Tolkien Születésnap 2010

Több
14 éve 2 hónapja #386522 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Várunk titeket ma 11 órától!! :)

U.i: Neharagudjatok, de úgy fest, hogy a koccintás nem flashmob lesz!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386520 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Sok sok képet készítsetek holnap!!!

És aki még ébren van és van kedve lessen bele az archivumban a régi lepes topicokba. Érdemes!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386505 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010

Ringbearer írta:
Ja! És aki szeretne tortát készíteni 3-ára (szülinapi party torta nélkül?!), az feltéltenül szóljon. Eddig akik jelezték:
Mil
Alew

Én is szívesen :)
(szerk: aztán lehet, hogy most eléggé elrontottam, és akkor mégse viszek..)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386502 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Holnap ha van üres idő akkor beülök a ruhatárba szívesen.

Más: Ha valakinek gondot okoznak, hogy hol aludjon nálam van szabad ágy.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386501 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
MA kettőtől ötig dekorálás a Főnixben, gyertek segíteni!

Aki LEP-re jelentkezett valamikorra valamit csinálni, annak biztos kell is, szóval ha nem sikerült eljuttatnom valakihez az infót, hogy mikor és hol kell lennie, kérdezzen rá!
És továbbra is jó lenne, ha még jelentkeznének páran, akiket szükség esetén mozgósíthatunk - ideális esetben persze semmit nem kell csinálniuk (de hol szoktak ideális esetek lenni...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386476 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Nagyon nagy szükségem lenne 2004es lepes dvdre!! (feanorra nagyon) mivel az enyém eltűnt, valószínűleg a raktárköltöztetésekor. (a videós dvdéim fele nincsen a raktárban, pedig ott kéne lenniük)
Illetve 2004es tábori videóra is! (khe).

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386474 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
A 3-án segítők létszáma lassan kezd távolról integetni a feltétlenül szükséges minimum felé, viszont a videónézés idejére még senki nem jelentkezett, pedig akkorra is kéne pár ember - akár úgy, h nem végig, hanem párban és váltjátok egymást, ki mit akar megnézni :) valamint feltétlenül kéne egy-két tartalék segítő, akit végszükség esetén mozgósíthatunk, ha valakinek épp dolga lenne, de késik, elveszett stb. Szóval továbbra is várom a lelkes ruhatárosok, jegyárusok és infópultosok (bővült szerepkörrel: valószínűleg Lassi-árusok is) jelentkezését! Ruhatáros mindenképp kellene erre az utolsó szakaszra is, ÉS olyanok is, akik a végén, mikor koccintásra kimenet nagy a roham, beállnának egy fél órára még ruhatárazni.
ÉS persze gyertek 2-án délután díszíteni (ld. Ring HSZ-e)!
És aki a fenti segítségekhez mind lusta, az legalább szórakozni, de mindenképp jöjjön el 3-án :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386444 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Kedves segíteni vágyók!

Sajnos január 3-án nem tudunk dekorálni, csak 10 órától, így akinek van ideje és kedve, azt január 2-án 2 órától 5 óráig várjuk dekorálni! Minden segítő kéznek nagyon örülnénk!! Kérlek gyertek minél többen! Jelezzetek vissza mihamarabb!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386439 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
A LEP-en is lesz mód farsangjegyek vásárlására ! Hozzatok rá pénzt :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386403 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
A jegyár 200 forint lesz mindenkinek egységesen!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386402 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
11-től várunk már titeket, hogy fél 12-kor kezdődhessenek a programok!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386368 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Hm, abból, hogy kerestek jegyárusokat, gyanítom, hogy lesz belépő. Erről lehet tudni bővebbet? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386367 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Hahó, TÉNYLEG jelentkezzetek segíteni, simán elég, ha csak egy-egy idősávra, az két-három óra, sok kicsi sokra megy, ha nincs senki, akkor nem megyünk semmire :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386293 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010

Ringbearer írta:
Ja! És aki szeretne tortát készíteni 3-ára (szülinapi party torta nélkül?!), az feltéltenül szóljon. Eddig akik jelezték:
Mil
Alew



Megpróbálkoznék én is egy tortaalakú sütivel:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386244 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Mivel az egy lezárt topic, elég azt linkelgetni szerintem. De jó hogy mondod, meg is teszem.
És mivel ilyen szépen írtad a segítőknek szóló felhívást, azt is kipakolom : )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386239 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
[center:2iqj86ca]Jelentkezzetek segíteni a LEPre!!! [/center:2iqj86ca]
Ahhoz, hogy a felsorolt izgalmas és szuper programok körül minden jól menjen, nem csak a zseniális és lelkes programvezetőkre van szükség, hanem (szintén zseniális és lelkes)... JEGYÁRUSOKRA, RUHATÁROSOKRA és INFÓPULTOSOKRA is!!! Valamint néha elkél egyéb segítség is, például nyitás előtt a hely előkészítésében és a DÍSZÍTÉSBEN is.

Hosszú a nap, szóval mielőtt/miután pár órát segítettél, ugyanúgy élvezheted tovább a programokat! Ha a három blokk valamelyikét hajlandó lennél kihagyni a szent cél érdekében, annak nagyon örülnénk :) Szándékodat jelezheted ITT a fórumban, vagy NEKEM (fórumos privát üziben; mailben: metaflora[kukac]alomvilag[pont]hu; MSNen: tukortojas[kukac]yahoo[pont]com)

Kérdés: MIKOR (0.: díszítés; 1.,2.,3.: programblokkok; 4.: videónézés ideje) és MIBEN (rangsorold a három kiírt feladatot, illetve jelezd, ha valamit semmiképp nem vállalsz el) számíthatunk rád?

A feladatok pontosan:
Jegyárus: régebbi nevén jegyszedő, de az egyértelműség kedvéért: ő adja el a jegyeket, tehát pénzzel dolgozik!
Ruhatáros: fő feladata, hogy ott legyen, elég jelentkező esetén elbeszélgetheti az időt a másik ruhatárossal, miközben őrzik a cuccokat
Infópultos: tájékoztat, természetesen minden továbbadandó információ a rendelkezésére áll majd; valamint kiadja és visszaveszi a Hobbitúra menetleveleit, de ezzel sem lesz több dolga

Mind az öt "segítési időszak" csak egyetlen egy programsávval ütközik. A koccintáson természetesen a 4. időszakban segédkezők is részt tudnak venni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386235 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Nem kizárólag a LEPhez kapcsolódik, csak a "Helyszín és alapinformációk" linkről jutott eszembe, hogy nem kéne csinálni egy ilyen hírt vagy infóoldalt vagy nemtomhogyhívjákazt, ahol összeírjuk a hogy jutsz el a főnixhez, hogy találod meg, hogy ismered fel, hogy jutsz be infókat, esetleg térképpel, amit lehetne minden főnixes rendezvény kapcsán egyszerűen linkelni (vagy ha van saját oldaluk, ahol ez kinn van, akár onnan is)?
Szerk.: Khm, rögtön miután ezt elküldtem, rosszul kattintottam valahova, és megjelent az "MTT RAKTÁR és HELYISÉGHASZNÁLAT, FŐNIX" topic előttem, na pl. azt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386232 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Köszi! : )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386224 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Juhú! A bőség zavara van, kéremszépen :)
Feltettem a programot a főoldalra, külőn cikkbe, de beleapplikáltam egy linket a főcikkbe ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386214 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Szeretettel várunk minden érdeklődőt 2010. január 3-án fél 12-től a Főnix klubban!

Javában folynak már az előkészületek a Pajkos Póniban. Laláznak a Víg Torkok, nyújtanak a táncosok, a komédiások a grimaszaikat próbálgatják, a kézművesek pedig a legszebb gyöngyeiket válogatják.

Január 3-án vegyülj el te is a színpompás seregletben! Járd el a "pityókás megyeőr táncát", kapd lencsevégre a Póni legpajkosabb vendégét, készíts gyönyörű szobadíszeket, bolyongj aködkürt meséi által megidézett messzi tájakon, vagy csak kapcsolódj ki barátaiddal a megannyi izgalmas társasjáték egyikével.

Fél 12-től:
Kocsmatánc (tánc, Milendória)
Hobbitok a kocsmában - ha ittunk már eleget, táncra perdülünk!
(ír körtáncok jókedvvel - avagy a hangulat a lényeg!)

Tűnt játékok kis háza(színjátszás, Cueddo)
színkörös játékok
Szerepjáték elmélet (Alew)
Középfölde Kutatók Rendje (Heren Nolmion Endórëo - HNE) (Alyr)

Fél 2-től:
Keressük a Pajkos Póni arcát!(fotózás, gothpunk)
Tolkien táncimprovizációk (tánc, Lau)
Ködkürt - Mesék a Pajkos Póniból (szerepjáték, Alew)
Tükrök szobája (színjátszás, Cueddo)
jelenetkészítés

Fél 4-től:
Keressük a Pajkos Póni arcát! (fotózás, gothpunk)
Rangerdance (tánc, Narb)
Koreográfia erdőre és harcra!
Előadás a Pajkos Póniról (Ankalimon)
Víg torkok Bríből(ének, Attila)

Egész nap csatlakozhattok:
Udvari Játékmesterképzés (Zsodoo, Cellofán)
Gyűrűk Ura társasjáték, Catan és Candamir játékokat lehet kirpóbálni, ill. lesz Activity és persze némi kockajáték...

Dekorációk a Királyi udvarba(kézműves sarok, Olosta)
Mécsestartó, harisnyavirág, krepp-papír virág készítése és gyöngyfűzés.

Hobbitúra (városbújócska, Meta)
A király a hobbitokat is szeretné meghívni az ünnepségre, tehát meghívókat kell szétküldeni a hobbitlakta településekre: a te feladatod, hogy továbbítsd a meghívást a Brí-vidéken és a Megyében, és ha már arra jársz, vidd el a hírt Bombadil Tomának is. Egyúttal érdeklődd meg a hobbitoktól, milyen ajándékot hoznak majd a királynak!

Este 6-tól az MTT legjobb előadásaitnézzük meg videófelvételről!

9-kor pedig Tolkien professzor emlékére és munkásságára emeljük poharainkat.

A jó hangulathoz hozzájárulnak a kiváló étkek és italok, melyekről a Póni oly híres.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385929 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Na (vagy E), akkor írásban is:
Ha bármit szeretnénet nyomtattatni velem A2-es méretig (néhány plakát, kellék, játékhoz valami), akkor Karácsonyig állok rendelkezésetekre! :)
A két ünnep között a munkahelyemre csak páncél ököllel jelentkezve lehet bejutni.
Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385862 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010

Ringbearer írta: Narb, Meta, és összes programtaró: ímél ment!

Náda: Köszi!

Attila: Program hiányról nem beszélhetünk! Azért nem írtam eddig a programokról, mert a lehető legpontosabb, legvéglegesebb verziót szeretném ide tenni, de akkor a tisztánlátás érdekében.
Fél 12-től kezdődik a rendezvény. Ami egész nap fog menni, és nem bontódik blokkokra az a városbújócska , a kézműves foglalkozások és a játéksarok 3X2 órás blokkokban pedig lehet majd válogatni tánc, fotózás, ének, színjátszás, és szerepjáték között. Este 6-tól az mtt legjobb elődásait nézzük meg, ezután pedig a Gödörnél koccintunk! : )

Vasárnap minden felkerül ide a topicba, türelmeteket kérem!


Köszönöm :) Nekem már ennyi is elég. Ja, és privi ment. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385846 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Narb, Meta, és összes programtaró: ímél ment!

Náda: Köszi!

Attila: Program hiányról nem beszélhetünk! Azért nem írtam eddig a programokról, mert a lehető legpontosabb, legvéglegesebb verziót szeretném ide tenni, de akkor a tisztánlátás érdekében.
Fél 12-től kezdődik a rendezvény. Ami egész nap fog menni, és nem bontódik blokkokra az a városbújócska , a kézműves foglalkozások és a játéksarok 3X2 órás blokkokban pedig lehet majd válogatni tánc, fotózás, ének, színjátszás, és szerepjáték között. Este 6-tól az mtt legjobb elődásait nézzük meg, ezután pedig a Gödörnél koccintunk! : )

Vasárnap minden felkerül ide a topicba, türelmeteket kérem!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385829 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Lenne egy olyan kérdésem, hogy nem lehetne-e, hogy az egész rendezvényről beszéljünk, úgy ahogy van? Mert azokból az információkból, amiket eddig mondtatok én nem nagyon tudtam összerakni azt, hogy milyen is lesz az idei LEP. Egy két infó-szösszenetet értek, de ennyi. Nem értem/tudom, hogy akkor hogy lesz, mik lesznek, a lentebb említett programok hiánya. Tudom, hogy belepOFF, és a félreértések elkerülése végett, nem azért mondom, hogy most zargassak bárkit is, csak a tisztán látás érdekében. :|

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385822 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Öhm, én most nem is tudom teljesen, hogy amit én vállaltam, arra van-e szükség és milyen formában, mert amikor-ahogy szóba került, az inkább külsősöknek volt tervezve...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385817 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Esetleg indítványoznám, hogy keletkezzen ide egy programlista. Az sem árt, ha a programot tartók leírják ide jól, hogy milyen fondorlatos dolgot terveznek. Ezt majd én is megteszem hirtelen, amint szublimálódik a nemzetközi kapcsolatok elméletének engem körülvevő mocsara.

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385811 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010

Ringbearer írta:

Ringbearer írta: Aki úgy érzi, hogy
1. szívesen jönne LEP-re, de 4-én/5-én vizsgája van, és szeretne 1-2 órát tanulni
2. aki a vizsgaidőszak előtt szeretne még a legfrissebb mtt-s pletykákról trécselni barátnőjével, vagy barátjával
az bátran jelentkezhet ruhatárosnak! párosával is lehet! : )


3. De az is jöhet, aki egyszerűen csak ruhatáros szeretne lenni. 8-)

Ja! És aki szeretne tortát készíteni 3-ára (szülinapi party torta nélkül?!), az feltéltenül szóljon. Eddig akik jelezték:
Mil
Alew


szeretnék ruhatárosnak jelentkezni :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385807 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010

Ringbearer írta: Aki úgy érzi, hogy
1. szívesen jönne LEP-re, de 4-én/5-én vizsgája van, és szeretne 1-2 órát tanulni
2. aki a vizsgaidőszak előtt szeretne még a legfrissebb mtt-s pletykákról trécselni barátnőjével, vagy barátjával
az bátran jelentkezhet ruhatárosnak! párosával is lehet! : )


3. De az is jöhet, aki egyszerűen csak ruhatáros szeretne lenni. 8-)

Ja! És aki szeretne tortát készíteni 3-ára (szülinapi party torta nélkül?!), az feltéltenül szóljon. Eddig akik jelezték:
Mil
Alew

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385793 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Gandalf: köszi, hogy szóltál!

Melian: Erre már mi is gondoltunk, és igen a koccintás flashmob lesz. 8-)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385785 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Erről jut eszembe! Előfordult, hogy a helyszínen kellett rátukmálni emberekre, hogy ugyan, olvassa már fel a közöntőverset, mert más nem szeretne kiállni a tömeg elé. Már most érdemes a lelkes önként jelentkezőket gyűjtögetni! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére