Tolkien Születésnap 2010

Több
Több
14 éve 5 hónapja #385444 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Hamarosan jönnek a részletek, amiket szombaton beszéltünk!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385426 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Nam: az nagyon drága lenne, és a vizsgaidőszak miatt sokkal kevesebben jönnének el. Egy teljes nap a Főnixben (Budapest kellős közepén) sokkal vonzóbbnak tűnik szerintem.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385425 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
A LEP mindig is egynapos volt, a külsősök így is be tudtak jönni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385417 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
ha ez már felmerült. elnézést: nem lehetne a szombat- vasárnapot amolyan KÖMT-ösen tölteni, LEp fedőnévvel? Esetleg ott, ahol ősszel voltunk? És akkor a külsősök is bejöhetnének.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385320 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
KGY után 4 órakorszeretettel várjuk azokat, akik segítenének a LEP szervezésében.
Az idei LEP valószínűleg KÖMT-höz hasonlóan szabad rendi órákból állna, úgyhogy akinek van ötlete az mindenképp jöjjön!! : )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384459 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Hanna írtam levelet a emailodra( arra ami profilodban van itt a tolkien.hun) :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384402 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Ha van szervező, szívesen segítek fennmaradó időmben (ami elég hektikus, ergo főszervezést nem vállalok).

Egyáltalán, milyen helyszínre van keret? Tartható-e a kicsit külsősebb közönségnek tervezés? Meg, ahogy elnézem, az előadás mindentől függetlenül maradt koncepciónak, van-e emellett más elképzelésetek?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384372 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Kedves Mindenki,

Sajnos közben kiderült, hogy egyetemi kötelezettségeim miatt a főszervezői posztot nem tudom vállalni.
És az is kiderült, hogy idén anyagi és energiabeli hiányok miatt az eddigihez hasonló, több száz fős rendezvényt sem tudunk szervezni.

Most mi legyen? Ne legyen semmi? Ugyan.. el tudtok képzelni egy januárt LEP nélkül?

Itt és most meghirdetem, hogy keresünk ötleteket, és mindenekelőtt embereket, sőt, egy embert, aki vállalja, hogy a Professzor születésnapi partijának főszervezője lesz. az eddigiekkel ellentétben most inkább közösségi, beszélgetős-koccintós ünneplésről lenne szó.

Emellett kérek mindenkit, gondolkozzon el egy egyszerű kérdésen: "miért jó emtétésnek lenni?"
Ha eszedbe jut erről valami, azt örökítsd meg kötetlen formában- próza, vers, zene, tánc, kép, videó, performansz- és ennek eredményét mutasd be a LEP-en!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383808 Írta: Gandalf
Tolkien Születésnap 2010 téma létrehozva Gandalf által
A 2010-es, január eleji Tolkien Születésnap, azaz a LEP ("Long Expected Party") hivatalos fórum-topicja.

A rendezvény hivatalos főszervezője és egyben elnökségi felelőse: Eruntale/Hanna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.152 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére