Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
18 éve 1 hónapja #298955 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Eddig úgy tudtam, a Bilbó Születésnap az Őszi Tali helyett lesz, így volt már jó ideje, a hírlevelekben elég rég óta szerepelt a hír, és itt a fórumon is előfordult már valahol.

Úgy emlékszem, a közgyűlésen is volt róla szó. Ja, meg a féléves hírlevélben, amit minden (fizető) tag postán megkapott.

Hogy mikor jött ez az új koncepció, hogy mellete akár lehetne hagyományos őszi tali is, én nem tudom, mindenesetre tényleg sok lenne két hétvégés cucc.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298953 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Indítványozom a vezetőség leváltását :lol:

Mi itt nagy lelkesen szervezkedni kezdtünk, múltkori teházas talin ötletelés indult, erre közlitek, hogy már van program az őszre. Erről csak mi nem tudtunk? Nem hiszem, hogy az emberek többsége be tud vállalni 2 hétvégés programot. Úgyhogy vagy kitoljuk az egészet és téli tali lesz belőle (merthogy Esztergomba akartunk menni), vagy nemtom. Én szívesen mennék Bilbós toszra is, azért mondom.

Összedobunk nektek egy félévre Havas Hűbérúrnál, hátha ragad rátok valami kommunikációból.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298945 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298935 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brandir: csápolásilag asszem van pályázatra igény, ha jól tudom :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298932 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Akkormost az őszitali meg a Bilbó szülinap ugyanaz leszen?

Az őszi rajongói találkozó időpontja helykeresés és a tábor közelsége miatt csúszik, vélhetően az őszi szünetig, október közepére. Ez egy kétnapos kétéjszakás, (péntek délutántól vasárnap délutánig tartó) jelmezben rohangálós, ismeretterjesztős, együttzenélős, nagy létszámú, földön alvós találkozó lesz. Arra nem emlékszem, hogy a vezetőség döntött-e arról, hogy emellett megtartjuk-e a hagyományos őszi találkozót, de ha van rá igény nyilván kiírjuk a pályázatot.
Ha van igény, kéretik csápolni! :hello:

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298918 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akkormost az őszitali meg a Bilbó szülinap ugyanaz leszen? Csakhogy tuggyuk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298912 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem, nem lesz rá pályázat, eldöntött a dolog, de Brandir várja a segítőkész emberkéket a szervezéshez, ez ügyben hozzá kell fordulni! A hírlevelünkben fel is hívtuk erre a figyelmet. :wink: Kellenek önkéntes segítők a szervezéshez!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298909 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akkortehát az őszi talira lehet pályázni? Kell ilyen keretjéték tosz nekije vagy sem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298890 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Olorin.papa írta: Bocs! Úgy tudtam, hogy az őszi talira pályázni kell... :? Én még nem tettem le arról, hogy Pápára hozzal egy jó kis MTT-s bulit, de ha eleve feketelisrtára kerűltem, akkor már nem is érdemes foglalkoznom a témával. :evil:


Nem, ez más...

A Szeptember 22-i buli egy alapvetően külsősöknek szervezett, hagyományteremtő jellegű összejövetel lesz (legalábbis az alapján, amit én tudok ezzel kapcsolatban)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298885 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocs! Úgy tudtam, hogy az őszi talira pályázni kell... :? Én még nem tettem le arról, hogy Pápára hozzal egy jó kis MTT-s bulit, de ha eleve feketelisrtára kerűltem, akkor már nem is érdemes foglalkoznom a témával. :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298875 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Legutóbbi értesüléseink szerint szept. 22.-24.-es hétvége lesz és Bilbó Születésnapját hivatott ünnepelni. Brandir a főszervezője, ha minden igaz, de majd bővebb infók is jönnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298828 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
mostakkor az őszitalival mivaaaan?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298781 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Itten is jelzem, hogyha hozzánk jövünk előtte szóljatok me apámat el kell takarítanom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298779 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm a priviket, várom a többi lelkes jelentkezőt! 8)
Már érkezett felajánlás helyre, illetve zenei anyagokat illetően, szal.. így tovább!
Gillzzel egyeztetek, és utána kitűzünk egy - remélhetőleg mindenkinek - megfelelő napot. 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298673 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ez pontosan mikor lenne?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298670 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mivel Jóanyám Keszthelyre települt pár éve, viszonylag jól ismerem a várost, ezért ha lesz szervező-brigád - és én is ráérek, ami reményeim szerint így lesz -, szívesen besegítek fuvarozással, program-kitalálással... Azt viszont nem tudom vállalni, hogy az egész koordinációját intézzem. :(
Szóljatok, ha van "főnök" - és szükség van a segítségemre.

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298660 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

gillz írta: Itt jegyezném meg, hogy mostmár lassan télleg össze kéne rakni egy csomó bulizenét. :D Egy elszánt délután alatt, géppel és sok cd-vel megoldható. Bővíteni lehet utána is.


Ez tényleg egy aktuális probléma, még ha nem is a legfontosabb. Számtalan alkalom van, amikor zenére van szükség.
Én spec beszállnék egy ilyen "rakjuk-össze-amink-van" napba. Nem csak a bulikra kellene zenéket összeállítani, hanem egyéb rendezvényekre is. Háttérzenét, vagy üresidő kitöltésére is akár... Komolyabb események alkalmával nyugisabb zenéket.
Farsang, Halloween, őszi-téli-tavaszi találkozók.
Várom olyan ember jelentkezését, akinél könnyen meg lehet oldani több vinyó találkozását, DVD/CD írást, illetve olyanokét, akik sook zenével rendelkeznek. Meg persze kedvet éreznek magukbna ilyesmihez. 8)
Várom a priviket!
Gillz, eddig ketten vagyunk. 8)

Többi fontos kérdésen még gondolkodom, és később igyekszem érdemben is hozzászólni.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298639 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

a tervek készülnek, várjuk a pályázatot 8)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298617 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem ott laktunk, csak volt egy jólsikerült napos kirándulásunk Keszthelyre. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298611 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Huhh, ez elképzelhető, Relaxban nem voltam, így nem tudtam... :oops: Ettől függetlenül, mehetünk oda :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298563 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Esgal írta: Csinc: ez a hely nekem is tetszik, nem is olyan drága, és nagyon szép. Meg Keszthelyen még úgyse voltunk mtt-stül :)


Hát, ugye... Aki tavaly volt a relax-táborban, az bizony volt Keszthelyen, mtt-stül. ;) Amúgy ez a hely tényleg királyos. Jó a fagyi. :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298542 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Csinc: ez a hely nekem is tetszik, nem is olyan drága, és nagyon szép. Meg Keszthelyen még úgyse voltunk mtt-stül :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298533 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

gillz írta: Halloween? Mint régi program :D Megint meg lehetne próbálni buliztatni a népet. Ha valakinek van zseniális, Tolkienhez kapcsolható ötlete, akkor az még jobb lenne - bár a tündérek szvsz nem állnak olyan távol a kultúrkörtől :P


De ;)

Tolkien professzor nem kifejezetten kultiválta a kelta mitológiát ;)


az elveszett mesék elején lévő aprónép azért emlékeztet egy-két dologra. ;) persze alapozhatunk germán mitológiára is, szvsz minden népnek megvan a maga folklórja erről az estéről :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298532 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

gillz írta: Halloween? Mint régi program :D Megint meg lehetne próbálni buliztatni a népet. Ha valakinek van zseniális, Tolkienhez kapcsolható ötlete, akkor az még jobb lenne - bár a tündérek szvsz nem állnak olyan távol a kultúrkörtől :P


De ;)

Tolkien professzor nem kifejezetten kultiválta a kelta mitológiát ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298528 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nézegettem őszi találkozóra helyeket, félpuccos hely kedvcsinálónak:

keszthely-szallas.fw.hu/

Nekem mondjuk tetszik, meg sok a kirándulási lehetőség.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298526 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Halloween? Mint régi program :D Megint meg lehetne próbálni buliztatni a népet. Ha valakinek van zseniális, Tolkienhez kapcsolható ötlete, akkor az még jobb lenne - bár a tündérek szvsz nem állnak olyan távol a kultúrkörtől :P
Itt jegyezném meg, hogy mostmár lassan télleg össze kéne rakni egy csomó bulizenét. :D Egy elszánt délután alatt, géppel és sok cd-vel megoldható. Bővíteni lehet utána is.

Szerepjáték: egy élő mondjuk még az ősszel, hogy lehessen szabadban. Erre biztos lennének jelentkezők szervezni.

Magam részéről főszervezőnek sehova, mert nem telefonálok senkinek ;) De programkitalálónak, meg összerakónak alkalmasnak érzem magam.

Ja, és szvsz ne egy hónappal a program előtt legyen róla pályázat. Az legyen a legutolsó pillanat, amikor megkapja vki a szervezést. De legyen inkább a minimum másfél hónap. Nem olyan jó az az utolsópillanatozás, még az egyszerűnek tűnő programoknál sem.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298458 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az MTT elnöksége rendkívüli figyelemmel várja a konstruktív javaslatokat a következő évad (2006. szeptember - 2007. augusztus) időszak program- és rendezvénynaptárához, különösen amennyiben a konstruktív ötleteléshez szervezői elszánás is csatlakozik.

Lehet ötletelni meglévő programjaink módosításáról (LEP, közösségi-kreatív nagytábor, őszi-téli-tavaszi találkozó, Tolkien Klub/Fogadó, Tudományos Konferencia, Farsang, Művészeti Estek, stb.) és új programok bevezetéséről (Élő Szerepjáték Találkozó, Szabadegyetem, Hungarian TolkienCon, stb.) egyaránt.

A programtervről az elnökség várhatóan szeptemberi ülésén dönt, és ez alapján történik a szervezők közvetlen megbízása vagy a szervezői feladatkörök megpályáztatása.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295848 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Niphredil Eleanor írta: Nah, anyu az el?bb átutalta a tagsági díjamat, 2006. júliusától egészen 2007. áprilisáig!
Tudom, hogy ez senkit nem érdekel, csak azért szólok, mert a csatlakozó nyiltkozatot még májusban küldtem el, és nem tudom, hogy probléma-e, ha a tagdíjat ennyi késéssel küldjük... :confused2: (Nem volt netünk, és anya mindig netr?l utal pénzt.)

Eru hozott a tagok között! :D

Nem probléma, illetve csak annyiban, hogy a tagságod attól a perct?l lép(ett) érvénybe, amikor a tagíj megérkezett az MTT számlájára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295831 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nah, anyu az előbb átutalta a tagsági díjamat, 2006. júliusától egészen 2007. áprilisáig!
Tudom, hogy ez senkit nem érdekel, csak azért szólok, mert a csatlakozó nyiltkozatot még májusban küldtem el, és nem tudom, hogy probléma-e, ha a tagdíjat ennyi késéssel küldjük... :confused2: (Nem volt netünk, és anya mindig netről utal pénzt.)

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #295106 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A mai vezetőségi néhány elnökségi tag egyéb fontos elfoglaltsága miatt elmarad!
Valószínűleg a jövő héten fogjuk bepótolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.899 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére