Tolkien Levelező Verseny

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 3 hónapja #386911 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A kivételesen jól sikerült rajzokat, fogalmazásokat hova küldhetem? A Lassis mail-címre? Gondolom oda kerülnének (Lassiba) Vagy majd döntőre hozzam őket eredetiben?

És mikor? Rögtön, ahogy kijavítottam őket, vagy egybe a verseny végén?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386684 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
A magam részéről azt sem tudtam, h. van ilyen nap :) De majd észben tartjuk. 8-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386665 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ugye tudjátok, hogy a Tolkien-olvasás napja (Tolkien Reading Day) március 25.?
Közel esik a döntőhöz, érdemes majd építeni erre is valamit.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386398 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Gandalf írta: Külön gratula a csapatoknak az évről évre egyre kreatívabb csapatnevekért! :lol:

Azért még van hova fejleszteniük a kreativitásukat, mert megint vannak azonos nevű csapatok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386392 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Külön gratula a csapatoknak az évről évre egyre kreatívabb csapatnevekért! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386391 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: Kikerült az 1. forduló utáni állás a főoldalra!


Szoros lesz ez a verseny :)

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386389 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Végre :D Már nagyon vártam.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386388 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kikerült az 1. forduló utáni állás a főoldalra!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384391 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Azok mi vagyunk!:)

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384338 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

xain írta: Hello
Mi van akkor ha a verseny első felét levélben másik felét e-mailben szeretném intézni?
Előre is kösz.

Miért szeretnéd a másik felét mélben? Miért nem jó, ha levél marad?
Egyébként kérlek, írj inkább a tlv'kukac'tolkien.hu-ra.

Elendur: igen.

Náda: szuper, köszi! :cool:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384331 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
alázatosan jelentem hogy 6 db színes A/4-es plakát már kinn van a nagyvilágban :)
igyekszem beszervezni emberkéket :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384330 Írta: xain
xain válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Hello
Mi van akkor ha a verseny első felét levélben másik felét e-mailben szeretném intézni?
Előre is kösz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384213 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Istimor ar arqueni?

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384206 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Beérkezett ez első nevezés (egy nolda csapat)! :cool:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #384129 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jessssssssssssssssssssssszzzzzzzzz, újta TLV!!!!!!!!!!

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #384088 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Óóóóóó, tiszta jó lett a videóóóó Gratula! (egészen kedvet kaptam :P )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #384084 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Papppararaaammm...

Youtube videó! E! :D
Köszönet érte Ryanának. :)

De fent vagyunk a fszek.hu főoldalán is, meg biztos láttátok, hogy itt a tolkien.hu-n is .

Szeretnék megkérni MINDENKIT, hogy terjessze a versenyt minél több helyen, neten, e-mailben, volt iskolában, környékbeli művházakban, könyvtárakban és iskolákban, stb.


Ehhez rendelkezésre áll a videó, a fenti linkről letölthető plakátok és a kiírás, lehet hivatkozni a FSZEK oldalára is, ha az tűnik bejövősebbnek.

Ha nyomtatott plakátot szeretnél konkrét helyre, írj nekem*, mert annyit nyomtatok, amennyire szükség van!

* kincso'kukac't-online.hu

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383921 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
SÚ, ez így van (aláírják a jellapon minden évben), de szerintem Ádám arra gondolt, hogy a döntős ételek receptjeire lenne szükség, amik nincsenek leírva, és ha utólagosan küldik, akkor ahhoz azért nem árt a plusz beleegyezésük. :)

Receptes topichoz pedig nem kell a vezetőség, csak a moderátorok döntése. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383919 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Leguanember írta: A TLV idényben meg lehetne kérni minden elkészített ételrecept írásos formáját, és archiválni, amennyiben a készítők ezt engedélyezik.

Lehet, hogy nem nyilvánvaló, de a TLV-re beküldött mindenfajta anyag (így például a receptek is) a Magyar Tolkien Társaság tulajdonába szállnak át, így a résztvevők a részvétellel, mint ráutaló magatartással engedélyezik, hogy archiválhassuk, elkészíthessük, mind megehessük a recepteket és eredményüket (tetszés szerint választható, hogy ki melyiket melyikre vonatkoztatja).
Az számomra sem teljesen tisztázott, hogy itt kizárólagos vagy nem-kizárólagos tulajdonról van-e szó, de feltételezem, hogy a receptek esetében nem-kizárólagos az igényünk... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383914 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kedves Versenyzők, Szervezők!

Az alábbiakból is kitűnik, hogy a különleges vagy ötletes, de az egyszerű s egybenm fenomenális középföldi étkeknek rajongótábora kezd kialakulni a TLV kapcsán.

Ehhez javasolnám egy receptes topik megnyitását a fórum keretein belül. Majd utánakérdezek, mi a vélemény az elnökségben erről; ha lesz, az vsz a közösség nagytémában, vagy talán a vegyesben, meglátjuk.

A TLV idényben meg lehetne kérni minden elkészített ételrecept írásos formáját, és archiválni, amennyiben a készítők ezt engedélyezik.

Nagyon sok gyönyörű kompozíció született már...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383869 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Náda írta: Jajh lenne egy nagy kérésem! Ha véletlen erre jár valamely tag a Lápatoroki Pipafüst csapatból,akkor létszíves privibe küldje már el nekem annak a csokis sütinek a receptjét,amin ilyen kis zöld és piros látványelemek voltak :D Köszönöm!

Az engem is érdekelne!:)

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378576 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Jajh lenne egy nagy kérésem! Ha véletlen erre jár valamely tag a Lápatoroki Pipafüst csapatból,akkor létszíves privibe küldje már el nekem annak a csokis sütinek a receptjét,amin ilyen kis zöld és piros látványelemek voltak :D Köszönöm!

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378504 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Amikésiknemmúlik, íme néhány döntős kép tőlem is: picasaweb.google.hu/meoituilindo/TLVDonto2009#

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378433 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sárkánykincs-vadászat (copyright by Ádám)

Avagy: Ti merre mennétek?
Jó gondolkozást! :D

(Hivatalosan 10 p volt rá, nekünk Patiszonnal és Sennel kipróbáláskor kb. 15 perc volt teljesen bizonyítani a megfejtést, de abban volt némi vitatkozás arról h. egyáltalán megfejthető-e. De igen. :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 40 perce #378354 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Bár a gépem hamar lemerült, de azért tudok küldeni néhány képet Mammut Mail-el: www.mammutmail.com/?action=download&sid=...80b2a1e55020d0f6251a

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 18 órája #378323 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Nagy élmény volt, nagyon jól éreztem magam, köszönöm, hogy ott lehettem :)
Az "állókép" állomásért voltam felelős, és azt hiszem, derekasan helyt álltam :D Remek volt a hangulat, nálam legalábbis biztosan, sokat nevettem :D Készültek képek, itt megtekinthetők: picasaweb.google.com/hodlpatricia
Én megkérdeztem pár csapatot, és nagyon pozitívan vélekedtek a döntőről, negatívumként a hosszú várakozást említették a kisgalériában O2-szegény környezetben és azt, hogy nem a várakozásnak megfelelő volt a feladatok súlyozása, mert egyikük úgy olvasta, hogy a jelmez és az ételek több pontot fognak érni.
Jövőre is számíthattok rám :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 19 órája #378322 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
khm.

Jee Jee Jee!!
jó volt a döntő. nagyon jó. és izgi meg minden, de így néhány nappal utána elég nehéz a sok-sok élményt összefoglalni. majd ha leülepedett a sokminden. ;)

És igen.
(döntő * (6 * 10^23))^2=tábor
Ez az egyenlet a döntő élményéből számolja ki a táborét.
Szóval gyertek! Mindenki! mert nagyonjó! különben is én pl. osztálykiránydulni megyek ennyi pénzért három napra.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 napja #378297 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Meta velem jön sztem...
ha nem... akkor irgumburgum. oszt leshet. :D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 napja - 15 éve 1 napja #378287 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
FIGYELEM VÁLTOZÁS!

A könyvtárból az autóba bepakolni fél5-kor fogunk, utána Rózsa/anyu elmegy tanítani, és kb. 8-ra érkezik az Ajtósihoz. Az utóbbi időpontra kellene még nagyon ember, de aki csak a könyvtárhoz tud, az is jöjjön!

A könyvtárhoz f5-re jön eddig (sms alapján): SÚ, Patiszon; Maglor, akkor Rád számítok az Ajtósin! Meta, Te pedig előtte hívj, hogy ott vagyunk-e még.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 napja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 napja #378286 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Náda írta:

Kincső (Thilanna) írta: A pakolás időpont pedig végül nem délután (mert az csak du.1 lehetne, ami korai), hanem este lesz: 19:30-ra várom az önkénteseket a FSZEK központi könyvtárhoz! (Akinek nincs olvasójegye, jelezze ezt is előre, mert akkor együtt kell bemennünk.)

Hát ez nekem már sajnos nagyon késő,úgyhogy nem tudok jönni segíteni visszapakolni :(

Sajnos nekem is túl későn van már, elnézést kérek érte. Ég a képem, hogy egyik irányba pakoláson sem tudok / tudtam megjelenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.607 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére