Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 5 hónapja #183953 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta: Szvsz már a LEPen kész voltak, én ugyanis kaptam egyet, és Morgana ellenjegyezte.
(más kérdés hogy meg kell vágni az igazolványképet h beleférjen)


Most akkor nem digitálisan kell elküldeni?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183952 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta:

Nellas írta: Még valami, a tagsági kártyám majd küldik vagy menni kell érte valahová?


Ezt már akartam kérdezni, h készen vannek-e már... :)

Ha igen, akkor szvsz a közgyűlésen ott lesznek. :wink:


Szvsz már a LEPen kész voltak, én ugyanis kaptam egyet, és Morgana ellenjegyezte.
(más kérdés hogy meg kell vágni az igazolványképet h beleférjen)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183949 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Nellas írta: Még valami, a tagsági kártyám majd küldik vagy menni kell érte valahová?


Ezt már akartam kérdezni, h készen vannek-e már... :)

Ha igen, akkor szvsz a közgyűlésen ott lesznek. :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183944 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ebben az évben megpályázza valaki, hogy kint legyünk a szigeten? (szerintem jó volna) én nem tudom hogyan kell meg még kiskoru is vagyok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183927 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm, Brisa!

Még valami, a tagsági kártyám majd küldik vagy menni kell érte valahová?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183668 Írta: Eleniel
Eleniel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszi szépen a segítséget! Brisa, életeket mentettél! :D Még 1x köszi Puszi mindenkinet! :D

Ónen i- Estel Edain, Ú- chebin estei anim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183415 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nellas, írj Battinak ( batti@tolkien.hu ). Ő az egyetlen, aki tud válaszolni a kérdésedre. Vagy gyere el a közgyűlésre. Batti mindig hozza gépét és az MTT-s anyagokat, meg tudjátok nézni ott.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183304 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Végre, végre TAG vagyok!!!! :hello: :cheers: :bounce: :dance: Mellesleg, szeretnék érdeklődni, hogy honnan tudom meg, mikor volt a
belépés dátuma. A ma kapott meghívó a közgyűlésre 03. 05-i keltezésű,
vegyem esetleg ezt a belépésem dátumának? Bár jelentkezési lapot már
tavaly, és idén januárban is küldtem. Léccci válaszoljon valaki!

Én oan boldog vagyok!!!

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183139 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedvesek!

Ugye nem feledtétek el, hogy a hétvégén, szombaton 14:30-tól ismét Tolkien Klub a Zöld Macskában?

A programról:


14:30 - Beszélgető-sarok: A Jó és a Rossz Középföldén
16:00 - Quenya nyelvlecke - Kaposi Angéla (Varda)
17:00 - Fegyverek és hadviselés Tolkien világában - Tallián Balázs (Ulmo)

A Beszélgető-sarok ban ezúttal is várjuk azokat a vendégeinket, akik aktív formában szeretnék feldolgozni a tolkieni világgal kapcsolatos élményeiket. A beszélgetésen kívül sok játékkal és izgalmas feladatokkal is találkozhatnak a részvevők.

A előadás kis betekintést nyújt a hadviselés és a fegyverek történetébe. Megismerkedhetünk Középfölde lakóinak kedvenc fegyvereivel, a haditechnikával, valamint a nagyobb csatákkal. Megtudhatjuk azt is, hogyan küzdöttek az orkok a tündékkel.

Gyertek sokan és szóljatok a barátaitoknak is!!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183120 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Mindenki figyelmébe


Magyar Tolkien Társaság
Budapest
Pf. 79.
1701

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #183119 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A cím: Magyar Tolkien Társaság 1701 Bp. Pf. 79.

[size=9:vpsi0du2]Sajnálatos módon rosszul lett kiírva a Tagfelvételhez az irányítószám, valószínűleg azért küldték vissza.[/size]

Amúgy a főoldalon a GYIK-ek között kint van a belépés menete. Ott minden szükséges információt megtaláltok.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183116 Írta: Eleniel
Eleniel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Milyen címre kell küldeni a jelentkezési lapot? Mert a posta már többször visszaküldte azzal a Szöveggel, hogy cím elégtelen! :( Nem tom, hogy mit csináljak! Lehet hogy egy borítékot sem tudok megcímezni !! :( Tudtok segíteni? Előre is köszi!!

Ónen i- Estel Edain, Ú- chebin estei anim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182588 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

starry írta: Sziasztok, ez az első postám itt. Épp most regisztráltattam, és elképedve nézegetem a 100 oldalas topikokat (kellemes hangzású magyar szóval élve). Nem vagyok teljesen ismeretlen itt, remélem, mert a pályázat archívumában két példányban is megtalálható vagyok, a Tünde harci ének magyar ill, angol változatával. Unger Imola néven van feltöltve a két vers (mivel ez a nevem :wink: ). Amit szeretnék kérdezni, és amitől egész biztosan falra fogtok mászni: hogyan lehetek tagja az MTT-nek? Kipróbáltam a www.tolkien.hu/csatlakozas.doc címet a jelentkezési lap letöltésére, de nem ment. a lap nem jeleníthető meg. :?: Fontos lenne, sürgősen szeretnék csatlakozni némely okból kifolyólag, de egyelőre psszt!


Rossz a link. :wink: Innen már le tudod tölteni: www.tolkien.hu/mtt/csatlakozas.doc . Ha mégsem írj nekem: brisa@tolkien.hu .

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182557 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ez most a teljesen felesleges viharkavaró OFF téma lesz tőlem, ami nem szokásom, de a Gerecse50-et illetően a "túrázni megy" jellemzés nagyjából egyenértékű azzal, mintha a Tolkien Napra azt mondanánk, "moziba megy".
Ez egy sokéves hagyomány, amely igen komoly felkészülést igénylő sportteljesítmény és nem tudja bárki teljesíteni az 50 kilométert 500 méter szintkülönbségen 12 óra alatt (mert ez a lényege). Ez nem az izmokról szól, hanem az akaraterőről. Aki ezt végigcsinálja, az elmondhatja magáról, hogy a képességei legjaván túl is tud teljesíteni. Ennél komolyabb túrát pedig csak gyakorlott, edzett sportember tud véghezvinni. A Gerecse50 a rossz értelemben vett városi ember számára teljesíthető legnagyobb kihívások közé tartozik.
Egy évben egyszer van ilyen, minden április harmadik szombatján. A többi vagy sokkal gyengébb, vagy nem punnyadt városinak való (pl. Kinizsi100). A szavazati jogomat másra tudom bízni. A táv megtételét, a verejtéket, a görcsbe merevedő lábbal is továbbmenést és azt a tudatot, hogy ismét többet tettem meg, mint amire elvileg képes vagyok, nem.
Tudom, hogy ez senkire nem tartozik rajtam kívül és nagyon nem ide tartozik, de nem hiszem, hogy másféle reakció érkezne a fenti LEP-es hasonlatra más fórumon részetekről. Nekem fontos.
OFF vége, téma lezárva, akár törölhető is ez a hozzászólás.

Batti írta: Minden tagnak el kell tudni dönteni mi a fontosabb. A társaság vagy a túrázás. Rátok van bízva a fontosság eldöntése. Mindenki döntsön felelőssége teljes tudatában, hogy a társaság ügyeivel foglalkozik vagy túrázni megy.

Batti

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182526 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

starry írta: Sziasztok, ez az első postám itt. Épp most regisztráltattam, és elképedve nézegetem a 100 oldalas topikokat (kellemes hangzású magyar szóval élve). Nem vagyok teljesen ismeretlen itt, remélem, mert a pályázat archívumában két példányban is megtalálható vagyok, a Tünde harci ének magyar ill, angol változatával. Unger Imola néven van feltöltve a két vers (mivel ez a nevem :wink: ). Amit szeretnék kérdezni, és amitől egész biztosan falra fogtok mászni: hogyan lehetek tagja az MTT-nek? Kipróbáltam a www.tolkien.hu/csatlakozas.doc címet a jelentkezési lap letöltésére, de nem ment. a lap nem jeleníthető meg. :?: Fontos lenne, sürgősen szeretnék csatlakozni némely okból kifolyólag, de egyelőre psszt!


Üdv itt! :)

A dolog egyszerű: küldesz egy mailt valakinek a vezetőségből (Battit javaslom -- batti@tolkien.hu ), és kérsz tőle jelentkezési lapot. Aztán eljössze a közgyűlésre, ilyesmik. :D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182524 Írta: starry
starry válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok, ez az első postám itt. Épp most regisztráltattam, és elképedve nézegetem a 100 oldalas topikokat (kellemes hangzású magyar szóval élve). Nem vagyok teljesen ismeretlen itt, remélem, mert a pályázat archívumában két példányban is megtalálható vagyok, a Tünde harci ének magyar ill, angol változatával. Unger Imola néven van feltöltve a két vers (mivel ez a nevem :wink: ). Amit szeretnék kérdezni, és amitől egész biztosan falra fogtok mászni: hogyan lehetek tagja az MTT-nek? Kipróbáltam a www.tolkien.hu/csatlakozas.doc címet a jelentkezési lap letöltésére, de nem ment. a lap nem jeleníthető meg. :?: Fontos lenne, sürgősen szeretnék csatlakozni némely okból kifolyólag, de egyelőre psszt!

::it is but a shadow and a thought that you love::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182134 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Szürke írta: ...utólag olvasva a kapott bizonylatot ott csak a nevem és a tagdíj szó szerepelt. Most akkor összedől az univerzum vagy van még reményünk?


Összedől az univerzum :wink: . Majd megpróbálom kitalálni melyik havi, de ha elküldenéd priviben vagy e-mailben az is jó lenne... :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181921 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha mar a befizetesi modoknal jarunk:

En az OTP telebankot szoktam igenybevenni, mivel van sajat OTP-s szamlaszamom.
Csak felemelem a telefont es mar at is van utalva lovetta az OTP-s szamlamrol, meg csak be sem kell mennem.

Biztos hogy mas banknak is van ilyen szolgaltatasa, keressetek.
Nagyon kenyelmes, idomegtakaritas.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181909 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta: 7. Odaadod a pénzt a pénztárosnak.
8. Ezzel párhuzamosan azt mondod: 'A megjegyzés rovatba legyen szíves beírni, hogy XY (=a neved, az igazi, nem az Alyr) P-Q havi (ahol P és Q azoknak a hónapoknak a neve, amely periódusra éppen befizeted a tagdíjat, pl. január-március azt jelenti, hogy a januári, februári és márciusi tagdíjat fizeted) tagdíj.' (ez nagyon fontos, senki sem felejtse el, aki pénztári befizetéssel fizet!)

Ez ciki, én ma délben mentem befizetni és a nő valsz süket volt, mert utólag olvasva a kapott bizonylatot ott csak a nevem és a tagdíj szó szerepelt. Most akkor összedől az univerzum vagy van még reményünk?

Amúgy én még izgalmasabban csináltam, a 7. lépést az "Odaadod a bankkártyádat a pénztásosnak, aki megkér hogy billentyűzd be a PIN-kódodat. Ezután megmondod hogy mekkora összeget utaljon át." Természetesen csak azokban az esetekben működik ha van bankszámlád, bankkártyával és rajta a szükséges összeggel. :wink:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181887 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Artemisz (Celebthil) írta: Felbélyegzett válaszboríték ellenében kérhetnék egyet? :wink:


Tessék?? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181861 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nincs mit, Kincső!

Felbélyegzett válaszboríték ellenében kérhetnék egyet? :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181859 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Artemisz (Celebthil) írta: A számlaszám nem változik, ugye?


Nem. És kösz hogy kérdezted, mert erről eszembe jutott, hogy mit akartam mondani: van sárga csekk, ami pl. tőlünk is kapható (korlátozott példányszámban), valamint az elnökséget kell érte nyaggatni. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181851 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső írta: LEP szintű rendezvényen lehet fizetni. :!:


Konferencián is?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181848 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A számlaszám nem változik, ugye?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181808 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
OFF: Árulkodós! :D
ON: Hát, pl mert mire sorra kerül az ember, köszönni már úgyis elfelejt. ;) Meg aztán a pénztáros különben sem arra kíváncsi... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181805 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
OFF: Ha már az elköszönést beleírta, akkor a köszönést vajon miért nem? :D :twisted:
ON: időközben cseten kiverték a fejemből mit akartam írni :D , ha eszembe jut majd szerkesztek... :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181796 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ó, kösz, Estel!! :D

Lamorak nem nagyolja el a dolgot! :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181793 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Régi probléma az alábbi (legalábbis egyeseknek), de remélhetőleg tavaly óta nem változott semmi... :roll: ;)

Lamorak írta:

Alyr Arkhon írta: És mivel az OTP nekem enyhénszólva nehézkes, és nagyon sokáig tart, meg nem is tudom kinek mit kell mondani, ezért javasoltam a piros csekket.


Az OTP-beli pénztári befizetésnél kevés egyszerűbb módot tudok elképzelni (esetleg azt, hogy egy futár kiszáll hozzád házhoz, bekopog, te pedig odaadod neki a pénzt és ő ad egy elismervényt). A metódus a következő (mellékelem pontosan, kinek mit kell mondani):

1. Bemész bármelyik OTP-be.
2. Megkeresed a 'Pénztár' ablakot (ha nem találod, az információban ülő nőnek vagy a biztonsági őrnek a következőt kell mondani: 'Hol találom a pénztárt?'. Ha megkérdezi, miért, azt kell mondani: 'Készpénzt szeretnék egy számlára befizetni.')
3. Odamész a pénztárhoz, és kiállod a sort.
4. Előveszel egy papírt, amire előzőleg olvashatóan ráírtad azt, hogy 'Magyar Tolkien Társaság', és a számlaszámot: 11709002-29900181.
5. Azt mondod: 'Erre a számlára szeretnék készpénzt befizetni.'
6. A kérdésre, hogy mennyit, megmondod, hogy mennyit.
7. Odaadod a pénzt a pénztárosnak.
8. Ezzel párhuzamosan azt mondod: 'A megjegyzés rovatba legyen szíves beírni, hogy XY (=a neved, az igazi, nem az Alyr) P-Q havi (ahol P és Q azoknak a hónapoknak a neve, amely periódusra éppen befizeted a tagdíjat, pl. január-március azt jelenti, hogy a januári, februári és márciusi tagdíjat fizeted) tagdíj.' (ez nagyon fontos, senki sem felejtse el, aki pénztári befizetéssel fizet!)
9. Azt mondod, hogy 'köszönöm'.
10. Elteszed a befizetési bizonylatot, amit a pénztáros ad.
11. Azt mondod, hogy 'viszontlátásra'.
12. Kimész az OTP-ből és hazamész.

Remélem, elég részletes és követhető.
8)


Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181789 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én, mint nem Szauron, hanem Rózsa Szája, szeretném közölni, hogy jelenleg legfőbb hadiparancs (azaz az elöőkség és Rózsa) szerint tagdíjat készpénzben/személyesen csak és kizárólag közgyűlésen, illetve LEP szintű rendezvényen lehet fizetni. :!: (Na persze ezen az elnökség változtathat, de nem hiszem, hogy fog.)
Megígérem, hogy informálódom és egy részletes leírást fogok ide berakni az OTP-s fizetés menetét illetőleg. :wink: Nehogy ez tartson vissza bárkit is. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181783 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is szeretném tudni.. :hein: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.895 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére