Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 6 hónapja #251634 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Oké, Gornit megölöm. Ki ölje meg?

a. baleset(nek álcázott gyilkosság)
b. egy Nazgul
c. a Papa (bocs, Ernest, nem rád gondoltam...)
d. egyéb?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251632 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: GORNIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Utálom a beképzelt pofáját, és minden beképzelt porcikáját, ami arra utal, hogy ő volt Tolkien kiskedvence.


Ajaj... Mirlen, van valahol egy hátsó ajtó, szerintem fuss. :) Menekülj!!! :D :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251630 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
GORNIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Utálom a beképzelt pofáját, és minden beképzelt porcikáját, ami arra utal, hogy ő volt Tolkien kiskedvence.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251431 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
*gonosz vigyor*
A fiúkat nem bántom... viszont valakit muszáj megölnöm. Gornit vagy a papát?
Esetleg mindkettőt?

Boz és Fari pedig együtt fogják uralni Gondort, és... *Bilbóféle könyvzáróformula*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251429 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta:

Silima írta:

Lagoril/Niéla írta: Vajon előfordulhat, hogy egy (nagy és lapos) szikla nem süllyed el a lávában? (Fizika...)


Ha elég sűrű az a láva, sztem igen... Nem értek a fizikához, csak gondolom...

Sztem Boromir elég meggondolatlan, de nagyon vállalkozó szellemű, mindenmegreformáló helytartó lett volna, főleg, ha a Gyűrű kimarad a képből. Ha nem... akkó nem tom. :oops:
El bírom képzelni, hogy az öccsére bízta volna a papírmunkát, míg ő vagdalkozik valahol... :P :)


Akkor lávaszörf lesz, és megússzák!!!
De közben mi történt a külső világban? Mit csinál pl. az apjuk? (Tudom, aggódik és tépi a haját, de amúgy?) Ha befut Gorni, mi lesz? Politikai botrány?


Ezt szeretnénk megtudni, méghozzá Tőled... ;) :P Légy kreatív! :) :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251427 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta:

Lagoril/Niéla írta: Vajon előfordulhat, hogy egy (nagy és lapos) szikla nem süllyed el a lávában? (Fizika...)


Ha elég sűrű az a láva, sztem igen... Nem értek a fizikához, csak gondolom...

Sztem Boromir elég meggondolatlan, de nagyon vállalkozó szellemű, mindenmegreformáló helytartó lett volna, főleg, ha a Gyűrű kimarad a képből. Ha nem... akkó nem tom. :oops:
El bírom képzelni, hogy az öccsére bízta volna a papírmunkát, míg ő vagdalkozik valahol... :P :)


Akkor lávaszörf lesz, és megússzák!!!
De közben mi történt a külső világban? Mit csinál pl. az apjuk? (Tudom, aggódik és tépi a haját, de amúgy?) Ha befut Gorni, mi lesz? Politikai botrány?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251423 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Vajon előfordulhat, hogy egy (nagy és lapos) szikla nem süllyed el a lávában? (Fizika...)


Ha elég sűrű az a láva, sztem igen... Nem értek a fizikához, csak gondolom...

Sztem Boromir elég meggondolatlan, de nagyon vállalkozó szellemű, mindenmegreformáló helytartó lett volna, főleg, ha a Gyűrű kimarad a képből. Ha nem... akkó nem tom. :oops:
El bírom képzelni, hogy az öccsére bízta volna a papírmunkát, míg ő vagdalkozik valahol... :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251406 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta:

Felagund írta:

Lagoril/Niéla írta: Sztem Boz bölcs és igazságos lett volna... nem mint apu... :twisted:


Szvsz nem lett volna...
Ha az lett volna, visszautasította volna a Gyűrűt (mint pl tette azt Faramir)


De Boz mindig jót akar, hiszen Amon Hennél is arról beszélt, hogy majd nyernek, és ő igazságos király lesz... na jó, kicsit hatalomvágyó a drágám...

Ha nincs Gyűrű, meg ilyesmi, és simán megörökli a hatalmat, nem hiszem, hogy ne lett volna méltó ura Gondornak... nyilván sokat háborúzott volna, meg ilyesmi...


Igen, de attól, hogy háborúzik, még nem lett volna bölcsebb...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251405 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Felagund írta:

Lagoril/Niéla írta: Sztem Boz bölcs és igazságos lett volna... nem mint apu... :twisted:


Szvsz nem lett volna...
Ha az lett volna, visszautasította volna a Gyűrűt (mint pl tette azt Faramir)


De Boz mindig jót akar, hiszen Amon Hennél is arról beszélt, hogy majd nyernek, és ő igazságos király lesz... na jó, kicsit hatalomvágyó a drágám...

Ha nincs Gyűrű, meg ilyesmi, és simán megörökli a hatalmat, nem hiszem, hogy ne lett volna méltó ura Gondornak... nyilván sokat háborúzott volna, meg ilyesmi...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251402 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Sztem Boz bölcs és igazságos lett volna... nem mint apu... :twisted:


Szvsz nem lett volna...
Ha az lett volna, visszautasította volna a Gyűrűt (mint pl tette azt Faramir)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251399 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Phaedra/Namarie írta: Off:Körkérdés: mit csinál Frodó és Samu hegyről lejövet a Boromir topikban Boromir nélkül????? :twisted:

On: Szerintetek, és most nem a bővített, hanem saját véleményetek alapján, Boromir hogy viselte azt, hogy az apja sokkal jobban szereti, és többet vár tőle, valamint az édesanyja halálát? vajon, ha életben marad, milyen helytartó lett volna belőle? ebből a szempontból vajon mennyirre volt szükségszerű írói megoldás a halála?


Sztem Boz bölcs és igazságos lett volna... nem mint apu... :twisted:

Ki beszélt itt Frodóról és Samuról? Bozról és Fariról volt szó, ugyanis készülök egy fanficre velük kapcsolatban... valami Gyűrű is lesz a dologban...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251389 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Off:Körkérdés: mit csinál Frodó és Samu hegyről lejövet a Boromir topikban Boromir nélkül????? :twisted:

On: Szerintetek, és most nem a bővített, hanem saját véleményetek alapján, Boromir hogy viselte azt, hogy az apja sokkal jobban szereti, és többet vár tőle, valamint az édesanyja halálát? vajon, ha életben marad, milyen helytartó lett volna belőle? ebből a szempontból vajon mennyirre volt szükségszerű írói megoldás a halála?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251387 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

olorin.papa írta:

Lagoril/Niéla írta: Megtaláltam a megoldást. A hegy robban ezerrel, sziklák potyognak, ők ráugranak egyre, és mint egy tutajon... (remélem, a szikla nem süllyed el...) lejutnak, felmásznak kicsit magasabb helyre, onnan meg tovább, és találkoznak a többiekkel...


Leszörföznek a forró láván mint Lego az olifánt ormányon? :lol: :lol: :lol:


Kicsit jobban bukdácsolva és folyamatos veszélyben... és persze hihetőbben... mindig csak majdnem esnek le, de azért neeeem...
Jobbat nem tudok. Vajon előfordulhat, hogy egy (nagy és lapos) szikla nem süllyed el a lávában? (Fizika...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251290 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

olorin.papa írta:

Lagoril/Niéla írta: Megtaláltam a megoldást. A hegy robban ezerrel, sziklák potyognak, ők ráugranak egyre, és mint egy tutajon... (remélem, a szikla nem süllyed el...) lejutnak, felmásznak kicsit magasabb helyre, onnan meg tovább, és találkoznak a többiekkel...


Leszörföznek a forró láván mint Lego az olifánt ormányon? :lol: :lol: :lol:


Csaknem tesznek ilyet... 8O Túl ügyesek ők ahhoz... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251263 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Megtaláltam a megoldást. A hegy robban ezerrel, sziklák potyognak, ők ráugranak egyre, és mint egy tutajon... (remélem, a szikla nem süllyed el...) lejutnak, felmásznak kicsit magasabb helyre, onnan meg tovább, és találkoznak a többiekkel...


Leszörföznek a forró láván mint Lego az olifánt ormányon? :lol: :lol: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251250 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Megtaláltam a megoldást. A hegy robban ezerrel, sziklák potyognak, ők ráugranak egyre, és mint egy tutajon... (remélem, a szikla nem süllyed el...) lejutnak, felmásznak kicsit magasabb helyre, onnan meg tovább, és találkoznak a többiekkel...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251128 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tudom, hogy nem hűl ki, de jobbat nem tudok kitalálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251086 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát... gázmaszkkal biztosan. Amúgymeg azért egy vulkánkitörés jár egy kevés mérgező gázzal. Meg szvsz azért Frodóék sem csak a végkimerülés miatt dőltek ki. Meg azért nem tíz perc alatt hül ki a láva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251040 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ez a lejutás tényleg nehéz kérdés.

Azt nem lehet megcsinálni, hogy valami biztos ponton megvárják, amíg a láva megkövül :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250910 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Niéla, ha sehogysem jut eszedbe egy megoldás, tedd fel a nagy kérdést a Középfölde/Mordor topicban: Hogyan lehetne lejutni a Hegyről másképp?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250883 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

olorin.papa írta:

Lagoril/Niéla írta: Összegezve: mehetnek M. Morgulon át befelé? (Utána majd elbújnak valahová rehabilitálódni...)

Kifelé: háááát... sas sztornó, a robbanó hegyen meg ugyan vezetgethetik a lávát... ha meg lefelé futnak, az nem célszerű. Ráadásul a Gyűrű bedobása után nagy érzelemkitörést tervezek mindkét részről (összetartás 4ever), utána meg futás...

Persze, ha volna náluk valami repülőalkalmatosság... sason kívül? Egy Nazgult nem hiszem, hogy lestoppolhatnak... esetleg egy sepr... :oops: Miket beszélek én itt?

Komolyan. Kell valami menekülés a drágáimnak. :boromir2: :faramir1:


Nem lefelé kell futni, hanem fekfelé a hegyen, és egy megfelelő szirtfokról egy sikló ernyővel a levegőbe ugrani...
A forró láva által keltett levegőáramlás felfelé hajtaná az ernyőt.
És már csak el kell lebegni a helystínről...


Sikló ernyő... komoly ötleteket kérek, mert nem akarom megölni őket...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250773 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Összegezve: mehetnek M. Morgulon át befelé? (Utána majd elbújnak valahová rehabilitálódni...)

Kifelé: háááát... sas sztornó, a robbanó hegyen meg ugyan vezetgethetik a lávát... ha meg lefelé futnak, az nem célszerű. Ráadásul a Gyűrű bedobása után nagy érzelemkitörést tervezek mindkét részről (összetartás 4ever), utána meg futás...

Persze, ha volna náluk valami repülőalkalmatosság... sason kívül? Egy Nazgult nem hiszem, hogy lestoppolhatnak... esetleg egy sepr... :oops: Miket beszélek én itt?

Komolyan. Kell valami menekülés a drágáimnak. :boromir2: :faramir1:


Nem lefelé kell futni, hanem fekfelé a hegyen, és egy megfelelő szirtfokról egy sikló ernyővel a levegőbe ugrani...
A forró láva által keltett levegőáramlás felfelé hajtaná az ernyőt.
És már csak el kell lebegni a helystínről...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250758 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Összegezve: mehetnek M. Morgulon át befelé? (Utána majd elbújnak valahová rehabilitálódni...)

Kifelé: háááát... sas sztornó, a robbanó hegyen meg ugyan vezetgethetik a lávát... ha meg lefelé futnak, az nem célszerű. Ráadásul a Gyűrű bedobása után nagy érzelemkitörést tervezek mindkét részről (összetartás 4ever), utána meg futás...

Persze, ha volna náluk valami repülőalkalmatosság... sason kívül? Egy Nazgult nem hiszem, hogy lestoppolhatnak... esetleg egy sepr... :oops: Miket beszélek én itt?

Komolyan. Kell valami menekülés a drágáimnak. :boromir2: :faramir1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250718 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: vajon D. mivel ütötte agyon az időt?


Biztos nem sakkal. :)

Sz'tem a fiatalabb fia szivatásával. Néha-néha egy kis távkomunnikációval (Szauron) és a szolgák ugrátlatásával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250716 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta: Ne má' Boromir legyen a helytartó! Ő utálja a papírmunkát. Maradjon kapitány és sózon mindent az öcsikére. :)


PAPÍRMUNKÁT? Egy Helytartó nem Akakij Akakijevics... :twisted:

Nem tom, mi lesz, ha kijutnak. Vajon a többiek mit csinálnak közben? Szvsz a Szövetség nem szakad szét, mert a Gyűrű lenyúlása után Frodóka visszarohan a többiekhez panaszkodni -> Boz után erednek, de nem találják... :P (felvette) Az orkokkal elkerülik egymást...

Nincs Szil, nincs Vasudvard legyakás...

Théodenék megszíjják a Helm-szurdokban... Sőt, lehet, hogy nem is lesz ilyen, elvégre ha Gandi nem űzi ki Szarumánt...

Gandalf talán megtalálja a Szöv.-t...

Elindulnak M. T.-be, ahol a papa tűkön ül, hogy "hun vannak a kölkek?"

Érdekes lesz...

Boz már csak azért sem lenne jó Helytartó, mert nem tom elképzelni, amint abban a fekete székben ül és unja a fejét egész nap...
vajon D. mivel ütötte agyon az időt?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250714 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ne má' Boromir legyen a helytartó! Ő utálja a papírmunkát. Maradjon kapitány és sózon mindent az öcsikére. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250676 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ok, én is csak vicceltem a bennégéssel (bár Boz karakteréhez annyira jól áll a hősi halál :oops: )

A láva elvezetése nem rossz ötlet. Akkor ki tudnának menni.

Én már azon is gondolkodom, hogy mi lesz belőlük, ha kijutnak...

Remélem helytartó. Taszítsák le Aragornt a trónról! :twisted: :evil2: :cross: :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250562 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én se akarom, hogy bajuk legyen...

az a láva elvezetés mintha nem a Hegy közelében lett volna, hanem egy "díszkivilágított" épület körül...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250557 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Vagy fújják addig a lávát, míg ki nem hűl... aki Gondor kürtjét tudja fújni, tüdőbajos nem lehet... :roll:
Nem megölni, nem kinyírni, megmenteni!! Mittudomén, fussanak utánuk a rajongólányok, és építsenek hidat... vagy mindegy!! :( :idea:
De sztem a legjobb variáció még mindig a Viszünk Magunkkal Elég ( nem ég el, jó... :oops: ) Kaját És Ügyesen Elszaladunk... Csak gyorsabbak, mint egy kiéhezett hobbit!... :roll: :faramir1: :boromir2:
De Niéla, bajuk ne essen, mert ideges leszek! :nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250556 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: (hősies bennégés???????? :twisted: :twisted: :twisted: )


Az égő lenne...

Lagoril/Niéla írta: Nyírjam ki őket?
Hát... ha nem találok nekik menekülési útvonalat, lehet, hogy hősi halál lesz... Keressünk sztem... ez csak a végső megoldás lehet...


Megölni, drágaság, megölni... nem kinyírni. :)
A kiálló szikla nem jó ötlet, a vulkáni gőzök, meg mit t'om én... hát tudod... Frodóékon is csak a légi express segítet. Fulladásnál pedig bármi jobb. Menjenek arrafele le, amerre Szauron elvezeti a lávát. Tudod a filmben is lehetett látni, mikor Barad-Dúrról van gyors kép a Fotrban is. Egy hosszú csatorna, ahol a vezeték folyik. Legyen úgy, hogy a láva a mélyebb területek felé megy. Spec a csatorna mélye felé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.695 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére