés volt.

Így hát az az érdekes helyzet alakult ki tavaly, hogy a farsang szervezői értesíették a vezetőséget, h ezúttal rám szavaztak a legtöbben és gondoskodjuknk a díjról... Hát nem gondoskodtunk...
Remélem most már érthető, hogy miért nem...

Ugyanezen ok miatt a vezetőség nem kér időt a farsangon arra, hogy saját magának díjat adjon át. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282413 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: A Mathom-díj átadására ezúttal is teret és időpontot igényel az MTT vezetősége.


és a Gandalf-díj?
már tavaly is elfelejtettek csináltatni...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282404 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Hivatalos felhívás

A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2006. februári farsangi bál megszervezésére és lebonyolítására. A rövid koncepciót és a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2006. január 22. (vasárnap) éjfélig.

A keretek:

A farsangi bál koncepciója kövesse az eddigi hagyományokat (kerettörténet, király- és királynőválasztás, műsor stb.) Jellege ismét elegáns, bálszerű legyen. Éjfél után azonban sokszínű zenei stílusról kell gondoskodniuk a szervezőknek!

A Mathom-díj átadására ezúttal is teret és időpontot igényel az MTT vezetősége.

A kijelölt főszervezőnek és csapatának kell elkészíteni az előzetes költségvetést (amelyet elfogadásra be kell nyújtani az elnökségnek), megszervezni a programokat (legyen tombola!), az étel- és italfogyasztást, valamint a bál helyszíni lebonyolítása is feladatuk közé tartozik.

A rendezvény helyszínét - az Ipartestületi Székházat - a vezetőség fogja lefoglalni várhatóan 2006. február 25-ére. (A terembérlet költségével számolni kell a szervezőknek!)

KIEGÉSZÍTÉS:

A szervezőknek a rendezvényt megelőzően a pénzügyi lebonyolítást -
belépőjegyek árusításának mikéntje bizonylatolása, elszámolás módja -
kötelezően konzultálni a kell a pénzügyi vezetővel! A rendezvényt követő 1
héten belül el kell számolnia a pénzügyi vezetővel, cserébe a költségvetés elkészítésében szívesen nyújt előzetes
segítséget, kontrollt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282260 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hivatalos felhívás


A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2006. februári farsangi bál megszervezésére és lebonyolítására. A rövid koncepciót és a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2006. január 22. (vasárnap) éjfélig.

A keretek:

A farsangi bál koncepciója kövesse az eddigi hagyományokat (kerettörténet, király- és királynőválasztás, műsor stb.) Jellege ismét elegáns, bálszerű legyen. Éjfél után azonban sokszínű zenei stílusról kell gondoskodniuk a szervezőknek!

A Mathom-díj átadására ezúttal is teret és időpontot igényel az MTT vezetősége.

A kijelölt főszervezőnek és csapatának kell elkészíteni az előzetes költségvetést (amelyet elfogadásra be kell nyújtani az elnökségnek), megszervezni a programokat (legyen tombola!), az étel- és italfogyasztást, valamint a bál helyszíni lebonyolítása is feladatuk közé tartozik.

A rendezvény helyszínét – az Ipartestületi Székházat – a vezetőség fogja lefoglalni várhatóan 2006. február 25-ére. (A terembérlet költségével számolni kell a szervezőknek!)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282138 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gillz, terveink szerint kereken egy hónap lesz a szervezésre, sőt egy óriási segítséget is tervezünk nyújtani. ;)

Mi is tanultunk ám a hibáinkból. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.877 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére