Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
18 éve 3 hete #299945 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Bilbós toszról valami támpont esetleg? És itt többen örülnénk, ha mielőbb kikerülne a tábori pályázat, mert több ideális helyszínről tudunk, amelyeket nem elég januárban lefoglalni. Szal jó lenne még az ősz folyamán, ha van rá mód.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299799 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
EMLÉKEZTETŐ


Kedves Kispajtások,

szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy az elmúlt évek hagyományainak megfelelően ebben az évben is megemlékezünk Tolkien Professzor halálának évfordulójáról.

Egy picit csalunk, mert nem szeptember másodikán, hanem elsején (pénteken) tartjuk a megemlékezést, a szokott gyakrolatnak megfelelően a Margit-szigeten.

Tehát:
Időpont: 2006. szeptember 1., péntek
Találkozóhely: Margit-sziget, Margit-hídi lejáró, a buszmegállónál, 18:30-kor.
Hozzatok magatokkal: gyertyát, kispárnát/pokrócot, amire leültök; és a legfontosabb: gondolatokat, idézeteket, verseket Tolkien Professzor emlékére.

Örülnék, ha most is sokan összegyűlnénk, hogy leróhassuk kegyeletünket a Professzor emléke előtt.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299605 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Pont azért vetettem fel, h. netán a részletekről dönthetne az elnökség, mert a KGY-n már megszavaztuk. (Mint ahogy ezt írtam is...) (Meg azért, mert újra felmerült a téma.)
És szerintem az evidens, h. mielőtt töröljük mindenki kap egy mailt arra a címére amivel regelt... aki rendszeresen nézi, csak nem ír, az akkor tud jelezni.
Elképzelés ezer van, az elnökség meg vállalta h. eldönti és intézkedik... ha nem képes rá 5 perc alatt, akkor magára vessen. :P :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299548 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Olyan elképzelés is elhangzott már egyes körökben, hogy azoknak a regisztrációját törölnénk, akik
1. 0 hozzászólással rendelkeznek
és
2. x ideje nem léptek be a fórumra.

Ez korrektebbenk tűnik.
Illetve gyakorlatilag az, amit Esgal is ír. Csak az egyik előre, a másik visszafele hat.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299542 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jó, és mit szólnak az illetékesek egy olyan megoldáshoz, hogy

1. ezek után a regisztrációnál rögtön valami szembeverős üzenettel tájékoztatjuk a t. felhasználót, h egy év alatt, ha nem szól hozzá, automatikusan törlődik. Freemailnél is van ilyen, ha nem lépsz be 3 hónapig, megszűnik a fiókod. Mindenki rögtön tudja, és akinek fontos, az ránéz a dolograidőnként.

2. Akik már regeltek, ezen feltétel ismerete nélkül, azoknak a megadott mailcímre/priviben megy egy mail, hogy nem aktívak, és törölve lesznek x idő (lehet itt is egy év,vagy akár 3 hónap) múlva, ha nem szólnak hozzá. Vagy, ha van lehetőségünk ilyen profi e-mailt csinálni: "Kattintson a linkre, ha továbbra is szeretné megtartani tolkienhus regisztrációját. Ha ezt x időn (1 hónap?) nem teszi meg, regjét töröljük."

Innen már csak a kérdéses időpontokra kell egy kilövés, de ezt nehogy már ne döntsék el az illetékesek 3 másodperc alatt...

Mindezt azért írtam, hogy lássátok, megfelelő intézkedésekkel senki kedve nem lesz elvéve. Sőt, ki tudja, még toborzó célokat is szolgálhat: ha ugyanis regisztrálsz, és érdekel a téma, és ráadásul azt is tudod, hogy nagyon is van miért aktívnak lenni, talán "előjön a homályból" még egy pár ember.
Kár ezen ennyit témázni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299540 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rabyn, erre mondta Remzy_mama, hogy ő több, mint egy éven keresztül csak figyelte a fórumot, de nem szólt hozzá. És ezzel nincs egyedül. Elég sokunk kezdte így a pályafutást az MTTben. Nem hiszem, hogy el kellene vennünk a kedvüket.

A közgyűlésen elhangzottak nem éppen egy alaposan átgondolt és megrágott beterjesztés volt, hanem valaki egyszerűen felállt és méltatlankodott, a sok elfoglalt jó név miatt. :D Erre hasraütés szerűen meg lett fogalmazva egy mondat, amit aztán elfogadott a közgyűlés. De ez a mondat csak a kiinduláshoz jó. Az erre komptens embernek ezt kell gondolnia (legalábbis érdemes), és kialakítani a törlések menetrendjét.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299534 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én úgy emlékszem azt beszéltük, hogy azok lesznek törölve akiknek egy évnél régebbi 0 hozzászólásos nickje van.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299533 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen Aeglos, csak az az apróság nem lett megszavazva, hogy milyen szempontok alapján és milyen eljárással töröljük az emberkéket. Ulmo ehhez szeretne vezetőségi döntést, hogy aztán később ne legyen a nyakába varrva, hogy valamit nagyon rosszul csinált...

Mondjuk én annak idején rábólintottam az Ulmo által javasolt eljárásra... Lehet, hogy a lemondásom megkavarta a dolgokat.

Szerintem ehhez a cucchoz bőven elég lenne, ha Gandalf (mint a TolkienHU-ért felelős vezetőségi tag) és Ulmo leülne megbeszélni a dolgokat.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299527 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső ez már meg van szavazva.
A tavaszi közgyűlésen volt róla szó, akkor amikor megszavaztuk azt is, hogy külső embert bízzunk meg a pályázatok felkutatásával.
Csak végre kell hajtani...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299522 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta: Javasolhatom a napirendi pontok közé fölvenni annak eldöntését, ha már felmerült az óhajsóhaj topicban, h. hogyan csökkentsük a 0 hsz-es regisztrált felhasználók számát (amit a KGY-n megígértetek)? :idea: Tehát pl. 0 hsz-e van és már 1 éve regisztrált, vagy mindenki akinek kevesebb mint 10 hsz-e van és egy éve nem szólt hozzá, vagy milyen egyéb megkötéssel. Ezt megszavazni normális esetben 5 perc, és utána lehet intézkedni. :wink:


Annyira jó látni, hogy nincs semmi baj, és ilyen kényelmi intézkedések foganatosításával kell csak foglalkozni... :roll:

(megjegyzem megeszem a kalapomat, ha ebben 5 perc alatt döntésre jut az igen tisztelt tagság ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299516 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta:

Brandir a szomszédban írta: Ha minden igaz augusztus 28-án nyilvános vezetőségi ülést tartunk (minden vezetőségi nyilvános), ahol a következő év programjairól, az ezekhez kapcsolódó szervezői pályázatokról fogunk vitázni és remélhetőleg dönteni is.


Javasolhatom a napirendi pontok közé fölvenni annak eldöntését, ha már felmerült az óhajsóhaj topicban, h. hogyan csökkentsük a 0 hsz-es regisztrált felhasználók számát (amit a KGY-n megígértetek)? :idea: Tehát pl. 0 hsz-e van és már 1 éve regisztrált, vagy mindenki akinek kevesebb mint 10 hsz-e van és egy éve nem szólt hozzá, vagy milyen egyéb megkötéssel. Ezt megszavazni normális esetben 5 perc, és utána lehet intézkedni. :wink:


nézz át a véleményemért a fent említett topikba!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299503 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brandir a szomszédban írta: Ha minden igaz augusztus 28-án nyilvános vezetőségi ülést tartunk (minden vezetőségi nyilvános), ahol a következő év programjairól, az ezekhez kapcsolódó szervezői pályázatokról fogunk vitázni és remélhetőleg dönteni is.


Javasolhatom a napirendi pontok közé fölvenni annak eldöntését, ha már felmerült az óhajsóhaj topicban, h. hogyan csökkentsük a 0 hsz-es regisztrált felhasználók számát (amit a KGY-n megígértetek)? :idea: Tehát pl. 0 hsz-e van és már 1 éve regisztrált, vagy mindenki akinek kevesebb mint 10 hsz-e van és egy éve nem szólt hozzá, vagy milyen egyéb megkötéssel. Ezt megszavazni normális esetben 5 perc, és utána lehet intézkedni. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299490 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Kispajtások,

ugyan még több, mint két hét van addig, de szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy az elmúlt évek hagyományainak megfelelően ebben az évben is megemlékezünk Tolkien Professzor halálának évfordulójáról.

Egy picit csalunk, mert nem szeptember másodikán, hanem elsején tartjuk a megemlékezést, a szokott gyakrolatnak megfelelően a Margit-szigeten.

Tehát:
Időpont: 2006. szeptember 1.
Találkozóhely: Margit-sziget, Margit-hídi lejáró, a buszmegállónál, 18:30-kor.
Hozzatok magatokkal: gyertyát, kispárnát/pokrócot, amire leültök; és a legfontosabb: gondolatokat, idézeteket, verseket Tolkien Professzor emlékére.

Szeretném, ha most is sokan összegyűlnénk, hogy leróhassuk kegyeletünket a Professzor emléke előtt.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299469 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Morgana: nekem van mindkettő. Sőt rajtfilmből nekem van minden. (DVD meg cédé) Hívj fel vagy valami hogy holnap mikor adjam oda, ha még kell.
(06 20 205 9 666)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299466 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Morgana írta: Emberek,

egy cikk megírásához keresem a GyU-rajzfilmet és azt a kvízkönyvet, amiben filmes kérdések is vannak.

Sürgősen kellene, mert mielőbb el kell kezdenem rajta dolgozni.
Holnap Pesten császkálok. Tudnánk egyeztetni?

Köszönöm!


Kvízkönyv van.

(Az egytelen eredeti Tolkien kívzkönyv vagymi)

Egyeztessünk.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299446 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Morgana nekem megvan de csak felirattal!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299416 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Emberek,

egy cikk megírásához keresem a GyU-rajzfilmet és azt a kvízkönyvet, amiben filmes kérdések is vannak.

Sürgősen kellene, mert mielőbb el kell kezdenem rajta dolgozni.
Holnap Pesten császkálok. Tudnánk egyeztetni?

Köszönöm!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299204 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gyertek tánctopicot nézni!!! És gyertek el a mtt első "Tánctáborába"!!! Zsír lesz... részletek a topicban, jelentkezni nálam... aug. 25-26-27 (p-sz-v) egyébként :wink: !

TÁNCRA FEL EMBEREK :D !!!!

A program

Aug 25-26-27...

Péntek (16-20-ig)
16.00-18.00-ig bemelegítés, tréning, nyújtás (Ladis, Brandir)
18.00-19.00-ig gimnasztika (Brandir)
19.00-19.30-ig erősítés (Ladis)
19.30-20.00-ig irányított nyújtás (Ladis)

Szombat - Vasárnap (10-14-ig és 15-18-ig)
10.00-10.30-ig bemelegítés (Ladis)
10.30-11.50-ig balett (Brandir)
12.00-13.00-ig ír tánc (Lau)
13.00-13.30-ig nyújtás (Ladis)
13.30-14.30-ig Ebéd szünet
14.30-15.50-ig kortárs technika és repertoár (Ladis)
16.00-17.10-ig flamenco (Julcsi)
17.20-18.30-ig társas tánc (Vewy, Narbeleth)
18.30-19.00-ig nyújtás (Ladis)

[size=9:2ym1lxx3]
edited by gör[/size]

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299127 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Inczy írta:

oetg írta: Mae govannen,

sajnos a Jelszomat elfelejtettem, ezert oetg Néwen (RissaGreenleaf) jelentkezem be.

Nun a Lenyeg, momentan Pesten wagyok, kerdezem hogy lehetne valakivel telefonon a Wezetősegből felvenni kapcsolatot. Ha szukseges PM-ben kűldőm a Szamomat 0630.....


Kőszőnettel előre is RissaGreenleaf www.oetg.org


Dejó, erről tudhat a köznép is vmit, vagy vezetőségi dolog az egész.. :? 8)

Egyelőre sok mindent nem tudnék a "köznép" elé tárni, ami lépés megtörtént, azt már közzé tettem a csak MTT-tagok számára hozzáférhető topicban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja - 18 éve 1 hónapja #299126 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

oetg írta: Mae govannen,

sajnos a Jelszomat elfelejtettem, ezert oetg Néwen (RissaGreenleaf) jelentkezem be.

Nun a Lenyeg, momentan Pesten wagyok, kerdezem hogy lehetne valakivel telefonon a Wezetősegből felvenni kapcsolatot. Ha szukseges PM-ben kűldőm a Szamomat 0630.....


Kőszőnettel előre is RissaGreenleaf www.oetg.org


Dejó, erről tudhat a köznép is vmit, vagy vezetőségi dolog az egész...? 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299046 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Pont, hogy nem csökkentjük, hanem egyenletesen elosztjuk.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299037 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Azért azt ne felejtsétek el, hogy csak azért, mert nem tud mindenki minden programra eljönni, még nem kell minimálisra csökkenteni a programok számát. Ezzel a hozzáállással egyetlen egy cucc sem lenne. ;)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299022 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem megbántódni viszont nem kell. (és igen gondolnak a szervezők a vidékiekre, azokra akik csak hétvgén mennek haza, nemtudom ez mennyire tűnt feleddig)
Iagzából a problema MEGINT ott van, hogy a kedves tagságt, vagy azt aki szívesen segít ittvan évek óta stb. de nem tagság nem tájékoztatják rendesen. Szal informácioáramlás emberek :wink:

És nyugalom.

(bejó lenne most ha lenne chat)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299021 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Olosta (Aelalin) írta: Nemcsak anyagilag megterhelő. Akik messzebb laknak (már megint magamból indulok ki, de hát evvan), azok nem biztos, hogy el tudnak menni mindkettőre. Mert én speciel csak hétvégenként vagyok a családommal, és ha két hétvégére is programot szerveztek, máris mínusz a családnak. Jó igen, ez egyéni szocproblem. Töröljetek, kérlek!

Ez abszolúte nem egyéni szocproblem, sokan vannak ezzel így, nemcsak te, és nem árt szvsz újra és újra szólni hogy a kérés meg is hallgattassék...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299020 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rayan írta: Kincső, nem is azzal van a baj, hanem hogy anyagilag megterhelő, ezért szerencsésebb lenne máskorra szervezni a találkozót. Aztán ez még sok mindentől függ. Csak ne az legyen, hogy valaki azért nem tud jelen lenni mindkettőn, mert sóher.


Nemcsak anyagilag megterhelő. Akik messzebb laknak (már megint magamból indulok ki, de hát evvan), azok nem biztos, hogy el tudnak menni mindkettőre. Mert én speciel csak hétvégenként vagyok a családommal, és ha két hétvégére is programot szerveztek, máris mínusz a családnak. Jó igen, ez egyéni szocproblem. Töröljetek, kérlek!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299019 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső, nem is azzal van a baj, hanem hogy anyagilag megterhelő, ezért szerencsésebb lenne máskorra szervezni a találkozót. Aztán ez még sok mindentől függ. Csak ne az legyen, hogy valaki azért nem tud jelen lenni mindkettőn, mert sóher.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299013 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem a Bilbó szülinap terve (és hogy Brandir szervezi) tényleg elég sok kommunikációs csatornán elhangzott, de ez sztem a vezetőségen kívül senki számára nem jelentette azt h. őszi tali nem lesz :roll: Szóval támogatom az őszitali-pályáztatás ügyét :wink: :csápol:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299000 Írta: oetg
oetg válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mae govannen,

sajnos a Jelszomat elfelejtettem, ezert oetg Néwen (RissaGreenleaf) jelentkezem be.

Nun a Lenyeg, momentan Pesten wagyok, kerdezem hogy lehetne valakivel telefonon a Wezetősegből felvenni kapcsolatot. Ha szukseges PM-ben kűldőm a Szamomat 0630.....


Kőszőnettel előre is RissaGreenleaf www.oetg.org

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298988 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ígérem Neked, hogy kiderítem, mi a helyzet most és amint eldől a dolog hivatalosan is, szólni fogok! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298957 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf: ha élőben volt is róla szó, az rég volt, nem voltam ott és rég elfelejtettem. A főoldalon és a fórumon semmi, ezért vagyok kicsit megszeppenve. Na mindegy, reméljük a legjobbakat :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.881 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére