Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
18 éve 3 hónapja #295083 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ma lesz vezetőségi, ha valakinek óhaja- sóhaja van, vagy érdeklődik, jöhet. :) Egyes számú feladat "munkakört" adni Angwennek és Gandalfnak, az új vezetőségi tagoknak.
Aki jönne, keresse mag Gandalfot, aki elmondja a pontos címet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294503 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Áfonya írta:

Esgal írta: Egésznapra kéne helyettes, vagy csak időszakosan? Délután kimegyek, legfeljebb nem a nazgúljelmezben fogok megfőni :) szal, ha az úgy jó, én szívesen.


Egész napra kéne, én ugyanis max. csak vasárnap tudok ott lenni, de ha beosztjátok, h. vki délelőtt, Te pedig délután, az is tökéletes. Örök hála, és köszi!


Hát, Áfi, nem tudom, kint voltál-e vasárnap, de nem nagyon kellett volna izgulni a helyettesítés miatt, ugyanis nem nagyon mutatkozott igény a rendezvényen az infopultra... igaz, másra se nagyon. Nem tudom, mi volt vasárnap, de szombaton borzalmasan kevesen voltak kint. Fogalmam sincs, mi volt a népekkel, talán ennyire fontos lenne a foci VB? Mindegy végülis...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294322 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én még nem voltam ilyenen és lenne egy kérdésem evvel kapcsolatban: Lesz valami találkozás elötte? Milyen programok lesznek? kik lesznek? stb...

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294319 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Esgal írta: Egésznapra kéne helyettes, vagy csak időszakosan? Délután kimegyek, legfeljebb nem a nazgúljelmezben fogok megfőni :) szal, ha az úgy jó, én szívesen.


Egész napra kéne, én ugyanis max. csak vasárnap tudok ott lenni, de ha beosztjátok, h. vki délelőtt, Te pedig délután, az is tökéletes. Örök hála, és köszi!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294305 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egésznapra kéne helyettes, vagy csak időszakosan? Délután kimegyek, legfeljebb nem a nazgúljelmezben fogok megfőni :) szal, ha az úgy jó, én szívesen.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294292 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hali!

Vészhelyzeti eset miatt sürgősen infopult-koordinátor helyettest keresek magam helyett az Átjáró napra, szombatra! Életbevágóan fontos, úgyhogy plíz valaki mentsen meg! Sürgős!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294135 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Átjáró Fesztivál

Most hétvégén, jún. 10- 11- én az Átjáró Fesztiválon lesz MTT. Helyszín a Millenáris, jöjjetek bábozást nézni :mrgreen: , táncolni, Hobbitról előadást hallgatni!
És gyertek, mert nagyon jó lesz, ha sokan leszünk :D : szombat délután- este jelmezben! Elő lehet szedni minden tünde-, hobbit-, ork- miegyéb szerkókat, Quenya tetoválást, gandalfbotot és mutassuk be magunkat! :lol:

Program: fesztival.sfportal.hu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292873 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Lassi szerkesztéséhez szeretnék segítőket toborozni. A jelentkezőknek megtanítom a CorelDraw használatát legalább olyan szinten, hogy az újság összerakásában lényegi részt tudjanak vállalni. Jelen helyzetben egyedül az én vállamon nyugszik a Lassi összerakásának felelőssége amit egyre több elfoglaltságom miatt a továbbiakban egyedül nem tudok vállalni. Ha szeretnél résztvenni a tanfolyamon és utána a LAssi tördelésében, szerkesztésében akkor jelentkezz a gumipok@tolkien.hu e-mail címen.

Köszönöm,
Pók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292635 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
MTT szülinap!!!!

Idén is lesz szülinapja az MTT- nek, de az eddigiektől eltérően, ezúttal a negyedik. Ezt ünneplendő, Miskolcra vonulnánk egy hosszú hétvégére, jún. 16- 18. (A közgyűlésen elhangzott Sopron csak megtévesztés volt.)
Előzetes programinfók: megnézzük a Diósgyőri várat, Lillafüredet, kisvonatozunk, barlangot látogatunk és felköszöntjük magunkat.
Anyagilag ez körülbelül 5000 Ft terhelést jelent diákoknak, 6000- t nem diákoknak, pontos árat néhány nap múlva mondunk. Ebben benne van a szállás 2 éjszakára, szombaton reggeli, ebéd, vacsora, vasárnap reggeli, a belépők és a helyi közlekedés.
Ami nincs benne: vonatjegy (Bp- ről diákoknak 660), pénteki vacsora és a Miskolctapolcai barlangfürdő belépője (diák 1100, felnőtt 1600), ezt vasárnap délelőttre tervezzük, nem kötelező, lehet csónakázni is.

Ez az egytelen MTT- s program, amire csak MTT- tagok jöhetnek, aki még nem az és szertene jönni, lépjen be! :P
Pár napon belül lesz konkrét ár, addig várjuk a kérdéseket (Rabyn és én). :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292508 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is gratulálok Alyrnak és Ádámnak, valamint Gandalfnak és Angwennek!

A magam részéről pedig köszönöm az eddigi bizalmatokat.

Alyr, Ádám, dobjatok meg lécci azzal az e-mail címetekkel, ahová a vezetőségi és FB-s leveleiteket várjátok.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292452 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292440 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kifelejtettem két viszonylag fontos dolgot:
Lassi sajnos csak 1- 2 hét múlva lesz, lehet, hogy postán, lehet, hogy másképp, de mindenki fog kapni. :)
Alakult egy akciócsapat, akik jogászszemmel átfésülik az alapszabályt és az őszi kgy- re készítenek egy szép kis listát a javasolt módosításokkal. Aki ezt kitalálta: Stara, csatlakozott hozzá Rózsa, Leguánember és Ankalimon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292425 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Leguanember írta: Köszönöm szépen a támogatást mindazoknak, akik egyik szavazatukkal nekem szavaztak bizalmat a Felügyelőbizottságba! Most majd jogot kell tanulnom :D

Leguanember/Ádám


Gratulálok Neked és a többieknek is! :hello: :cheers:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292410 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm szépen a támogatást mindazoknak, akik egyik szavazatukkal nekem szavaztak bizalmat a Felügyelőbizottságba! Most majd jogot kell tanulnom :D

Leguanember/Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292376 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső már elmondta a lényeget :) . Én is drakulálok minden említettnek!
Ezen kívül volt egy elnöki és egy pénzügyi beszámoló. Ankalimon megdícsért minden rendezvényt, ami november óta volt, Rózsa nem mondott semmi vészeset az anyagi helyzetről. Eldöntöttük, hogy pályázatírással külső embereket bízunk meg, mert kicsit kell ugyan fizetni nekik, de tuti megnyerik a sokkal több pénzt. Felkértük az elnökséget, hogy foglalkozzon a fórumon régen regisztrált, 0 hozzászólású, erre nem járó felhasználók eltüntetésével (mert pl olyan neveket foglalnak, amiket sokan szeretnének).
Továbbra is nagyon kell közös helyiség raktárral.
Ami nagyon jó: a családi rendezvények (pl hogy LEP- en volt sok gyerekprogram), felolvasás, hírlevél, tánc, színpadi művek.
Átjáró Fesztivál és MTT- szülinap lesz, ahogy valamivel lejjebb írtam.
Az őszi találkozó Bilbó születésnapján, szept. 22- én lesz, újfajta programokkal, GyU- fanatikusoknak. Itt sok kisebb szervezői munkára lesz szükség, aki szreetné kipróbálni magát, jelentkezzen Brandirnál!

Tábor: 100- 110 között van most a létszám, de máj. 31- ig lehet még jelentkezni. Jöjjön bátran, aki még nem volt Tolkien táborban! Ha van ismerősötök, aki szereti A GyU- t, ajánljátok neki a tábort! :)

A jegyzőkönyvet nemsokára felteszem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292371 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezekszerint (legalábbis itt) elsőként gratulálhatok az új elnökségi- és FB-tagoknak, egyúttal "világgákürtölve" a szavazás eredményét :) :
Új elnökhelyettes: Királyházi Csaba (Gumipók)
Új elnökségi tagok: Barna Bálint (Gandalf) és Ürmössy Zsuzsanna (Angwen)
Új FB-tagok: Becze Ádám (Leguanember) és Tóth Gergely (Alyr) (nagyon szoros versenyben a harmadik jelölttel, aki Pataky Péter (Sirgon) volt, a magam részéről neki is gratulálok a sok szavazatért! [size=9:37tzlvty](a többi helyen nem volt más jelölt)[/size])

Továbbá köszönet azoknak, akik telefonos riasztásra jöttek el mégis, hogy szavazóképessé tegyék a KGY-t, valamint azoknak, akik ennek érdekében most léptek be! :wink:
Legfőképpen persze azoknak, akiknél nem is volt kérdés, hogy eljönnek, és rendesen-időben ott voltak! :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292364 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mondjatok már valamit mi volt?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292288 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
kilencre nem fogok odaérni.. De megyek majd... valamikor. Viszont tagdíjat nemtok most befizetni csak a köv. hónapban.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292287 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

gilloth írta: Nem tag a folyosón azér' ülhet? :)


asszem nincs folyosó...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292282 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta: ha rosszul emlékszem valaki javítson.

Jól emlékszel, a közgyűlések alapból nyilvánosak (lehet kérni zárt ülést bizonyos esetekben, de nem az az általános).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292270 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

gilloth írta: Nem tag a folyosón azér' ülhet? :)


Nem tag ha jól tudom be is jöhet, meg is nézheti, de nem szavazhat és nem szólalhat fel.

ha rosszul emlékszem valaki javítson.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 4 hónapja #292257 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem tag a folyosón azér' ülhet? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292105 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Panda írta: Szavazásra meghatalmazás: nemtom egész pontosan, mennyire szabad ezt. Legrosszsabb esteben megírjátok, valaki elhozza és mégse érvényes. Majd valaki hozzáértő a helyszínen megmondja, hogy is van ez.

Ejnye, népek. Szvsz elég egyértelmű:

A Magyar Tolkien Társaság Kulturális Egyesület Alapszabálya írta: A szavazati jogát minden tag személyesen gyakorolhatja.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292104 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Niphredil Eleanor írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ha eljössz, szerintem tagnak fogunk már tekinteni a levél tényleges megérkezte nélkül is, ha tudod bizonyítani h. befizetted a pénzt (tehát erről hozd el az igazolást!))


Nem tudom, hogy lesz-e róla igazolás/bizonylat/stb. , mert anyu interneten keresztül szokott pénzt átutalni (állítólag az úgy egyszerűbb, mintha folyton a bankba mászkálna) és nem hiszem, hogy ezúttal kivételt tenne... :roll:
De azért valamiféle visszajelzést csak fogunk kapni, hogy a pénzt megkapta az egyesület. Legalábbis remélem! (Legfeljebb nem papíron lesz). :roll:

Egyébként nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást, Kincső! :wink:


Kapunk róla banki papírt, de az nem biztos h. megjön a KGY-ig. Tehát csak akkor kéne igazolnod h. befizetted, ha akarsz jönni KGY-re, amúgy minden rendben. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292099 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta: Ha eljössz, szerintem tagnak fogunk már tekinteni a levél tényleges megérkezte nélkül is, ha tudod bizonyítani h. befizetted a pénzt (tehát erről hozd el az igazolást!))


Nem tudom, hogy lesz-e róla igazolás/bizonylat/stb. , mert anyu interneten keresztül szokott pénzt átutalni (állítólag az úgy egyszerűbb, mintha folyton a bankba mászkálna) és nem hiszem, hogy ezúttal kivételt tenne... :roll:
De azért valamiféle visszajelzést csak fogunk kapni, hogy a pénzt megkapta az egyesület. Legalábbis remélem! (Legfeljebb nem papíron lesz). :roll:

Egyébként nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást, Kincső! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292059 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szavazásra meghatalmazás: nemtom egész pontosan, mennyire szabad ezt. Legrosszsabb esteben megírjátok, valaki elhozza és mégse érvényes. Majd valaki hozzáértő a helyszínen megmondja, hogy is van ez.

Vezetőségi megbeszélés volt hétfőn,
amin Pók elmondta, hogy lesz :arrow: Átjáró Fesztivál jún. 10- 11- én, amire megy az MTT. Lesz infopult (koordinálja Áfi, majd biztos keres embereket), gyereksarok- bábszínház (Brandir), tánctanítás (Lau, Julcsi) és előadás az új Hobbitról (Ankalimon).
:arrow: MTT- szülinap lesz idén is. Ööö, naná, hogy lesz, de meg is ünnepeljük. :lol: Jún. 16-18., Sopron, a szervezője ennek Panda, azaz én leszek.
:arrow: Van Ery mellett egy segédraktáros, Galen személyében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292030 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Én aztat szeretném kérzdeni, hogy aztat olvastama levélbe, hogy van nekem 5ezer pénz tartozásom. Ha azt én a Kgy-n (feltéve, hogy addig megjön a fizu) egyenlítem kapok kártyát? Amugy majd valahogy beállítom, hogy utalodjon a pénz anyu számlájáról mert neki mindig van fizuja nekem meg csak nyáron.


Igen, természetesen a helyszínen is ki lehet fizetni a tagdíjtartozást (de akkor lehetőleg ne az utolsó pillanatban, hanem minél előbb gyere :wink: ), és ekkor kapsz kártyát / ha már van, érvényesítik. :idea:
[size=9:eehzz7n0](általános E/2. :P )[/size]

Niphredil Eleanor: nem, elvileg az új tagok mostmár kapnak "köszöntő levelet" és gondolom ebben tagdíjkártyát is. De ha történetesen ráérsz, eljöhetsz a közgyűlésre, hiszen tag lettél, ha kitöltötted a belépésit és kifizetted az első negyedévi tagdíjat. :wink: (Mivel nem biztos, h. a valóságban is megérkezik a leveled, ha nem és nem jössz el a KGY-ra, nem fogunk még tagnak tekinteni, de a távol lévő aktív tagok úgyis csak nehezítik a szavazást. Ha eljössz, szerintem tagnak fogunk már tekinteni a levél tényleges megérkezte nélkül is, ha tudod bizonyítani h. befizetted a pénzt (tehát erről hozd el az igazolást!))

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292025 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Öhh... na jó, most bavallom, többszöri visszaolvasás után se nagyon értem itt a dolgokat. :oops: :confused2:
Elvileg - ha anyu nem felejtette el - ma adtuk fel postán a Belépési Nyilatkozatomat.
Eddig világos: fel kel adni, a tagsági díjat át kell utalni, és ha mindkettő megérkezik az egyesülethez, akkor leszek Tag.

De akkor most mi ez a ki veszi át - ki nem veszi át a tagsági kártyámat cécó? A tagsági kártyát nem postai úton, levélben küldik? :confused2:
Csak Közgyűlésen lehet átvenni?
Vagy akkor most mi van? Teljesen összezavarodtam...
HELP!!! :closed:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292018 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Közismert hely az Oktogon, itt átmész a mekdonáldszos oldalra, bemész a Nyyugati felé eső, Oktogonhoz leközelebbi mellékutcába, és az első utca keresztben az Eötvös utca. A Batthyány Alapítvány réztábláját megismered, azon van egy kapucsengő, első emeletre kell feljönni.

Délután kettőig maradhatunk legeslegtovább, akkor kidobnak minket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #292017 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Vmi közismert helyről hogyan tudok eljutni a helyszínre?A hivatalos tosz kb meddig fog tartani?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.902 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére