Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
22 éve 5 napja #52039 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezennel én is jelentkeznék az MTT tagok közé, ha egy valóban kezdő Tolkien.hu-st is befogadtok majd. :?: Én annyira kezdő vagyok, hogy még egy - akármilyen- találkozón sem voltam, bár szívesen elmennék egyre. :oops: Amit még elszeretnék mondani, hogy nagyon szeretem Tolkien műveit! :wink:

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #52038 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Huh, elég snassznak tűnhet, hogy csak most szólok, hogy énis szívesen jönnék tagnak, de én is csak most tudtam meg, mi ez az egész. A gond csak az, hogy valóban nem tudnék érdemben hozzátenni semmit a "kutatás" vagy "tudomány" részéhez a dolognak. :( És úgy gondolom, hogy így semmi értelme annak, hogy csatlakozzam hozzátok. :cry: Viszont tök jó lesz, ha megalakultok végre, mert ötven év múlva elmondhatom majd, hogy én bezzeg láttam, miként alakult ki, és miként nőtte ki magát a Társaság országos jelentőségűvé. :D

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #52015 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Azt gondoltam, hogy te nem dobsz ki :) )) Kösz :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #52006 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
aieless! Bár nincs jogom senki helyett nyilatkozni, a magam nevében azt gondolom, hogy a leendő társaság minden érdeklődőt szeretettel vár! :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #52000 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Most miközben ezt írom, igen erős kisebbrendűségi érzéssel küszködöm :( :( Ugyanis
1. tök új vagyok itt, igazából a kószás talin ismerkedtem meg behatóbban a dologgal
2. Hát mindenki idősebb nálam?? :( (((((
Én nagyon szívesen benne lennék az MTT egyesületben, ha lehetséges :oops: , és ha az ilyen én-kaliberű egyedek jelenkezését is szívesen veszitek :) Egyébként engem nagyon érdekelne a dolgo filozofiai-bölcsészi-tudományos megközelítési része (de ígérem, azért majd beszélni megtanulok), csak nem garantálom, hoy a dologhoz érdemileg is hozá tudnék szólni. Na erre mit léptek? :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #51973 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ÉSzAH: előző megjegyzésemet csupán jószándékból írtam. Azért egy próbálkozást megér, hogy tényleg igyekezzünk törekedni a kompromisszumkötésre. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 napja #51945 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én nem igazán járok ebbe a topicba, és édeskeveset tudok arról, hogy mi is ez a MTT, amit tudok, azt is a szombati kószás találkozón hallottam.

Legyen valaki olyan kedves és írja le nekem, hogy mi is ez az egész!

Előre is nagyon köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #51923 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Áfonya, szerintem elhamarkodott lenne olyan kijelentést tenni, hogy a hivatalos alakuló gyűlés egy mindenkinek megfelelő időpontban lesz. Ezt sajnos senki sem garantálhatja, de ha te igen, akkor a reklamálókat majd hozzád irányítjuk. :-)
Április 26. péntek eddig nekem is jó, ha jól tudom, akkor Vicnek és Morgananak is, de azért velük még pontosítok.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51736 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezennel Eia is jelentkezne, habár nem mutat nagy aktivitás (és valószínüleg a közeljövőben is (mint mindig) megfigyelőként fog résztvenni), és ezért elnézért is kér, de rendszeresen olvassa a topicot.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51727 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Részemről jó lenne április 26. péntek, mint az előzetes megbeszélés időpontja!
Batti azt mondta, hogy addig valószínüleg készít egy alapítóokirat tervezetet, amit majd ott helyben megvitathatunk, módosíthatunk, kiegészíthetünk stb. :roll:
Tehát addigra mindenki hozzon magával ötleteket és eddig még ki nem talált célokat! :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51696 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezennel én is jelentkeznék! :D
Laegolas: a hivatalos alakulógyűlés mindenképpen olyan időpontban lesz, amikor mindenkinek jó.
Batti: vizsgaidőszak nekem személy szerint máj. 18.-tól kb. jún. közepéig/végéig tart.
Előkészítő tali: akkor véglegesítjük a 26-át? :?:

u.i: Ja, bocs, hogy oktondiskodom - de mit is jelent az Aldeon...?? :oops: :oops:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51565 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akkor ezúton én is jelezném, hogy érdeklődöm az MTT iránt, s amint meghallgattam a célotokat, eldöntöm, szeretnék-e tag lenni, vagy sem. Úgy érzem tehát, mielőtt az alapító okirat aláírásához folyamondánk, szükségszerűen kell tartanunk egy amolyan ismertető összejövetelt, hogy az, aki nem biztos abban, mi is folyik itt, ott információt szerezhessen.

Üdv néktek!,

Darkman

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51547 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nekem is jobb a hétköznap az pedig 26.-a.

Nagyon fontos: Lamorak előadása Muzeum-körút 6-8, Felső földszint Jobbra Média Elméleti stb Intézet 108 as terem.


Az üzenetet most kaptam Lamoraktól.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51536 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egy fontos kérdés az alakuló/előkészítő üléssel kapcsolatban:

HÉTKÖZNAP VAGY HÉTVÉGE???

Eddig az ápr. 26-27-28 vetődött fel, amit ha jól látom péntek-szombat-vasárnap. Nekem személy szerint a péntek lenne jó. (Na ezért is kérdezem, hogy hétvége vagy hétköznap, mert nekem a hétvégéim a problémásabbak, de ez egyéni szociális probléma, ha a köz másképp dönt, akkor megoldom.)
A Nilder Eldaronnak közös programja van erre a hétvégére, ezért kérem, hogy gyorsan fogadjuk vagy vessük el, mert ha nem muszáj, akkor nem szervezzük át, de ha muszáj, akkor igen. Viszont ez kb. egy hetes egyeztetést kíván más oldalakon, szóval mind a hárman esengve könyörgünk, hogy szülessen döntés.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51531 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is szeretnék tag lenni, ha befogad a leendő MTT! :roll:
Részemről ok, hogy a hivatalos alakulás júni 10 után legyen! De mi a véleményetek a 2 hét múlva esedékes előzetes megbeszélés időpontjáról?

Én már csináltam 1 tervezetet, összefoglalva a célokat stb. Szerintem elég részletes, keressétek lejebb! :)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51528 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Koszonom a tamogatast Batti :)

Dinchamion egy-ket hete azt mondta hogy kb 5 hetig alig lesz elerheto.
Privatban megadom a mobilszamat.
Ja, es ha mar kerdezed, szeretnek akkor tagja lenni az MTT-nek.

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51519 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mégegy dolog. Mivel a közösség tagjai nagyrészt a magyar közöktatás valamely szakában vannak, és én már régen voltam ott, irjátok meg mikor van a vizsgaidőszak és meddig tart!

Nem csak Laegolas hanem az előkészítések miatt is június 10 után lenne jó a hivatalos alakúló ülés. A Szegedi helyszín jó lenne de még nincs lejegelve.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51514 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akor csapjunk a közepébe. Nem tudja valaki, Hogy Dinchamion merre jár? Ki is volt az aki még rendelkezik az Egyesület alakításához szükséges iratok mintáival?

Minden esetre a legelső tisztázandó kérdés: kik azok akik tagjai lennének az MTT-nek?

Másodszor pedig az Egyesület céljait kellene meg fogalmazni. A többivel ráérünk később foglalkozni.

Csatlakoznék ÉsZAH azon kéréséhez, hogy használjuk a Tárgy mezőt. Ennek megfelelően a szorosan az MTT ügyéhez kapcsolódókat a Tárgy mezőben az "MTT" beírásával jelöljétek meg.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51507 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Udv,

Akkor en most aszondom hogy az elokeszito talirol teljes egeszeben lemondok.
Viszont a hivatalos alapito osszeroffenesen feltetlen szeretnek ott lenni. :!:
Ha az aprilis 28-i hetvegere rakjatok a hivatalos alakulo gyulest, akkor csakis ugy tudok elmenni Szegedre ha valaki levisz kocsival es vissza is hoz :!: , ugyanis most halal tuti hogy nem tudok tobb ezer forintot kifizetni vonatjegyre, aolyan emberfeletti koltsegeim lesznek az utazasommal kapcsolatban. :(
Nem lehetne a hivatalos alakulo gyulest Junius 10 utanra rakni? Azt hiszem ha eddig raert akkor mar ez nem lehet akkora problema. Raadasul tobben is raernenek, mivel suli vege lenne akkorra.

Ha nem hat nem, de azt nagyon sajnalnam ha emiatt kimaradnek az alapitasbol. :cry: :cry: :cry:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51489 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Darkman: Ha érdekel az ügy, akkor szerintem az a leginkább célravezető, ha gyakran elnézel ebbe topicba! :) Márha van rá lehetőséged.
Célokról, ötletekről, meg programpontokról olvashatsz visszafelé!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51485 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ujjong a szívem, midőn eme sorokat olvasom!

Ma néztem meg ötödjére a filmet, s vágyam azután a világ után egyre nagyobb. Ám minthogy nem hagyhatom itt eme Földet, de azért gondolatban ott időzhetek.
Nagyon tetszik az ötletetek, s ha lehetséges, én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Ha nem is tudom, mi lesz a jövőben, mindenképpen fel szeretném ajánlani szolgálataimat.

Nos, hogy mik is a vágyaim? Hirdetni Tolkien fantasztikus világát, Arda földjének csodáit, s a filozófiát, s elsősorban azt, mert véleményem szerint az emberek többségéből hiányzik az, amit Arda lakóiban megvan, s a valákban pedig megdicsőül: ez a szeretet!

Szebb lenne a világ, s szebbek az emberek, ha úgy gondolkoznánk, mint Tolkien, mint Gandalf, vagy mint az ősi elda hercegek.

Tanítani, tanítani, tanítani....dicső tettekről, az ember harcias szelleméről, a dicső szelleméről, melyet két célba fektethet: a gonosz, avagy a jó szolgálata.
Úgy gondolom, mi esélyesek lehetnénk, hogy minől több ember elvezessünk, fehér hajóinkon át, Nyugatra, a szeretet és a béke országába.

Íme, a címem: darkman@drotposta.hu szóljatok, ha bármi van, megyek, nagy nagy örömmel :) ))

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51484 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Áfonya: Pontosan arról volt szó, hogy az előzetes megbeszélés lenne Bp-en, a hivatalos pedig Szegeden, ha Lamorak elintézi nekünk! De azt hiszem erről még így egészen konkrétan nem esett szó!

Ha jól számolom az általad javasolt időpontok: Április 26-27-28 :roll:

Nekem spec jó. Többiek?
Bár Lamorakkal kapcsolatban felmerült egy bizonyos május 6.-ai dátum, csak azt nem tudom, hogy most neki előtte, vagy utána nem jó! :roll:
De talán holnap, ha személyesen is összefutunk néhányan az előadás kapcsán, talán többre jutunk! :wink:

Batti: Ezennel Áfony után én is megfogadom, hogy hű maradok a leendő MTT-hez! :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51479 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Huh, ez a Szeged most kissé váratlanul érintett... annyira meg voltam győződve Pestről... volt szó arról egyáltalán, hogy Szeged lesz a helyszín? No nem baj, ott még úgysem voltam... :? (Bár azért nagyon örülnék, ha a talit még Pesten tartanánk, aztán az alakuló ülést majd tarthatjuk Szegeden is...hm?)
Időpont: előzetes találkozó valóban kell a hivatalos dolgok előtt! Ezen tényleg jobb, ha minden érintett részt vesz, de akinek nagyon nem megoldható, azt tudjuk informálni később is. A hivatalos alakulóülést meg akkora szervezzük, amikor már tényleg mindenki ráér.
Naptár per moment nincs nálam, de ha én most itt kijelentem, hogy két hét múlva pénteken/szombaton/vasárnap (nem kívánt törlendő), arra mit lépnétek? Nem akarok önkényeskedni, csak annyira konkrétumokat akartok - ez elég konkrétum, nem igaz? :wink:
Yavanna: mondasz valamit ezzel a vizsgaidőszakkal - nekem kb. május 18-tól válnak gázossá a dolgok.
Batti: Ezennel cserkész/kósza/hobbit -beccsszóval fogadom, hogy nem hanyagolom el az MTT-s topicot. :D A Te kitartásodat pedig köszönjük. :wink:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51434 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én mindeképpen igazat adok Battinak (vagy -nek? :) ) abban a kérdésben, hogy mindenképpen szükséges egy előzetes találkozó, a hivatalos alakulóülés előtt!!! Viszont az is igaz, hogy jó lenne, ha minél többen ott tudnának lenni!

TEHÁT AKIT ÉRDEKEL AZ ÜGY ÉS MÁR MOST TUDJA, HOGY A KÖZELJÖVŐBEN VALAMIKOR TUTI NEM FOG RÁÉRNI, AZ MOST KÖZÖLJE ÉS TEGYEN JAVASLATOT, HOGY NEKI MIKOR LENNE JÓ EZ AZ ELŐZETES TALÁLKOZÓ!

Nekem teljesen mindegy (Amíg még nem tudom a vizsgaidőpontjaimat! :? ), hogy mikor lesz ezért, szvsz annak kéne javaslatot tennie, akinek nem mindegy!

Elfoglalt, dolgozó, családos, érettségiző, felvételiző...emberek! Ez nektek szól! Mostanság találjunk ki egy időpontot, hogy 1-2-3 hét múlva tényleg legyen MTT megbeszélés!!! :!:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51398 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
elnézést, hogy kibicként közbeszólok (úgy könnyű, tudom :twisted: ), de Battinak sztem abban igaza van, hogy egy technikai előkészítő ülésta legaktívabb tagok nyugodtan összehozhatnak hamarabb is, aztán a "nagy" ülést lehet hetekre előre megszervezni, meghirdetni, hogy a "mezei" érdeklődők is elmehessenek


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51371 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az ujjaim akár a géppuska, elég nagy szórással verik a billentyűzetet. Elnézést az el gépelésekért.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51369 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hogy tévedés neessék magyaráznám az általam korábban írtakat. Az már régebben kiderült, hogy elő készületek nélkül nem lehet formális vagy reprezentatív alakúló közgyűlést szervezni. Ezt én is elfogadom sőt támogatom, hogy egy későbbi időpontban mindenkivel egyeztetve legyen. De, és ez az amiről beszélni akarok, azt a majdani közgyűlést elő kell készíteni méghozzá olyan dolgokkal amikről többen írtak (én is).

Ahhoz, hogy pontosan meg tudjuk szövegezni az alapító okiratot pár dolgot előre el kell döntenünk. Hogy miket arról is esett már pár szó itt. Ezek ügyén kellene összejönnünk mert itt a fórumon kicsit nehézkes megbeszélnünk ezeket. Élő szóban egyszerre elmondva az ottlévők át látják majd az egészet és ennek megfelelően könnyebb lesz legalább egy első vázlatot készíteni. Ami már megfelelő alap lehet az ittemi megbeszéléseknek. Ezen az elő-elő összejövetelen nem kell feltétlenül ott lennnie mindenkinek mert utána el lehet mondani itt a fejleményeket. De természetesen akár mindenki ott lehet hiszen több szem többet lát, sőt.

Arra, hogy egy ilyen kiindulási alepot képező vázlatot itt szövegezzünk meg, kevés esély látok. A korábbi ezzel kapcsolatos aktivitást figyelembe véve. De cáfoljatok meg a jövöben és meghajlok a társaság előtt.

Kérem mé gegyszer az MTT ügyét szívén viselőket, hogy nagyobb aktivitást tanusítsanak(vagy én vagyok lemaradva). A FOTR már ismert minden részletében, a szinészek az utolsó szálig alaposan meg lettek vitatva, TTT majd karácsonykor lesz bemutatva. Nem mintha ezek nem lennének fontosak, de ha az erre fordított energiákból egy kevés át áramlana az MTT ügyéhez akkor biztosan előrébb lennénk.

Köszönöm szépen a figyelmet.

Batti

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51357 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Laegolas, a teljesen hivatalos alapitogyűlés az, amiről most szó van.

Batti, nem halogatni szeretnék - szerintem senkinek sem ez a célja - de ha most megadsz egy pár napon belüli időpontot, akkor nem hiszem, hogy sokan lennétek. :?
Úgy érzem, hogy mindenki nevében jogos kérés, hogy pár héttel előre szervezzük az alapitó ülést, és itt elsősorban a vidékiekre gondolok, akiknek esetleg nem kevés szervezésbe telik, mire ... hoppá ... most jut csak eszembe, hogy Szegedre tervezitek ... szóval akkor a nem szegediekre gondolok, akiknek egész napos programként fér csak bele ez az esemény az utazás miatt. Attól függően, hogy hétköznapra vagy hétvégére szervezzük, van, akinek szabit kell kivenni, van akinek a családi hétvégi programot kell átszervezni azért, hogy ott tudjon lenni.
Mellesleg már RÉGES RÉGEN megállpodhattunk volna egy időpontban. Ha ennyire sürgi, akkor hetekkel ezelött meg lehetett volna adni mondjuk a holnapot (példának okáért) és akkor mindenki úgy tudott volna szervezni. Mint emlitettem, biztos, hogy nem találunk olyan időpontot, ami mindenkinek megfelel. De relative kevés az esély arra, hogy minél többen el tudjanak jönni, ha egy pár napon belül esedékes időpontot adunk meg itt a fórumon. Főleg, mivel sokan egyátalán nem napi rendszerességgel jutnak fel ide, hogy megnézzék, mennyit haladt a szervezés. Rájuk is kellene gondolni. Nekem is kellemetlen lenne és neked is, ha azért maradnál le, mert az elmúlt három-négy napban nem jutottál nethez.
Én csak ezért "halogatok".
Mint eddig is, most is azt mondom: ha hónapok óta ráért, akkor egy-két hét már nem számit, ha ez az ára annak, hogy minél több érdeklődő el tudjon menni a gyűlésre.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51308 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Had adjak hangot az értetlenségemnek. Nem értem a türelemre vagy várakozásra szólítókat. Mire várjunk? Ha legalább valami valós hátráltató tényezőt látnék! Nem értem, arra várjunk, hogy valaki majd meg csinálja? Szertnék az a valaki lenni vagy legalább benne lenni. Már mondtam ha nem csináljuk akkor nem lesz belőle semmi (a halogatás a tett halála). Elindult valami kezdeményezés, halogatással vagy halgatással ugyan nefogjuk már vissza! A véleményem az, hogy senkit sem szabad kihgyni belőle, aki benne akar lenni. De, és ez nagyon fontos, el _kell_ kezdeni az elő készítést. Akinek nincs ideje vagy kedve ebben résztvenni személyesen az ezen a fórumon meg teheti észrevételeit. Mindent el fogok követni, hogy ha rajtam bármi is múlik minden információ eljusson minden érdeklődőhöz. Ne halogassunk Ha nem megy egy neki futásra akkor fussunk neki többször.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51286 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya,

Szerintem nem fogunk tudni olyan idopontot hozni ami mindenkinek jo lesz.
Marcsak azert sem mert Lamorak csak Majus 6-an er haza, en meg pont aznap utazok el :cry: .
Ugyhogy a Kozjo kedveert felaldozom a reszvetelemet :mrgreen: .
Nem banom, szervezzetek majusra, csak azt kerem hogy ha lesz valami osszefoglalo vagy Memo vagy ilyesmi, azt feltetlenul kuldjetek el nekem emailben. En Junius 10-tol ujra itt leszek (ha tulelem es nem zuhanok le egy sziklarol, stb. :twisted: )
Ja, es kerem hogy ha lesz egy teljesen hivatalos alapito gyules is (vagy mija szosz) akkor azt rakjatok Juni 10 utanra. Oksa?

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.943 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére