Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 3 hónapja #123927 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha már így eggyütt vagyunk, tegnap megkaptam a választ a Szentendrei Tűzoltóságtól. A válasz igen de vannak kötöttségek.
1, 30.000.- HUF az az harminc ezer jó magyar forintot kell fizetnünk.
2, 22:00-kor takarodó van az ügyeletnek és nem vennék jó néven a duhaj hangzavart az udvarról.
3, nem tudnak kerti bútort biztosítani.

Ennek tükrében mindenki aki szívügyének tekinti a születésnapi IHB ZTE stb bulit keressen más helyszíneket alternatív megoldásnak. Hogy jön az, hogy nincs kerti bútor? :-P

Várom az alternatív javaslstokat. :?: De nagyon gyorsan 8) Amenyiben pár napon belül nem lesz náhány komolyanvehető javaslat egyéb helyszinekre, akkor abbahagyom az előkészületeket. :twisted:

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123789 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egyébként ha nem kellene rohadt sokat szervezni vele, igazán stílusos Szegeden lenne... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123428 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Artemisz írta: Benne lennék! De miért pont Szentendre? Ez a buli amúgy csak MTT tagoknak lenne, vagy fórumozók is bepofátlankodhatnának?


Szigorúan MTT-tagoknak! :idea: :wink: Úgyhogy ha nem vagy tag, lépj be! :twisted: :wink: :idea:
[size=9:11zcon6d](Azért Szentendre, mert ott van Battinak ismerőse.)[/size]
[size=9:11zcon6d]OFF: mielőtt valaki panaszkodna, hogy nem tudja elolvasni, kattintson az idézetre. :idea: :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123427 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Benne lennék! De miért pont Szentendre? Ez a buli amúgy csak MTT tagoknak lenne, vagy fórumozók is bepofátlankodhatnának?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123419 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A medencés buli ötlete is tetszik, de egy kőhegyi nosztalgia-parti is jó lenne... :roll: :) Nekem végül is mindegy melyik - megyek! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123257 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
IGEN! Iru is jelentkezik! ( már ha éppen nem fog szóbelizni, ezért mindenképp max. 14-15-e legyen!!! Köcc :wink: )

Khirály lesz!
:dance: :dance: :evil3: :itscool: :itscool: :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123238 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
/me felnyújtja a kezét - úgy, hogy Batti is lássa 8)
Az 5let remek! Mindenképp szeretnék ott lenni, és részese lenni az MTT első születésnapjának!
A medencés buli külön jó 5let. A fogadóóra nem kevésbé. :wink: de miért épp a JET-ben? :roll:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #123230 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: A buli ötletét támogatom (Eia is!)... (milyen jó fotókat fogok ott készíteni :twisted: )
Ugyanakkor nem hiszem, hogy ez a Jet-es 'fogadóóra' megoldás lenne. Nem tudom pontosan, hogy milyen 'panaszok' érkeztek, de én olyanokat tudok elsősorban elképzelni, amik azt mondják, hogy nem _ismerik_ az elnökséget. Ebben a társaságban ugye nagy szerepe van az ismerettségnek. Az elnökség ebből kiesik (munkája/tanulása, családja és erre még plusszban elnökségi teendői miatt). Ezen nem segít a 'fogadóóra' (de az időhiány miatt talán más sem igazán...).
(ha hülyeséget írtam, nyugodtan szóljatok rám)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123182 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Medencés bulee?! Batti, you are a genious :) Nanáááá, hogy megyünk, IHB medencés partiknál nincs jobb.

Egyébként szeretnék én is gratulálni a Sci-Fi Naposoknak, mindenkinek, aki szervezett, dolgozott és előadott (színészek külön rulzanak), mert fantasztikus rendezvény volt (MTT-szemszögből). *elismerő, jóízű hátbaveregetés*

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123156 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti:Nagyon kHirály az ötlet :!:

Beleg, Elanor:Egyetértek veletek maximálisan! Iszonyú jó buli volt és remélem még sok ilyen lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert én ilyenekre mindíg kapható vagyok. Én sem most állok elősször színpadon, de ilyen jól még sose éreztem magam (talán csak egyszer)!!! És remélem a következő még sokkkal jobb lesz :P

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123057 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

S ha még nem fáradtatok el tőlem. A június 16-ai születésnapunkról lenne szó. Az az ötletem támadt, hogy megkérdezem a szentedrei tűzoltóságot, átengedné e az udvarát, az úszómedencéjével együtt az MTT számára egy össznépi IHB, ZTE születésnapi buli számára. Emelje fel a kezét akit érdekelne ez a verzió


Kéz emel!!! Bármit, csak azt a nemtommilyen hegyet ne!

Ajánlom a vezetőség többi tagjának is a részvételt, csak, hogy erősítsük a közösség tudatát. (vagy valami hasonló)


Vizsgaidőszak után igyekszem csatlakozni. Csak könyörgöm, tegyük át a Jetből mondjuk a Kálvin térre. Ott nagyon helyes kis teraszok nyíltak.

Beleg, a próbahellyel kapcsolatban azért is kérdezősködtem nálad e-mailben, mert ha az Almásy nem megy, akkor talán lenne egy ötletem, viszont azt akkor egyeztetni kell vezetőségi szinten, mert érinti az Almásy téri megegyezést is.
Batti, Beleg, beszéljünk ezzel kapcsolatban valamikor.

És én is, és itt is csatlakoznék a tapsviharhoz, ami a sci-fi napon való részvételünket illeti. (A Színművek topikban már megtettem.)
Fantasztikusak voltatok.

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123056 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta: Más. Eszembe jutott egyrészt a Lassi-s kritikai-recenziós program nyomán, másrészt azért, mert egyesek követelnek rajtam ilyen dolgokat :) , h ideje lenne egy listát csinálni arról, mi van a Társaság könyvtárában (én is adtam egy könyvet, szerintem a LEP kapcsán is maradtak könyvek, amiket emlékeim szerint kimondottan a könyvtárnak tettünk el), és egy másikat arról, mi az, amit mindenképpen be kell szerezni. Eljött az az idő, mikor már költeni kell a könyvtárra, mert van rá igény. Azt tehát mindenképpen jó lenne látni, mi az a kevés, ami már megvan.


Lamorak, jó hogy említetted ezt a dolgot. Nálam van egy példány az egyik filmkönyvből, a Trilógia Készítéséséből, amit a Szukits az MTT-nek adott. Hamarosan eljuttatom a könyvtárba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123052 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brühühü, miért kell nekem 14.-én nyelvvizsgáznom??? :bawling:
De ha lezavartam, rohanok utánatok, akár medencés parti, akár Kőhegy! :D [size=9:16oghuzp](Csak vki szedjen össze lehetőleg még Pest határában... :roll: )[/size]

Egyébként szeretném megdícsérni a Kreatív Szekció színműves pródiacsoportját, akik (az elmondás szerint, mert sajnos én nem lehettem ott :( ) nagyon khirály kis műsort raktak össze tegnap. Ez pontosan az önálló kezdeményezésnek és szervezésnek - amit Dínchamion emlegetett lejjebb- a nagyszerű példája. :D Gratulálok!
És remélem előadjátok a táborban is!! :itscool:

Vezetőségi fogadóóra - én személy szerint időm függvényében bármikor szívesen, bár sztem engem a tagság elég gyakran lát (rossz pénz szindróma... :oops: ), de a vizsgaidőszakom végével szívesen jelen leszek egyéb hivatalos minőségben is. 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123049 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: "A madarak mintha azt csiripelnék, hogy keveset látja a társaság a vezetőit."

Ez lehet, és szivesen csatlakoznék Batti fogadóóráihoz, csak sajnos egyrészt nem vagyok otthon, másrészt még ha otthon lennék sem tudnék 1 óráért felmenni Pestre. Helyette fel tudok ajánlani e-mailen keresztüli kapcsolattartást mindenkinek, aki igényli a velem való konzultációt :) Vagy szorgalmi időszakan a saját szegedi fogadóóráimat, amit igény szerint közzéteszek majd minden szemeszter elején. :)
Kicsit komolyabban: sajnos, ez ellen nem lehet mit tenni, bizonyos méreten és 'népsűrűségen' felül nem lehetünk állandóan ott (tekintve, ha tagság jelentős részének jelentősen több szabadideje is van, mint nekünk). A lényeg, h ettől ne érezzétek automatikusan a tagságtól elszakadtnak a vezetőséget, mert ez nem azt jelenti.
A szülinapi buli nagyon jó, meglátjuk, tudok-e menni, akkor már 2 hete otthon leszek.

Más. Eszembe jutott egyrészt a Lassi-s kritikai-recenziós program nyomán, másrészt azért, mert egyesek követelnek rajtam ilyen dolgokat :) , h ideje lenne egy listát csinálni arról, mi van a Társaság könyvtárában (én is adtam egy könyvet, szerintem a LEP kapcsán is maradtak könyvek, amiket emlékeim szerint kimondottan a könyvtárnak tettünk el), és egy másikat arról, mi az, amit mindenképpen be kell szerezni. Eljött az az idő, mikor már költeni kell a könyvtárra, mert van rá igény. Azt tehát mindenképpen jó lenne látni, mi az a kevés, ami már megvan.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123041 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: S ha még nem fáradtatok el tőlem. A június 16-ai születésnapunkról lenne szó. Az az ötletem támadt, hogy megkérdezem a szentedrei tűzoltóságot, átengedné e az udvarát, az úszómedencéjével együtt az MTT számára egy össznépi IHB, ZTE születésnapi buli számára. Emelje fel a kezét akit érdekelne ez a verzió!


IGEN!!! Ulmo is jelentkezik!!!! :hello:
Akár Kőhegy, akár tűzoltóság, benne vagyok!

(Telcontar: a ZTE az IHB kulturáltabb formája ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123031 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Finduilas írta: 16-án lesz a szülinap, de a buli 14-én vagy 15-én. Ugye?!

Legalábbis nagyon remélem, mert 16-án vizsgázok!
Egyébként szuper ötlet ez a medencés buli. De akkor mi lesz a Kőheggyel és a kedves Majapókkal? :)


Majapokot akarok, Majapokot akarok!!!!!!! Olyan kellemes volt nála lakni!!!!! :) :) :) :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #123019 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A szülinap ugyan 16, de ennek ünneplése 14-én lesz, ahogy azt a Közgyűlésen megbeszéltük. :) Illetve (gondolom és remélem) 14-15 lesz, két napos rendezvényként...
Mancsom fel, én mennék. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122989 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem is 14-15-e lenne jó a bulinak... Már csak azért is, mert 16-a hétfő, és mint ilyen, én szokás szerint dolgozni fogok, 200 km-re Budapesttől... :roll: [size=9:35ms8pjg]Már egész beleéltem magam a Majapókos hétvégébe...[/size] :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122986 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

Itt is szeretném megköszönni minden kedves MTT tagnak és nem-tagnak, aki fellépett vagy egyéb módon segített a scifi nap kapcsán. A társulat műsora nekem nagyon bejött, azt is mondhatnám, Khirály volt 8)

A technikai és egyéb problémákért (pl. nem működő mikrofonok) elnézést kérek, nem igazán rajtam, hanem a PeCsán múlott.

És akkor itt térnék rá egy másik témára... ez pedig az, hogy úgy hallottam: a PeCsa rendezvény előtt/közben/után valamikor megkereste az MTT-t, hogy tartsanak a PeCsában klubnapokat, rendezvényeket.

Nem tudom, kivel beszéltek erről, ha igaz a történet (Batti, mit tudsz Te erről?), de -akárcsak a közgyűlésen is mondtam- erről baromira szeretném ledumálni a tisztelt társulatot.

A PeCsa egy hihetetlenül gázos hely, kezdve a kinézetétől egészen a gazdasági szempontokon keresztül minden téren. A PeCsa egy kis klubnak, ami mondjuk fel tud mutatni egy rendezvényen 20-30-40 ember, és taglétszámban sem nagyobb ennél, annak jó a hely, mert ingyen van, nincsenek költségei vele nagyon. Az MTT azonban ennél sokkal nagyobb kaliberű társaság a maga 100akárhány tagjával, meg egy LEP-el a háta mögött.
Kb. 3-4 éve szervezek mindenfélét a Petőfi Csarnokban... és még egyetlen egy alkalommal sem volt olyan, hogy ne kellett volna olyan akadályokat leküzdeni, amit a PeCsa hülyesége támasztott velünk szemben. A világon nem szerveztek még olyan rendezvényt, ahol ne lett volna valami macera - de a PeCsa még rátesz a szokásos problémákra egy lapáttal.
Arról nem is beszélve, hogy amit megígér, azt nagyon-nagyon jó esetben teljesíti.

Tavaly év végén ők szóltak nekünk, hogy idén is csináljunk SF Napot, mert a tavalyi anyagilag jól bejött nekik. Idén mi nem is terveztünk ilyet, az Átjáró Nap meg a HungaroCon miatt, de bizonyos okok miatt el kellett vállalnunk a dolgot.
A feltételeink közé tartoztak olyan dolgok, mint pl. a Pesti Estben egy hirdetés, meg más apróságok - ha valaki mutat nekem az elmúlt hétről egy Pesti Estet, amiben benne van a hirdetésünk, akkor nyer tőlem egy vállonveregetést 8)
Aztán itt volt a Sci-Fi Napos CD, amit megpakoltunk mindenféle scifis anyaggal... Ezt is bele akartuk venni a költségvetésbe, mert tavaly saját zsebből fizettük a dolgot, és bejött - idén meg nem akartuk saját zsebből állni a költségeket. Végül így történt, mert a PeCsa úgy gondolta: ők majd kifizetik a költségeket, de majd a teljes bevétel őket gazdagítja - miközben nekik semmi munkájuk nincs vele, mert nekünk kell szívni vele.
A tegnap reggeli kezdésen nem voltam ott, mert kocsival el kellett közben ugranunk valahova egy problémát megoldani - mire visszaértem, kb. 40-50 perces csúszást tapasztaltam... ugyanis előre elugattuk a PeCsának: kapunyitás 10.00, megnyitó 10.15
Ehhez képest 10.40-re fel is állították a projectort, ami az alapfeltétele volt a műsornak. (Arról nem is beszélek, hogy probléma volt egy RCA kábel is, ami a számítógépet kötötte össze a projectorral - merthogy a PeCsa azt hitte, mi hozunk 10 méteres kábelt, amikor nekik van ilyesmi, nem nekünk).

Stb, stb, stb - ragozhatnám a végtelenségig az elrettentő példákat PeCsa ügyben.
A tegnapi buli szervezőségének egyik tagja vetette fel azt a Star Trek klubvezetői listánkon, hogy többet ne tartsunk Sci-Fi és Fantasy Napot a PeCsában - én meg maximális mértékben támogatom, főleg, hogy inkább az Átjáró Magazinhoz kapcsolódó rendezvényekben akartam amúgy is részt venni a továbbiakban...

Szóval ha a PeCsa a továbbiakban is keres Titeket, hogy Tolkien Klubot kéne ott csinálni - én azt javaslom, hogy udvariasan mondjatok Nekik nemet.

bye
Miyazaki Jun

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122923 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
16-án lesz a szülinap, de a buli 14-én vagy 15-én. Ugye?!

Legalábbis nagyon remélem, mert 16-án vizsgázok!
Egyébként szuper ötlet ez a medencés buli. De akkor mi lesz a Kőheggyel és a kedves Majapókkal? :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122920 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: nincsen akkora tudásom (max a hobbitkákról-))) hogy előadást tudnék tartani..

A szentednrei tűzoltűsogi izé nekem nagyon tetszik!!!! (de én is ugy tudtam hogy az 14.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122872 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: S ha még nem fáradtatok el tőlem. A június 16-ai születésnapunkról lenne szó. Az az ötletem támadt, hogy megkérdezem a szentedrei tűzoltóságot, átengedné e az udvarát, az úszómedencéjével együtt az MTT számára egy össznépi IHB, ZTE születésnapi buli számára. Emelje fel a kezét akit érdekelne ez a verzió!


Dín felemeli a kezét, de mint a zállat!!! Már persze ha nincs éppen programja akkorra, amit még kiderít.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122865 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: az a bizonyos buli nem 14-én lesz? Egyébként az ötlet jó, nagyon jó!! :)

Beleg: csak egyet tudok érteni mindenben!! Még most se hiszem el, hogy minden ilyen jól sikerült! :) Nekem nagyon nagy élmény marad, az biztos! [size=9:rjdrmlsi](Ja, egyébként én azért már álltam néháyszor színpadon ;) )[/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122861 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
OK Batti, akkor ezt a szinpad ugyet megbeszeljuk a Jet-ben.
Megproszalok most szerdan menni.
Egyebkent remek otlet a fogado ora, csak kerdes hogy telleg mennyire fogja birni a zsebed. :twisted:

Nem tudok menni a szulinapi bulira :( ugyanis ra egy hetre lesz a szinhazban a vizsgaeloadasom, igy szombattol minden nap 6-8 ora probam lesz munka utan. :(
Telleg, gyertek majd el, ingyenes a belepes!!! :D Aki keri priviben nyomom a reszletes infot :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122860 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: S ha még nem fáradtatok el tőlem. A június 16-ai születésnapunkról lenne szó. Az az ötletem támadt, hogy megkérdezem a szentedrei tűzoltóságot, átengedné e az udvarát, az úszómedencéjével együtt az MTT számára egy össznépi IHB, ZTE születésnapi buli számára. Emelje fel a kezét akit érdekelne ez a verzió!


Lehet, hogy én vagyok a hülye, de mi a csuda az IHB és a ZTE (focicsapat?)? :oops: :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122856 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Sil (és barátja)

Szerencsére Evenstar jelentkezett, hogy el tud menni. Örök hálám neki, mert megmentette a becsületünket.

Kedves Rabyn

Ugyan mond már meg nekem, miért nem tudsz te előadni? Próbáltad már?
Ha csak bizonytalan vagy a dolgot illetően, akkor tudok ajánlani néhány embert akik segíthetnek, esetleg zárt körben próbálkozhatsz is, megszervezzük. Hidd el, ha van valami ami kikívánkozik belőled akkor jobb ha az ki is jön. Ird le, mondd el, beszéljük meg vagy beszéld meg valki hozzáértővel. Az első próbálkozások jobban esnek baráti körben. 8)

Ez vonatkozik minden tétovázóra. Egyrészt, azt gondolom, van a tátsaságban annyi felkészült, megfelő tudású ember aki biztosan segít. Másrészt, biztos vagyok benne, hogy sokan vannak akik elmondanák a magukét ha szóhoz és biztatáshoz jutnak. A társaság segít, ezt ígérem, mindenkinek, aki előadni vagy alkotni próbál. Akár halgatósággal, akár hozzáértő segítséggel. Hiszen ez az egyik célunk.

Egy másik dolog. A madarak mintha azt csiripelnék, hogy keveset látja a társaság a vezetőit. Lehet benne valami. Ezért próbaképpen "fogadó órát" fogok tartani, vagy valami hasonlót. A következő az elképzelésem: Jobb híján szerda esténként 18:00-tól 19:00-ig megtalálható leszek a Jet-ben. Legalábbis a következő két szerdán biztosan. Azután majd meglátom, ha lesz érdeklődés és a zsebem is bírja akkor rendszert csinálok belőle.

Tehát hajrá, meg lehet támadni mindenféle dologgal vagy legalább meglehet nézni "wattafakkaman" a Batti. Ajánlom a vezetőség többi tagjának is a részvételt, csak, hogy erősítsük a közösség tudatát. (vagy valami hasonló)

Kedves Beleg

Az Almássy Téren egyelőre fizetni kellene a term ill. a szinpad használatáért. Nem is keveset. De a következő fordulóban majd meglátjuk.

S ha még nem fáradtatok el tőlem. A június 16-ai születésnapunkról lenne szó. Az az ötletem támadt, hogy megkérdezem a szentedrei tűzoltóságot, átengedné e az udvarát, az úszómedencéjével együtt az MTT számára egy össznépi IHB, ZTE születésnapi buli számára. Emelje fel a kezét akit érdekelne ez a verzió!

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122816 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Par szo az MTT Szinmuves szekciojanak Sci-Fi napos fellepeserol:

Nagyon koszonom mindenkinek aki az MTT-bol barmivel is hozzajarult ahhoz hogy a tegnapi parodia-blokk ilyen jol sikerult!
Es nem csak hogy jol, hanem KHIRALY volt!!! Azt hiszem ezt elfogultsagtol mentesen is mondhatom.
Foleg ha belegondolok, hogy ket hettel ezelott tudtuk meg hogy kell egy musort csinalni, es osszesen 3 alkalommal tudtunk oszsejonni probalni! :D

Nagyon ugyesek voltak a szereplok - foleg ha azt nezem hogy meg sosem alltak szinpadon -, Gumipok is rengeteget segitett es az infopultosok is a biztatasukkal es szurkolasukkal :)
Jo volt tudni hogy van aki szorit ertunk :)

Ha igeny van ra akkor mas rendezvenyeken is szivesen fellepne a kis csapat (ami remelhetoleg bovulni fog ujabb tagokkal).
Csak azt kerem, hogy most szoljatok, ha a nyar folyaman valahol fel kene lepni. Szivesen megyunk cska legyen idonk es helyszinunk probalni.
A helyszint meg kene oldani.

Nem tudom ki az aki az Almassy teri kozponttal az MTT neveben szokott egyeztetni.
Szeretnenk hasznalni ott a szinpadot probakra (meg ha kicsi is a hely).
Ha azt megkaphatnank, megoldodna a legnagyobb problemank, ami miatt eddig nem tudtuk mas darabok probait osszehozni!

Elore is koszi!

Es megegyszer koszi mindenkinek a tegnapi napot! KIRALY VOLT!!! :itscool:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122350 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én sajnos nem tudok előadást tartani (pedig higgyétek el segítenék de annyira buta vagyok az ilyenekhez...)
Viszont a szigeten (mivel amúgy is kint leszek) bármibe be tudok segíteni de komolyan!(ott sem tudok előadást tartani.. Nem is tudom miből lehet meg ilyenek... :oops: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122347 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Az alábbi e-mailt kaptam.

Tisztelt Blahota Attila!

A pápai Jókai Mór Művelődési Központ szervezésében 2003. február 27-ével indult a TEa klub 15-25 éves fiatalok részére a Petőfi Moziban. A rendezvénysorozat felöleli a művészeti ágakon keresztül a fiatalok érdeklődési körébe tartozó műfajokat.
Május 22-én, csütörtökön 17.30 órakor A Gyűrűk Ura 2. A két torony című filmet vetítjük. Az interneten böngészve tudomásunkra jutott a Magyar Tolkein Társaság elérhetősége. Ezúton tisztelettel szeretnénk Önöket felkérni, egy a filmmel illetve a regénnyel kapcsolatos előadás megtartására.

Pápa, 2003. április 15. Tisztelettel: Róka Norbert
művelődésszervező
Elérhetőségeink: 8500 Pápa Köztársaság liget 1.
Tel.: 06-89/324-242
jmk_pap@elender.hu
rokarudolf@freemail.hu


Nos ki akar ott lenni és előadni? Mert ott kell lennünk az ugye tiszta?


Egy kedves pápai ismerősöm kérdezi, hogy akkor most megy-e valaki az MTT részéről? Ők ugyanis nagyon várják... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #122225 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
De erre roppant egyszerű megoldás van: csináljatok!

Igen érdekesnek (és elszomorítónak) tartom, hogy a tagság aktivitása egy szűk körre korlátozódik. :( Most nem elsősorban a találkozókra gondolok (mert azok szerveződnek), hanem a különféle Tolkienhez kapcsolódó programokra.

Az a helyzet, hogy a tagság hetven-nyolcvan százaléka arra akar hagyatkozni, amit egy szűk csoport megcsinál. Magyarul jó beleülni a készbe. :?

Ezt még el is tudtam fogadni az elején, mert mégiscsak. De azóta 120 körül, sőt fölötte járunk taglétszámban, az ország minden pontján elszórva. Ha van valami jó ötletetek, és lehetőségetek is megcsinálni (mint pl. egy Tolkien-klub), akkor hajrá!

Persze fel kell vennetek a kapcsolatot a megfelelő emberekkel, mert ha az MTT felvállal valamit, akkor természetesen tudni akarja, mi is az. De lelkes, tevékeny emberek sok mindent el tudnak érni (csak egy példa: ha jól emlékszem, alig maroknyian hoztuk létre az MTT-t magát).

Uff. Tehát tessék szervezni, gondolkodni, népszerűsíteni és tevékenynek lenni!!! :!: :!:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.460 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére