Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
18 éve 4 hónapja #290168 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!
Táncest jegyeket lehet venni Kincsőtől az alábbi elkövetkező időpontokban és helyszíneken:
ápr. 27-én (csüt) fél6-tól az ELTE-BTK épületében, Ajtósi Dürer sor 19-21.
ápr. 28-án (péntek) 4-től ugyanitt
ápr. 29-én (szombat) a Beltaine-on.
Ezenkívül lehetőség van átutalásos jegyvételre is, a részletek a tánctopicban találhatóak.
Gyertek minnél többen, és szerezzetek magatoknak egy feledhetetlen estét! :D
-a jegy mellé még műsorfüzetet is adunk, ami Julcsi keze munkáját viseli, neki külön köszönet...
Pussz: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290090 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

icke írta:

Kincső (Thilanna) 2006. február 7-én írta: A táblázatban szereplő 196 fő közül[size=9:ykoao5b6] (vannak olyanok, akik sohasem fizettek vagy összesen 1 hónapot fizettek, konkrétan 47 ember)[/size], amennyiben rövid időn belül nem rendezik 12 hónapnál is több tartozásukat, 93 főt kell kiléptetnünk[size=9:ykoao5b6] (látható, hogy ezeknek kb. fele - a fent említett 47 fő - gyakorlatilag soha nem volt aktív tag).[/size]

Üdvözletem!

A kiléptetést azóta végrehajtottátok? Hányan kaptak észbe? Hogy állnak most a tagság arányai?
Mikor vezette be az elnökség a "felfüggesztett tagság" intézményét (év, esetleg hónap)?
[size=9:ykoao5b6]Bocsánat, hogy mostanában minden hülyeségre rákérdezek, de a szakdogámhoz van szükség ezekre :) [/size]

icke


Igen, március elején vagy vmikor ekkor kimentek a levelek. Azóta nem számoltam újra az aktív tagságot, ha írjuk a KGY-levelet, akkorra kiderül :P
A felfüggesztést a tavaly májusi (vagy azelőtti?) közgyűlésen vezettük be szerintem, de ez csak az én hosszútávon megbízhatatlan memóriám adata :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290084 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!!!
Mint tudjátok, már a nyakunkon a táncest. És jegyeket lehet bőszerivel kapni már rá, a tánc topicba nézzetek el a helyszín és időpont érdekében. Az a hatalmas probléma, hogy mi nagyon készülünk, és tényleg mindent beleadunk, de ha nem vesz elég ember jegyet, akkor pofára fogunk esni... és nem a színvonal miatt, hanem anyagilag, mivel elég drága a hely. Szeretnék mindenkit megkérni arra, hogy tiszteljen meg jelenlétével minket, mert a ti szórakoztatásotokra csináljuk, és hívjatok el minden olyan embert akit érdekelhet a dolog. Tényleg csak arra kérlek titeket, gondoljátok át, mert nem üres nézőtérnek akarunk fellépni, és szerintem letettünk már annyit az asztalra, hogy rászolgáljunk a bizalmatokra...
Előre is köszönöm: Ladis

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290079 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) 2006. február 7-én írta: A táblázatban szereplő 196 fő közül[size=9:1jqv8tkj] (vannak olyanok, akik sohasem fizettek vagy összesen 1 hónapot fizettek, konkrétan 47 ember)[/size], amennyiben rövid időn belül nem rendezik 12 hónapnál is több tartozásukat, 93 főt kell kiléptetnünk[size=9:1jqv8tkj] (látható, hogy ezeknek kb. fele - a fent említett 47 fő - gyakorlatilag soha nem volt aktív tag).[/size]

Üdvözletem!

A kiléptetést azóta végrehajtottátok? Hányan kaptak észbe? Hogy állnak most a tagság arányai?
Mikor vezette be az elnökség a "felfüggesztett tagság" intézményét (év, esetleg hónap)?
[size=9:1jqv8tkj]Bocsánat, hogy mostanában minden hülyeségre rákérdezek, de a szakdogámhoz van szükség ezekre :) [/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289920 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
TÁNCESTJEGYEK kaphatóak ma a fogadóban Kincsőnél!
Vegyetek és gyertek el május 6-n! :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #289840 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Engedélyt kérnék a szerzőtől a Tolkien HU oldalán szereplő Tolkien-életrajz átvételére és átszerkesztésére a szakdolgozatom számára (mielőbbi választ kérnék az érintett(ek)től, legyen az igenlő vagy elutasító).

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289772 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem! Pénteken lesz A HOBBIT - Kritikai kiadás hivatalos könyvbemutatója (részletek: www.tolkien.hu/view.php?&c=3&a=2033 )! Aki részt szeretne venni ezen, hívja fel Ankalimont és igényeljen ingyenes belépőt (máskülönben fizetni kellene érte) legkésőbb péntek reggelig! Aki nem tudja Ankalimon telefonszámát, írjon nekem privit!
Aki erről lemarad, sajnálhatja majd! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289255 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Táncbarátok!

Lassan vége a sötétség népének uralmának, és eljön a fény tündéreinek ideje.
A Fényhozók tiszteletére Táncestet rendezünk, egy színes válogatást a világ, a különböző korok és a fantázia táncaiból .

Időpont: Május 6. 18.00 (szombat)
Jegyek: 700.- (MTTs) 900.- (nem MTT-s), kaphatóak Kincsőnél.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288216 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
És ezt az elmaradt vezetőségit márc. 27- én, hétfőn este pótoljuk, ugyanott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287877 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves mindenki és vezetőségi társaim.

Ezúton szeretném sajnálatomat kifejezni a vezetőségi ilyetén alakulásáért. Azthiszem tartozom némi magyarázatal a történések rám eső részét illetően.

Még hétfő délelőtt, miután Brandir jelezte távolmaradását írtam én is egy mailt, miszerint mindenki érjen oda pontosan, mert nekem is programom lenne, és csak 19.15-ig tudok maradni. Este a rendes időben útnak is indultam, hogy odaérjek pontosan. Körülbelül az út 3/4-ét tettem már meg amikor Ankalimon elnök urunk felhívott, hogy ő nem tud jönni a munkahelyén adódó problémák miatt. Ezt bevallom némi ingerültséggel fogadtam, hiszen mindenki tudott szólni időben távolmaradásáról, vagy jelenlétének korlátjairól, és valószínüleg nem idnultam volna el potyára én sem, ha tudom, hogy a vezetőségi határozatképtelen lesz. (ugye LAu, Ery és én kevesek lettünk volna bármihez.) Kis mérgelődés után közöltem ezt a tényt az elnök úrral minekután megegyeztünk, hogy a dolgok ilyetén alakulásáról szól Launak és Erynek, hogy ők se jöjjenek potyára. A továbbiakban - és ez egyértelműen az én hibám amiért bocsánatot is kérek - elintézettnek véltem a vezetőségi ügyét és a találkozómra igyekeztem. Mivel rendkívül fáradt voltam és kicsit dühös is, nem jutott eszembe, hogy a vezetőségin nem csak a vezetőségi tagok lennének jelen és hogy elsősorban az információáramlásért felelős titkárunkat kellene hívni és a számunkra helyet biztosító intézménybeli hölgyet. Tőlük is ezúton szeretnék elnézést kérni, valamint minden olyan jelen volt tagtól és vezetőségi tagtársamtól, akiket figyelmetlenségemből fakadóan hátrányos helyzet ért.
...megasorry...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287767 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287763 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Aeglos írta: ???


:blackeye:

véletlenül tudom, hogy a vezetőségi az utolsó pillanatban (mivel határozatképtelen lett volna) elmaradt, és gyorsan szóltak mindenkinek, hogy ne jöjjön el. Valószínüleg Titeket nem tudtak elérni.

Én nem vagyok illetékes a dologban, de nagyon szépen kérem, hogy hagyjátok abba egymás hibáztatását, mert szerintem ez egy félreértés miatt van...

Remélem idetéved valami tájékozott elnökségi tag és magyarázatot ad a történtekre.


Már alapvetően az a baj, hogy vannak tájékozott és nem tájékozott elnökségi tagok.
Mire föl?
És nekünk miért nem lehetett szólni, nem vagyunk elérhetetlenek. (én pl fél hatig ültem net előtt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287760 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
???


:blackeye:

véletlenül tudom, hogy a vezetőségi az utolsó pillanatban (mivel határozatképtelen lett volna) elmaradt, és gyorsan szóltak mindenkinek, hogy ne jöjjön el. Valószínüleg Titeket nem tudtak elérni.

Én nem vagyok illetékes a dologban, de nagyon szépen kérem, hogy hagyjátok abba egymás hibáztatását, mert szerintem ez egy félreértés miatt van...

Remélem idetéved valami tájékozott elnökségi tag és magyarázatot ad a történtekre.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287738 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A régi jó "Nagyon különleges ügyosztály" mintájára:

Ez itt a Flame helye! Ez itt a Flame helye!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287718 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezúton szeretném jelezni, hogy a mai vezetőségin megjelentem a keretjáték forgatókönyvének és a csapatok leírásának első változatával.

Mivel a vezetőségnek csupán nagyon kis része volt jelen, a táborszervezők közül pedig senki, (egyedül Brandirról hallottam hogy nem tud jönni) a továbbiakban nem fogadok el a keretjátékkal kapcsolatban semmilyen olyan kifogást, hogy nem szóltam időben.

Én szóltam.

Ti lusták voltatok eljönni és meghallani.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287711 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A mai vezetőségi megbeszélés "jegyzőkönyve":

- Az elnökség részéről csak Ery volt jelen. A többiek közül előre csak Brisa és Brandir jelezték, hogy nem tudnak jönni. A többiek nem szóltak, nem írtak, semmi, azóta sem. Egyszerűen csak nem jöttek el, így Ery egyedül nem tehetett semmit.
- Pandáról és Rózsáról tudtuk, hogy nem fognak jönni, az FB-ből ketten voltunk. De minek...
- Ott volt Alyr és Rabyn is, jót csokiztunk.
- Átvettem Erytől a hivatalos postát és szombaton odaadom Pandának.

Szerintem negatív morális rekordot döntöttetek, szép volt. Háromnegyed órát vártunk rátok.

Nem, ezek után nem kívánok indulni tavasszal elnökségi tagságért, ilyen csapatban nem tudok dolgozni. Keressetek más balekot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287634 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ery írta:

Artemisz (Erenya) írta: :bawling:

Késni nem lehet persze, gondolom..

[size=9:2c5rnm43]( edzés )[/size]


Neked talán lehet. Az elnökség tagjainak aligha...


Hát, nem tudom, lesz-e képem hozzá... Mindenesetre köszönöm! :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287603 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Artemisz (Erenya) írta: :bawling:

Késni nem lehet persze, gondolom..

[size=9:20a77of1]( edzés )[/size]


Neked talán lehet. Az elnökség tagjainak aligha...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287593 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Panda írta:

Artemisz (Erenya) írta: Hánytól lesz Vezetőségi hétfőn?

18.30. Ez nem MTT- s félhét, ez full félhét. :D


:bawling:

Késni nem lehet persze, gondolom..

[size=9:36szdzyd]( edzés )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287584 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Artemisz (Erenya) írta: Hánytól lesz Vezetőségi hétfőn?

18.30. Ez nem MTT- s félhét, ez full félhét. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287580 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hánytól lesz Vezetőségi hétfőn?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287577 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
2006.03.11. 19:36

Producereként örömmel jelenthetem be, hogy Bombadil Toma Új versek című kötete megjelent saját topikjában, Középföldén. A farsangi élő bemutató-ízelítő után most itt van a teljes szöveg, töredékekkel!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287555 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta:

Finduilas írta: Szerintem a vezetőség már rég meg van győzve. Mindenki tudja, hogy kell walkie-talkie ;) És táborra lesz is, úgy tudom.
Don't worry!!! :D


Akkoris megyek vezetőségire.
Egyébkéntis nyilvános, nem?


Gyere, gyere! Party lesz :D !

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287527 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Finduilas írta: Szerintem a vezetőség már rég meg van győzve. Mindenki tudja, hogy kell walkie-talkie ;) És táborra lesz is, úgy tudom.
Don't worry!!! :D


Akkoris megyek vezetőségire.
Egyébkéntis nyilvános, nem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287465 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem a vezetőség már rég meg van győzve. Mindenki tudja, hogy kell walkie-talkie ;) És táborra lesz is, úgy tudom.
Don't worry!!! :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287462 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Panda írta:

Alyr Arkhon írta: Szeretném újra kérni, (és addig fogom amíg a vezetőség nem vesz tudomást végre a dologról)

az MTT számára szeretnék igényelni legalább 2 (de inkább 4) darab walkie-talkie-t nem a hűdedrága fajtából hanem az olcsóbb kínai piaciból.


Március 13., hétfő vezetőségi a Batthyány Alapítványnál (Bp., Eötvös u. 24., Oktogonnál). Ott esetleg személyes benyomást tehetsz. :wink: Biiiiiztos emlékszik rá mindenki, hogy kértél ilyet, de hiányzik a meggyőzés! :wink:
Jóvan, majd talán hátha lesz róla szó....


Személyesen már kértem a LEPre is...
És megyek vezetőségire. Féljetek. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287447 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta: Szeretném újra kérni, (és addig fogom amíg a vezetőség nem vesz tudomást végre a dologról)

az MTT számára szeretnék igényelni legalább 2 (de inkább 4) darab walkie-talkie-t nem a hűdedrága fajtából hanem az olcsóbb kínai piaciból.


Március 13., hétfő vezetőségi a Batthyány Alapítványnál (Bp., Eötvös u. 24., Oktogonnál). Ott esetleg személyes benyomást tehetsz. :wink: Biiiiiztos emlékszik rá mindenki, hogy kértél ilyet, de hiányzik a meggyőzés! :wink:
Jóvan, majd talán hátha lesz róla szó....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287412 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szeretném újra kérni, (és addig fogom amíg a vezetőség nem vesz tudomást végre a dologról)

az MTT számára szeretnék igényelni legalább 2 (de inkább 4) darab walkie-talkie-t nem a hűdedrága fajtából hanem az olcsóbb kínai piaciból.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286963 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem!

Önkéntes segítőket várok március 11-én szombaton fél háromra a Raktárhoz. Rendrakás és rovancs céljából.
Jelentkezni a szokott módon lehet.
Előre is köszönöm!

Ery

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286896 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Mindenki!

Szükségünk van a véleményetekre, a részvételetekre! Tudjuk, hogy várjátok a következő ÉLŐ GONDOLATOK beszélgetést. Az előző alkalommal nagyon jót beszélgettünk huszonegynéhányan. Szeretnénk ezt megismételni, együtt gondolkodni.
A témánk ezúttal a kreativitás mibenléte, holléte és jövőképe, avagy hogyan ne dögöljünk bele a kedvtelésünkbe. Továbbá kiknek, mit és milyen szinten adjunk elő; igények és elvárások tisztázása; az elkötelezettség kérdéséről; szervezési, próbamenedzselési kérdések; dramatizálásról és Tolkien-történetek lehetőségeiről és csapdáiról, vagy amit akartok.
Minderről egymás véleményét március 4-én hallgatjuk meg délután 3 órától Rákos mezején. TALÁLKOZÓ KETTŐ ÉS FÉL HÁROM KÖZT AZ ÖRS VEZÉR TÉREN A METRÓNÁL.
A szünetben lehetőség lesz a talált tárgyak osztályának árverésére, ld. Színművek topik.
Szeretettel várunk mindenkit! Bögrét hozzatok!

A GoMunCs

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.902 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére