Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Több
13 éve 2 hónapja #393211 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Felagund írta: Tök jó, de szerintem menjen ki a főoldalra is ;)

Már dolgozom az ügyön!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393209 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Rabyn írta: ITT láthatóak a képek:

picasaweb.google.com/11380068238 ... SGq4Tf7QE#


Tök jó, de szerintem menjen ki a főoldalra is ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393208 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
ITT láthatóak a képek:

picasaweb.google.com/11380068238 ... SGq4Tf7QE#

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393174 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Már nálam van mind, még a héten feltöltöm őket egy tárhelyre és itt lesz hozzá a link.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393129 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Úúúúúúgy szeretném már megnézni a LEP-es jelmezes fotókat, mikor lehet?

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393094 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Sára, téged elfelejtettelek, elnézést érte. Köszönöm Neked meg Missynek az erősítést és a narancslevet!!! :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393082 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393065 Írta: Hirannis
Hirannis válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Én mint jelenlévő lézengő nagyon élveztem az idei LEP-et:)) Nagyon köszi minden szervezőnek, h ennyit fáradozott!!! A színpadi esttel télleg csak annyi volt a baj, h nem erre számítottam, de sebaj, mert jó volt újra Középföldén mászkálni :D
Arról lehet már tudni vmit, hogy a fotós szekcióban készült képek mikor kerülnek fel a honlapra? Már nagyon kíváncsi vagyok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393061 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Én legelőször is a Professzornak köszönöm meg, hogy létrejöhettünk, és létrejöhette ez a rendezvény is.

Köszönöm minden szerevőnek a munkát, és a vendégeknek, hogy ott voltak, na meg a türelmet a végén ( rossz ajtót akartam kinyitni, a ruhatár mellettit), Artemisznek a fél napos marhulást, Metának a türelmét- elnézést a rángatásért, de már nem mindig tudtam, hol is vagyok, Esgálnak az ötletet, hogy reklámozzam a tábort, Erynek a lembast, és még sorolhatnám. Külön köszönöm Rabynnak, Alyrnak na és SZEDERnek a szállást. :) )))))))))))))))

Némi kritika: biztos ki lehet találni, és meg is lehet valósítani a több színpadi produkciót. Ennél azért tényleg többek vagyunk.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393048 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Olosta írta:

Orsie írta: Esgal, mi volt a zene amire táncoltál? ismerem, de 3 napja nem bírok rájönni, hol hallottam :?


Bár nem Esgal vagyok, de:
Slumdog Millionaire OST - A R Rahman ft. Suzanne: Latika's Theme

jaj köszi :) az meg is van itthon, ezért volt ilyen ismerős :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393047 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Gandalf írta: Ez nem érinti a profizmus/amatörizmus kérdését. Egy amatőr előadás is lehet külsősök számára élvezetes, és egy profi előadáson is el lehet aludni vagy egy mukkot sem érteni belőle.


Épp az volt az idézet lényege, hogy ehhez LELKESEDÉS kell, ami a műsorra nem volt (a szervezés profiságának hiányát csak közbevetésnek szántam; egyébként szervezésre is szinte csak a 3 főszervnek volt lelkesedése). Erőltetni szerintem rohadtul nem érdemes, hogy legyenek kreatív produkciók, és ha utána még 6x elmondjátok, hogy köcsögök vagyunk, hogy rendelésre nem csinálunk műsort, hanem azt és amikor van kedvünk is, akkor csak még kevesebb lelkesedés lesz legközelebb is. (Igen, sarkítottam - ne vedd magadra a megfogalmazást, ha nem így fogalmaztál. És nem, én nem várom, hogy a főszervezők csináljanak műsort.)
Ha történetesen érdekel vkit, azt mondjuk várnám, hogy

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393042 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

gillz írta:

Attila írta: Én úgy gondolom és úgy látom - ez most nem leszúrás akar lenni, mert vannak olyan esetek, amikor tényleg összejönnek a dolgok -, hogy minimális idő ráfordításával egy nagyon klassz műsort lehetett volna összedobni


Ezt miből látod? És, ha valóban minimális lett volna az idő és az energia, akkor miért nem történt meg? :roll: Soha nem "minimális" volt az idő, amit készültünk mondjuk a LEP-re, még a könnyebben vett dolgok esetében sem.


Én konkrétan a táborra gondoltam, hogy pár nap alatt a táncos céh/rend olyan produkciókat készített - He lives in you vagy éppen a Belleville -, ami nagyon sok helyen megállta volna a helyét, főleg egy külsősöknek is szóló LEP-en. Annak az okát, hogy ennek ellenére miért nem voltak ilyen performanszok, vagy miért nem születtek meg az előadások, arról nem engem kell kérdezni. Gondolom, hogy senki nem várja el azt, hogy az idei táborban a főszervezőség csináljon előadásokat. Tehát értem Gillz, a felháborodásodat, csak én is fent tartom, hogy lehetett volna még több előadás, amelyek megállják a helyüket a Coincidance és Esgal mellett is.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393041 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Attila írta: Én úgy gondolom és úgy látom - ez most nem leszúrás akar lenni, mert vannak olyan esetek, amikor tényleg összejönnek a dolgok -, hogy minimális idő ráfordításával egy nagyon klassz műsort lehetett volna összedobni


Ezt miből látod? És, ha valóban minimális lett volna az idő és az energia, akkor miért nem történt meg? :roll: Soha nem "minimális" volt az idő, amit készültünk mondjuk a LEP-re, még a könnyebben vett dolgok esetében sem.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393040 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Ez nem érinti a profizmus/amatörizmus kérdését. Egy amatőr előadás is lehet külsősök számára élvezetes, és egy profi előadáson is el lehet aludni vagy egy mukkot sem érteni belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393038 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Szerintem pedig "ez az egész inkább a lelkesedésről szól, mint a profizmusról", hogy a klasszikust idézzem, és ha már idén tényleg teljesen amatőr volt a rendezvény (mert valljuk be, eddig mindig profibb volt a ("nagy") LEP), akkor ne erőltessünk olyan dolgokat, amire még lelkesedés sincs. A műsorra pedig nem volt, és ezt kezdettől pontosan lehetett tudni, hogy nincs, nem véletlenül hívtunk (profi) külsősöket fellépni.

(Igen, majd még kifejtem ezt a lelkesedés&amatőrség témát, de hosszú, és jelenleg nincs rá időm, meg amúgy is hadd ülepedjen még.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393036 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Annyival csatlakoznék Esgal gondolatához, hogy nem olyan előadásokat, vagy produkciókat kell előadni, tartani, ami után a közönség nem bír felkelni a székből,és azt mondja, hogy Jézus Úristen, ezek ilyet is tudnak??? Wowww, hanem lehet egy kicsit még kevésbé kiforrott alkotás is, amivel megmutathatjuk a saját kreativitásunkat, a saját színességünket. Persze nem azt mondom, hogy olyan előadások legyenek, ami közben és után egymásra nézünk, kellemetlen arcot vágunk és próbálunk görcsösen mosolyogni, hogy már csak pár másodperc és vége, ezt még bírjuk ki. :) Én úgy gondolom és úgy látom - ez most nem leszúrás akar lenni, mert vannak olyan esetek, amikor tényleg összejönnek a dolgok -, hogy minimális idő ráfordításával egy nagyon klassz műsort lehetett volna összedobni és emellett persze minden tiszteletem, elismerésem és megbecsülésem Esgalnak éa a Coincidance-nek, hogy felkészültek, eljöttek, előadták és az MTT technika ördöge mellett is színes és látványos volt a produkciójuk. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393035 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Ne feledjük, hogy a LEP külsősöknek szóló rendezvény, ergo akkor van értelme színpadi produkcióknak, ha az számukra is élvezetes. Ez is egy szempont a sok többi mellett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393034 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Esgal: ami nem megy, azt minek erőltetni? Ha ennyi az aktuális kreatív lelkesedés a társaságban, akkor ennyi... pont azért mert "amatőr", nem kell kisajtolni semmit. Legalábbis szerintem.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393023 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Nna.

Először is köszi a szervezőknek. Jó volt ez, nem mondom, hogy nem voltak hibák, de egyrészt ezekre már mások rámutattak, másrészt nekem tetszett és kész.

Kösz a fellépési lehetőséget is (egy színpadon a Coincidance-el, wow :) ), ugyanakkor amellett valóban nem lehet elmenni, hogy ez így ölég kevés volt. És ez nem a szervezők hibája. Szerintem van annyi kreativitás a társaságban, hogy évente egyszer összehozzanak valamit a népek - de komolyan, táborban három nap alatt megy az ilyesmi, farsangra már volt, hogy szelektálni kellett, ide mért nem? Legalább valami apróságot, plíz... ilyenkor mindig baromi kínosan érzem magam, hogy folyton én, esetleg még két ember produkálja magát, olyan, mintha magamnak szerveznék előadói estet, vagy folyvást pakolnám magamat előre. Minél kevesebb a produkció, annál kevesebb kedvünk van fellépni, mert ez így hülyén néz ki. Egyébként úgy gondolom, hogy 10 "egynek jó" szám sokkal jobb, mint két "profi". Az úgy rövid. Amatőr társaság vagyunk, senki nem fogja számon kérni mondjuk, a fent említett Coincidance színvonalát - amivel nem azt akarom mondani, hogy meg kéne úszni a dolgokat, mindössze azt, hogy a saját szintünkön egy élvezhető műsoros estet csinálni a legkevésbé sem lehetetlen.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393019 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Köszi a szervezést, tök jól éreztem magam az utolsó öt órában! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
13 éve 3 hónapja #393009 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Először is szeretném megköszönni minden lelkes segítőnek,aki valamelyest részt vett a LEP lebonyolításában.Tehát hálám örökké üldözze a segítőket, a foglalkozásokat tartó személyeket illetve a szervező társaimat.

Ez volt életem első olyan szervezése,ahol nagyrendezvénynél kellett helytállnom.Kaptam hideget és meleget is,jogosan.
A raktár ügyben teljes mértékben vállalom a felelősséget.Nem terveztem előre,nem vittem el a listámat,amire fel voltak írva, hogy mi kell.Vaktába lövöldöztem.A szállításra sem gondoltam, még szerencse, hogy ott volt Kincső és Ankalimon,mert különben elvéreztünk volna.
A színpadi esttel kapcsolatban én MINDENT megtettem,azért, hogy legyenek fellépők.November eleje óta kergettem embereket,hogy lépjenek fel.Arról nem tehetek,hogy idén passzívak voltak és nem akartak fellépni.Nem fogok senkit sem erőszakkal kényszeríteni.
A technika.Először is szeretném megköszönni Peredhilnek,Tomának,Bigfootnak,SÚnak és Alewnak,hogy segítettek.Én már délután 3kor bent voltam a színpadnál és pakoltam a székeket.Amint végeztem megkerestem Bigfootot hogy segítsen nekem összerakni a hangot.Közben jött Toma és Peredhil,hogy közöljék velem Márk késni fog,nem tud segíteni.Mindegy megoldottuk,mert a hangot összeszereltük.A fénynél elismerem voltak hibák,mert nem néztem meg,hogy a kicsi refikbe van-e egyáltalán égő-e vagy sem.
A hangot kipróbáltuk, igaz,hogy csak Esgal zenéjével, de nála minden jó volt,tökéletes volt.
Természetesen elnézést kértem Miléktől,hogy ilyen helyzetbe kerültek.Nagyon sajnálom és örülök,hogy mindezek ellenére felléptek és elvarázsolták a közönséget.

Nagyon sajnálom,hogy ha valakinek csalódást okozott a LEP. Talán többet kellett volna foglalkoznom vele,előre kellett volna jobban tervezzek.Nagyon rosszul éreztem magamat(még most is) ezek miatt.
Úgy döntöttem egyenlőre többet nem akarok nagyrendezvényt szervezni,inkább a háttérben akarok maradni.

Köszönöm a jó tanácsokat és vigasztalásokat, mind el van téve a tarsojomba,várja,hogy átgondolhassam.
Nagy hipp-hipp hurát Attilának,Rabynnak,Lélinek,Ankalimonnak és Kincsőnek,amiért segítettek.

Amik nálam maradtak:
-Rabyn a Sims 3 CD-d
-Mil a ti CD-tek is
-illetve Momo és Ery esküvői CD-je

A raktába került:
-két fiú sapka
-Rodarth a ruháitok
-illetve Dru ruhája is bekerült.

Szeretném megköszönni a segítséget a visszapakolásnál Daninak,Bigfootnak és mogynak.
Összesen 1 és negyed óra alatt megoldottuk a bepakolást,utazást illetve a kipakolást.
Szerencsém volt,mert Robi a sofőr ott lakik nem messze tőlünk így hazavitt egy darabig. :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393008 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Huh most nagyon mérges vagyok,mert írtam egy egész hosszú regényt,erre ledobott a net és elment az egész :evil:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393004 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Rabyn írta: Mégvalami: Szeretném ha, akinek van kedve, írna nekem egy értékelést, hogy ő hogyan látta mi volt jó, mi volt a hiba az idei lepen.
Köszi!
(e-mailban. cím: picitig kúkac gémél pont kóm. )

Én mindenképp fogok, de lehet h. csak január végén jut rá időm... ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #393001 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Orsie írta: Esgal, mi volt a zene amire táncoltál? ismerem, de 3 napja nem bírok rájönni, hol hallottam :?


Bár nem Esgal vagyok, de:
Slumdog Millionaire OST - A R Rahman ft. Suzanne: Latika's Theme

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392998 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Jelentem, hogy a táskámban maradt egy piros színű www.csodalampa.hu feliratú, a másik oldalán egy csodalámpát ábrázoló, kéken fogó fémből készült toll. Nem tudom, hogy ki a gazdája, de ha úgy érzi, hogy hiányzik neki, és álmatlan éjszakák gyötrik, szóljon. :) Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392997 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Mégvalami: Szeretném ha, akinek van kedve, írna nekem egy értékelést, hogy ő hogyan látta mi volt jó, mi volt a hiba az idei lepen.
Köszi!
(e-mailban. cím: picitig kúkac gémél pont kóm. )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392994 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Missy írta: :o :shock: :P
És kiderült, hogy Esgalnak 3 feája van egy helyett. :P

www.freeweb.hu/b2bwide/keptar/di ... 21&pos=127

Az nem három fea, hanem attól van, hogy megközelítette a fény sebességét. Ha jól megnézed, némi vöröseltolódás is tapasztalható! ;)

Amúgy nekem lett volna színpadra dolgom, csak 1) nem igazán illett volna ide, 2) évek óta beszélgetünk róla Attilával, oszt nem jutunk vele ződ ágra. Talán a máskorra lesz belőle semmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392993 Írta: Casspe
Casspe válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Nekem mint látogatónak tettszett, a hiányosságok ellenére is. ;)
Ez az a program amit sosem hagynék ki!!
Jók vagytok!

..ja és fogalmam sincs hogy tudjátok kibérelni a sulit. Mi karate edzést szerettünk volna ott tartani. 10 rugót kértek a tornateremért /óra. Ez még Bp-i viszonylatban is rengeteg, nem is bírtuk sokáig kihúzni ott. :( De ezt csak úgy mellékesen mondom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392991 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Jövőre nem lesz ilyen probléma szerintem :)

Rabyn írta: (boccs a hangnemért, de elég régóta ezzel a problémával küzd az mtt.)

Egyébként koccintottunk már hétkor is. :)


:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.215 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére