Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 4 hónapja #119003 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A szavazásoknál 47 fő volt a létszám, ami a 120 ( :!: ) fős taglétszámhoz képest nem sok. :cry:
Morgi szülinapjáról lemaradtam, úgy tűnik... :cry: Mi volt még a 4 óra utáni részben?
A Lassi tényleg nagyon jó, nekem a Samus cikk tetszik legjobban. :wink: És végre kész az alapító közgyűléses CD is. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118978 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya!

jo volt a kozgyules, bar nem voltunk tul sokan (kb 44, ha jol tevedek)

sajnos, nem voltam ott teljes szellemi valomban, tobb napja alig aludtam, igy jojjenek azok a dolgok, melyekre emlekszem:

1. vezetoseg bovult 2 taggal, Ancalimon es Ulmo szemelyeben, valamint Ancalimon megvalasztodott (oh, be szep szenvedo szerkezet :lol: ) masodik elnokhelyettesnek

2. ket uj "tagtipus" megszavazasa is a teriteken volt, ezentul lesznek partolo-, valamint tiszteletbeli tagjaink is, legalabbis remeljuk.

3. rendezvenyeken valo reszvetelunkrol is szo esett, ezt nem reszleteznem kulonosebben

4. Morgana szuletesnapjat is "megunnepeltuk" nehany perc erejeig, volt pezsgopukkantgatas es frocsoles ezerrel, a torta is nagyon finom volt ß)))

5. jo az uj Lassi ß)

6. szo esett valami Viggo Mortensen nevu ficko esetleges meghivasarol is, allitolag koze van a Gyuruk urahoz, de en egyik csaladfaban sem talaltam meg ß)

7. ja es kirandulas... esett szo arrol is. sajnos en nem megyek ß((( nem mintha barkit is erdekelne, csak ugy mondom ß)

igy elso nekifutasra ennyi, reszletesebb tajekoztatast adnak majd a nagyon illetekesek ß)

legyetek jok es szepek!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118960 Írta: Kici Szméagol
Kici Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
meséljen valaki milyen volt a gyűlés!!!
Szmegi

"És végül egyedül
táncol a bánat a hegedűn"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118946 Írta: Lady Paradox
Lady Paradox válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is bocs hogy ide írom be, (de Battit nem tudtam utolérni)
tehát tudne Valaki küldeni egy belépési nyilatkozatot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118659 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rendben, igyekszem! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118544 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Kincső, Gillz

Köszi a jelentkezést. Gyertek KB 9:00-re oda és elosztjuk a munkát.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118451 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

hobbit írta: Bocs hogy itt kérdezem meg de mennyi a regisztrációs díj?


Ezt hogy érted? Az MTT tagdíj havi 500 HUF nem keresőknek, keresőknek 1000 HUF. A közgyűlésen pedig nem kell külön fizetni, hiszen csak tagok és belépni szándékozók jönnek. Nem? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118445 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocs hogy itt kérdezem meg de mennyi a regisztrációs díj?

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118441 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bár úgy látom, már van két fő, azért jelentkezem én is Lassit fosztogatni... akarom mondani, osztogatni. :wink: Ha kellek. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118342 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti, segitenék én is a kiosztásban vasárnap. A korábban ottlevés mit fed?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118198 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
inkább a privi ha szabadna ezt kérnem.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118193 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen Korábban kellene ott lenni.

Amúgy polgári néven kit tisztelhetek benned. Jöhet priviben is.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118187 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mi az hogy! Olyan tag vagyok hogy tagabb már nem is lehetnék! :D
Amúgy igen az vagyok.
Akkor legyek ott elöbb?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118185 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszi Peredhil

A közgyűlésen kell regisztrálni és osztani. Pontossabban előtte. A helyszín és az idő pont gondolom ismert előtted, mert gondolom tag vagy.

Tehát egy már van.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118183 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Íme egy vállakozó!!!! Én segédkeznék kiosztani a Lassi-t. Csak mondjátok mikorra és hova kell mennem.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118181 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Két dologhoz lenne segítségre szükségem. Az egyik, hogy holnap (2003.04.24-én) el kellene menni egy helyre (reggel megmondom hová) a befizetési csekkeinkért. Ugyanis kicsit elbénáztuk a dolgot és a posta vissza küldte a feladónak, miután mi 5 napig nem mentünk érte. KB fél délelőttömbe került mire megtudtam, hogy épp hol van az a nyomorult doboz és megbeszéltem, hogy ott is maradjon.

A másik, hogy a közgyűlés idejére kellene legalább két fő aki a regisztrációt elvégzi és a tagoknak kiosztja a Lassit.

A dolgok sürgősek. Jelentkezni nálam lehet. Remélem ez nem lesz pusztába kiáltott szó.

Mellesleg a közgyűléshez szükség lenne egy Laser nyomtatóra, papírt és számítógépet viszek.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117373 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Örömmel közlöm, hogy sikerült megnyernünk a VII. Sci-Fi és Fantasy Nap műsorvezetői szerepkörébe Csöre Gábort, Frodó magyar hangját :-)
Amennyiben mutatkozik rá igény, a későbbi rendezvényeinkre (pl. HungaroCon) hívhatunk egyéb LOTR szinkronhangokat is.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117287 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
En szervezni nem fogok tudni mert mar nem futja az energiaimbol, igy ha valaki kezdemenyezni akar valamit, akkor tegye. En a kapcsolatomat felajanlom ha kell a tarsasagnak, ugy hogy a targyalo feleket osszehozom, de a szervezkedesben nem tudok resztvenni.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117264 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Beleg: szerintem írj egy privit vagy mailt Battinak az ügyről, ő jóváhagyja és onnantól királyok vagyunk. :)
Komolyan, az efféle szervezetekkel hosszú távon együttműködni sokat lendíthet a Társaság ügyein is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117254 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Beleg Cúthalion írta: A Mely Mosoly Alapitvanynak nagy tapasztalata van ebben es az egyik jo baratom tagja a szervezobrigadnak, ugyhogy ha a Tolkien Tarsasag a jovoben szeretne egyuttmukodni veluk, szivesen az ugy szolgalataba allitom ezt az osszekottetesemet.

Beleg

OFF
[size=9:1r6un412]Meg szabad kérdezni, hogy név szerint ki (akár priviben?), én is ismerek jónéhány szervező emberkét...?[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117250 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen ez jo. Az iden a mi kozossegunk is bekapcsolodik.
Gyertek ti is minel tobben. Jo kis buli lesz. Rendet rakunk es fozunk egy jot :D

A Mely Mosoly Alapitvanynak nagy tapasztalata van ebben es az egyik jo baratom tagja a szervezobrigadnak, ugyhogy ha a Tolkien Tarsasag a jovoben szeretne egyuttmukodni veluk, szivesen az ugy szolgalataba allitom ezt az osszekottetesemet.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117236 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf, ezt nézd meg:
www.erdotakaritas.hu
ők már évek óta szervezik ezt, egész nagy sikerrel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117207 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Április 22-én lesz a Föld napja. Nem szervezünk valami szemétszedést, faültetést, ilyesmit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117203 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
jaj köszönöm szépen!!
Télleg ezer bocs hogy off voltam meg hogy nem voltam figyelmes csak éppen az orvosi rendelőben ültünk és átfutottam a lapot

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117200 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ne haragudjatok, de kicsit pontosabban és figyelmesebben kell elolvasni :roll: :

5, A vezetőség javasolja az alapszabály módosítást a követlező két tagsági forma bevezetésével:
Külső tag: (...)
Pártoló tag: (...)


[size=9:2aj48qy4]a kipontozattak (...) helyére nem írom be a dolgokat, el lehet olvasni a levélből[/size]

A hangsúly jelen esetben azon van, hogy pluszbani bevezetése ennek a két tagsági formának! Ezeknek egyike sem rendelkezik majd szavazati joggal.
Emellett van a normál tagság, ami kereső személyre nézve havi 1000, míg nem keresőre (diákra) 500 Ft egy hónapra - rendelkezik szavazati joggal, és ezzel automatikusan jár a Lassi, illetve egy tagsági kártya (melynek a készítése folyamatban van, de kell hozzá a digitális fénykép).

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117194 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Elnézéts de lenne egy óriási kérdésem!
Egy barátnöm MTT tag, és ugye kapott levelet, namost abban kétféle tagság van.. De egyik sem az amit ő fizet (havonta 500) az most milyen jogosultásgokkal jár?
Egyébként én is megyek a közgyülésre és be is fogok lépni még aznap..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117189 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Toboroztam két tagot! :idea: :) Kinek tudnám odaadni a belépési nyilatkozatokat? Ráér a közgyűlésen? :roll: :?: Ők is jönnek (99%)! :wink: És befizették az ehavi tagdíjat. :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #116835 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem csesztetésből írtam, Batti, mielőtt félreérted! 8)
Amúgy ne félj, ki fog alakulni nálatok is a borítékolás, postázás, meg egyéb, egyesületi élettel kapcsolatos dolog - a Star Trek klubban se csettintésre alakult ki, hogy ki mit csinál 8)

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #116656 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tudományos értékű előadást ugyan nem tudok megtartani, de egy népszerű jellegűt a könyv(ek)ről mindenképpen. Ha valamelyik profi emberke nem jelentkezik, beugróként vállalkozom rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #116654 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A levélnek vannak hibái én is tudom. Egyrészt többszöri kérésre sem kaptam meg minden információt időre, másrészt elég kevés időm volt erre a feladatra és segítség nem nagyon volt. 920 lap 115 borítékba ezt ki nyomtatni és boritékolni. Nem akarok panaszkodni, de a bandázásra nagyobb tömegben jelentkezik a tagság mint a munkára. Ha valaki tudja akkor az én vagyok, hogy ez a levél mennyi hibával bír. De nem a levélről akarok beszélni.

Az alábbi e-mailt kaptam.

Tisztelt Blahota Attila!

A pápai Jókai Mór Művelődési Központ szervezésében 2003. február 27-ével indult a TEa klub 15-25 éves fiatalok részére a Petőfi Moziban. A rendezvénysorozat felöleli a művészeti ágakon keresztül a fiatalok érdeklődési körébe tartozó műfajokat.
Május 22-én, csütörtökön 17.30 órakor A Gyűrűk Ura 2. A két torony című filmet vetítjük. Az interneten böngészve tudomásunkra jutott a Magyar Tolkein Társaság elérhetősége. Ezúton tisztelettel szeretnénk Önöket felkérni, egy a filmmel illetve a regénnyel kapcsolatos előadás megtartására.

Pápa, 2003. április 15. Tisztelettel: Róka Norbert
művelődésszervező
Elérhetőségeink: 8500 Pápa Köztársaság liget 1.
Tel.: 06-89/324-242
jmk_pap@elender.hu
rokarudolf@freemail.hu


Nos ki akar ott lenni és előadni? Mert ott kell lennünk az ugye tiszta?

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.858 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére