Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 2 hónapja #124537 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta: A vizsgákról: nem akarom a fejemre vonni a vizsgázók haragját (jó előre fel is veszem az azbesztruhámat :) ), de 1. tavaly ugyanekkor volt a rendezvény; 2. egy nap nem a világ (másfél)

Hát konkrétan én pl. tavaly ilyenkor épp a diplomázással voltam elfoglalva (két specen egyszerre), mégis ott voltam a kétnapos rendezvényen...

2x3 óra utazás meg nem a világ, én 2x4 órát szoktam utazni a pesti talikra (és azt 1 napon belül)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124533 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A másik pedig az, hogy a Kőhegynek nem sok köze van az MTT-hez... Szeged lenne a legideálisabb, de hát ezt persze meg kell szervezni.

A vizsgákról: nem akarom a fejemre vonni a vizsgázók haragját (jó előre fel is veszem az azbesztruhámat :) ), de 1. tavaly ugyanekkor volt a rendezvény; 2. egy nap nem a világ (másfél)

Persze ez a saját véleményem, és én különben is könnyen beszélek. Én azonban határozottan Szeged-párti vagyok. :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124483 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
De a 30.000 Ft csak a tűzoltóságra vonatkozik, nem?? A Kő-hegy azért lényegesen olcsóbb lenne, vagy tévednék? (Igaz, az nem Szentendre, de majdnem :) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124450 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igaz, még nem vagyok tag, de szegedi kolik ügyében annyit tudok segíteni, hogy megkérdezem, csak a pontos dátum kéne.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124447 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Csupán azért kérdeztem, mert elég erős a szentendrei blokk, csak a hátterét nem látom.
És Brisa hozzászólása is teljesen jogos...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124441 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egy újabb kérdés: Felhívta már valaki a szegedi kolikat, hogy tudnának egy hétvégére fogadni 40-60 embert?

Esetleg Maja néni meg lett már kérdezve, hogy szabad-e az a hétvégéje (és a menedékháza)?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124436 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A válasz egyszerü. Nincs

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124431 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Csak egy apró kérdés:

van 30.000 forintja a nagyérdemű MTTnek Szentendrén tartani a bulit?...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124390 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én Kő-hegyre szavazok! :idea:
Érvek :wink: :
:arrow: Szeged 2*3 óra utazás, és ha szombat reggel indulunk vasárnap délután jövünk, az sok időt elvesz... :roll:
:arrow: Sok szervezéssel jár (szvsz) pl. a szállás, mert akkor mindenkinek jó előre el kell döntenie, hogy megy-e :arrow: lehet, hogy kevesebben leszünk... :roll:
:arrow: Kő-hegyen akármennyien elférünk, mert sátorozni is lehet :idea:
[size=9:217n9nct]:arrow: egy szubjektív indok: most hétvégén megyejűk Szegedre oszt.kirándulásra - bár Szegedből sosem lehet elég... :wink: [/size]

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124338 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta: Én továbbra is a tűzoltóságot támogatom. Bár Szeged kétség kívül nagyon stílusos lenne és személy szerint egyszerűen IMÁDOM, de vizsgaidőszakban biztos, hogy nem tudok oda lemenni. :-(

Legyen Szentendre! 22:00-ig hivatalos proram, aztán mindenki mehet ereszdelahajamat ahová tetszik neki.


Hmmm...
Gondoltam fél év után végre elmegyek valami MTT-s rendezvényre, de úgy látszik mégsem...
Bár Szentendre innen néhány átszállással elérhető, de ha tényleg este 10- ig tartana a hivatalos program akkor mindegy. (vagy mégsem?)
Szeged biztosan nagyon szép hely, de oda végképp nem tudok eljutni.
Tehát valószínűleg Szentedrére el tudok menni...
Már ha egyáltalán megtűrtök.

Alyr

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124337 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szegedre nem tudnék most én sem lemenni, örülök, ha valami közelebbi helyre sikerülni fog. :roll: A hegyre semmiképpen nem szavaznék, akkor inkább a Tűzoltóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124318 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én továbbra is a tűzoltóságot támogatom. Bár Szeged kétség kívül nagyon stílusos lenne és személy szerint egyszerűen IMÁDOM, de vizsgaidőszakban biztos, hogy nem tudok oda lemenni. :-(

Legyen Szentendre! 22:00-ig hivatalos proram, aztán mindenki mehet ereszdelahajamat ahová tetszik neki.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124308 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Látom, nagyon erős a szegedi blokk. :) Ami nem baj, sőt. :D

De ideje lenne eldönteni, mert ugye le kell szervezni jól, és mozgósítani kell a kapcsolatokat...

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124302 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Legyen Szeged. :)
Ha a szobatársak nem tiltakoznak, elég hetünknek három ágy. :) Igaz, Brandír? De akár át is vihetünk még egyet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124246 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Képzeljétek, anyám tönkretette a vadiúj MTT-s pólómat... :bawling: Szépen megmondtam neki, hogy óvatosan vasalja, nehogy lejöjjön a logó, erre ő mit csinál? Ráégetett valami újságpapírt, meg persze a minta is félig lejött... tiszta rongyos a széle... :bawling: Meg állítólag össze is ment... :cry: Most vehetek másikat. :evil: [size=9:3bzvpub5]Bocs, de most olyan mérges vagyok...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124244 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hm. Én is Szeged. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #124232 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem, emberek!
Három önkéntes jelentkezését várom Tokajba. A feladat: napközben változatos munka, este változatos buli (afféle Sziget, csak feleakkora). Az ideális jelentkező 18 év fölötti, MTT tag, van tapasztalata az infopultozásban, jó a kommunikációs készsége és a problémamegoldó képessége, valamint nem okoz neki gondot, ha esetleg sátorban kell aludnia. És még egy fontos: július 8 és 13 között (a tábor előtti héten) ráér.
Szintén önkéntes(ek)re van szükség a fesztivál előtt, még júniusban két jelmez elkészítésére, ahol az anyagot és vázlatos jelmeztervet kapnak, pontos tervezést, kivitelezést és szerszámokat saját maguknak kell biztosítaniuk. Az egyik jelmez mindenképpen egy nazgul-köpeny, a másik (egyenlőre) szabadon választott, leginkább férfi tündeviseletre gondoltam.
Jelentkezés privátban.
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124171 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124132 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ötletgazdag emberek segítségét várom, sürgősen!
A Magyar Tolkien Társaság Tokajban és a Szigeten önálló sátorral képviselteti magát (bár utóbbi rendezvényen csak részidőben). Ehhez szükség lenne egy frappáns sátornévre, ami jól néz ki írásban is.
Az alap a Tolkien Sátor vagy A Gyűrűk Ura Sátor. A tokaji buli szervezője a Gandalf Sátra nevet javasolta. Hátha jobbat is tudunk! Ötlethalmazokat priviben kérem kedd estig. Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124123 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta: Lehet róla szó, de ha nem Szeged lesz az eredmény, mint a Felügyelő Bizottság tagja a szavazatok újraszámolását fogom követelni! :mrgreen: :twisted:

Hm, Dín, azt hiszem, a teljes Felügyelő Bizottság melletted áll, ami Szegedet illeti (ugye Svin eleve szegedi is)... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124076 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lam írta:

Telcontar_Leli írta: támogadtam

Ne őrjits már meg (vagy csak meg vagy fázva? :) )... vagy ez egy új támogad igéből van?

Te is mindenbe beleköcc (tudom, tsz...)... rémes :roll: 8) :wink:

Dín írta: Lehet róla szó, de ha nem Szeged lesz az eredmény, mint a Felügyelő Bizottság tagja a szavazatok újraszámolását fogom követelni! :mrgreen: :twisted:

Íme az új Árnika :twisted: (Szegény Dzsoni és Árnika Utópia féle feldolgozásában rekamál Árnika a szavazatokért)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124040 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Elanor írta: Hmm... sztem szavazzunk a kérdésről! És legalább két fordulóban! :twisted:

Egyébként, ha már itt tartunk, akkor Kő-hegy!!!


Lehet róla szó, de ha nem Szeged lesz az eredmény, mint a Felügyelő Bizottság tagja a szavazatok újraszámolását fogom követelni! :mrgreen: :twisted:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124035 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hmm... sztem szavazzunk a kérdésről! És legalább két fordulóban! :twisted:

Egyébként, ha már itt tartunk, akkor Kő-hegy!!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124023 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar_Leli írta: támogadtam


Ne őrjits már meg (vagy csak meg vagy fázva? :) )... vagy ez egy új támogad igéből van?

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #124019 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hmm, Győr??? Itt még ugyse volt semmilyen MTT buli...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #123994 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szeged ötlete már a közgyűlésen is felvetődött. Én már akkor is támogadtam és most is mellette vagyok (Eia is). Jó lenne ott... megint tölthetnénk az éjfelet a Tiszában... (de jó is volt az :) ). (és nem csak az MTT-nek lenne ez ott különleges évforduló :wink: )

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #123961 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hm, Szeged! :twisted:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #123942 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hmmm... Szeged: ötlet támogatva. :itscool: (Nekem jóval közelebb van, az csak 100 km, nem 200...) És hát ugye ott születtünk... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #123938 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hm. Kőhegy? 8)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #123937 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hm. Szeged? 8)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.938 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére