Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #153817 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ulmo írta:

Batti írta: Kedveseim

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy fogunk kapni jegyeket "A Két Torony" bővített változatának vetítésére. Ezt a társaság tagjai között fogjuk szétosztani. De az, aki nem fizetett tagdíjat, csak magára számíthat.

Ennek megfelelően két dolgot lehet tenni.
Egyrészt lehet jelentkezni előzetesen a jegyekért, másrészt lehet a tagdílakat fizetni. Amire egyébként is szükség lenne.


Nagyon finom a célzás :) Lehet tudni, hogy hányan vannak az adósok?


Szerintem inkább azt kellene leírni, hányan nem adósok...
Valószínű rövid lista lenne...
Vagy csak nekem van tartozásom?
(egy adós)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153816 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én decemberig kifizettem előre... :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153815 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Kedveseim

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy fogunk kapni jegyeket "A Két Torony" bővített változatának vetítésére. Ezt a társaság tagjai között fogjuk szétosztani. De az, aki nem fizetett tagdíjat, csak magára számíthat.

Ennek megfelelően két dolgot lehet tenni.
Egyrészt lehet jelentkezni előzetesen a jegyekért, másrészt lehet a tagdílakat fizetni. Amire egyébként is szükség lenne.


Nagyon finom a célzás :) Lehet tudni, hogy hányan vannak az adósok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153811 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Naggyon sokkal :mrgreen:

_Neo írta:

Batti írta: Kedveseim

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy fogunk kapni jegyeket "A Két Torony" bővített változatának vetítésére. Ezt a társaság tagjai között fogjuk szétosztani. De az, aki nem fizetett tagdíjat, csak magára számíthat.

Ennek megfelelően két dolgot lehet tenni.
Egyrészt lehet jelentkezni előzetesen a jegyekért, másrészt lehet a tagdílakat fizetni. Amire egyébként is szükség lenne.


Ennel jobb motivaciot keresve sem lehetett volna talalni ß)
Kivancsi vagyok, az elkovetkezendo napokban mennyivel lesz tobb penz az MTT bankszamlajan ß)


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153807 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Kedveseim

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy fogunk kapni jegyeket "A Két Torony" bővített változatának vetítésére. Ezt a társaság tagjai között fogjuk szétosztani. De az, aki nem fizetett tagdíjat, csak magára számíthat.

Ennek megfelelően két dolgot lehet tenni.
Egyrészt lehet jelentkezni előzetesen a jegyekért, másrészt lehet a tagdílakat fizetni. Amire egyébként is szükség lenne.


Ennel jobb motivaciot keresve sem lehetett volna talalni ß)
Kivancsi vagyok, az elkovetkezendo napokban mennyivel lesz tobb penz az MTT bankszamlajan ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153804 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy fogunk kapni jegyeket "A Két Torony" bővített változatának vetítésére. Ezt a társaság tagjai között fogjuk szétosztani. De az, aki nem fizetett tagdíjat, csak magára számíthat.

Ennek megfelelően két dolgot lehet tenni.
Egyrészt lehet jelentkezni előzetesen a jegyekért, másrészt lehet a tagdílakat fizetni. Amire egyébként is szükség lenne.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150707 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szijasztok.

Végre tényszerűvé vált a Deltavision rendezvény.

Időpont: November 22-23

A helyszín:
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium.
1146 Budapest, Cházár A. u. 10.

A rendezvényről és programjáról a www.deltavision.hu/upload/seregszemle/index.htm
oldalon lehet tájékozódni.

Mi két előadással szerepelünk Ankalimon és Ulmo jóvoltából. Cserébe infópultozhatunk és bármit árusíthatunk.
Szóval szükségem lenne mindkét napra 4-4 emberkére akik egymást váltva ellátják az infópultos teendőket. Ebből mindkét napra kellene egy felelős személy mivel én nagy valószínűséggel nem tudok jelen lenni a rendezvényen.

A dolog belépődíj köteles.
Az infópultosoknak és az előadóknak lesz VIP jegyük.
Egyéb MTT-seknek fel van ajánlva kedvezményes belépőjegy.
egy napra 800,-
két napra 1400,-
Ezekre az igényt nov 15-ig meg kéne kapnom, mert utána már csak kedvezmény nélküli jegyet kaphatunk, ami 200 forintal drágább.

Nagy vonalakban ennyi. Akik érdeklődnek, vagy szeretnének infópultozni, priviben vagy emilen keressenek meg.

Köszi és Üdv.
Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149885 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Na, ez gyors volt. 8O

A következő választ kaptam:

Lily írta: Szia!

Nagyszerű. :) A CD-re a rovatot szívesen látjuk, ezügyben Lawmant kéne majd
keresni ( lawman@ipma.hu ).
Játékok terén aktuális a LotR: Return of the King (EA) értékelése, ami a
következő számnál lesz esedékes és szintén hamarosan megjelenik LotR: War of
the Ring (Vivendi).
Keressük egymást! :)

Révhelyi Beatrix - Lily
Gamer magazin
www.gameronline.hu


Namármost. Akkor priviben vagy e-mailben várom a jelentkezőket, megjelölve, hogy mit akar csinálni (tesztelő kedvűek figyelem: ezek _új_ játékok, ergo tisztességes hardver nélkül ne is jelentkezzen senki :!: ).

Én intézem a levelezést, mindenkit tájékoztatok.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149876 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ulmo írta:

Dínchamion írta: Na emberek. A novemberi Gamer magazinban megjelent egy hosszabb cikk a GyU-film kapcsán elkészült/készülő játékokról. Arra gondoltam, hogy mivel jópár stuff még nincs a piacon, ergo nem is tesztelték, ezért felvehetnénk a kapcsolatot az újság szerkesztőivel, és személy szerint két lehetőséget látnék: 1. segíteni a tesztelés során (értsd: nem biztos, hogy a teszterek meg tudják állapítani, h az adott game mennyire hű Tolkienhez); 2. a CD-mellékleten (ami hamarosan DVD lesz, ha igaz) lehetne indítani egy Tolkien-rovatot... Mindkettő profilunkba vág, és kérdezem: kinek lenne kedve részt venni ebben a dologban? Vezetőséghez: felvegyük-e a kapcsolatot velük? (Vagy akár más hasonló médiummal)

Üdv:


Szerintem is jó az ötlet, a tesztelésbe akár én is beszállnék :) (bár a mostani gépem lassan csak a "csiga" kategóriában indulhatna :roll: )
Kérdés: a lemezmellékleten milyen anyagot tennénk a Tolkien-rovatba? Gondolom valamennyire kapcsolódni kellene a számítástechnikához. Esetleg egy nagyobb lélegzetű írás a Gy.U. alapján készült játékokról (ősidőktől-napjainkig), vagy úgy általában Tolkien és műveinek bemutatása?


Nos igen, nekem meg pl. a Middle-Earth Online-hoz nincs internetem... :( De valamilyen szinten mindenképpen tudnánk segíteni.

A rovatba nem feltétlenül kell számítástechnikához kapcsolódó dolognak lennie -- van Külvilág szekció is az újságban. Tehát akármit, ami éppen eszünkbe jut, és a nevünket adjuk hozzá, a dolog apropója lenne (és esetleg néha témája) csak a játék. Így egy nagyon értékes és legfőképpen ingyenes hirdetési felülethez is hozzájutunk. :wink:

Akkor részemről pozitív visszhangot vélek felfedezni, és már küldöm is az e-mailt az illetékeseknek.

Más. Közgyűlés.

Azon túl, hogy egyenlőre nem tudni, lesz-e, a "két héttel előtte szóljatok" kérés tökéletesen felesleges, mindenki meghívót fog kapni, és itt is ki lesz hirdetve. _Időben_, teszem hozzá, és feltehetően némi egyeztetés is lesz a topicban, bár ezt nem lehet elvárni. Pillanatnyilag szvsz igencsak szükséges lenne, de várjuk ki a végét.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149619 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha még valaki megkérdezi, mikor lesz a közgyűlés, egy jól irányzott, kedves mozdulattal lecsapom. :)
Remélem, megbocsájtjátok.
Maradok tisztelettel

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149601 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A tesztelésbe én is beszállnék, ha arról lenne szó, hogy itthon kell...
Meg ha az én "tudásom" elég ehhez.

Mikor lesz a közgyűlés? 2 héttel előtte tudnátok szólni?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149582 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta: Na emberek. A novemberi Gamer magazinban megjelent egy hosszabb cikk a GyU-film kapcsán elkészült/készülő játékokról. Arra gondoltam, hogy mivel jópár stuff még nincs a piacon, ergo nem is tesztelték, ezért felvehetnénk a kapcsolatot az újság szerkesztőivel, és személy szerint két lehetőséget látnék: 1. segíteni a tesztelés során (értsd: nem biztos, hogy a teszterek meg tudják állapítani, h az adott game mennyire hű Tolkienhez); 2. a CD-mellékleten (ami hamarosan DVD lesz, ha igaz) lehetne indítani egy Tolkien-rovatot... Mindkettő profilunkba vág, és kérdezem: kinek lenne kedve részt venni ebben a dologban? Vezetőséghez: felvegyük-e a kapcsolatot velük? (Vagy akár más hasonló médiummal)

Üdv:


Szerintem is jó az ötlet, a tesztelésbe akár én is beszállnék :) (bár a mostani gépem lassan csak a "csiga" kategóriában indulhatna :roll: )
Kérdés: a lemezmellékleten milyen anyagot tennénk a Tolkien-rovatba? Gondolom valamennyire kapcsolódni kellene a számítástechnikához. Esetleg egy nagyobb lélegzetű írás a Gy.U. alapján készült játékokról (ősidőktől-napjainkig), vagy úgy általában Tolkien és műveinek bemutatása?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149529 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

_Neo írta:

Dínchamion írta: Na emberek. A novemberi Gamer magazinban megjelent egy hosszabb cikk a GyU-film kapcsán elkészült/készülő játékokról. Arra gondoltam, hogy mivel jópár stuff még nincs a piacon, ergo nem is tesztelték, ezért felvehetnénk a kapcsolatot az újság szerkesztőivel, és személy szerint két lehetőséget látnék: 1. segíteni a tesztelés során (értsd: nem biztos, hogy a teszterek meg tudják állapítani, h az adott game mennyire hű Tolkienhez); 2. a CD-mellékleten (ami hamarosan DVD lesz, ha igaz) lehetne indítani egy Tolkien-rovatot... Mindkettő profilunkba vág, és kérdezem: kinek lenne kedve részt venni ebben a dologban? Vezetőséghez: felvegyük-e a kapcsolatot velük? (Vagy akár más hasonló médiummal)

Üdv:


Aiya!

Nem rossz az otlet, tamogatom. Sot, akar reszt is vennek benne, tan meg mint teszter is ß)


Szuper! Persze korántsem biztos, hogy létrejön a dolog, de ha a vezetőségből vki rábólint, azonnal felveszem velük a kapcsolatot.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149497 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta: Na emberek. A novemberi Gamer magazinban megjelent egy hosszabb cikk a GyU-film kapcsán elkészült/készülő játékokról. Arra gondoltam, hogy mivel jópár stuff még nincs a piacon, ergo nem is tesztelték, ezért felvehetnénk a kapcsolatot az újság szerkesztőivel, és személy szerint két lehetőséget látnék: 1. segíteni a tesztelés során (értsd: nem biztos, hogy a teszterek meg tudják állapítani, h az adott game mennyire hű Tolkienhez); 2. a CD-mellékleten (ami hamarosan DVD lesz, ha igaz) lehetne indítani egy Tolkien-rovatot... Mindkettő profilunkba vág, és kérdezem: kinek lenne kedve részt venni ebben a dologban? Vezetőséghez: felvegyük-e a kapcsolatot velük? (Vagy akár más hasonló médiummal)

Üdv:


Aiya!

Nem rossz az otlet, tamogatom. Sot, akar reszt is vennek benne, tan meg mint teszter is ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149467 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mi van a közgyűléssel???

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149154 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Na emberek. A novemberi Gamer magazinban megjelent egy hosszabb cikk a GyU-film kapcsán elkészült/készülő játékokról. Arra gondoltam, hogy mivel jópár stuff még nincs a piacon, ergo nem is tesztelték, ezért felvehetnénk a kapcsolatot az újság szerkesztőivel, és személy szerint két lehetőséget látnék: 1. segíteni a tesztelés során (értsd: nem biztos, hogy a teszterek meg tudják állapítani, h az adott game mennyire hű Tolkienhez); 2. a CD-mellékleten (ami hamarosan DVD lesz, ha igaz) lehetne indítani egy Tolkien-rovatot... Mindkettő profilunkba vág, és kérdezem: kinek lenne kedve részt venni ebben a dologban? Vezetőséghez: felvegyük-e a kapcsolatot velük? (Vagy akár más hasonló médiummal)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149120 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az MTT mostantól rendelkezik Laser nyomtatóval (HP-LJ1010 600dpi USB) Ha valakinek nyomtatni valója van a Társaság ügyében, bizalommal forduljon hozzám.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148090 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Olosta

Igazán örülök és gratulálok, hogy van klubbotok. Csak így tovább. Hogy a fejeseknek mit kellene tenniük azonkívül, hogy gratulálnak nem tudom. Vagyis tudom, de ez igazából rajtatok múlik, mármint, hogy ti mit szeretnétek.

Sok sikert kívánok és érezzétek jól egymást.

Batti

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147778 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hello!
Valamikor láttam egy pályázati plakátot de nem találom :oops:
valaki nekem elküldené? :roll:
elöre is kösz!
Olorin
papaiolorin@freemail.hu

Ui: Gratula és sok sikert Olosta jányomnak! :)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147076 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Szeretném bejelenteni, hogy Kiskunfélegyházán létrejött egy Tolkien Klub, melynek úgy néz ki, hogy én vagyok a vezetője.
Szóval csak szólni szerettem volna, hogy tudjanak róla a "fejesek", vagyis a mélyen tisztelt vezetőség.
Igazából nem tudom, hogy kihez is kéne fordulni ez ügyben (vagy kell-e egyáltalán vkihez), ezért is írtam be ide. Ha valakinek bővebb tájékoztatásra van szüksége a Klubocskával kapcsolatban, az írjon nekem privit.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #146830 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok

Nagyon nagy sürgősséggel, szükségem van valakire aki napközben el tud menni az MTT ügyében a Fővárosi Bíróságra (Bp. V.ker. Markó u. 25. alapítványi iroda 70-es szoba) és hoz nekem (Bp. XIII. ker. Lőportár u. 9-11) nyomtatványt. Nyitvatartás hétköznap 08:15-12:00 és 13:00-15:00, pénteken csak délelőtt. Jelentkezni telefonon lehet: 06-20-9923358.

Előre is köszönöm

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145445 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha tartani akarjuk a jogi formulákat, akkor legközelebb a november eleje jöhet számításba... 8O

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143859 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Malendil írta: Üdv!

Arra kérlek benneteket, ha mér nem 11-én lesz, akkor legyen mindjárt két héttel később, az Okt. 23.-át követő hétvégén. Akkor én is tudok menni...


És hol lesz?
(ha ez nagyon hülye kérdés, akkor valaki privben írja meg)

Januárban lesz egy éve hogy tag vagyok és egyszer azért el kéne menni egy KGYre...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143848 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Arra kérlek benneteket, ha mér nem 11-én lesz, akkor legyen mindjárt két héttel később, az Okt. 23.-át követő hétvégén. Akkor én is tudok menni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143703 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső írta: Közgyűlés: vehetjük úgy, hogy nem lesz okt. 11-én KGy (hiszen eddig nem kaptunk meghívót, és már csak 11 nap van)? :roll:
Ez esetben jó lenne tudni, hogy mikor lesz... :idea: :roll:
Már bocsánat, hogy ilyenekkel nyaggatom a Tisztelt Vezetőséget, de az ember lánya úgy tervezné a programjait, hogy ott lehessen. :idea: :roll: :wink:


Csatlakozom... Még jó, h nem 11-én lesz, mert éppen nem érek rá, de valami előzetes (vitaindító) dátumot fel lehetne dobni, nem?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143637 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Közgyűlés: vehetjük úgy, hogy nem lesz okt. 11-én KGy (hiszen eddig nem kaptunk meghívót, és már csak 11 nap van)? :roll:
Ez esetben jó lenne tudni, hogy mikor lesz... :idea: :roll:
Már bocsánat, hogy ilyenekkel nyaggatom a Tisztelt Vezetőséget, de az ember lánya úgy tervezné a programjait, hogy ott lehessen. :idea: :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143628 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Újabb kérdés: Az Átjáró napra ki szervezi az Infopultot? Mert Siss meg én is szívesen jelentkeznénk oda...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143470 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gumipók írta:

Telcontar Léli írta: Üdv!

Találtam egy cikket az RPG-n, amiben ez állt:

Camelot - Őszi seregszemle – nov. 22-23
Helyszín:
Radnóti Miklós Gimnázium, Budapest
[...]
Résztvevő Szervezetek - egyesületek:
Magyar Tolkien Társaság
[...]

Ezt meg tudná erősíteni valaki e témában kompetens egyén?

Léli


Nemrég felhívott a DeltaVision ezügyben. Megkérdezték el tudunk e menni pár előadással infópultal ezzel-azzal. Mondtam, hogy lehetséges, és kértem, hogy üljünk össze megbeszélni a részleteket. Aztmondták visszahívnak egyeztetni. Ez több mint két hete volt.
Ezekszerint ők már készpénznek veszik, hogy ottleszünk, pedig érdemleges tárgyalás még nem történt ezügyben. És ha nem keresnek meg ahogy igérték hamarosan akkor nemtudom, hogy lesz e egyáltalán valami a részünkről.


Megszokott eloadasommal vallalom a jelnletet, ha tenyleg lesz ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143415 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar Léli írta: Üdv!

Találtam egy cikket az RPG-n, amiben ez állt:

Camelot - Őszi seregszemle – nov. 22-23
Helyszín:
Radnóti Miklós Gimnázium, Budapest
[...]
Résztvevő Szervezetek - egyesületek:
Magyar Tolkien Társaság
[...]

Ezt meg tudná erősíteni valaki e témában kompetens egyén?

Léli


Nemrég felhívott a DeltaVision ezügyben. Megkérdezték el tudunk e menni pár előadással infópultal ezzel-azzal. Mondtam, hogy lehetséges, és kértem, hogy üljünk össze megbeszélni a részleteket. Aztmondták visszahívnak egyeztetni. Ez több mint két hete volt.
Ezekszerint ők már készpénznek veszik, hogy ottleszünk, pedig érdemleges tárgyalás még nem történt ezügyben. És ha nem keresnek meg ahogy igérték hamarosan akkor nemtudom, hogy lesz e egyáltalán valami a részünkről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143407 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Áfi: Humoros Előadás + Infopult + Vetélkedő (by Tel). Ezeken kívül télleg nem volt semmi más.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.500 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére