Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 7 hónapja #169047 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Cassie az Egressy útra semmiképpen se küldd.

Pár napon belül lesz posta fiók és oda kell majd küldeni. Kicsi türelmet kérek.

Batti

_Neo írta:

Cassie írta: Elnézést,még elég új vagyok itten,és nem akarok sok vizet kavarni,de szeretném megkérdezni,hogy hova kell a kitöltött jelentkezési lapot küldeni?Biztosan volt már,de mivel nem nagyon válaszoltak az e-mailemre...és már nagyon szeretnék a barátnőmmel(Nightmarelal belépni a társaságba...szval,ha valaki megírná,nagyon szépen köszi! 8)


1149 Bp Egressy ut 110/A


"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169025 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Cassie írta: Elnézést,még elég új vagyok itten,és nem akarok sok vizet kavarni,de szeretném megkérdezni,hogy hova kell a kitöltött jelentkezési lapot küldeni?Biztosan volt már,de mivel nem nagyon válaszoltak az e-mailemre...és már nagyon szeretnék a barátnőmmel(Nightmarelal belépni a társaságba...szval,ha valaki megírná,nagyon szépen köszi! 8)


1149 Bp Egressy ut 110/A

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169022 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elnézést,még elég új vagyok itten,és nem akarok sok vizet kavarni,de szeretném megkérdezni,hogy hova kell a kitöltött jelentkezési lapot küldeni?Biztosan volt már,de mivel nem nagyon válaszoltak az e-mailemre...és már nagyon szeretnék a barátnőmmel(Nightmarelal belépni a társaságba...szval,ha valaki megírná,nagyon szépen köszi! 8)

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168243 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kérek mindenkit, aki javaslatot tesz a Nagy Mathom díjra, jól fontolja meg kit javasol és miért. Csak egy személyre szavazzon és gondolja meg jól miért! Majd el felejtettem, a vezetőség kimarad a jelölhetők listájából.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168164 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mivel a vezetőség döntött róla és az idő telik. Ezért: Hivatalosan bejelentem, hogy a Magyar Tolkien Társaság minden évben megjutalmaz valakit a "Nagy Mathom" díjjal. Azt, aki a legtöbbet tette a Társaságért vagy a legérdemesebb a díjra. A társaság minden tagja tehet javaslatot a díjazott személyére és a vezetőség fogja a jelöltekből kiválasztani a díjazottat. Jelölt bárki lehet a tagság nem feltétel. A díjat minden évben a Farsangi bálon fogjuk átadni. Ebben az évben február 28-án. A javaslatokat az indoklásokkal együtt február 21-ig küldjétek a vezetoseg@tolkien.hu címre

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168160 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mint korábban írtam, lesz fogadó óra újra. Most úgy gondolom, hogy a Zöld Macska megfeleő hely lenne. Ennek megfeleően szerdán, azaz 28-án este hattól fogadó óra a Zöld Macskában. Ne gondoljon senki komoly dologra, csak mint korábban. Bárki jöhet bármivel. Legyen az fontos társasági ügy vagy csak beszélgetni akar. Egyetlen fix dolog lesz, az hogy én ott leszek. Márha el nem üt a varrógép.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168145 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ungwe, Batti nem is fogja megírni a címét, ugyanis hamarosan egy másik megoldás fog életbe lépni. Ha minden jól megy, jövő héten kint lesz már a honlapon az új cím, ahová el lehet küldeni a nyilatkozatokat. Addigis a türelmedet kérjük.


Kellene nekem egy vagy kettő olyan pesti egyén, aki tudna segíteni nekem és Ankalimonnak a Kalendárium-rendelések ügyintézésében. (Pl. postára menni.) Priviben lehet nálam jelentkezni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168137 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ez a Tolkien klub mesésen hangzik! :)

Én már a LEP óta próbálkozom azzal hogy MTT tag legyek(ott elszalasztottam a lehetőséget :roll: ).Egyenlőre nem sikerült belépnem, de nem az a fajta vagyok aki könnyen feladja amit akar. :wink:

A pontos címre ahová a csatlakozási nyilatkozatot kellene küldeni még mindig szükségem van.(Bár írtam Battinak még nem válaszolt..gondolom önhibáján kívül..(vagy csak én nem kaptam meg..))

Tudna valaki segíteni?

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168111 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos, Kedveseim!

INDUL A TOLKIEN KLUB!
Az első alkalom FEBRUÁR 12-én 18.00-kor lesz a ZÖLD MACSKA nevű helyen, amit Ada szerzett nekünk - ezúton is nagyon köszönjük!

Hely: Zöld Macska - Diákpince Üllői út 95.
Megközelítés: M3, Klinikáktól két perc.

Az első alkalom témái:

Quenya nyelvlecke 1. - Kaposi Angéla (Varda)
Peter Jackson és a Gyűrűk Ura - A mozgókép kalandja Középföldén - Sándor Anna (Morgana)

Ezek mellett pedig egy foglalkozás gyerekeknek: Melyik tetszett jobban, a könyv vagy a film? címmel.

Részleteket nemsokára a honlap főoldalán olvashattok.

Mindenkit szeretettel várunk!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168045 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta:

Lamorak írta: Ja, mindig Mr Görgöli Nadzsi szoktam lenni :) .


Ez eléggé törökösen hangzik. (Lamorak bég) :D


Ez elég gyanús -- még a végén kiderül, hogy Lamorak a TTT elnöke (nem, nem The Two Towers, hanem Török Tolkien Társaság) :lol:

Batti írta: A közgyűlésről annyit, hogy ha minden összejön akkor március 20-án lesz. De a helyszínt és a többi dolgot még meg kell néznem.


Ezúton hívnám fel a t. tagság figyelmét, hogy igyekezzen mindenki szabaddá tenni magát a közgyűlés idejére, mert mindenkit érintő témákról lesz szó, és nagyon rosszul venné ki magát, ha megint húsz-harminc ember lézengene arrafelé (a 150-ből)... :!: :!: :!:

Azt pedig szintén mindenki gondolja végig, hogy van-e valami, ami közérdekű, és véleménye szerint a közgyűlésre tartozik, és jelezze ezt a vezetőségnek ( vezetoseg@tolkien.hu ), mert akkor idejében utána lehet nézni a dolgoknak.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167927 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta: Ja, mindig Mr Görgöli Nadzsi szoktam lenni :) .


Ez eléggé törökösen hangzik. (Lamorak bég) :D

A közgyűlésről annyit, hogy ha minden összejön akkor március 20-án lesz. De a helyszínt és a többi dolgot még meg kell néznem.

Ha jár itt olyan aki vállakozik munkára (borítékolás) az nálam jelentkezhetne.

( batti@tolkien.hu )

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167525 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hivatalos felhívás


A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2004. évi Nyári tábor koncepciójának és fő szervezőinek kiválasztására. A rövid tábori koncepciót, és a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2004. február 1. éjfélig.

A keretek:
A tábort 2004 július-augusztusában kell lebonyolítani 10 napos időtartamban max 150 fős létszámmal, lehetőség szerint a tavalyi helyszínen (Velemben). A tábort a tavalyihoz hasonlóan 100 %-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni.

A kijelölt tábprvezetőnek és a 2-3 fő szervezőnek kell előkészíteni a tábor alapfeltételeit (szállás, étkezés), kidolgozni a programot, kialakítani a keretjátékot, megszervezni a jelentkezéseket és a befizetéseket, rendezni a tábor pénzügyeit, kiválasztani és a tábor helyszínén irányítani a legalább 10 fős táborvezetőség tagjait.

Túljelentkezés esetén biztosítani kell, hogy első körben az MTT regisztrált, tagdíjhátralékkal nem rendelkező tagjai, második körben a www.tolkien.hu fórumának regisztrált résztvevői előnyt élvezzenek.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167300 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elokeresem a cimet neked holnapra Lamorak.
Asszem azzal a Markkal nem talalkoztunk. Csak egy masikkal, bizonyos Fergusonnal :mrgreen:

En azt hiszem egy fel oras-oras parodiat be tudnank mutatni a HC-s csapattal angolul. Ha a Birmingham-i rendezvenybe stilusabol kifolyolag nem ferne bele, akkor csak elotte a WorldCon-on, Glasgow-ban. Csak meg jobbat mint amiket eddig csinaltunk, profi jelmezekkel.
Nem is annyira a trilogiara epitve hanem ugy amblock, Szilmarilok intervallumban.

Csak ugye nagy kerdes hogy az MTT tudja-e tamogatni legalabb vagy az utikoltseget vagy a reg dijat vagy egyebeket a musort adoknak.
Mert sokan meg diakok es nincs keresetuk. En meg talan meg tudom oldani valahogy de ok mar nehezebben.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167298 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Supersonica írta: Lamorak: a DTG összes tagja is a Te nevedet tudta (igaz a Gy-vel, Ly-lyel megküzködtek ;) ), de csupa jót mondtak a tanulmányaidról 8)

Beleg cserélt vele elérhetőséget (egész egyszerűen azért, mert nála volt névjegykártya csak), úgyhogy megadjuk. Mondtuk, hogy mi a társaság Commercial Section-je vagyunk ;)


Ja, mindig Mr Görgöli Nadzsi szoktam lenni :) Tényleg, Mark Kraemer barátunkkal találkoztatok?
Rá fogunk állni a 2005-ös szervezésre, egyrészt mert ott kell lenni (még ha Birminghamben lesz is), másrészt mert kell szervezni is valamit, h ne csak az én nevemet ismerjék, hanem a Társaságét is megjegyezzék. Mindenki gondolkodjon lehetséges programokban (tudományos szekció, előadás, szinmű, stb.--a konkrét igényeket felteszem, amint meglesznek), amiknek a szervezését tudnánk vállalni.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167090 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Holnap (2004. 01.21.) megint lesz egy kis Tolkien téma a médiában. Az RTL Reggeliben szerény személyemmel reggel fél hét és hét óra között (megint "A Gyűrűk Ura filozófiája" könyv az apropó).


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167059 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lamorak: a DTG összes tagja is a Te nevedet tudta (igaz a Gy-vel, Ly-lyel megküzködtek ;) ), de csupa jót mondtak a tanulmányaidról 8)

Beleg cserélt vele elérhetőséget (egész egyszerűen azért, mert nála volt névjegykártya csak), úgyhogy megadjuk. Mondtuk, hogy mi a társaság Commercial Section-je vagyunk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167054 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Más: Batti: ígértél elnöki fogadóórákat. Várhatóan mikortól lesznek, és milyen módon? (magyarul oda csak az menjen, akinek valami gondja/baja/javaslata van az MTT-vel kapcsolatban, vagy pedig lehet azért is menni, hogy veled beszélgessünk? :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167038 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Supersonica írta: We plan to hold the conference at Aston University, Birmingham, England from 11 to 15 August 2005. This date is chosen so that people who have travelled from far parts of the world to attend Worldcon in 2005 (in Glasgow from 4 - 8 August) can go on to attend Tolkien 2005.

This is a once only event and takes place over five days.
***
Egyenlőre a szervezési fázisban vannak még, nekünk is említették tavaly novemberben, és a TE nevedet is emlegették Lam ;)


OK, akkor bele kéne húzni. Csak miért pont Birmingham, az annyira csúnya... Oxford mennyivel szebb. Sonica, kivel kellene felvenni szerinted a kapcsolatot? (Örvendetes, h ilyen jó az ismertségem, lassan Stohl Bucit is háttérbe szorítom :) )

Ring: ettől még mi is ünnepelhetünk itthon, sőt rendezvényt is csinálhatunk; csak ne abban az 5 napban.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166963 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar Léli írta:

Kincső írta: Aiya!
Úgy tudom, péntek este volt szó a közgyűlés időpontjáról is... Lehet erről valamit tudni :?:
Kincső


Ada megnézi, hogy a kiszemelt helyszín szabad-e akkor, és ha igen, akkor lesz végleges a KGy időpontja :)

A hely szabad. Március 20-án, szombaton Közgyűlés. De erről minden illetékes megkapja időben az értesítést.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166489 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső írta: Aiya!
Úgy tudom, péntek este volt szó a közgyűlés időpontjáról is... Lehet erről valamit tudni :?:
Kincső


Ada megnézi, hogy a kiszemelt helyszín szabad-e akkor, és ha igen, akkor lesz végleges a KGy időpontja :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166487 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya!
Úgy tudom, péntek este volt szó a közgyűlés időpontjáról is... Lehet erről valamit tudni :?:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166137 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta: Ha jól tudom, Oxfordban lesz. Egyébként tényleg kellene lépnünk ezirányban, elvileg másfél évvel ezelőtt leveleztünk velük, hogy beszállunk (sok más európai Tolkien Társasággal együtt) a szervezésbe. Mivel a rendezvény még mindig legalább másfél év távlatában van, szerintem még mindig tehetünk valamit. Előkeresem a kéréseiket.


We plan to hold the conference at Aston University, Birmingham, England from 11 to 15 August 2005. This date is chosen so that people who have travelled from far parts of the world to attend Worldcon in 2005 (in Glasgow from 4 - 8 August) can go on to attend Tolkien 2005.

This is a once only event and takes place over five days.
***
Egyenlőre a szervezési fázisban vannak még, nekünk is említették tavaly novemberben, és a TE nevedet is emlegették Lam ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166129 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta: Ha jól tudom, Oxfordban lesz. Egyébként tényleg kellene lépnünk ezirányban, elvileg másfél évvel ezelőtt leveleztünk velük, hogy beszállunk (sok más európai Tolkien Társasággal együtt) a szervezésbe. Mivel a rendezvény még mindig legalább másfél év távlatában van, szerintem még mindig tehetünk valamit. Előkeresem a kéréseiket.


Akkorhát, nem itthon rendezzük meg a saját 50. évfrodulót?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166064 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
(Hmm..emberevő elnök?)
Erededeti bátorítás Cicafül. :wink:

Igen,írok most rögtön :) ...csak ne lennék olyan rossz fogalmazó.. :roll:

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165973 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bátorságot???
Ahhoz, hogy Battinak írjál?? :D
Ne aggódj, Battinál kedvesebb elnököt keresve se találnál! (és csak minden vasárnap és ünnepnap eszik embert...na jó ez vicc volt. :lol: )
De tényleg, nyugottan írjál! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165964 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Oh..remek..akkor a pénz dolog megoldva.
Ezek szerint már csak a bátorságomat kell összeszedni az email íráshoz..(Ajjaj) :roll:

Köszönöm a segítséget.. :)

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165956 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ungwe írta: A havonta befizetendő összeget megoldhatom-e átutalással?


Igen, hogyne... :wink: A tolkien.hu MTT-menüjében ott van a számlaszám.

Szerintem az a legtisztább, ha e-mailt írsz Battinak, de szvsz ( :!: ) elküldheted a csatlakozási nyilatkozatot a Társaság postacímére is (valahol az is megvan a tolkien.hu-n, ha jól emlékszem). De egy mail nem kerül semmibe. :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165939 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Supersonica írta:

Rabyn írta: minek lesz az 50. évfordulója? :oops:


www.tolkiensociety.org.uk/2005/index.html

Nagy angliai esemény a LotR megjelenésének 50. évfordulójára


Ha jól tudom, Oxfordban lesz. Egyébként tényleg kellene lépnünk ezirányban, elvileg másfél évvel ezelőtt leveleztünk velük, hogy beszállunk (sok más európai Tolkien Társasággal együtt) a szervezésbe. Mivel a rendezvény még mindig legalább másfél év távlatában van, szerintem még mindig tehetünk valamit. Előkeresem a kéréseiket.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165908 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Öhm..
Két kérdésem lenne..

Csak akkor tudhatom meg, hogy pontosan hova kell küldenem az MTT csatlakozási nyilatkozatot ha emailt írok Battinak?

A havonta befizetendő összeget megoldhatom-e átutalással?

(Most hallgatom a Danubiust!..Összefoglalni röviden a GYU történetét?..Hát nem könnyű.. :? )

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165892 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: minek lesz az 50. évfordulója? :oops:


www.tolkiensociety.org.uk/2005/index.html

Nagy angliai esemény a LotR megjelenésének 50. évfordulójára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.874 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére