Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 5 hónapja #253118 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta: Már biztos láttátok ezeket:
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/strony/monidlo.htm Boromir
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/stro ... Gondor.htm Ez is, csak most lovon
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/stro ... _color.htm Jaj nekeeem... :( :(
Hát... én még nem láttam. :roll: Ha igen, sorry... :oops:


szépek, úgy mint egy szép kép, de nekem Sean túlontúl tökéletes Boromir, ez a rajzolt srác nem annyira....

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252995 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Den átveri Ronit?

Az nem lesz könnyű. De hogy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252982 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Már biztos láttátok ezeket:
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/strony/monidlo.htm Boromir
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/stro ... Gondor.htm Ez is, csak most lovon
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/stro ... _color.htm Jaj nekeeem... :( :(
Hát... én még nem láttam. :roll: Ha igen, sorry... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252913 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta: Nem mondod, hogy összeverekszenek?!!?? (??verekednek? kszenek? :oops: ??) Ez szörnyű... :crying:

Hősködjön Denethor? Nem szép halált ígértél? :? Sztem a kettő nem jár együtt... :? :crap: :quasi:


Úgy értem, hogy kivételesen ő fogja átverni Szauront, és nem fordítva... a hősi halál párbajból következik.

Nem verekszenek, csak Boz olykor megtámadja, de szerencsére mindig idejében lehiggad... és ilyenkor bocsánatot kér... csak szegény Farinak az ilyesmi nagyon fáj...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252831 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem mondod, hogy összeverekszenek?!!?? (??verekednek? kszenek? :oops: ??) Ez szörnyű... :crying:

Hősködjön Denethor? Nem szép halált ígértél? :? Sztem a kettő nem jár együtt... :? :crap: :quasi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252701 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boz éééédes...
Cak kicit Gyűrűfüggő, gollam, gollam.
:boromir2: :faramir1:

Már előre tervezem, mi lesz ezekkel Minas Morgulban...

A nazguloknak nem szabad otthon lenni... hm, mi lenne, ha a papa nekiállna Szauronnak hősködni, és előadná, hogy nála van a cucc?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252696 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: GONOSZ!

Fari soha nem tudná megütni Bozot... inkább Boz fog olykor begőzölni és rátámadni... utána meg persze rájön, hogy megint a Gyűrűtől van... szegény Fari sokat fog szenvedni, de végül kiderül, hogy megérte... :oops:

D. apánknak pedig szép halála lesz... kivételesen...



Hát én pont azt szeretem Bozban, hogy olyan forrófejű. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252616 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jó, jó, nem bántjuk Bozt. :look: :) De azért nehéz eset lehet. Szegény Faramir... Nem lennék a helyében :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252596 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
GONOSZ!

Fari soha nem tudná megütni Bozot... inkább Boz fog olykor begőzölni és rátámadni... utána meg persze rájön, hogy megint a Gyűrűtől van... szegény Fari sokat fog szenvedni, de végül kiderül, hogy megérte... :oops:

D. apánknak pedig szép halála lesz... kivételesen...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252580 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta: Kijózanítja? :twisted:

PUFFF!
- Aúúú! Ezt miért kaptam, drágaságom? Miért, drá... AÚ!!! Ez fájt...
- Még egyet kapsz a fejedre, ha nem hagyod abba, MOST!
- Mit, drága... Aúúúúúúúú! Jól van, jól van, abbahagytam...


Ajjajj, Nelossel, rád se bíznám a kutyámat... se! :evil: ;)

Gollamért kár, dehát ugye van a fontossági sorrend... :P

Utólag boldog szülinapot Seannek! :) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252578 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Gollam-kezdeti... :twisted: hát, eléggé el fog gollamosodni (na jó, csak lelkileg és Fari rendszeresen kijózanítja) Aztán majd rendbejön...


Kijózanítja? :twisted:

PUFFF!
- Aúúú! Ezt miért kaptam, drágaságom? Miért, drá... AÚ!!! Ez fájt...
- Még egyet kapsz a fejedre, ha nem hagyod abba, MOST!
- Mit, drága... Aúúúúúúúú! Jól van, jól van, abbahagytam...

Lagoril/Niéla írta: Nem baj, hogy Gollamot megöltem? Csak gondoltam, ki nem lehet hagyni, hogy a két kedvenc elmebetegem találkozzon...


Nekem nem fog hiányozni. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252505 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta: Egy kicsit érzékeny lett Faramir lelke... Nem baj, úgy szeretjük. :D

De Borz eléggé Gollam-kezdeti-stádiumot vett fel. Szerencséd, hogy nem ölöd meg! :wink: :)


Gollam-kezdeti... :twisted: hát, eléggé el fog gollamosodni (na jó, csak lelkileg és Fari rendszeresen kijózanítja) Aztán majd rendbejön...
Éééédeseim...
Farinak nálam mindig a finom a lelke. A múltkor azt vetették a szememre, hogy az egyik írásomban úgy viselkedik, mint egy szűzlány... :twisted:
Most csak gondoljátok el, milyen lesz, ha ezek ketten együtt... Mordorban... folyton megmentik egymást... és Fari lesz Samu funkciójában, tehát: "Neee, gondolkodj, neveddfelmertészrevesz, bízzál bennem stb."
Nem baj, hogy Gollamot megöltem? Csak gondoltam, ki nem lehet hagyni, hogy a két kedvenc elmebetegem találkozzon...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252478 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Neeeem, dehogyis Bika ő,hanem egy keményfejű Kos :D Aki inkább napokon át hajnalban kel és megmászik több méter magas hegyeket csak azért, mert gyűlöli a helikopterezést :)

VASÁRNAP, 20 ÓRAKOR LESZ AZ RTLEN A GYŰRŰ SZÖVETSÉGE!!!!!!!!!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252414 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Egy kicsit érzékeny lett Faramir lelke... Nem baj, úgy szeretjük. :D

De Borz eléggé Gollam-kezdeti-stádiumot vett fel. Szerencséd, hogy nem ölöd meg! :wink: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252410 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most a h*lyét miért csillagozza ki????

Ész?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252407 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mekkora bunkó vagyok!!!!

Tegnap nem jutott eszembe, hogy szülinapja volt.

Hatalmas utólagos BSZ a drágámnak.


Király megoldások, Niéla, kíváncsian várom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252404 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boldog szülinapot, Sean! :hello:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252357 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Valin Nostare!!!!!!!!!!!

Drááááágaszááág. Ezek szerént Bika?


Nem is csak egymást fogják kinyírni, belekeveredik Beregond is... Gorni pedig nagyon negatív és arrogáns lesz...

néhány dolog, ami már körvonalazódott:
- Gandira nincs szükségem - Grímát kinyírja Éowyn, majd felvilágosítja a királyt, hogy miért...
- Fangornék beindulnak maguktól is, Szarumán meg... hátööö... kicsit lassú lesz...
- Éowyn nem zúg Gorniba - sőt, kiakad rá... aztán majd jön Fari... :oops:
- D. apánk megvív Gornival, és nem bír vele, bár kissé megszurkálja, de ő is megsebesül... viszont Beregond nem hagyja a gazdáját... Gorni nyiff.
- Éowynka és D. apánk megismerik egymást
- A fiúk nyernek... és el tudnak búcsúzni az öregtől...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252317 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: bizonyám!! 46 éves lett Sean!


Valin Nostare nekije! :cheers:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252312 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
bizonyám!! 46 éves lett Sean!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252258 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilúvatar Gyermeke írta: BOLDOG SZÜLINAPOT, SEAN!!! :cheers: :hello: :dance:

[size=9:3et1un7m](Még jó, hogy így a nap vége felé eszembe jut...) [/size]


Jééé, ma van a szülinapja? 8O

Boldog szülinapot Sean!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252256 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BOLDOG SZÜLINAPOT, SEAN!!! :cheers: :hello: :dance:

[size=9:2lizrofl](Még jó, hogy így a nap vége felé eszembe jut...) [/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252193 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tényleg az lenne a legjobb, ha egymást nyírnák ki. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #252161 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Itt egy cép háttérkép:
lotr.fan-arts.net/images/wallpap ... others.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251934 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Oké, nyírják ki egymást? Hát... elkezdhetnek verekedni... vagy vívni... vagy előadják Tuor & Maeglint...

Könyvalapú lesz, úgyhogy zuhanás nem volt eredetileg se...

Persze ez csak akkor megy, ha a Papa és Gorni kettesben lesznek, mert ha Gandi ott van... :evil:

Max. egypár gondori szurkoló, akik élvezik...

Esetleg lehet Dugovics Titusz, vagy lehet párbaj a trónteremben... (bár egy olyat már írtam 1x, igaz, ott Boz vívott a Papával...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251877 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nimrandir, ezek nagyon jók!! Igazán szépek, főleg a második...

Sztem ne egymást rántsák le, Dugovits Titusz után szabadon. Inkább külön-külön hulljanak alá... :twisted: ;)
Különben ha valakinek halnia kell, én is Aragornra szavazok... :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251858 Írta: Gilg (Gwindorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251833 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Állati lenne (most tényleg bocs, Nelossel), ha lelökné onnan, ahol ő is kizuhan(na, ha az eredeti történetet nézzük).


Nem bántjuk őt. Nem, nem, úgy ám, drágasság... Mégha egy kicsit különbözik is az ízlésünk. :) Ja, és nem tudok róla, hogy Frodó fan lennék, bár ki tudja... :roll: :) De vissza a témához: Honnan lökné le? Ahol a filmben leesett? Bocs, reggel van még... :oops: (este 5-kor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251831 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A Papa.

Állati lenne (most tényleg bocs, Nelossel), ha lelökné onnan, ahol ő is kizuhan(na, ha az eredeti történetet nézzük).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251830 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta:

Mirlen Mírdain írta: GORNIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Utálom a beképzelt pofáját, és minden beképzelt porcikáját, ami arra utal, hogy ő volt Tolkien kiskedvence.


Ajaj... Mirlen, van valahol egy hátsó ajtó, szerintem fuss. :) Menekülj!!! :D :twisted:


Bocsi, úgy látszik GyUs szereplők terén nem egyezik meg az ízlésünk...
(te vagy a Frodó fan is?) :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.784 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére