Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 6 hónapja #250476 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta:

Lagoril/Niéla írta:
Frodó rajongók: (ha vannak) Bocsi.


Nincsenek :twisted:

Lagoril/Niéla írta: Frodó rajongók? Ki az a Frodó?


Látom, keresitek a bajt... :twisted: :twisted: :twisted:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250472 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Bozra szavazok.

A tesónak pedig sikerülne rábeszélnie, hogy doja bele a tűzbe.

A megmenekülésre nincs tippem.

(hősies bennégés???????? :twisted: :twisted: :twisted: )


Nyírjam ki őket? :crying: :cry: :bawling: :hein:
Hát... ha nem találok nekik menekülési útvonalat, lehet, hogy hősi halál lesz... :cry: Keressünk sztem... ez csak a végső megoldás lehet...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #250470 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Frodó rajongók? Ki az a Frodó? :twisted:

Rábeszélés az lesz... viszont vhogy Fari fogja jobban megszenvedni, legalábbis fizikailag...

Én Minas Morgult BEMENETkor gondoltam. Vajon átmenni lehet-e rajta? (Jól leamortizálódnak persze.)

Hát... lejönni nem lesz könnyű, mert a láva gyors...
Ha meg kiugranak egy sziklára, várhatnak jó darabig, míg megszilárdul...
Bár: Boznak lehet még vmennyi lembasa...

Vajon laknak a Banyán kívül egyéb rémek is az Ephel Dúathban? (Mert vagy vmilyenhágó+sötétbarlang úton mennek, vagy Minas Morgulon át, ahol gondolom, tízlépésenként minimum Néma Őrök szintű borzalmak állnak... bár, ha erős az akaratuk...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250463 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta:
Frodó rajongók: (ha vannak) Bocsi.


Nincsenek :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #250462 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Bozra szavazok.

A tesónak pedig sikerülne rábeszélnie, hogy dobja bele a tűzbe.

A megmenekülésre nincs tippem.

(hősies bennégés???????? :twisted: :twisted: :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250388 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Talán lehetne menni alpinista felszereléssel a hegyen keresztül...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250332 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Niéla, menjenek Cirith Ungoltól kicsit délebbre, egy elfeledett résecskén át... :)

Minas Morgulról Aragorn valami olyasmit mond a koronázása után Faramirnak, hogy le kell rombolni, meg még úgy sem lakhatna ott, mert nagyon-nagyon-nagyon sok ott a gonoszság, meg mit'tom én. Nem? Akkor biztos állt még.

A Hegyről meg szörfözzenek le... Lövésem sincs, hogyan. Esetleg ők emberek, kétszer nagyobbak a hobbitoknál, talán letudnának időben érni a hegyről. Aztán meg beugranak egy magas szikla mögé, pihennek egy sort, azt elindulnak valamerre a kiráy pedig elküld értük lovasokat, hogy hozzák ki őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250274 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ööö... mehetnek Minas Morgulon keresztül? Az nem omlik le, mikor a Gyűrű megsemmisül? Lehet, hogy hülyeséget mondtam, de sztem ledűl. :roll:
Esetleg a Cirith Ungolos hágón át? Vagy az is összerogyott? Meg hát a Banyapók... hehe... :twisted: Neki is lenne talán beleszólása... :twisted:
/me cinikus... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250272 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Melyikük hordozza a Drágaszágot? (Elképzelhető egyáltalán, hogy Boz kiadja a kezéből? :lol: )


Boromir!!!

Ja ezt az ötletet azért díjjazom, mert Frodó elveszti a föszerepet. :twisted:

Frodó rajongók: (ha vannak) Bocsi.

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250247 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta:

Lagoril/Niéla írta:

Nelossel írta: Niéla, írd. :wink:


Ok. Bár, hogy hol fognak bejutni... mert hogy nem mennek Cirith Ungolba, az biztos... még csak az kéne, hogy a Banyapók ráéhezzen vmelyikre... :twisted:
(Banya: Áááá, fííínom zsenge emberkék... nyammm nyamm...)

Másik nagy kérdés, hogy hogyan jutnak ki a Végzet Hegyéről... mert a sast már lelőtte a Prof.

Ebben kérek tanácsokat!

igen, igen, írd!!
Nagyon izgalmassan hangzik! Segítünk, ha kell!


Hát... ötleteket erre a két dologra. Menjenek Minas Morgulon át? (Nazgulkák nem lesznek otthon, bár úgy is elég kísérteties hely lehet...)
Kelet felé kerülni meg nincs idő...

Melyikük hordozza a Drágaszágot? (Elképzelhető egyáltalán, hogy Boz kiadja a kezéből? :lol: )

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250244 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta:

Nelossel írta: Niéla, írd. :wink:


Ok. Bár, hogy hol fognak bejutni... mert hogy nem mennek Cirith Ungolba, az biztos... még csak az kéne, hogy a Banyapók ráéhezzen vmelyikre... :twisted:
(Banya: Áááá, fííínom zsenge emberkék... nyammm nyamm...)

Másik nagy kérdés, hogy hogyan jutnak ki a Végzet Hegyéről... mert a sast már lelőtte a Prof.

Ebben kérek tanácsokat!

igen, igen, írd!!
Nagyon izgalmassan hangzik! Segítünk, ha kell!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250242 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta: Niéla, írd. :wink:


Ok. Bár, hogy hol fognak bejutni... mert hogy nem mennek Cirith Ungolba, az biztos... még csak az kéne, hogy a Banyapók ráéhezzen vmelyikre... :twisted:
(Banya: Áááá, fííínom zsenge emberkék... nyammm nyamm...)

Másik nagy kérdés, hogy hogyan jutnak ki a Végzet Hegyéről... mert a sast már lelőtte a Prof.

Ebben kérek tanácsokat!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250236 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Niéla, írd. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250234 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Megírjam a novit?
Tesókák közös küldetésen... nyami... pláne Mordorban... :wink:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249939 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja, én meg egy olyat, ahol a nőjének sikerül kikönyörögnije, hogy kapjon egy új életet, "ha Beren kaphatott, akkor ő miért nem?" címmel.

De egyébként ezek a hősies, állandóan a dicsőséget hajszoló pasik a legkirályabbak. Menjenek el a francba a hülye magazinok Leonardo DiCaprioval...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249819 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Erenya) írta:

ruffian írta:

Lagoril/Niéla írta: OFF Tájszólásban mégiscsak a király tv időjárás-bemondója a legaranyosabb... ON

Sean kiejtése... meg a hangja... *olvad*

Na igen, a kis sóhajtozós kiejtése... :oops: :lol:

Ja,tudom, neked a sóhajtozós jön be nagyon (Such a little thing...)
nekem mind:) főleg, hogy a "t" betűk helyett erőteljes "c"-t ejt:)))


Ó igen, Seannak azok a sóhajos sz-ei...

"How fiercely we loved.." Áhhh.. *elájul*


Meg mikor előadja a nagyhalált... :cry: szegénykém... mindig szeretnék odatérdelni hozzá, és tartani benne a lelket... meg keresni athelast... meg mittomén... megcsókolni... bőgni... (azt amúgy is szoktam :) :cry: )

Egyébként tervezek egy olyan ficet, hogy "mi lett volna, ha Boznak sikerül lenyúlni a Gyűrűt és elhagyni Parth Galent..."
Persze hazamenne... kissé kezdődő függőséggel... aztán Fari rádumálná, hogy menjenek Mordorba megsemmisíteni... és mennének... óóóó. :oops:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249737 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta:

Lagoril/Niéla írta: OFF Tájszólásban mégiscsak a király tv időjárás-bemondója a legaranyosabb... ON

Sean kiejtése... meg a hangja... *olvad*

Na igen, a kis sóhajtozós kiejtése... :oops: :lol:

Ja,tudom, neked a sóhajtozós jön be nagyon (Such a little thing...)
nekem mind:) főleg, hogy a "t" betűk helyett erőteljes "c"-t ejt:)))


Ó igen, Seannak azok a sóhajos sz-ei...

"How fiercely we loved.." Áhhh.. *elájul*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249607 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: OFF Tájszólásban mégiscsak a király tv időjárás-bemondója a legaranyosabb... ON

Sean kiejtése... meg a hangja... *olvad*

Na igen, a kis sóhajtozós kiejtése... :oops: :lol:

Ja,tudom, neked a sóhajtozós jön be nagyon (Such a little thing...)
nekem mind:) főleg, hogy a "t" betűk helyett erőteljes "c"-t ejt:)))

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249594 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
OFF Tájszólásban mégiscsak a király tv időjárás-bemondója a legaranyosabb... ON

Sean kiejtése... meg a hangja... *olvad*

Na igen, a kis sóhajtozós kiejtése... :oops: :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249560 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Estelio írta:

ruffian írta:

Estelio írta: Most kezdtem el olvasni a Lady Chatterly szeretőjét. Nagyon ász. Csak valahogy a Mellorns nem egy Sean Bean-nek van leírva. A vörös arc meg a bajusz. Mondjuk bárhogy írta is le az író nekem csak Sean jut az eszembe.


Hohóó, nekem NAGYON IS ő jutott eszembe:)) Angolul olvastam, és ha jól emlékszem, sheffieldi a vadőr (mint Sean) úgyhogy már a tájszólásuk is hasonló! Angol nyelven roppant szórakoztató tájszólást olvasni:))

Én pusztán a kinézetére gondoltam. Sean Beannak tájszólása lenne, hmm, ezt nem is tudtam. Csak megkérdezném, netről töltötted le angolul vagy megvetted a könyvet?


Háát, igazándiból ajándékba kaptam, könyv formában.
Csak az eredeti angolok hallják, hogy mennyire tájszól Sean, én csak egyféle kiejtésmódjára figyeltem fel. ami eltér a szokásostól:)
Filmekben azért biztos visszafogja magát, de olvastam, h. sokszor heccelték ezzel:)
A könyvben viszont le is van írva, és marha vicces!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249429 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta:

Estelio írta: Most kezdtem el olvasni a Lady Chatterly szeretőjét. Nagyon ász. Csak valahogy a Mellorns nem egy Sean Bean-nek van leírva. A vörös arc meg a bajusz. Mondjuk bárhogy írta is le az író nekem csak Sean jut az eszembe.


Hohóó, nekem NAGYON IS ő jutott eszembe:)) Angolul olvastam, és ha jól emlékszem, sheffieldi a vadőr (mint Sean) úgyhogy már a tájszólásuk is hasonló! Angol nyelven roppant szórakoztató tájszólást olvasni:))

Én pusztán a kinézetére gondoltam. Sean Beannak tájszólása lenne, hmm, ezt nem is tudtam. Csak megkérdezném, netről töltötted le angolul vagy megvetted a könyvet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249422 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta:

Lagoril/Niéla írta: Nem irigylem a papot, aki Ectheliont keresztelte... volna, ha keresztények...

Amúgy a "pogány királyok" alatt vajon mit kell érteni? Olyanok, akik nem a valákban hittek? (Mármint akiknek a példáját a kis piromániásunk követi)


Eredetiben az emlékeim szerint nem "pogány" (amiről nekem a török megszállás és a gyaur kutyázás jut eszembe... :oops: ) hanem barbár. Gondolom, részben azok, akik a valákban nem hittek, meg pl. akár a keletiek, akár a haradiak, akár a dúnföldiek... vagy ilyesmi. Talán van benne egy csipet rasszizmus is... :oops: - ha lehet ezt a szót használni... A gondori kultúrát és szokásokat el nem ismerő, talán lehetett volna ezt is mondani helyette, csak ez hosszú. :) :oops:


Egyébként ilyen szokás télleg volt az ókorban egyes népeknél, pl. Xanthosz polgárai is, mikor M. Junius Brutus elfoglalta a várost, tömeges pirózást rendeztek... mikor olvastam, jót vigyorogtam... :P

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249418 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Nem irigylem a papot, aki Ectheliont keresztelte... volna, ha keresztények...

Amúgy a "pogány királyok" alatt vajon mit kell érteni? Olyanok, akik nem a valákban hittek? (Mármint akiknek a példáját a kis piromániásunk követi)


Eredetiben az emlékeim szerint nem "pogány" (amiről nekem a török megszállás és a gyaur kutyázás jut eszembe... :oops: ) hanem barbár. Gondolom, részben azok, akik a valákban nem hittek, meg pl. akár a keletiek, akár a haradiak, akár a dúnföldiek... vagy ilyesmi. Talán van benne egy csipet rasszizmus is... :oops: - ha lehet ezt a szót használni... A gondori kultúrát és szokásokat el nem ismerő, talán lehetett volna ezt is mondani helyette, csak ez hosszú. :) :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249417 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem irigylem a papot, aki Ectheliont keresztelte... volna, ha keresztények...

Amúgy a "pogány királyok" alatt vajon mit kell érteni? Olyanok, akik nem a valákban hittek? (Mármint akiknek a példáját a kis piromániásunk követi)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249415 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: A sprintelésnél mégis az a legjobb, hogy Gandalf előbb elparentálja szegénykémet, és utána látjuk, ahogy lezúg, mint a győzelmi zászló... (Mért nincs lángolva sprintelős ikon?)

Én elsőre nagyon megijedtem, hogy csak úgy kirohan és annyiban hagyják, aztán még nem is lehetünk biztosak, hogy elhunyt... (elvégre a gondoriak jól bírják...) :twisted:

Az meg a másik, hogy Gandalf szvsz rosszul ejti ki az apja nevét... :?


Hogy ejti? :oops: Ektelionnak? Közben meg Ekszelion? (/me nem tud tündéül, csak belekontárkodik... :oops: ) Különben akinek ilyen neve van, az ne csodálkozzon, hogy nem tudják kiejteni! :evil: A Boromirral semmi gond 8) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249410 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A sprintelésnél mégis az a legjobb, hogy Gandalf előbb elparentálja szegénykémet, és utána látjuk, ahogy lezúg, mint a győzelmi zászló... (Mért nincs lángolva sprintelős ikon?)

Én elsőre nagyon megijedtem, hogy csak úgy kirohan és annyiban hagyják, aztán még nem is lehetünk biztosak, hogy elhunyt... (elvégre a gondoriak jól bírják...) :twisted:

Az meg a másik, hogy Gandalf szvsz rosszul ejti ki az apja nevét... :?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249401 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta:

Estelio írta: Most kezdtem el olvasni a Lady Chatterly szeretőjét. Nagyon ász. Csak valahogy a Mellorns nem egy Sean Bean-nek van leírva. A vörös arc meg a bajusz. Mondjuk bárhogy írta is le az író nekem csak Sean jut az eszembe.


Hohóó, nekem NAGYON IS ő jutott eszembe:)) Angolul olvastam, és ha jól emlékszem, sheffieldi a vadőr (mint Sean) úgyhogy már a tájszólásuk is hasonló! Angol nyelven roppant szórakoztató tájszólást olvasni:))


Van pár könyv, amit csak miatta kezdtem el olvasni, és általában csalódott voltam, hogy még csak nem is hasonlít rá, de ha a Lady Chatterlyben hasonlít... miért is ne. kezdjük eltanulmányozni a sheffieldi tájszólást :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249257 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Carangil írta:

olorin.papa írta:

ruffian írta: Noble remek játékának köszönhető. Figyeljétek meg, ahogy a hangját hordozza és ahogy néz - eszméletlen!


:D Igen igen, Noble játéka egyszerűen zseniális... :D
Valahogy nagyon ügyesen lavírozik az tiszta őrület, és az őrűlt büszkeség között... :roll:
szvsz


Hát a pofavágásai időnként meglehetősen... érdekesek...
Mondjuk én nem csapattam volna le Gandival. Az nagyon rombolja a tekintélyét...
Amiért viszont nagyon szeretem Noble-t, az a monológja a fáklyásmenet közben. Na OTT eltalálta! Meg általában a máglyás jelenet jó lenne, ha nem rohangálna el...
Sztem látszik, hogy élvezte a szerepet...

A sprintelés viszont még mindig kuncogást/csuklást vált ki belőlem... :twisted: Vajon honnan jött ez PJ-nek? mert arra esküdni mernék, hogy ő találta ki. Erről bezzeg nem beszél az extrákban... :?


Háát, igen, ez a sprint eléggé röhejessé teszi, főleg, hogy Gandalf egy rövid hozzáfűzött mondattal elintézi az egészet.
Szerintem Noble akkor a legjobb, amikor először találkoznak Pippinnel és a találka végén rámordul Gandalfra (The rule of Gondor is MINE! And no other's!)olyan jól tudja játszani a megzakkant utálatos, "hisztérikus" Dent...Mégha ez akönyvbélitől távol is áll.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249256 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Estelio írta: Most kezdtem el olvasni a Lady Chatterly szeretőjét. Nagyon ász. Csak valahogy a Mellorns nem egy Sean Bean-nek van leírva. A vörös arc meg a bajusz. Mondjuk bárhogy írta is le az író nekem csak Sean jut az eszembe.


Hohóó, nekem NAGYON IS ő jutott eszembe:)) Angolul olvastam, és ha jól emlékszem, sheffieldi a vadőr (mint Sean) úgyhogy már a tájszólásuk is hasonló! Angol nyelven roppant szórakoztató tájszólást olvasni:))

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249005 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, ez a Samu kirúgása címen futó drámázás kissé túlságosan is drámai lett, ha értitek, mire gondolok.
Engem is zavart Den virrasztásának kihagyása. (ezzel biztos azt akarták elérni, hogy semmiképpen se legyen Den szimpi)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.692 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére