Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
Több
18 éve 6 hónapja #286225 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Kispajtások!!!

Gyertek támogató, játszó, lelkes tömegnek!!!


Andrew Murray: Az egyetlen eredeti Tolkien-kvízkönyv bemutatója

Alexandra Könyvpalota (Nyugati tér)
Panoráma Terem
Február 24. péntek, 16:00

Gyűrűk Ura és Babó kvízjáték könyvnyereményekkel!
Házigazda: a Ciceró Könyvstúdió és a Magyar Tolkien Tolkien Társaság



Gyertek minél többen!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286177 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FIGYELEM! Szolgálati közlemény!
Holnap, február 23-án nem fogok 18:00-ra odaérni, hanem leghamarabb f-hn7-re. Jegyet venni akkora gyertek, vagy várjatok meg. Elnézést, így alakult. :roll:

Továbbra is jegy_farsang@yahoo.co -ra várjuk a maileket, egy csomó emberről sejtjük-tudjuk h. jön, de nem jelezték ezt írásos formában vagy fizetéssel. :idea:
Valamint aki süti/rágcsa/üditő helyett szendvicsalapanyagot hozna, aztovábbrais írjon a kincso@tolkien.hu címre!!!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #285972 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Gandalf-díjra való szavazás lezárult, a nyertes megvan.

Valamint!!

Embörök, hát szombaton itt a Farsang, gyertek gyertek, jegyet vegyetek!!!

Jó lesz! :D :D 8) :twisted: :D :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #285951 Írta: Adam_tt
Adam_tt válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megkerhetek valakit hogy kuldje el nekem azt a betustilust ami az oldalon van hasznalatba? erre az e-mail cimre: adam_tts@yahoo.ie koszonom szepen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #285908 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
"Hétfőig rendelkezhetnek adójuk kétszer egy százaléka fölött azok, akiknek adóbevallását munkáltatója tölti ki. Ezen a módon támogatni lehet egyebek között a közhasznú tevékenységgel foglalkozó társadalmi szervezeteket, alapítványokat, könyvtárakat, az egyházakat illetve a költségvetés kiemelt előirányzatait."

Kedves Barátunk!


Közeledik az adóbevallás időpontja, és ezzel a befizetett 1% adóról való rendelkezés határideje is.

Kérjük, hogy amennyiben lehetőséged van, utald személyi jövedelemadód 1%-át a Magyar Tolkien Társaság (adószáma: 18178209-2-42) részére, hogy az alapszabályban megfogalmazott feladatainkat (J. R. R. Tolkien műveinek magyarországi megismertetése, terjesztése, népszerűsítése) minél könnyebben végezhessük.

Ehhez csupán a mellékelt rendelkező nyilatkozatot kell felhasználnod: a leírtak szerint külön borítékban mellékelni adóbevallásod mellé.

Természetesen a legjobb az lenne, ha az 1% felajánlására erre meg tudnád kérni családodat, barátaidat is (a nyilatkozat fénymásolható).


A rendelkező nyilatkozat letölthető innen .
A kedvezményezett adószáma: 18178209-2-42
A kedvezményezett neve: Magyar Tolkien Társaság Kulturális Egyesület



Támogatásodat megköszönve



a Magyar Tolkien Társaság Vezetősége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285846 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FARSANG

:arrow: Február 21-én, kedden 16:30-tól min. 19:00-ig az Ajtósin tartózkodom, ezen intervallumban jegyátvétel lehetséges.
:arrow: Február 23-án, csütörtökön 18:00-tól Farsang szervezői megbeszélés miatt fogok a nevezett helyen tartózkodni, ekkor is lehet jönni, de jó lenne, ha nem tömegesen, h. ne akadályozzátok a megbeszélést. Thanks :P
:arrow: Február 24-én, pénteken valószínűleg kb. 14:00-tól kb. este 7-8-ig ugyanott tartózkodom, ezen időpontot még ponytosítom majd, ekkor is lehet jegyet általvenni. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285744 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem! Szolgálati közlemény minden potenciális, eddig jelentkezett, és ezután jelentkezni vágyó fórumlakónak!!!!! Aki kedden jön, hogy megnézzem (ugye mindenki megteszi? :D ), és esetleg a produkciója alatt van zene, az hozza magával, lehetőleg audioCD-n, az mp3-at nem tudom akkorra garantálni! Ha lehet, ez egy olyan CD legyen, amit akár itt is hagyna nekem a delikvens farsangig.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285511 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem!!!
A MATHOM és a GANDALF-Díjra való jelölést illetve szavazást
Február 19-én, vasárnap éjfélkor lezárjuk!!!


Kérek szépen mindenkit, aki még nem jelölt és nem szavazott, hogy tegye meg!!!

Mathom-díjra lehet jelölni: gumipok@tolkien.hu

Gandalf-díjra lehet szavazni: gandalf_farsang@yahoo.com .

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285477 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem! Szolgálati közlemény minden potenciális, eddig jelentkezett, és ezután jelentkezni vágyó fórumlakónak!!!!!

Jövő kedden lenne egy meghallgatás - csak hogy lássam, hogy állnak az eddigi műsorok. Aki táncolna, énekelne, humorkodna, jelenetezne, azt mindenképp várom, lehetőleg a szavalókat is, de az nem annyira gáz, ha valaki nem ér rá. Minden mást szeretnék látni, ha nem az egészet, legalább azt, ami eddig megvan, csak lássam, hogy áll valahogy.

Tehát. Időpont: 1/2 6 - 6-tól ameddig lehet. Hely: valsz, az ADS. Ha nem, akkor megpróbálom megszervezni a BA-t az Oktogonon.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285456 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Panda írta: A tegnapi vezetőségin nagyjából évszervezés volt, 2006 valahogy így fest MTT- s viszonylatban. [...]
Lesz viszont tavaszi találozó március táján, ennek szervezője valószínűleg szintén Telcontar lesz.


Biztos, hogy a tavaszi találkozó márciusban lesz?
Nem lenne érdemes áprilisban tartani idén?
Jó lenne, ha egyszer tényleg tavasszal mennénk valahová, amikor már nincs, hó, nincs kint hideg, és nincs tele a szállás lucskos átázott ruhákkal és cipőkkel.
Elegem van a télből és a hóból... :(
És egyébként márciusban van a félidő az egyetemeken, és sok a zh. Ezért lennének támogatói az áprilisi találkozónak.
[size=9:1gio52h4]Ha márciusban lenne majdnem biztos hogy nem is tudnék elmenni...[/size]
Április már a keltikék, rügyek, és madarak ideje, meleg van és többet süt a Nap. :D
Kérlek, gondoljátok még át azért ezt mégegyszer! 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285424 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

icke írta: Egész pontosan ez itt, ni.
(Felagund, ezt igazából neked illett volna... :D )


OFF
Az "ifjaknak" is maradjék egy kis izgalom ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285423 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

mamilan írta: Meg tudja nekem mondani vki, hogy hogy mondják Qenyául azt, hogy KEDVES?? Írjon ide, v az emilemre: mamilan@vipmail.hu (esetleg azt is megmondhatja valaki, h hol tudom a nyelvet tanulni...)
Elore is koszonom!!


Nyelvek és írások topic ;)


Üdvözletem!

Egész pontosan ez itt, ni.
(Felagund, ezt igazából neked illett volna... :D )

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285422 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

mamilan írta: Meg tudja nekem mondani vki, hogy hogy mondják Qenyául azt, hogy KEDVES?? Írjon ide, v az emilemre: mamilan@vipmail.hu (esetleg azt is megmondhatja valaki, h hol tudom a nyelvet tanulni...)
Elore is koszonom!!


Nyelvek és írások topic ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285420 Írta: Melda
Melda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Meg tudja nekem mondani vki, hogy hogy mondják Qenyául azt, hogy KEDVES?? Írjon ide, v az emilemre: mamilan@vipmail.hu (esetleg azt is megmondhatja valaki, h hol tudom a nyelvet tanulni...)
Elore is koszonom!!

Marinov Milán

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285392 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FARSANG!!!

Február 15-én 16:30-tól a CD-fűben jegyátvételi lehetőség.
A különbség az előző tájékoztatáshoz képest, h. a Fornost-válogatással (ami 5-ig fog tartani) párhuzamosan lesz, valamint 17 óra után is lehet jönni - amíg van ember, én maradok, de ha fél6 után jönne valaki, tanácsos előbb csörögni (06/30 520 6447), hogy vagyok-e még. :wink:

Természetesen a jövő héten is lesz(nek) további átvételi alkalom/alkalmak. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285094 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
beteszem ide is hátha itt többen nézitek. szerintem fontos

Figyelem népek!
Sikerült megszereznem a telefonszámát annak a figurának aki a nagy batár kamerával vette a Lepet egésznap (a fia meg egy kiskamerával a kinti cuccokat pl a bábozást is)
namot én nemtom felhívni mert nemtudok mobilt hívni. De ha valaki érez magában erőt hozzá akkor szoljon nekem megadom a számot meg a nevet (a vezetőségnek már elküldtem de nemtudom, hogy nekik mennyir lesz idejük) és kérdezze meg mikorra lesz kész a dvd meg mibe krül.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285084 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

FARSANG :!:

Kincső (Thilanna) írta: További jegyátvételi alkalmak:

:arrow: Február 16. csütörtök 17:30-tól Ajtósi Dürer sor, ELTE BTK épülete (csörögjetek h. hol vagyunk, mert a nagyterem valszeg foglalt olyankor: 06/30 520 6447), és jó lenne, ha 18:00-ig lemenne a tömeg, mert onnantól szervezői megbeszélés, amit jó lenne nem zavarni :wink:

:arrow: Február 17. péntek a maihoz hasonlóan 18:00-tól ugyanott (135-ös/134-es terem), de számítsatok arra, h. ekkon én még hivatalosan színkörön vagyok, ami jóeséllyel aktívabb részvételt fog igényelni, mint ma, tehát nem biztos, h. azonnal rendelkezésre állok. :P :wink:

:arrow: Várható egy alkalom feb.15. szerdára is, Fornost-próba/-válogatás előtt, kb. fél5-5 között, valószínűleg a CD-fűben, ha tudok biztosat helyszínügyben, szólok. :wink: (A próba 5-től elkezdődik, amit kevésbé kéne zavarni, én viszont 15:20-ig suliban vagyok, tehát fél5 előtt nemigen tudunk kezdeni jegyárulni.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284912 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megjegyezném, hogy ez egy igen jó arány, sosem volt ennél sokkal több rendszeresen fizető tagunk, a novemberi KGY-n például 77 fő volt az aktív tagság. :!:
A néha kicsit nagyzolóan dobált "200 körüli tagság" gyakorlatilag sosem élt (mint fizető tagság!), hiszen most is van az említett 47 fő, aki gyak. sosem volt érdemben tag.
Ezen felül van 36 fő, aki csak felfüggesztett, ezek nagyrésze rendezni fogja a tagságát, és a 93-47=46-ból is lesz egy-kettő. Magyarán én 80-100 körüli tagsággal számolnék. :wink:

Flémet meg abbafejezni. :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #284901 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: egy olyan szervezetbe, ahonnan (így vagy úgy) a tagság kvázi menekül???

Abból, hogy sokan nem fizetnek tagdíjat, nem követekezik ,hogy menekülnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284899 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Irunien írta:

Well-of-Souls írta:

Kincső (Thilanna) írta: a Magyar Tolkien Társaságnak 67 aktív tagja van.


Nem látom be, mi ebben a probléma. A Magyar Hegymászóoktatók Egyesületének (ami az MTT-nél úgy 30 évvel régebbi és jóval stabilabb tagsággal, anyagi bázissal, miegymás... rendelkező szervezet) sincs sokkal több. Nem értem, mit mond el egy társaságról az, hogy hány tagja van...


A hozzászólás nem véleményt akart mondani a társaságról a taglétszám alapján, ez egyszerűren tájékoztatás volt az embereknek, hogy hogyan állnak a tagdíjak. Semmi köze a leszóláshoz vagy bármi egyébhez.
Semmi probléma nincs vele.


miután néhány hozzászólással alább ebből a számból keletkezett egyfajta értékítélet, gondoltam felteszem hülye eszemmel ezt a kérdést, de ha hiba volt, akkor bocs

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284897 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: Talán pont a (persze azért relatív) kívülállásom miatt látom tisztábban a dolgokat ;)


Nem látod be azt sem, hogy az ilyen hozzászólogatásaid mennyire provokatív jellegűek, drága kollégám...

de sebaj. így is szeretünk.
[size=9:3paq9jp5](már aki - én igen)[/size]


na, jó, ez télleg OFF. :roll: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284896 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Well-of-Souls írta:

Kincső (Thilanna) írta: a Magyar Tolkien Társaságnak 67 aktív tagja van.


Nem látom be, mi ebben a probléma. A Magyar Hegymászóoktatók Egyesületének (ami az MTT-nél úgy 30 évvel régebbi és jóval stabilabb tagsággal, anyagi bázissal, miegymás... rendelkező szervezet) sincs sokkal több. Nem értem, mit mond el egy társaságról az, hogy hány tagja van...


A hozzászólás nem véleményt akart mondani a társaságról a taglétszám alapján, ez egyszerűren tájékoztatás volt az embereknek, hogy hogyan állnak a tagdíjak. Semmi köze a leszóláshoz vagy bármi egyébhez.
Semmi probléma nincs vele.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284895 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta: a Magyar Tolkien Társaságnak 67 aktív tagja van.


Nem látom be, mi ebben a probléma. A Magyar Hegymászóoktatók Egyesületének (ami az MTT-nél úgy 30 évvel régebbi és jóval stabilabb tagsággal, anyagi bázissal, miegymás... rendelkező szervezet) sincs sokkal több. Nem értem, mit mond el egy társaságról az, hogy hány tagja van...

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284894 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső hozzászólásához téve:

A tagdíjhátralékokat a Farsangi jegy befizetésének helyén és időpontjában mindenki befizetheti Pénteken , de persze dönthet, hogy a hátralékát fizeti be és vele az MTT-tagoknak járó jegyet, vagy pedig a nem MTT-tagnak járó jegyet, mert oly sok a hátraléka.



Kincső (Thilanna) írta: Szolgálati Közlemény

A 2006. február 7-i (azaz mai) napon elkészített táblázat és statisztika alapján [size=9:d9gb86fh](melyben a bankszámlára érkezett tagdíjak 2006.02.03-ig szerepelnek)[/size] a Magyar Tolkien Társaságnak 67 aktív tagja van.
A táblázatban szereplő 196 fő közül[size=9:d9gb86fh] (vannak olyanok, akik sohasem fizettek vagy összesen 1 hónapot fizettek, konkrétan 47 ember)[/size], amennyiben rövid időn belül nem rendezik 12 hónapnál is több tartozásukat, 93 főt kell kiléptetnünk[size=9:d9gb86fh] (látható, hogy ezeknek kb. fele - a fent említett 47 fő - gyakorlatilag soha nem volt aktív tag).[/size]
A nem-kiléptetendő, ám 3 hónapnál több tartozásuk miatt felfüggesztett tagok száma 36 fő.

Hamarosan kimennek a 93 embernek az utolsó figyelmeztető levelek. De aki úgy érzi, hogy köztük van, és szeretne tag maradni, sürgönyösen fizessen. :twisted: :idea:
Tagdíjhátralékok mértékéről érdeklődni nálam: kincso@tolkien.hu

Kincső


"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284892 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Talán pont a (persze azért relatív) kívülállásom miatt látom tisztábban a dolgokat ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284891 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Pontosan azért. Ha nem vagy tag, akkor ne tegyél rosszindulatú (és minden konstruktív jelleget nélkülöző) megjegyzéseket a társaságra. Tudod, kívülről beszélni mindig baromi könnyű...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284890 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nyugi, elég nagyok vagyunk, el tudjuk dönteni ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284888 Írta: O.F.F.
O.F.F. válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
:flémelhárítás:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284886 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tehát a dupla hozzászólást leszámítva (amiért ezúton töredelmesen kérek bocsánatot, de fenntartanám, hogy az vesse rám az első követ, akivel ez még soha nem fordult elő), azért, mert nem voltam(/vagyok) hajlandó belépni egy olyan szervezetbe, ahonnan (így vagy úgy) a tagság kvázi menekül???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.978 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére