Tolkien Levelező Verseny

Több
12 éve 11 hónapja #397473 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Alyr Arkhon írta: Grondir: Izé, én nem vettem észre túl sok eltévedést, tudtommal (asszem egy csapat kivéetlével) mindenki odaért a megfelelő helyszínre megfelelő időben.


Mi is odaértünk időben, de volt olyan kétszer is, hogy teljesen rossz helyre mentünk, és onnan igazítottak útba. :D

Alyr Arkhon írta: Viszont a nézőket semmiképpen nem hagynám ki a dologból


Akkor maradjanak csendben legalább! :twisted:

Alyr Arkhon írta: Egyébként se panaszkodj a kockák miatt


Hát akkor álljunk, tavaly úgy volt, de így elzsibbadt a lábam! :mrgreen:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397471 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Grondir: Izé, én nem vettem észre túl sok eltévedést, tudtommal (asszem egy csapat kivéetlével) mindenki odaért a megfelelő helyszínre megfelelő időben. De ettől még szerintem semmi akadálya legközelebb térképet rajzolni :)

- A szuperdöntő nekem is kicsit kapkodósnak tűnt, de én most csináltam ilyet először, azt hittem így szokás. Viszont a nézőket semmiképpen nem hagynám ki a dologból, nekik végképp nem buli az, hogy átmegyünk egy másik terembe, visszajövőnk egy óra múlva, hogy "ő nyert, örüljetek". Lehet, hogy addigra unalmukban elaludnának/elmennének/feláldoznák egymást Melkornak...

- Egyébként se panaszkodj a kockák miatt, végül is nem kellett kézenállva tapsolnod, ahogy kitaláltuk amikor kezdett nagyon nyomasztó lenni a fölényetek... :twisted: :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397466 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Éogil írta: Én is, a két profi nagyon el tudja uralni a terepet. :) Amúgy meg minden gratuláció az övék, mert hihetetlen, hogy miket nem vágnak fejből...


Köszönjük szépen!!! 8-) ;) :büszkefej: :D

A sok jóság mellett így utólag pár észrevétel is:
- Az előadásoknál a felkészülésre elég a félóra, de csak az ismerkedés miatt lehetett volna picit több idő, mint tavaly.
- Aztán mi hiába voltunk már másodszorra, az állomások között mindig eltévedtünk, melyik a lépcső alja elől-hátul, stb. --> nekem kell egy térkép :D
- A szuperdöntőt nyugodtabb és kényelmesebb helyszínen kell lebonyolítani. Tudom, túlságosan is igényes vagyok, de volt olyan kérdés, amit nem is értettem a hangzavar miatt, és azok a kis kockák is zsibbasztóak. :D
Pl, át lehetne menni addig az oldalsó terembe.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397460 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Merla írta:

Alyr Arkhon írta: UI: Ezúton is bocsánat amiért rászóltam arra a lányra aki lemagázott, tudom én, hogy az a szám amit a születésnapomon szoktak emlegetni és egyre csak növekszik, ráadásul rettentő gyorsan, valami kapcsolatban van az életkorommal, de nem mindig szeretek emlékezni rá... Szóval plíz, tessék tegezni.


Ugyanmár. Csak édesanyám úgy nevelt, hogy amíg egy felnőtt(ebb mint én) meg nem engedi, hogy tegezzem, addig tartsam magam a tanultakhoz. :)


Egyébként igencsak illemtudó dolog, és az élet bármely más területén nagyon hasznos, de ettől még sokkoló volt elsőre. Az MTT kitűnő "helyszín" arra, hogy az ember teljesen elfelejtse, hogy hány éves, és szerintem ez így jó.

De ami a lényeg - ezennel a jövőre nézve felajánlom, hogy tegezz, remélem lesz még rá alkalom :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397448 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Grondir írta:

Alyr Arkhon írta: Amúgy tegnap óta erősen gondolkodom azon, hogy az idei első és második helyezettnek jövőre külön szuperdöntőt kellene tartani, (a tudásotok alapján kb vesszőhiba-szintű kérdésekkel, hátha azt nem tudnátok azonnal :D ) és a többieknek egy másikat, hogy ők is tudjanak érvényesülni.


Támogatom! :D :lájk:


Én is, a két profi nagyon el tudja uralni a terepet. :) Amúgy meg minden gratuláció az övék, mert hihetetlen, hogy miket nem vágnak fejből...

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397438 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: De legközelebb elmondom a megnyitón, hogy tegezzetek, mert lehet h. felnőttnek nézünk ki (bár eddig erről se tudtunk) de lélekben nem vagyunk azok :P

:lájk:

Amúgy MTT-s berkekben kifejezetten bántó, ha magáznak. Majdnem sértést írtam, de hát persze, hogy nem az, hiszen nyilván tiszteletet próbál kifejezni, aki magáz - de van egy olyan rossz üzenete a magázásnak, hogy "maga nem tartozik a körünkbe". Amikor hosszú és kényszerű kihagyás után visszatértem az aktív MTT-s körbe, és a farsangon mindenki a (budakalászi) kultúrház alkalmazottjának nézett, nagyon megutáltam, ha magáznak. :)

(Rosszabb csak az volt, amikor Kuvasz bájos ártatlan képpel megkérdezte, hogy "mondd SÚ, neked hány unokád van?" És ebben is az volt a rossz, hogy éppenséggel már lehetne. Van fiatalabb ismerősöm, aki már kétszeres nagymama... )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397437 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Merla írta: Ugyanmár. Csak édesanyám úgy nevelt, hogy amíg egy felnőtt(ebb mint én) meg nem engedi, hogy tegezzem, addig tartsam magam a tanultakhoz. :)


Ez jogos, csak huszonegynéhány évesen mi még nem szeretjük felnőttnek érezni magunkat -- mire ennyi leszel, megérted :D Meg ugye elég vegyes itt a társaság, 12-től 40-egynéhányig változatos életkorok, és mi tegeződünk kérdés nélkül, hiszen fórumról indult ki a dolog. Meg mondjuk én 17 voltam, mikor elkezdtem a TLV-t SZERVEZNI, amit nem érzek régnek, úh. engem is meglepett tegnap az egyik srác aki lecsókolomozott minket. :shock:

De legközelebb elmondom a megnyitón, hogy tegezzetek, mert lehet h. felnőttnek nézünk ki (bár eddig erről se tudtunk) de lélekben nem vagyunk azok :P

Egyébként üdv itt a fórumon! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397436 Írta: Merla
Merla válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Alyr Arkhon írta: UI: Ezúton is bocsánat amiért rászóltam arra a lányra aki lemagázott, tudom én, hogy az a szám amit a születésnapomon szoktak emlegetni és egyre csak növekszik, ráadásul rettentő gyorsan, valami kapcsolatban van az életkorommal, de nem mindig szeretek emlékezni rá... Szóval plíz, tessék tegezni.


Ugyanmár. Csak édesanyám úgy nevelt, hogy amíg egy felnőtt(ebb mint én) meg nem engedi, hogy tegezzem, addig tartsam magam a tanultakhoz. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397398 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Encsi írta: És Varda a nő, akinek a neve csatakiáltás.
A rókát én is tudtam elsőre :P


Pontosan. :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397397 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
És Varda a nő, akinek a neve csatakiáltás.
A rókát én is tudtam elsőre :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397394 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én is tippelhetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397393 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Alyr Arkhon írta: Az állatosnál az elsőre rossz a válasz.

Az könyv nélkül is tuti a róka. Szvsz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397392 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Mondom a nevekhez kellene könyv is! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397390 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Grondir: Nem rossz, csak kicsit pontatlan. :) (minden nőnél kellene a név, például)

Az állatosnál az elsőre rossz a válasz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397387 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Alyr Arkhon írta: 1. Nők Középföldén:
Hogy hívják azt a nőt aki:
- Leleplezte Szauront Eregionban?
- Csatakiáltásként hangzik el a neve?
- Aki miatt kitört a Rokonviszály?
- Akitől a tünde vért kapták a dol amrothiak?
- Aki esővízzel végzi a nagytakarítást?


Hmm, könyv nélkül, elsőre csak ennyi megy:
- Aki miatt kitör a Rokonviszály: Vidugavia lánya?
- Esővízzel takarít: Aranymag?
-Dol Amroth tünde vére: Nimrodel szolgálója?

Alyr Arkhon írta: 2. Állatok Középföldén:
- Milyen állat gondolatait ismerjük meg elsőként a Gyűrűk Urában?
- Hányszor sasogol Gandalf a Gyűrűk Urában?
- Milyen állattá tud átváltozni Beorn?
- Milyen állat segíti Smaug megölését?
- Van olyan sárkány, amelyik nem okád tüzet?


- Talán Buga?
- 3-szor minimum
- Beorn fekete medvévé tud
- Smaug megölését Rigó (vagy Varjú/Holló) segíti
- Igen van, aki az Ered Mithrimben meggyilkolászik pár törpöt

Állatosak könnyebbek voltak, de a többihez is pontos válaszért, csak 5 perc kellene kb a könyvekkel... :D

Alyr Arkhon írta: Amúgy tegnap óta erősen gondolkodom azon, hogy az idei első és második helyezettnek jövőre külön szuperdöntőt kellene tartani, (a tudásotok alapján kb vesszőhiba-szintű kérdésekkel, hátha azt nem tudnátok azonnal :D ) és a többieknek egy másikat, hogy ők is tudjanak érvényesülni.


Támogatom! :D :lájk:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397386 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
(a többiek munkáit meg lehet nézni-elolvasni?)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #397385 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
VÉGEREDMÉNY ITT >>

Ne felejtsétek el, hogy minden TLV döntősnek 15 % kedvezmény jár a nyári tábor árából, ha először jön táborba!
És ezúton szeretnénk felhívni a figyelmet arra is, hogy lehetséges nem a teljes időtartamra, hanem csak 7 vagy 9 napra is jönni! (Volt, aki jelezte, hogy idén azért nem jönne, mert hosszúnak tartja a tábort. Hát íme a megoldás :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 12 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397383 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Metaflora írta: Alyr, ha annyira belejöttél a feladatgyártásba, esetleg év közben is besegíthetnél :P


Gondoltam rá, de év közben nem hiszem hogy folyamatosan rá tudnék érni úgy ahogy az elmúlt két hétben. De beszélhetünk valami rugalmas megoldásról. :)

Na igen, a beugrókérdések. Ezek elvileg azt szolgálták volna, hogy ha túl sok a jelentkező a szuperdöntőre, akkor valahogy tudjunk szűrni.

Kíváncsi vagyok, hogy tudnátok-e rá a választ:

1. Nők Középföldén:
Hogy hívják azt a nőt aki:
- Leleplezte Szauront Eregionban?
- Csatakiáltásként hangzik el a neve?
- Aki miatt kitört a Rokonviszály?
- Akitől a tünde vért kapták a dol amrothiak?
- Aki esővízzel végzi a nagytakarítást?

2. Állatok Középföldén:
- Milyen állat gondolatait ismerjük meg elsőként a Gyűrűk Urában?
- Hányszor sasogol Gandalf a Gyűrűk Urában?
- Milyen állattá tud átváltozni Beorn?
- Milyen állat segíti Smaug megölését?
- Van olyan sárkány, amelyik nem okád tüzet?


Jaigen, természetesen túl sokáig gondolkodni meg könyvet használni nem ér :) )

Amúgy tegnap óta erősen gondolkodom azon, hogy az idei első és második helyezettnek jövőre külön szuperdöntőt kellene tartani, (a tudásotok alapján kb vesszőhiba-szintű kérdésekkel, hátha azt nem tudnátok azonnal :D ) és a többieknek egy másikat, hogy ők is tudjanak érvényesülni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397377 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Alyr, ha annyira belejöttél a feladatgyártásba, esetleg év közben is besegíthetnél :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397372 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
"SAS" :!:

The Eagle and Child:
konyvbaratok.blogger.hu/2010/08/ ... smak-top-5
www.lotro-hungary.hu/a-professzor
zenkaolvas.freeblog.hu/tags/Tolkien/
www.sciencecaffe.com/?q=sciencec ... 1rosa.html
volgyzugoly.uw.hu/tolkien/egyenis.php
(vagy ahogy Tolkien játékosan átnevezte: a Bird and Baby)

Ezt leszámítva nagyon ügyesek és lenyűgöző tudásúak voltatok, le a csúcsos süveggel előttetek! :) A lelkesedésetek és az ismeretanyag a fejetekben tiszteletre méltó.

Külön köszönöm a szervezőknek, de úgyis tudjátok! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397365 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Alyr Arkhon írta: Már most töröm a fejem a jövő évi kérdéseken. :D

Tartok tőle, hogy már most elkéstél... :D

Képzeljétek el, hogy már elérhetők a képek! Aki megfejti, hogy hol vannak, az megnézheti őket. Meg magát is. Már ha készült róla kép. ;)

Gratulálok minden résztvevőnek! Lehet, hogy a tavalyi TLV döntő látványosabb volt, de nem hiszem, hogy bárkinek is szégyenkeznie kéne. Kincsőnek meg nagy-nagy elismerés az egész lebonyolításáért! Az idén sokkal nehezebb dolga volt, és sokkal kevesebb ideje is, de még a technika balrogja is csak ideig-óráig tudta hátráltatni.

Külön szeretnék gratulálni a Bíbor Balrogoknak, akik sajnos nem tudtak eljönni a döntőre más, hivatalos program miatt. Már a kezdetnél is problémák tömege próbálta őket akadályozni, és még így is, a döntőben megszerezhető pontok nélkül is harmadik helyen végeztek. Szép volt, lányok, szép volt, Boldizsár!

Végül:
Köszönöm, Grondir! ;) Nagyon szívesen! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397362 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszönjük minden szervezőnek és kategóriafelelősnek a munkáját, mind döntőn, mind egész verseny alatt!!! Nagyon jó volt, köszönjük szépen!!!

Alyr Arkhon írta:

Elendur Parmandil írta: Nem mondod el a gonosz/beugratós kérdéseket? :D


Meglátjuk, ha szépen kéritek, esetleg. :D


Én is szépen kérem!!! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397361 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Alyr Arkhon írta:

Elendur Parmandil írta: Nem mondod el a gonosz/beugratós kérdéseket? :D


Meglátjuk, ha szépen kéritek, esetleg. :D

Légyszi légyszi léééégyszi! :lol: (cuki kiskutyaszemeket rebegtető szmájli nincs)

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397360 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Elendur Parmandil írta: Nem mondod el a gonosz/beugratós kérdéseket? :D


Meglátjuk, ha szépen kéritek, esetleg. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397358 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nem mondod el a gonosz/beugratós kérdéseket? :D

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397357 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ezúton köszönöm mindenkinek, hogy eljött, versenyzett, izgult, alkotott.

Ügyesek voltatok, okosak és lelkesek. És ezt igen jó volt látni.

És félelmetes, hogy egyesek mennyire tudnak alapvetően teljesen felesleges adatokat is. :D
Már most töröm a fejem a jövő évi kérdéseken. :D


Alyr
dúnadán idézetes álllomásvezető
szuperdöntő egyik levezetője

UI: Ezúton is bocsánat amiért rászóltam arra a lányra aki lemagázott, tudom én, hogy az a szám amit a születésnapomon szoktak emlegetni és egyre csak növekszik, ráadásul rettentő gyorsan, valami kapcsolatban van az életkorommal, de nem mindig szeretek emlékezni rá... Szóval plíz, tessék tegezni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397353 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jó, akkor még fontolgathatom... :P

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #397352 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszönjük, hogy jöttetek, ezért éri meg az egész évi munka! :)
Ugyanígy köszönet minden szervezőnek és segítőnek a munkájáért. Nélkületek nem ment volna! :)

És iItt szeretném először bejelenteni, hogy
az MTT tábor jelentkezési határideje a jelenlegi árakon MÁJUS 10-re módosul. (Utána lép érvénybe a +2000 Ft.)
Szóval még van 10 nap meggyőzni a szülőket!! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 12 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397351 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszönöm minden szervezőnek és résztvevőnek a döntőt, a szép élményeket és a pipafüvet! :D

Valamint: gratulálok a Harcos Népek Küldötteinek! :D

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397320 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jelentem kidekoráltuk a FSZEKet, szóval már zászlókkal vár Titeket az épület holnap 8-)
Köszönet Boginak, Nádának, Patinak (akik ezennel kiérdemlik a "leglelkesebb állomás" nevet :) ) és Estelnek! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.593 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére