Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
18 éve 4 hónapja #291967 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tavaly tavasszal próbálkoztunk ilyesmivel az új elnökség megválasztásánál, de akkor nem engedélyezték a szavazati jog átruházását.
De lehet, hogy ez csak a titkos, személyes szavazásnál van így és a szokásos, tömeges kézfeltevős szavazásnál lehet átruházni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291966 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta: Olyan kérdésekben amiket nem tudsz előre, nem tudsz előre dönteni.
Ha nem tudod előre eldönteni, akkor valakinek két szavazati joga lesz és az... hát nem túl szabályos


Valóban nem, de gondolom az ember olyasvalakit bíz meg ilyesmivel, akiről tudja, hogy hasonlóan gondolkodik mint ő, esetleg előzetesen egyeztetnek.
Igazából az egész elmélet akadémikus, nem tudom, hogy hogy működik ez a meghatalmazás dolog az MTT-ben... (bíróságokon pl frankón működik, meg sok más helyen is)


Eddig tudtommal nem engedték senkinek, pont azért, amit írtam. előzetesen egyeztetni olyan dologban ami két nap múlva fog felmerülni, lehetetlen.
Viszont az előre rögzített kérdésekben (pl előre meghirdetett jelöltre való szavazás) szerintem engedni lehetne a meghatalmazott létét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291965 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta: Olyan kérdésekben amiket nem tudsz előre, nem tudsz előre dönteni.
Ha nem tudod előre eldönteni, akkor valakinek két szavazati joga lesz és az... hát nem túl szabályos


Valóban nem, de gondolom az ember olyasvalakit bíz meg ilyesmivel, akiről tudja, hogy hasonlóan gondolkodik mint ő, esetleg előzetesen egyeztetnek.
Igazából az egész elmélet akadémikus, nem tudom, hogy hogy működik ez a meghatalmazás dolog az MTT-ben... (bíróságokon pl frankón működik, meg sok más helyen is)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291963 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akkor Live Online kapcsolattal résztveszek és megtudom a szavazás témáját is :wink: Nem baj. Akkor ugye az úgy jó ha megkérem azt aki az újságot is hozza, hogy hozza azt is.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291960 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta:

Feanor Faelivrin írta: Nekem több problémám is van. Az egyik hogy mivel nem tudok ott lenni ezért sem a kártyát sem az újságot nem tudom átvenni (az újságot már elhozzák az le van szervezve), és lehetne-e hogy valaki elhozza a kártyámat is? A másik pedig, hogy valaki helyettem le adhatja a szavazatomat, és ha igen mi módon?


A kártya menni fog, a szavazat nem.
Ugyanis ott dől el, miről fogunk szavazni.


Miért? Meghatalmazással sem lehet valaki nevében szavazni???


Olyan kérdésekben amiket nem tudsz előre, nem tudsz előre dönteni.
Ha nem tudod előre eldönteni, akkor valakinek két szavazati joga lesz és az... hát nem túl szabályos

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291958 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta:

Feanor Faelivrin írta: Nekem több problémám is van. Az egyik hogy mivel nem tudok ott lenni ezért sem a kártyát sem az újságot nem tudom átvenni (az újságot már elhozzák az le van szervezve), és lehetne-e hogy valaki elhozza a kártyámat is? A másik pedig, hogy valaki helyettem le adhatja a szavazatomat, és ha igen mi módon?


A kártya menni fog, a szavazat nem.
Ugyanis ott dől el, miről fogunk szavazni.


Miért? Meghatalmazással sem lehet valaki nevében szavazni???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291957 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Feanor Faelivrin írta: Nekem több problémám is van. Az egyik hogy mivel nem tudok ott lenni ezért sem a kártyát sem az újságot nem tudom átvenni (az újságot már elhozzák az le van szervezve), és lehetne-e hogy valaki elhozza a kártyámat is? A másik pedig, hogy valaki helyettem le adhatja a szavazatomat, és ha igen mi módon?


A kártya menni fog, a szavazat nem.
Ugyanis ott dől el, miről fogunk szavazni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291956 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nekem több problémám is van. Az egyik hogy mivel nem tudok ott lenni ezért sem a kártyát sem az újságot nem tudom átvenni (az újságot már elhozzák az le van szervezve), és lehetne-e hogy valaki elhozza a kártyámat is? A másik pedig, hogy valaki helyettem le adhatja a szavazatomat, és ha igen mi módon?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291932 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezúton szeretném jelezni a Kedves Vezetőségnek,

hogy mivel vizsgám van szombaton reggel, így 11-nél korábban nem valószínű, hogy odaérek a Közgyűlésre. Remélem, nem maradok le a szavazásokról. :?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291920 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A tagsági kártyámat, amennyiben nekem jár olyan, átveheti más helyettem? mert én nem tudok ott lenni (a változatosság kedvéért dolgozom).

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291898 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én aztat szeretném kérzdeni, hogy aztat olvastama levélbe, hogy van nekem 5ezer pénz tartozásom. Ha azt én a Kgy-n (feltéve, hogy addig megjön a fizu) egyenlítem kapok kártyát? Amugy majd valahogy beállítom, hogy utalodjon a pénz anyu számlájáról mert neki mindig van fizuja nekem meg csak nyáron.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291896 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Közgyűlésre jövők!
Hozzátok magatokkal a tagsági kártyátokat (az újabbat, amit ősszel kaptatok), mert azzal lehet majd szavazni.
Akinek még nincs tagságija, most majd kap. Csak jöjjön el. :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291724 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: oktogontól

Megvan, ezer hantale. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291723 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
oktogontól

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291722 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Panda írta: Helyileg a Batthyány Alapítványnál, a Budapest Eötvös u. 24. alatt lesz.

Több kerületben is van ilyen utca, ez pontosan hol van helyileg, és hogy lehet megközelíteni? :vidéki:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291681 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
- Laposat vagy éleset parancsol?
- Legyen 2 lapos...meg egy marék kavics...!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291612 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az előbbi észrevétel asszem nekem szól. :oops:
Legközelebb igyekezni fogok, addig pedig lehet kövezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291371 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mint az MTT Felügyelőbizottságának tagja, kötelességemnek érzem közölni, hogy az értesítések nem érkeztek meg 14 nappal a kgy előtt (sőt, még feladva sem lettek ezen időpontig!), így annak érvényessége ugyancsak kérdéses lesz.

Nem, nem mentség, hogy eddig se érkeztek meg a meghívók a korábbi kgy-k előtt. Szedjük végre össze magunkat és viselkedjünk úgy, mintha tényleg egy bejegyzett egyesület volnánk. Mert elvileg azok is lennénk. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291177 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves MTT- tagok!

A tavaszi közgyűlés május 20- án, szombaton lesz délelőtt 9- től.
Abból fog állni, hogy a megüresedő vezetőségi helyekre új embereket választunk (a vezetőségnek vannak javaslatai, de természetesen a helyszínen bárki jelölhet még embereket).
Helyileg a Batthyány Alapítványnál, a Budapest Eötvös u. 24. alatt lesz.
Ezek a személyi változások úgy néznek ki, hogy lemond Lamorak és Brisa, kell választani 2 új elnökségi tagot (az elnökség javaslata Angwen és Gandalf) meg egy elnökhelyettest (javaslat Gumipók). FB- be szintén két embert kell választani, erre az elnökségnek 3 javaslata van, Alyr, Finduilas és Leguánember/Ádám.

Levelet is kaptok majd meghívóval, féléves hírlevéllel és értesítővel a tagdíjatok állásáról. Az szavazhat a kgy- n, akinek az első negyedévre (márc. 31- ig) be van fizetve a tagdíja.

Jó lenne, ha minél többen eljönnétek! :wink:
Délután pedig Tolkien Fogadó lesz vagy ugyanott vagy szabadtéren.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290839 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves barátaim és üzletfeleim!

Holnap(szombaton) TÁNCEST, 6 órai kezdettel, az Óbudai Művelődési Központban. Színes, vegyes táncfelvágott.

Helyszín: San Marco u. 81., Flórián tértől 10 perc
Aki a helyszínen szeretne jegyet venni, fél 6ra érjen oda hogy tudjunk pontosan kezdeni.


Az MTT tánc szekciója örömmel vár mindenkit!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290567 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: mert segítenék írni őket, keresni meg ilyenek. Nem csak pénzes hanem mindenféle rendezvényes páláyzatokat is.

A Logisztikai csoportban a helyed! :wink:

icke: engedélyezve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290562 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
mert segítenék írni őket, keresni meg ilyenek. Nem csak pénzes hanem mindenféle rendezvényes páláyzatokat is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290542 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Csak megemlíteném, hogy a szakdolgozatom, amihez még ősszel kértem hozzájárulást az elnökségtől, végre elkészült, és fel is töltöttem a Tolkien HU-ra - ha és amint az adminok engedélyezik, olvasható lesz :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290482 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Gandalf: és nyerni is szoktunk??

Néha (különben komoly gondban lennénk pályázati pénzek nélkül, a tagdíjak önmagukban nem elegendőek).
Miért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290480 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ladislas írta: Jé... 200. hozzászólás! Mióta is? Nem vagyok valami aktív... :P [/i]


ez off!
Ladis! Neked a lábad szokott járni nem a kezed! :lol:
És ez így van jól! :itscool: Csak így tovább!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290479 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf: és nyerni is szoktunk??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290477 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kérek mindenkit, hogy ha megteheti, akkor vegye meg csütörtökön a jegyet, mert pénteken ki kéne fizetnünk a termet előre!!! Tényleg fontos lenne! Tehát jegyek kaphatók most CSÜTÖRTÖKÖN 4-7ig Ajtósin (ADSen), fél8-9ig Oktogonon a Batthyányi alapítványban... Kérlek ne halasszátok az estre! Egyébként is, ott egy 100assal drágább lesz már a jegy... Köszi: Lad :roll:

Jé... 200. hozzászólás! Mióta is? Nem vagyok valami aktív... :P

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290313 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta:

Rabyn írta: Szoktunk mi pályázatokat írni?

Igen, ez (elvileg) a Logisztikai csoport feladata.


:D :D :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290270 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Szoktunk mi pályázatokat írni?

Igen, ez (elvileg) a Logisztikai csoport feladata.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290266 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szoktunk mi pályázatokat írni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.955 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére