Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
19 éve 8 hónapja #238229 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ja, tényleg. :) Akkor javaslom a "javítás" helyett a "biztosítást".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238225 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Panda: Szerintem inkább javasolj valamit a "javítás" szó helyett, akkor nem értelmezhető negatívan! :wink: Pl. mit szólnál ahhoz, hogy "biztosítása"?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238221 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Az Egyesületen belüli információáramlás javítása

Szerintem ez úgy hangzik, mintha válságstábot alakítanánk, amiben lehet, hogy van igazság, de akkoris. Nem lehetne kihagyni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238215 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos jó, de a tagságot írjuk kis t-vel! :wink: :twisted:
Mit értünk Társaság alatt? Az MTT-t eddig Egyesületnek neveztem a szövegben, maradjon is az!

Pl.:

A tagok tájékoztatása a szervezet működéséről, kisebb-nagyobb szabályairól, közgyűlési határozatokról, vezetőségi döntésekről, hivatalos programokról, valamint igény szerint az Egyesület és a tagság életéhez köthető egyéb rendezvényekről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238214 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta:

A tagok tájékoztatása a szervezet működéséről, kisebb-nagyobb szabályairól, közgyűlési határozatokról, vezetőségi döntésekről, hivatalos és "fél-hivatalos" programokról, valamint igény szerint Tolkien-hez vagy a társaság életéhez köthető egyéb rendezvényekről.


Hm? :roll:


Ehhez definiálni kéne a "fél-hivatalos" kijelentést... :roll: (bocs, szőrözős matekos vagyok...). Ha esetleg úgy mondjuk, h a "Társaság és a Tagság életéhez köthető egyéb rendezvényekről", az már elfogadhatóbb. És akkor ebbe már még az is belevehető, ha beszámolót írunk X tag esküvőjéről :D (jó, ez csak poén, de ebbe simán beletartoznak a különböző túrák, talik, megbeszélések, akármi. És akkor abból már kedvünkre válogathatunk. No és persze segítőket is szerezhetünk)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238213 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akkor mit szólnál egy ilyen módosításhoz a szövegben:

A tagok tájékoztatása a szervezet működéséről, kisebb-nagyobb szabályairól, közgyűlési határozatokról, vezetőségi döntésekről, hivatalos és "fél-hivatalos" programokról, valamint igény szerint Tolkien-hez vagy a társaság életéhez köthető egyéb rendezvényekről.


Hm? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238211 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandi: én még mindig azt mondom, amit eddig: az alapító okiratba simán belevehetjük célnak az "egyéb" tájékoztatást is, csak maximum nem kezdjük el az elején, csak amikor már úgy látjuk, megoldható (vagy soha nem foglalkozunk vele). Csak mert benne van az okiratban, nem kell feltétlenül és azonnal mindent megcsinálni. Emlékszel te még arra, mik vannak az MTT alapító okiratába? :) Szvsz azokat sem mind csináltuk meg, mert azok (ahogy az ilyen okiratok) mind csak lehetőség, egy terv, hogy mi az, amit esetleg megcsinálhatnánk. Viszont ha nem írunk bele valamit, amivel később szeretnénk foglalkozni, akkor később változtatni kéne az okiratot, ami nagyobb macera. Szerintem :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238210 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lamorak: Köszi!

Felmerült a kérdés, hogy csak a hivatalos programokról adjunk-e tájékoztatást, vagy a "fél-hivatalosakról" és egyéb közösségi programokról is. Az én véleményem az, hogy egyenlőre maradjunk csak a hivatalos programoknál, aztán ha belejöttünk, tágíthatjuk a kört és a többi program is beleférhet majd a tájékoztatási feladatkörünkbe, de egyenlőre koncentáljunk az Egyesületre! Többiek mit gondolnak erről? Egyéb javaslatok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238127 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Nos, készítettem egy alapítóiratot az InfoCsoporthoz, kérdezném a leendő tagokat, hogy elégedettek-e vele, milyen módosításokat javasolnak hozzá, valamint a vezetőséget, hogy megfelel-e a kritériumoknak?


Nekem úgy tűnik, h igen; egyébként én nagyon örülök ennek a kezdeményezésnek, úgyhogy mindenképp támogatom.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238026 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos, készítettem egy alapítóiratot az InfoCsoporthoz, kérdezném a leendő tagokat, hogy elégedettek-e vele, milyen módosításokat javasolnak hozzá, valamint a vezetőséget, hogy megfelel-e a kritériumoknak?

MTT - munkacsoport megalakítása



A csoport neve: Információs munkacsoport (röviden: InfoCsoport)

A csoport céljai:
- Az Egyesület (MTT) kommunikációs problémáinak, kihívásainak, feladatainak a megoldása
- Az Egyesületen belüli információáramlás javítása
- Az Egyesület tagjai számára a tájékozódási/tájékoztatási lehetőségek biztosítása

A csoport tevékenysége:
- A tagok tájékoztatása a szervezet működéséről, kisebb-nagyobb szabályairól, közgyűlési határozatokról, vezetőségi döntésekről, hivatalos programokról
- A vezetőség munkájának segítése a szükséges információk begyűjtésével
- A nem tagok tájékoztatása az Egyesület fő tevékenységeiről, amennyiben kérik, illetve az Egyesületbe való belépés körülményeinek ismertetése, ha ez nem lenne egyértelmű számukra
- Minden egyéb tevékenység, amit az Egyesület tagsága szükségesnek ítél a jobb informálás és informálódás érdekében

A csoport koordinátora (polgári név, nicknév):

Az igényelt fórumos topik neve: InfoCsoport


Az alapító tagok:

Polgári név (olvashatóan): Nicknév: Aláírás:







Ha nincs ellenvetés, szombaton kinyomtatom és elviszem a Tolkien Klubra, ott tartjuk az alakulóülést! Gyors reakciókat kérnék az érintettektől!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237624 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kedves Vezetőség,

küldtem nektek postafiókba (1701, pf.79) színjátszókör-alapító-okiratot. kérlek, jelezzetek vissza, ha tudomásul vettétek :) kapunk akkor topicot is itt, az MTT-cuccok között?

köszönettel: Cue

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237223 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta:

Gandalf írta: Panda, a kritériumok: legyél teljes jogú MTT tag tagdíjhátralék nélkül, tudjál élő csoport-talikra járni rendszeresen Pestre, legyél ott jövő szombaton a Tolkien Klubon, hogy aláírd a lapot és ennyi. :wink: E legutóbbi csak ahhoz kell, hogy megalakuljon a csoport, de ha lesz 5 ember, később is jelentkezhetsz. Rendszeres, szélessávú nethozzáférés előnyben! Többit priviben!


Én ugy tudtam nem kell teljesjogu MTTsnek lenni ahhoz, hogy csoport tga legyél, de a csoportban KELL legyen 5 teljes jogu mtts.


Igen. Az kell, hogy legalább 5, teljes jogú MTT (rendes :P ) tag legyen az alapítók között. Illetve... megnézem, hogy lehet-e más is alapító tag... de szerintem igen...

A csoport tagja lehet bárki, aki MTT tag, és az is, aki nem tagja a Társaságnak, de szimpatizál a célkitűzéseinkkel. A csoport minimális létszáma 5 regisztrált MTT tag, de az összlétszám nem lehet magasabb, mint 30 fő (a regisztrált MTT tagok és a szimpatizánsok együttesen).

Ez nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy az alapítók közt legyenek nem teljes jogó MTT tagok. :)

Vezetőség: Bocsi, hogy belekötök, de maga a szöveg tartalmaz olyan utalásokat, mely szerint pontosan 5 MTT tag kellene az alakuláshoz (tehát nem minimálisan ennyi):

- Írjátok meg a beszámolót a csoport megalakulásáról. A szöveg tartalmazza a következőket: 1) a csoport neve; 2) a csoport céljai, tevékenysége; 3) a csoport koordinátora (polgári- és nicknév); 4) az 5 MTT-tag neve (polgári- és nicknév); 5) az igényelt topik címe.
[...]
- Ha minden rendben, akkor szervezzetek egy találkozót, ahol a beszámolót az alapító tagok - köztük az 5 MTT-tag - aláírják. A papírt el kell juttatni az Vezetőséghez!


Tudom, hogy kötekedés, meg minden, és tudom, hogy ti nem így értettétek, csak, gondoltam, szólok... és ha akarjátok, pontosítotok, ha meg úűgy látjátok, nem :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237222 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Panda, a kritériumok: legyél teljes jogú MTT tag tagdíjhátralék nélkül, tudjál élő csoport-talikra járni rendszeresen Pestre, legyél ott jövő szombaton a Tolkien Klubon, hogy aláírd a lapot és ennyi. :wink: E legutóbbi csak ahhoz kell, hogy megalakuljon a csoport, de ha lesz 5 ember, később is jelentkezhetsz. Rendszeres, szélessávú nethozzáférés előnyben! Többit priviben!


Én ugy tudtam nem kell teljesjogu MTTsnek lenni ahhoz, hogy csoport tga legyél, de a csoportban KELL legyen 5 teljes jogu mtts.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237125 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Panda, a kritériumok: legyél teljes jogú MTT tag tagdíjhátralék nélkül, tudjál élő csoport-talikra járni rendszeresen Pestre, legyél ott jövő szombaton a Tolkien Klubon, hogy aláírd a lapot és ennyi. :wink: E legutóbbi csak ahhoz kell, hogy megalakuljon a csoport, de ha lesz 5 ember, később is jelentkezhetsz. Rendszeres, szélessávú nethozzáférés előnyben! Többit priviben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237097 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alcarcalimo írta: Féltündékről hallottam már, félszerzetekről is, sőt, félorkokról is, de áruld már el, hogy mi a sistergős nyavalya az a félig MTT-s? :mrgreen:

:lol: :lol: Részemről MTT- s vagyok, mer már jelentkeztem, de az MTT szempontjából asszem még nem vagyok tag. De még nyomozok az ügyben! :lol: Na pl ezért tetszik nagyon az infocsop. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237095 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Panda írta: Én még csak félig vagyok MTT- s,


Féltündékről hallottam már, félszerzetekről is, sőt, félorkokról is, de áruld már el, hogy mi a sistergős nyavalya az a félig MTT-s? :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237079 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én még csak félig vagyok MTT- s, de szívesen beszállnék az innfocsoportba. Tapasztal/tam/- om, hogy tényleg kell egy ilyen szerv. :wink: :lol: Milyen kritériumnak kell megfelelni?...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237026 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Öööö... jut eszembe, kell még egy ember, mert a felsoroltak közül nem mindenki felel meg a kritériumoknak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237022 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megkérdezem a többieket, jönnek-e, ha igen, akkor a probléma ezzel megoldva. Köszönöm, Telcontar!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237021 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta:

Brisa írta: Gandalf, mikor lenne az alakulóülés?

Nincs konkrét időpont, még csak azt kérdeztem meg mindenkitől, el tudna-e jönni egy élő talira, ahol megalakulhatnánk. Ha leszünk öten, akkor kezdünk időpontot egyeztetni. Vagy talán a konkrét időpont nagyobb ösztönzőerővel bírna? :roll:


Legyen a TK-n és akkor én szívesen aláírom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237019 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Gandalf, mikor lenne az alakulóülés?

Nincs konkrét időpont, még csak azt kérdeztem meg mindenkitől, el tudna-e jönni egy élő talira, ahol megalakulhatnánk. Ha leszünk öten, akkor kezdünk időpontot egyeztetni. Vagy talán a konkrét időpont nagyobb ösztönzőerővel bírna? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237014 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf, mikor lenne az alakulóülés?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236980 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Kedves Tagok!

Már többször felmerült a fórumon is, élőben is és egyéb helyeken, hogy az MTT kommunikációja, a tagok tájékozódási lehetőségei, az információáramlás ugyancsak kritizálható szinten van. Ezért - kihasználva most a munkacsoportok létrehozásának ötletét - elhatároztam (mint azt a Közgyűlésen meg is említettem), hogy létrehozok egy Információs Munkacsoportot (röviden InfoCsoportot), melynek a feladatai lennének:
- a tagok tájékoztatása a szervezet működéséről, kisebb-nagyobb szabályairól, közgyűlési határozatokról, vezetőségi döntésekről, s minenről, ami az MTT-vel kapcsolatos
- megoldást keresni a kommunikációs problémákra, amelyek eddig jelentkeztek
- segítő kezet nyújtani mind a vezetőségnek, mind a tagságnak, hogy bármikor szívesen forduljanak hozzánk információkért, ha szükségük van rá
- a külsősök (nem tagok) felvilágosítása a társasággal kapcsolatban, belépés, tagság, stb. körülményeinek ismertetése kérésre
-plussz még ami fontos lehet tájékozódás/tájékoztatás szempontjából a tagoknak

Ahoz, hogy ez a csoport létrejöjjön, kell legalább 5 darab MTT-tag, aki személyesen aláír egy alapítónyilatkozatot, melyet közösen fogalmaznánk meg egy élő egyeztető találka során. A közgyűlésen már jelezték többen is, hogy szívesen részt vállalnának a munkában valamilyen formában, de sajnos alig néhányuk tudna egy alakulóülésen részt venni. Olyan jelentkezőket várok tehát most elsősorban, akik el tudnak jönni Pestre egy ilyen alkalomra, hogy ott megfogalmazzuk az alapelveket és aláírjuk az okiratot! Ha ezen túl vagyunk és a csoport beindult, már nem lesz probléma, ha nem mindenki tud rendszeresen járni Pestre (havonta egy találkozót azért szervezünk, aki jön-jön, aki nem-nem, a többiek "virtuálisan" vehetnek részt a megbeszélésekben). De muszáj az alapító iratot legalább öt MTT-snek személyesen aláírni.
Erre kérek jelentkezőket! Köszi!

Ha van kérdés az InfoCsoporttal kapcsolatban, tegyétek fel! :wink:


Nos, többen is jelezték, hogy szeretnének részt venni ebben a projektben, de velem együtt öszesen négyen vagyunk, akik egy élő alakulóülésre is el tudnánk jönni Pestre, hogy azt a fránya papírt megírjuk. Csak azt tudom Nektek mondani (minden politikai szándék nélkül), hogy MINDENKI HOZZON MAGÁVAL MÉG-EGY-EMBERT! Vagy legalább egy valaki! Ha nem lesz még egy tag, aki el tudna jönni az alakító talira, akkor nem hivatalos keretek között indulna el az InfoCsoport, ami azért nem lenne a legelőnyösebb. De mindenképpen el szeretném indítani, mert égető szükség van rá.
Akik tudnának talira jönni, s eddig jelezték: Nienna Táralóm, Léli, Peredhil és én. A többi jelentkező csak távmunkát vállalt.

Gondolkozzatok el ezen, az MTT kommunikációs hálózatának sorsa a Ti kezetekben van! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231552 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rabyn, nincsenek merev keretek. Az a lényeg, hogy mindaz benne legyen, amit a kiírás kér. Ennyi.

Amúgy a csoportalakításról egy leírás, hogy ne kelljen keresgélni a topikba és, hogy mindenki tisztán értse a dolgokat: www.tolkien.hu/view.php?&c=5&a=1522 (MTT kategória, GYIK)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231547 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Valaki leírná hogy hogyan is néz ki egy táborszervezöi páláyzat? Nem én nem tudok ebben az évben se pályázni tábszervnek, mert nem lenne rá idöm (rohadt suli.. :evil: )
de érdeklene, mert besegítnék szívesen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231221 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A szétszakítani -az egy elég erős kifejezés. Egy több mint 200 fős közösség bomlik magától is, kisebb körökre, ez teljesen természetes. Attól még közösség. Azt értsétek már meg, hogy lehetőség van arra, hogy 2 tábor közül válassz. És ez rohadt nagy luxus, még így közöttünk is. Arról nem is beszélve, hogy kábéra számolva 8 hónap van még júliusig. Nem biztos, hogy Relaxra, vagy akár a Nagy Táborra (!!) érkezik pályázat, és egyáltalán megszervezi valaki. Idén is minimális ember áldozatos munkáján múlt, hogy elmehettünk jólérezni magunkat. És nem a bölcsekén meg a csapatvezetőkén, hanem a táborvezekén. Leborulhatunk simán azok előtt, akik jövőre bevállalnak egy ilyen féléves melót.

Na. Előre nem kell betojni. Eskü, úgy érzem magam, mintha az óvodában lennénk, és azon vitatkoznánk, hogy a finom baracklekvár meg a finom eperlekvár közül melyiket kenje a kenyerünkre a Tünde néni. Röhej.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231110 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Namarie: szvsz nem, csak az ott eddig tartott MTT-s talik "minőségéhez" hasonlítottuk a tervezett táborokat. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231048 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kérdés: csak Velem vagy Várgesztes lehet játékban? mert ha ne,m akkor én javasolnám helyszínnek Orfűt, Sástót, vagy valamely mátravidéki üdülőt, ha még megvannak a kempingek, egyebek.

Más: akárhova is lesz szervezve, a helyszín kiválasztásánál két dologra ha lehet, minddenképp oda kéne figyelni: ha lehet, minél kullancsmentesebb legyen, és ne legyen a hely pollenneförgeteg kellős közepé. (Kecskemét, Győr, Szeged és környéke).

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231031 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kicsit más...
Azt akarom kérdezni, hogy van-e igény egy olyan csoport létrehozására, amelyet olyanok alkotnának, akik szeretnének kezdeni valamit az ( amúgy jó :) ) énekhangjukkal.. Meghatározott időközönként lennének csoportfoglalkozások, amiken gyakorolnánk...kellene foglalkozni a hangképzéssel, légzéstechnikával...gyakorolnánk mikrofonnal énekelni, és azt visszahallgatva tudnánk értékelni a dolgot. Nya ? Hm ?
Persze ez nem pótolhatja az énektanárt...azt mindenkinek magának kell elintéznie, de sztem sokat segíthet. Cél lehetne pl egy énekes est megrendezése, ami nemcsak MTT-seknek, és nemcsak RULZ...
Jaés ez nem egy karitatív csoport lenne...olyanokra gondoltam, akiken már most is hallani, hogy van hangja.
Ha mégsem jönne össze a csoport dolog, de van olyan, aki csatlakozna hozzám nemhivatalosan, kb ugyanazt csinálni rendszeresen, mint amit leírtam, az is írjon mán' nekem privit, jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230985 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Felagund: alapvetően igazad van, csak annyit fűznék hozzá, hogy pl. én csak a saját rendemnek (Hárfa) mindkét felében szívesen részt vettem volna, de csak az egyikben sikerült. Mivel egyszerre voltak a rendi foglalkozások, ezért valószínűleg sokan, akik amúgy benne lettek volna a Könyv rendjében is, úgy döntöttek, hogy inkább szívesebben túráznak, íjászkodnak, táncolnak, énekelnek, direkt ezeket soroltam fel, mert ezeket amúgy táboron kívül, évközben kevésbé lehetséges csinálni, míg a tolkieni előadásokra ott a Tolkien Klub, és olvasni is bármikor bárhol lehet. :P

Valóban, amikor olvastam a tábori felhívásokat, nekem is az jutott eszembe, mint Gillothnak, hogy nincs jó megoldás. Mert nem jó megoldás, ha egy olyan tábor lesz, mint idén, hogy túljelentkezés van ezért ki kell zárni embereket a táborból. Viszont ez is félmegoldás, mert az MTT szvsz pont olyan hely, hogy nem feltétlenül csak 2-3 (4-5) emberrel szeretnék feltétlenül együtt táborozni, mert ők a "legjobb barátok", hanem jóval többel. És ha valóban két tábor lesz, biztosan lesz mindenkinek olyan, akinek hiányozni fog valaki, aki a másikba ment.

Remélem az idő megoldást hoz a problémára... (mármint, ha kiderül, hogy nem is lenne túljelentkezés, vagy az egyik táborba nagyon kevesen jelentkeznek, vagy mittusomén, akkor lehet egy tábor, vagy ilyesmi). :roll:


Más: nem tudom, ki gondolkozik a táborvezetés(ek) megpályázására, de tőlem telhetően szívesen segítenék (főként a "komoly" táborban). Szóval ha kellek e-mail, privi :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.056 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére