Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Több
15 éve 6 hónapja #372783 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Alyr: nagyon megköszönöm, ha vállalod, hogy összeállítasz egy zenés diasort. :)

Szeretnék DVD-t is, képekkel, videóval, és az Alyr-féle összeállítással - ki vállalná, hogy összehozza nekünk?

Fényképes emberek: megtennétek, hogy átkülditek a privát emilcímemre a linkeket a képgyűjteményetekhez?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372781 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Na tehát ígértem egy olyat, hogy...

A negyedikes rajzok

A lógó majom belezúg a rózsaszín virágba

Pista bácsi bottal jár a határba
A róka mindjárt ráugrik a tarajos madárra
A szürke madár(/varjú) nekimegy a lombos fenyőfának

(közjáték)

Refrén:
Negyedikes rajzok lógnak a falon
Ha eléjük ülök az agyam eldobom
Ha belegondolok, eltorzul az arcom
Sose volt ilyen negyedikes rajzom!

(közjáték, majd lassítás:)
A lógó majom belezúgott a rózsaszín virágba...

A dallam SZERINTEM (a refrén második fele nem biztos, de állítólag Pók se tudja, pedig ő írta :D ja és az akkordokat a gitárosok tudják :) ):

/a sorok mindig az előző végén, felütésre kapcsolódnak be, | az ütemvonal mindenütt (4/4), vastaggal ami egyszerre hangzik, a szünt .-tal jelöltem/

m | s s m s | f f f m r r r m | d d
. | s s
m s | f f_m r r m | d d
m | s s
m s | f f f m r r r m | d d
m |s s
m s | f f f m r r r m | d d

d' d' d' d' l l | f f l s s
s d' d' d' l l | l f f f l s
d d d d r m | f f f s m d
d d d m m | f f f f s s

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372773 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Sil írta: Az én képeim:
s339.photobucket.com/albums/n466 ... MT%202008/
(Bocsi a minőségért, ez egy elég alap gép, nem kifejezetten szereti a rossz fényviszonyokat. A tornateremben megpróbálni fókuszálni meg különösen reménytelennek bizonyult.)


Sil, ahogy nézem végülis sikerültek a kacsás képek!! :wink: Remélem az én képeimen se úsztak gyorsan. :D

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372765 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Nóli i linantea írta: Én erre a verzióra esküszöm: KLIKK [/color] :wink:


Tökéletes!!! 8) :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372761 Írta: Nóli i linantea

Áfonya írta: Na, nem bírok elszakadni tőletek... :)

:dance:

Én erre a verzióra esküszöm: KLIKK :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372760 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Áfonya írta: Nem, dehogy is, csak vicceltem! :D Őszintén szólva azt sem tudom van-e TT-uk, de egyébként biztos. (Kapcsolatot felvenni mondjuk bármikor lehet, max. már most elkezdhetünk gyűjteni repülőjegyre. :D :D )


Van nekik. A neve Shiro No Norite (Fehér Lovas), és van csomó cuccuk. Próbáltam honlapot keresni, de a Google ma nem szeret, amit dobott, az csak egy tag blogja, és az is félig japán, félig angol csak. Levélcímük van. :)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #372759 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Városnézős csoportkép , facebook-on kaptam :) (érdemes egyébként keresgélni facebookon annak, aki fent van, mert pár szlovén tett fel még képeket, pl. klikk )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372758 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Sil írta: Az én képeim:
s339.photobucket.com/albums/n466 ... MT%202008/
(Bocsi a minőségért, ez egy elég alap gép, nem kifejezetten szereti a rossz fényviszonyokat. A tornateremben megpróbálni fókuszálni meg különösen reménytelennek bizonyult.)


ez gyönyörű

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372756 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Na, nem bírok elszakadni tőletek... :)

:dance:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372753 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Az én képeim:
s339.photobucket.com/albums/n466 ... MT%202008/
(Bocsi a minőségért, ez egy elég alap gép, nem kifejezetten szereti a rossz fényviszonyokat. A tornateremben megpróbálni fókuszálni meg különösen reménytelennek bizonyult.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372750 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
hahóó!
jó volt. minden úgy ahogy sikerült.
köszi a szobánk társaságának, a Dunának h olyan közel volt, mindenkinek akivel beszélgettem ezalatt a 4 nap alatt.
köszi Mil, h volt idegzeted terelgetni minket, az írtáncért. nagyon jó érzés volt táncolni, az h részese lehettem valaminek. és úgy az egész táncos rendnek.
a kaja jó volt. annak ellenére h nem vittem se tányért se evőeszközt, mégiscsak ettem. ezért külön köszönet Furinak a tányérért, Annának és Klaunak az evőeszközért!!! 8)
meg úgy mindenkinek mindent. jó volt.
és én 18 órát aludtam, de nem érzem magam kipihenve. de feltöltődve jó érzésekkel igen.
és két érzésem van: olyan mintha egy perce még a vonaton lettem volna, közben meg olyan távolinak tűnik, hogy felszálltam a vonatra, az első napon...
nagyon nagyon jó volt, köszi a főszervezőknek, h megszervezték, Nimdorcinak külön köszönet a zöld ruhákért, nem tudom mi lett volna nélküle...
és muszáj köszönetet mondanom a nővéremnek, h a hibáim ellenére szeret, és bocsi mindenért, de még fel kell nőnöm kicsit :(
és nagyon jó volt megint veletek lenni, veletek, MTT-sekkel!!

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372745 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Sötét Úr írta: A második felvetésedre: csak nem azt akarod mondani, hogy van velük kapcsolatod? :) Össze tudod hozni? :D


Nem, dehogy is, csak vicceltem! :D Őszintén szólva azt sem tudom van-e TT-uk, de egyébként biztos. (Kapcsolatot felvenni mondjuk bármikor lehet, max. már most elkezdhetünk gyűjteni repülőjegyre. :D :D )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372743 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
De bizony :D

A második felvetésedre: csak nem azt akarod mondani, hogy van velük kapcsolatod? :) Össze tudod hozni? :D

Mondjuk az érdekesebb történet lenne, hogyan viszonozzuk a látogatást ;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372741 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Sötét Úr írta: Áfi, remélem, nem azzal bolondított el Julcsi, hogy én azt mondtam, hogy jönnek a japánok is? :D :D :D


No várj csak, ha jól értesültem, akkor a japánok ott is voltak, vagy nem? :D :D :D

Mindenesetre ha valódiakról van szó, az lehet egy projekt jövőre! Mit szóltok? 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372739 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Egyébként a külhoniak tényleg többször álltak sorba kajáért! Tudom mert én osztottam!:) És tényleg ízlett nekik ,főleg a leves. Az nagyon. (a második leves)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372738 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Áfi, remélem, nem azzal bolondított el Julcsi, hogy én azt mondtam, hogy jönnek a japánok is? :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372734 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Attila írta: Valld be, hogy csúnyán néztél rá :D :twisted:


Neeem is, főleg mivel utána közölte, hogy tényleg finom volt, no para. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372732 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Jaj Nóli, nagyon jók a képek. Kéretik kitenni a Tree Hugger illusztrációját is, :D :D:D :wink: mert az nagyon jó lett. :lol:

Áfonya írta: Én: Muszáj megkérdeznem, hogy ízlett a kaja?
Ő: Holnap is ti fogtok főzni?
Én: Igen!
Ő: Akkor istenien.

Ugye? icon_biggrin.gif


Valld be, hogy csúnyán néztél rá :D :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372731 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
[size=9:pspgan9l]Annyira kijöttem a gyakorlatból, hogy rosszul írtam be a felhasználónevemet... 8)[/size]

Nos hát, örülök hogy végre megtudhattam, hogy Magyarországnak pontosan melyik pontján is fekszik "Kömf", számomra ez most már mindig Zebegény marad. :!:

Hatalmas pirospont a helyválasztásért, kívánni sem lehetett volna jobbat! Vasút, bolt, cukrászda ÉS egyéb műintézmények lépésnyi távolságra? Eszményi.

Köszi Julcsinak hogy rádumált,
Köszi minden embernek akivel egy picit is beszélgettem / játszottam / táncoltam / nevettem,
Köszi a szakácsrendnek hogy kitartottak,
Köszi Nektek, hogy megettétek a kaját,
köszi a Fisht,
és köszi hogy még mindig EmTéTé vagytok. :) (Azt hiszem ez a peronon történő Tarja-himnusz elszavalásánál tudatosodott bennem igazán. :D )

Sok minden változott, és ez jó, mert a változás kell és előrevisz, de emellett nagyon sok minden nem - ami szintén jó, mert vannak dolgok amelyek a legjobb ha állandóak. :wink: Újak, királyok vagytok. Csak így tovább. 8)

Itt tenném hozzá hogy VAN a kajával kapcsolatos Helyes Válasz (nem 42), ami kedves vendégünktől, Wolfgangtól származott, kéretik megjegyezni a jövőre való tekintettel.

Én: Muszáj megkérdeznem, hogy ízlett a kaja?
Ő: Holnap is ti fogtok főzni?
Én: Igen!
Ő: Akkor istenien.

Ugye? :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372729 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Cueddo írta:
Ha megtisztelnétek azzal, hogy elmondjátok a véleményeteket, kérlek, írjatok a komf2008-KUKAC-tolkien.hu címre.


ez el ne vesszen. én is nagyon örülnék a kritikáknak. [size=9:36y6qeq7](valamikor a napokban magam is írok, mert voltak kisebb-nagyobb bakik. meg pár dolog kb a szerencsén múlott, h jól sült el...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372728 Írta: Nóli i linantea
Örülök hogy tetszik :)
Sajnos a minőség még nem az igazi, pedig Rana is buherált a beállításokon nekem, de még mindíg nagyon zajosak a képek :(

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372727 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Wow, Nóli, ilyen jó portré régen készült rólam, köszönöm szépen! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372717 Írta: Nóli i linantea

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372715 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Rég éreztem magam ilyen jól. :) Mindig volt mit csinálni, és mindig volt kivel beszélgetni. Például a szomszéd szobában, ahol mindig örömmel fogadtak, ha benéztem. Nagyon jó volt a rendem, ilyen peace and love feelingje volt neki. :D A ruhaösszevadászás még mindig az egyik kedvenc részem az egészből (itt köszi Nidonak a rengeteg lelejmolt zöld cuccot, meg Julcsinak a pulcsit (xD)), a másik meg a sminkelés (itt pedig Lyonának és Narbnak a szép zöld indákat és lila virágokat, Lyonának pluszba a cserit. :D )).
Nagyon ígéretesen hangoztak a speces órák is, ha több energiám lett volna tudtam volna mire menni... Ami a sajátomat illeti, nagyon örültem hogy a hajnali időpont ellenére ennyien eljöttetek, és tetszett. ;) (Annak külön hogy napszemüveget meg mindenfélét is hoztatok, tényleg meghatott. ;) )
Az esti party kicsit nehezen indult be, de végül csak sikerült, és a végén még mindig volt, aki még szeretett volna. :) De azt hiszem kellett egy kis idő a társaságnak, hogy az egész napos hajtás után kicsit összeszedje magát, hogy utána egy nagyot bulizzon. Én élveztem, remélem ti is legalább annyira, amennyire kívülről láttam. ;)
És tapsvihar a szakácsoknak. Még ha finnyogtam is, az az én bajom. Finomakat főztetek. ;)

When that happened to me at first I could not see,
but then I decided not to close my eyes!

Külön riszpekt a harcosoknak, hogy elviselték ezt, és csak néha szóltak h halkabban lécci. :) Marvinnak elmeséltem hogy a táborban egy picit többet hallgatják egyes szerencsétlenek a táncosok zenéjét, teljesen kiakadt tőle, hogy atyaúristen. :D

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372714 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Az én képeimért nyilván engem. :D De nem feledkeztem meg róla. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372713 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
hihi:))

DvD lesz? (videóval képekkel?) kit kell majd érte zalkatni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372708 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Na végre, megvagyok vele - Itt van a Club Fighting DVD !

(DVD = Distorted Video Display - a fájlméret korlát miatt egy elég durván tömörített változat került fel, amin sajnos eléggé látszik az MPEG tömörítés minden "kockázata és mellékhatása", de azért élvezhető, vagy legalábbis nézhető. Csak kerüljétek az 1680*1050-es, meg hasonló felbontásokat! :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372691 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Váh, tudom, hogy illene ebbe a topicba is írnom valamit, de a köszönőlistákat utálom, a kritikát mellőzném (esetleg mail...), és hatalmas érzelmi lökettől pedig még nem tértem magamhoz.

Csak annyit írnék, hogy hihetetlenül jó volt, és olyan szuggesztív és magával ragadó (hol fel, hol le, valóságos érzelmi hullámvasút), hogy szerintem a szervezők megérdemlik a dicséreteket!

"Taborizálódásról" majd a blogomon, mert nem ide tartozik feltétlen, a "Hol volt a Professzor"-témakörre pedig majd a Gondolatok-topicba írok.

Az alábbi pozitív és negatív vélemények nagy részével egyetértek.

És KÖSZÖNÖM Nektek (lista nélkül)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372686 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Affenébe is, mindig neki akarok állni a club fighting videókat feltehető állapotba hozni, és felpakolni a képMutatóra, de állandóan jönnek az újabb hozzászólások, és mindig vissza kell térnem olvasni... :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #372682 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Akárhányszor elolvastam az aktuálisan friss hozzászólásokat, mire végeztem mindig volt újabb adag, amit el kellett olvasni, szóval elég nehéz volt eljutni odáig, hogy végre én is írjak pár sort. :)

Azt hiszem bátran mondhatom, hogy az egyik legjobb MTT-s rendezvényem volt ez a Kömt, nagyon szépen köszönöm mindenkinek, persze legfőképpen a szervezőknek, hogy lehetővé tették egyátalán ezt az egészet.

Az iskola maga tökéletes helyszín volt, bár picit zsúfolva voltunk, de sok jó ember kis helyet választ magának, hogy igazolja a mondást:D Nekem mindig volt melegvizem és sikerült olyan időpontot is választanom, amikor senki nem zavargott éppen arrafele. A performanszok abszolút jók voltak egytől egyig (Dreamer nem értem miért volt bajod Esgal tánccával, nekem tetszett az is). Az időbeosztás tökéletes volt, rendi foglalkozások, szabadprogramok. Nagyon jó volt, hogy sose éreztem semmivel kapcsolatban azt, hogy kötelező lenne, bármelyik pillanatban azt tehettem szinte, amit akartam.

Köszönet az összes kocsmacimborának, Aminak, Dreamernek, Aeglosnak, Adelardnak, Patiszonnak, Dincnek, Niphnek, Julcsinak és a többieknek, marha jókat szórakoztunk. Itt illik megemlítenem ugye Patkányt is, aki az önzetlenség (vagy a túlzott alkoholbevitel?) mérhetetlen jeleként meghívott vagy 8-10-ed magunkat egy-egy jóféle itókára. Érdekes volt, hogy Pók és Tió milyen pánikszerűen menekült el előle:)

Nagyon jó volt, hogy a tornateremben mindig lehetett valamiféle sportot űzni. Meglepő, hogy mennyire nem tudok, nem szeretek focizni, bár ennek ellenére mennyire élveztem a játékot. Köszi skacok. Ja igen, és Celebrom, az utolsó gól igen is gól volt, ne vedd el a sikerélményemet!:D
Köszi Patiszonnak és Newrának a 3-as amőbázást, legközelebb bajnokságot kell belőle csinálni:)

Aminak a dalnokrendet, fantasztikusan jól vezette az egészet, egyben tartotta a csapatot és sikeresen be is tanított nekünk 3 dalt. Amikor el kellett mennie tanítani, Pók vette át az irányítást. Ez természetesen abba fulladt, hogy összetekert újságpapírral vertük egymást állatneveket üvöltözve:):) Ezért is külön köszönet, akárkinek is az ötlete volt:D Nem tudom miért ragadt rám ennyire a FISH, de ezentúl ragaszkodni fogok hozzá!:D
Attila nagyon szépen zongorázik, le a kalappal, valamint nagyon gyönyörű hangokat véltem felfedezni a dalnok rend tagjai között, gratula nektek is!! (Peredhil mint basszus:):):) )

Az esti pókerezéseket is köszi mindenkinek, Pók még mindig szerencsésebb vagy mint én, de reszkess, mert egyszer eljön az én időm!!!:D:D:D

Köszönet továbbá a külföldi vendégeinknek, teljes mértékben beleillettek a társaságba és azt hiszem egy cseppet sem hülyék kevésbé, mint amilyen hülyék mi vagyunk, a szó legpozitívabb értelmében természetesen:)

Valamint hatalmas köszönet a fakanál csapatnak az élelmezésért, fantasztikusak voltatok, de a gulyáslevesbe igen is kell hús!!!!!! A rakott krumplihoz pedig annyit fűznék hozzá, hogy mi úgy csináljuk otthon, hogy puha kolbászból, hagymán megpirítva, amíg a kolbász teljesen szét nem esik, így az egész kb "darált hús" szerű lesz (ISTENI FINOM) és ezzel locsolgatjuk meg a rétegeket, így a krumpli átveszi a kolbász ízért. Valamint tejföl is belekerül minden réteg közé, nem csak a tetejére. Ezt persze nem szemrehányásként írom, hisz nagyon finom volt, csak hogy lássátok, Pesti vagyok mégis van benne hagyma!:D Ahány ház, annyi szokás.

Utólagosan is szeretnék elnézést kérni Julcsitól, amiért hazafele menet hagymagáztámadással boldogítottuk a kocsiban:)
Nagyon köszönök mindenkinek mindent, MÉG ILYET SOKAT!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.520 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére