Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 4 hónapja #189022 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tényleg, mielőtt elfelejtem:

Kapolcsra meg az ilyen helyekre kellene valami kevés szöveggel rendelkező szórólap a belépésről, mert tőlem folyton azt kérdezik hogy milyen tesztet kell kitölteni a belépéshez...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188961 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Fiatalok!

aki még nem töltötte ki az MTT-s kérdőívet, azt kérem, hogy tegye meg:
www.tolkien.hu/kriszana

Köszönöm a segítségeteket!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188858 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya Elendili!

Megkaptuk a Warner Home Videotól a hivatalos felkérést a DVD reklámkampányában való részvételtől.

Tehát akkor 2 fős csoportokat keresnek, akik egy-egy helyszínen 6-8 órát "szakértősködnének", segítenének a hostessnek, válaszolnának a kérdésekre, szórólapot osztogatnának és általában jelmezekben növelnék az esemény fényét.

A különböző helyszíneken (amelyek Tesco, Auchan, Cora és Media Markt üzletekben lesznek) május 27, 28, és 29-én (péntek, szombat vasárnap)lesznek az események.
A helyszínek nagy része budapesti, vagy Budapest környéki, de néhány megjelenés van Székesfehérváron, Győrben, Pécsett, Szegeden, Miskolcon és Debrecenben is.
Összesen 27 alkalom van, minden egyes napon 9-9 (4 Bp-en, 5 vidéken).


Ezek alapján tehát keresünk olyan emberek jelentkezését, akik kettesével, egy warneres hostess-szel kiegészítve egy-egy helyszínen, jelmezbe öltözve részt vennének az akcióban (naponta az egész országban 18 emberre lenne szükség)
Olyan emebrek jelentkezését is várjuk, akik maguk nem szívesen vesznek részt az akcióban, de van jelmezük, amit fel tudnak ajánlani (elvileg - ha mindenki beöltözik - naponta 27 különböző jelmez lenne az ideális)

A részvételért a Warner fizetni nem tud, de DVD-ket és videókat kapunk a munkáért, illetve a kölcsönadott jelmezekért.


A jelentkezéseket, felajánlásokat e-mail-ben várom.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188501 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Holtak vezére írta: a tagdíjat csekken vagy átutaláson fizessem be?
:?: :?: :?:


Ahogy akarod/tudod ;) :) De ne felejtsd el ráírni, hoyg tagdíj, meg hogy melyik havi, meg a neved (az igazit!), és ha van helyed, akkor akár a nickedet is ráírhatod, hogy egyértelműbb legyen az azonosítás :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188500 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Holtak vezére írta: a tagdíjat csekken vagy átutaláson fizessem be?
:?: :?: :?:


Sztem a kettő ugyanaz... (illetve majdnem)
Én csekken fogom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188498 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
a tagdíjat csekken vagy átutaláson fizessem be?
:?: :?: :?:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188409 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akit érdekel a konferencia, vagy Jane Chance előadása Budapesten, az itt olvassa el a tudnivalókat:

Konferencia: www.tolkien.hu/view.php?&c=3&a=1076

Jane Chance előadása: www.tolkien.hu/view.php?m=8&c=3&a=1077

Az információk megtekinthetőek a Tolkien Tanulányok topikban is, katt ide !

Arra kerünk mindenkit, hogy töltse le a plakátokat ( egyik , másik ), nyomtassa ki és terjessze mindenhol, ahol tudja!!

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188062 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Nellas írta: Már írtam Battinak, meegkérdeztem, hogy a táborban is lehet-e majd
tagságit kérni, de eddig nem jött visszajelzés. Tud vki mondani valami
biztatót?
Kgy-re nem engedtek...


Tuti, h lehet. Pont ott ne lehetne? :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188041 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Már írtam Battinak, meegkérdeztem, hogy a táborban is lehet-e majd
tagságit kérni, de eddig nem jött visszajelzés. Tud vki mondani valami
biztatót?
Kgy-re nem engedtek...

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188013 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Kapolcs is beleesik a tábor időpontjába, nem?


csak az eleje
tábor: 17-25. kapolcs: 23-aug 1.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187956 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bran: a szigetrQl lecsúsztunk! (már ha a civilfaluba akarunk volna menni ha csak már nem adtataok be pályázatot) DE ha akarunk akkor apa rádioával a Fiksszel kitudunk menni! Nekik színpados sátruk lesz, s apa mondta, hogy szívesen fogadnak ottminket.
(vihetünk elQadást meg bármit!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187935 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Na mivel az előző eltűnt, újra kérdezem: mit szólnánk egy újabb humoros előadáshoz Kapolcsra? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187927 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kapolcs is beleesik a tábor időpontjába, nem?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187925 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm mindenkinek a bizalmat (vagy, ha arről azért nem volt szó, akkor a szavazatot)

Csütörtökön 22-én 5-kor a CDfűben megbeszélést tartanánk a Kapolcsi Kivonulásról.
Aki jelentkezett szervezőnek és nem ér rá akkor, írjon privit. Köszönettel fogadnánk, ha az elnökségből is megjelenne valaki. Szívesen látjuk továbbá azokat is, akik nem jelentkeztek, de ötleteikkel szeretnék segíteni a munkát. (Ez azonban nem találkozó! Aki bandázni akar, menjen máshova!)
Kapolcs július 23. és augusztus 1. között lesz.
-Hány napra lenne érdemes kimenni? (Plíz ne ide írjátok, hogy „sokra-sokra, énis-énis, hurrá-hurrá”)
-Milyen típusú előadásokkal?
-Hány helyszínen?
-stb.

Hegyalja fesztivál július 14-18., tehát a tábor miatt reménytelen az MTT részvétele.
Sziget augusztus 4-11. (mindennemű rémhír ellenére természetesen egy teljes hét)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187825 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A következő igazolványszámos beírást úgy kimoderálom, hogy csak na :twisted: 8)

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187824 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim

Tegnap este kicsit kevés időt szántam a topikra, mert ugye a telefonszámla.

Nnna szóval, Fogadják szívőljövő gratulációmat az új vezetőségi és felügyelőbizottsági tagok.

Pontosítva

Az elnökségbe új tagként Sándor Éva (Brisa, brisa@tolkien.hu ) lett megválasztva

A Felügyelő bizottságba Kaszás Péter (Brandir, brandir@tolkien.hu ) és Krieger Tamás (Telcontar, telcontar@tolkien.hu ) lett megválasztva

Természetesen a vezetoseg@tolkien.hu címre érkező leveleket is megkapják.

A közgyűlésen ezenkívül beszámolók hangzottak el az elmúlt évi tevékenységünkről és a közeli jövő tervei lettek felvázolva. A legközelebbi az a Tolkien Konferencia Pécsett. A születésnapról és a nyári táborról valamit a nyári részvételeinkről esett mégszó.

A születésnap megtárgyalása a megnyitott topikban folyik. A nyári tábort kézben tartja a két Anna.

A nyári programjaink viszont más tészta. Igen tisztelt Alelnökünk, azzal az általam is támogatott szenzáciős ötlettel jött elő (természetesen nem most kezdte), hogy meg kellene jelennünk a Kapolcsi fesztiválon és minden rendelkezésünkre álló erőforrást erre kellen fordítani. Azért is nagyon fontos ez, mert igen nagy a látogatottsága és a népszerüsítő ereje a Fesztiválnak. Mind e mellett ha marad energiánk és akarjuk is sőt ők is akarják , akkor Tokaj és a Sziget is jöhet. De mindezek előtt a kapolcsi részvételünket kell meg vizsgálni. Az egész projektet ha jól gondolom Ankalimon fogja kézben tartani.


Csak emlékeztetőül a Felügyelő bizottságnak. Egy hónapon belül szeretnék látni egy felügyelőbizottsági ülésről szóló jegyzőlönyvet, amelyben a működési rendjükről és a felügyelő bizottság elnökéröl határoznak. Sőt elvárom, hogy minden pénzügyi tevékenységet figyelemmel kisérjenek. Gondolom ez korábban is így volt, ugye?

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187803 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
/me meg még nem kapott, de minimum 30 alattit kér, mert bajok lesznek... :twisted:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187782 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
/me-é 18-as, szóval perme nem panaszkodik az igazolványszámok miatt... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187781 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Hé le lehet zakkanni az igazolványszám témáról. :evil:

És az állami igazolvány számok? Az senkit sem izgat. Biztos ott is valami süket tojásfejü a hasára ütött és kitalált valamit, Pont mint nálunk.

Ja az én voltam, na mindegy. :wink: :roll: :twisted: 8)


Jójójó... csak azt képzeltem, hogy van logika benne, ha már olyasvalaki csinálta, akinek van köze a logikus dolgokhoz (pl. számtek)... (no meg asszem van 400valahányas szám is, pedig a tagság létszáma csak 198).

De akkor nem kérdezősködöm tovább....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187780 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hé le lehet zakkanni az igazolványszám témáról. :evil:

És az állami igazolvány számok? Az senkit sem izgat. Biztos ott is valami süket tojásfejü a hasára ütött és kitalált valamit, Pont mint nálunk.

Ja az én voltam, na mindegy. :wink: :roll: :twisted: 8)

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187778 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen kedves Tagtársak

Rendkivül gyorsan eltelt, vagyis hamarosan eltelik, megalakulásunk óta a második év. Tavaj egy jó hangulatu, bár kislétszámú csapat ünnepelt együtt. Mint az már sok helyen elhangzott, igyekszünk a korábban elkövetett hibáinkból tanulni és nem újra elkövetni azokat. Viszont mindíg találunk újakat, mármint hibákat.

A cél az, hogy ebben az évben, lehetőleg a tagság teljes részvételével ünnepeljük a születésnapunkat. Persze ez hiú ábránd, de a remény hal meg utoljára.

A közgyűlésen elhangzott néhány pompázatosabbnál pompázatosabb ötlet. A kétnapos mélyűri utazástól az ökörsütésel összekötött középkori középkori vacsoráig. Elég nehéz megegyezni a helyszínben is. De majd csak megegyezünk. Az időpont is problémás mert június 16-a környéke nagyban vizsgaidőszak. De akkor alakultunk, punktum.

Szeretnék nyitni egy ötlet börzét. A helye nem itt lesz, hanem az egyelőre zárt MTT születésnap topikban, ami hamarosan újra megnyílik.

Viszont az ötletelést még e hónap végéig le fogom zárni. Úgyhogy csak szaporán-szaporán.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187777 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

kriszana írta: Rayan sem 100 alattit kapott, pedig ő is ott volt az alapító Konferencián, és ő is kiskorú volt...


Tudom, és épp ezért gondolom, hogy ebben is van valami logika, csak nem tudom, mi...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187775 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Léli írta: A Tagságik sorszámaival van gondom. Tudtommal, akik alapító tagok, azok kapták a 100 alatti sorszámokat. A többi határt nem tudom, de biztos annak is van logikája. Csak annyi lenne a problémám, hogy én alapító tag vagyok, ott voltam Szegeden, csak épp kiskorúságom miatt nem írhattam alá az alapító okiratot. Emiatt az én számom 112 (Tudakozó :D végülis ez jellemző rám :D ). És nem értem, miért ennyi....

Persze tudom, hogy ezen már nem lehet változtatni, ezt nem is akarom, csak érdekelne, miért nem 100 alattit kaptam...

Rayan sem 100 alattit kapott, pedig ő is ott volt az alapító Konferencián, és ő is kiskorú volt...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187746 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Léli:
Mert Batti (nem tudom az okát), úgy döntött, h 100 fölötti sorszámtól (vagy 11től?) kapjuk meg a tagságinkat.
:)

Kérdezz bátran!
:D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187722 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Volna egy kérdésem. Lehet, hogy a modik kitörlik, de hátha mégsem.

A Tagságik sorszámaival van gondom. Tudtommal, akik alapító tagok, azok kapták a 100 alatti sorszámokat. A többi határt nem tudom, de biztos annak is van logikája. Csak annyi lenne a problémám, hogy én alapító tag vagyok, ott voltam Szegeden, csak épp kiskorúságom miatt nem írhattam alá az alapító okiratot. Emiatt az én számom 112 (Tudakozó :D végülis ez jellemző rám :D ). És nem értem, miért ennyi....

Persze tudom, hogy ezen már nem lehet változtatni, ezt nem is akarom, csak érdekelne, miért nem 100 alattit kaptam...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187706 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Közgyűlésről készített képeimet itt megnézhetitek.

Üdv. Kincses

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187571 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Közérdekű közlemény:
Ott hagyott a KGY helyszínén valaki két Nightwish CD-t...najaz nálam van, lehet sikítani, hogy kié. Elég tarjásak ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187562 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv népek!
Szigettel kapcsolatban hoztam nektek híreket!
Apa azt mondta már lejárt a határidő hogy jelentkezzünk.. ÁM!
Ha ti is beleegyeztek akkor a Fikszrádio sátrába mehetünk, előadhazunk meg minden( lesz szinpaduk is szal még elő is adhatunk akármit!) Így kint is tudnánk lenni, ha esteleg nem kapunk sátrat.
Ha érdeklne titeket ez a lehetőség akkor szóljatok és megbeszélem apával ill ti is megbeszélhetitek vele!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187449 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hanta le, Brisa!!!

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187436 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Holtak vezére írta: én be szeretnék lépni
hol kell?
500 a tagdíj?
üdv: Halott


Itt minden le van írva.

Szméagol, a nyugtát neked kell őrizgetned 5 évig. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.926 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére