Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
14 éve 10 hónapja #380066 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Öm, úgy tűnik, Hugo-t elfelejtették erről megkérdezni, ő ugyanis nem tudott róla, hogy szerepelni fog A Hobbitban. :lol: De azt mondta, ez nem jelenti azt, hogy nem fog szerepelni, csupán annyit, hogy még nem keresték meg. :) Ebből úgy tűnik, ő nyitott lehet a dologra.

Továbbá szintén pletyka még, de úgy tűnik, továbbra is terítéken van az az ötlet, hogy Sir Ian Holm legyen A Narrátor:
nznoldor.blogspot.com/2009/06/sir-ian-holm-as-narrator.html
Reménykedjünk! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379754 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta:

Snuffles írta: Természetesen nem akarok erőszakos lenni, de valaki nem szeretné megírni a Filmes rovatba pár sorban ezt a hírt? :D
Olyat szeretnék, ami ki is kerülhet, névvel együtt. *könyörögmegminden* :)

Esetleg valami humorosat, vagy bánom is én.

Itt van egy magyar hír róla:
filmdroid.blog.hu/2009/06/12/gan ... _hobbitban

Talán külön kérésre megengedik, hogy Gollum helyett Gollamot írj és a filmcímeket helyes magyar formába írd át.

Itt van még egy magyar anyag, eléggé megkésve. Ők sem tudják helyesen leírni a címeket...

www.sg.hu/cikkek/67984/tobb_szer ... a_hobbitba

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379589 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Snuffles írta: Természetesen nem akarok erőszakos lenni, de valaki nem szeretné megírni a Filmes rovatba pár sorban ezt a hírt? :D
Olyat szeretnék, ami ki is kerülhet, névvel együtt. *könyörögmegminden* :)

Esetleg valami humorosat, vagy bánom is én.

Itt van egy magyar hír róla:
filmdroid.blog.hu/2009/06/12/gan ... _hobbitban

Talán külön kérésre megengedik, hogy Gollum helyett Gollamot írj és a filmcímeket helyes magyar formába írd át.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379587 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Természetesen nem akarok erőszakos lenni, de valaki nem szeretné megírni a Filmes rovatba pár sorban ezt a hírt? :D
Olyat szeretnék, ami ki is kerülhet, névvel együtt. *könyörögmegminden* :)

Esetleg valami humorosat, vagy bánom is én.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379532 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Del Toro egy interjúban megerősítette, hogy Hugo Weaving is szerepelni fog a Hobbitban. :) ))

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379423 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És lehetne benne reklámozni középföldi 'Old spice' kószadezodort (ami ugye régi fűszert jelent). Amelynek kicsit csipős lenne a szaga, lévén hogy a barangoló kószák szagmintája lenne koncentrált formátumban.
És ez lenne a szlogenje:
"Régi erő nem enyészik"

Igaz, hogy kerülni fognak a tündék. De orkok ellen még jól jöhet:)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379359 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
"A törpök elvonulnak a Zöld Sárkányba, Bilbó azt hiszi, megúszta." Igaz, így az első rész elég rövid lenne. De ki lehet tölteni reklámmal! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379357 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Del Toro az MTV -nek elárulta, hogy már csak egy jelöltje van Bilbó szerepére, és most már tényleg nemsokára, pár héten belül várható róla a bejelentés.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379351 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
*törpök fogságba esnek, Bilbó magára marad* (Ez tökéletes cliffhanger lenne.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379350 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
*elszabadult hordók :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379349 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Guillermo del Toro még titkolja, hol ér majd véget az első film és hol kezdődik a második, addig is szavazzatok: Ti a helyében hogyan döntenétek?

Te hol választanád ketté A Hobbit történetét két filmre?
  • Gandalf elbúcsúzik a törpöktől és Bilbótól a Bakacsinerdő szélén, majd ellovagol a messzeségbe
  • A törpök a nagy, drámai póktámadás után a tündék fogságába esnek, Bilbó magára marad
  • Elszabadult hordók - megmenekülnek az erdőből és elúsznak a naplementébe
  • A hosszú Tó megpillantása, a távolban felsejlik a Magányos Hegy homályos körvonala
  • Búcsú Esgarothtól, a tóvárosiak ünnepélyesen útjukra küldik a kis csapatot
  • Megérkezés a Magányos Hegyhez, Erebor fenyegetően tornyosul föléjük súlyos sziklatömbejivel
  • Smaug halála


:rolleyes:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379254 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hali!
Láttam a Hell Boy 2-t, és nézetem szerint, Del Toro a szörnyek tekintetében nem marad el a Mágus, PJ mögött.
Szvsz jó kezekben lesz a Hobbit látványvilága.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379076 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hírek a főoldalon! Nem sok, de valamivel frissíteni kell, ha már ti nem küldötök be semmi jó kis fordítást... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378579 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Úgy tűnik Arwen nem csak nekem nem tetszett... Idézet egy másik fórumról, amin dőltem:

"...afölött már tényleg nem tudok elsiklani, hogy milyen rettenetes kinézetű Arwen-t találtak... gondolom, egy pár jelenetben ő játszotta az orkok némelyikét..."

:D :D :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378565 Írta: Konyhatünde
Konyhatünde válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én most néztem meg, szerintem is erősen hajaz a PJ-féle filmekre, az Aragornt játszó színész egy az egyben Viggo Mortensen (na jó, csak majdnem:) ), némi jézusos beütéssel :P
Ettől függetlenül nekem tetszett, egészen igényesen van megcsinálva;)

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378490 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378489 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na mi van, senki nem nézte még meg a The Hunt for Gollum-ot? Azt hittem legalább vagy ezer hozzászólás lesz itt estére... :)

Egész jó lett, bár úgy tűnik a készítők nagyon a LotR stílusában gondolkodtak, mert a zene, bizonyos jelenetek, mondatok, gesztusok, stb. mintha egy az egyben onnét lettek volna átemelve, így aztán végig olyan déjà vu érzése van az embernek, ami persze lehet, hogy szándékolt volt, nem tudom.

Örömmel konstatáltam amúgy, hogy sindarinul is megszólalnak benne, bár így első hallásra nekem kicsit hablaty szövegnek tűnt, persze ha majd kijön hozzá valami script, úgyis kiderül mit is akartak Arwen szájába adni abban a jelenetben. Mindamellett az Aragorn mögött hirtelen felbukkanó bakacsinerdei tünde "mellon nín"-je azért elég jól kivehető volt, tehát még reménykedem, hogy csak én nem értettem jól a többit, és nem arról van szó, hogy hasraütésszerűen dobáltak össze pár sindarin (hangzású) szót...

Ja, Arwen szerepére pedig igazán találhattak volna valami "tündésebb" kinézetű csajszit is, nem hiszem el, hogy nem akadt volna rá jelentkező. (Bár Liv Tyler úgyis überelhetetlen. :P )

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 napja #378212 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A Born of Hope sajnos félbeszakadt pénzhiány miatt, most éppen gyűjtést rendeznek, hogy be tudják fejezni. :(
Addig is be kell érnünk a Hunt for Gollummal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 napja #378162 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Írna valaki erről egy jó kis összefoglalót, hogy kitegyem a filmes rovatba? Nagyon örülnék neki!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 napja - 15 éve 2 napja #378160 Írta: veszter
veszter válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Halottatok a Born of Hope című Filmről
Akkor játszódik mikor Aragorn még pici gyermek
www.bornofhope.com/Welcome.html
www.imdb.com/title/tt1301303/
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 napja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 napja #378157 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nagyon helyes, nem sok értelme lett volna egy se eleje se vége átvezető filmnek, és így legalább a Hobbit-ból sem spórolnak majd ki semmit...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377997 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
OLLÉ!:cool::cool::cool:

Empire Online - Movie News írta: "And the world exclusives from our 20th birthday issue – guest-edited by Steven Spielberg – continue to pile up...

We’ve known for a while that Peter Jackson and Guillermo Del Toro’s eagerly-awaited adaptation of the Lord Of The Rings prequel, The Hobbit, would comprise two movies, due in December 2011 and 2012. But the make-up of those two movies has been up for debate… until now.

We spoke exclusively to both Del Toro and Jackson for our birthday issue, and they told us the latest, which is…

“We’ve decided to have The Hobbit span the two movies, including the White Council and the comings and goings of Gandalf to Dol Guldur,” says Del Toro.

“We decided it would be a mistake to try to cram everything into one movie,” adds Jackson. “The essential brief was to do The Hobbit, and it allows us to make The Hobbit in a little more style, if you like, of the [LOTR] trilogy.”

So there you go. The second film will not, as had previously been suggested, a film that will bridge the 60-year gap between The Hobbit and the start of Fellowship Of The Ring.

For much more from Jackson and Del Toro on their plans for the return to Middle-earth, pick up the 20th birthday issue of Empire, on sale next Thursday (23rd April) - or you can pre-order your copy here."

Forrás:
www.empireonline.com/news/story.asp?NID=24610

:D :D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377977 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Új The Hunt for Gollum trailer:
thehuntforgollum.com/trailers_pl ... ailer2.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
15 éve 2 hónapja #376091 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

3.Aragorn írta:

Cerebrum írta: Uh, meddig tolják még ezt a The Hunt For Gollum-ot? Először úgy volt, hogy decemberre kész lesz, aztán átrakták februárra, most pedig nézem, hogy az új dátum már május 3-a...

The Hunt for Gollum?
Lemaradtam valamiről?

www.thehuntforgollum.com/

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376086 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mit szeretnél tudni? ;)

Ami eddig tuti:

Rendezi: Guillermo del Toro
Executive producerek: Peter Jackson, Fran Walsh
Forgatókönyv: Guillermo del Toro, Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens
Operatőr: Guillermo Navarro
Látványtervek: John Howe, Alan Lee, Mike Mignola

Alapító cégek: New Line Cinema, Metro-Goldwyn-Mayer, Wingnut Films
Forgalmazók: Metro-Goldwyn-Mayer, Warner Brothers
"Középfölde-gyár": Weta :cool:

Tuti szereplők:
Gandalf - Sir Ian McKellen
Gollam - Andy Serkis
? - Doug Jones

Előkészületek: 2009.
A forgatás kezdete: 2010.
Első film bemutató: 2011. december
Második film bemutató: 2012. december

Ami még nem tuti, csak korábbi nyilatkozatok alapján tervezett:
Hugo Weaving (Elrond), Sir Ian Holm (Öreg Bilbó) bevonása esetleg, és négy jelöltje van GDT-nek a fiatal Bilbó szerepére, dönteni azonban csak a forgatókönyv befejezése után fog közülük.

Akiket még nem kértek fel, de szeretnének benne részt venni:
Christopher Lee (Saruman) - de csak ha Angliában forgatják le a jeleneteit, a négy hobbit A Gyűrűk Urából, Viggo Mortensen (Aragorn), Liv Tyler (Arwen), John-Rhys Davies (Gimli), Brad Dourif (Gríma)

Akik még ezen kívül esetleg meglepetésként még felbukkanhatnak (szerintem):
Cate Blanchett (Galadriel), Orlando Bloom (Legolas), Peter Jackson (statisztaként?)

A Weta oldala egyébként most újult meg, van benne szó már A Hobbitról is, de semmi új infó nincs rajta a korábbiakhoz képest.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376079 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

dorwinion írta:

Koko írta: Alan Lee-t és/vagy John Howe-ot sikerült már beszervezni a munkába?

Iszonyatosan nehezen, vért izzadva küzdöttem meg az eleddig a nyilvánosság számára teljesen ismeretlen információ megszerzéséért, de íme!

www.imdb.com/title/tt0903624/fullcredits#cast

:roll:

Erre már én is rábukkantam, viszont jó lenne többet tudni... :rolleyes:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376078 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Uh, meddig tolják még ezt a The Hunt For Gollum-ot? Először úgy volt, hogy decemberre kész lesz, aztán átrakták februárra, most pedig nézem, hogy az új dátum már május 3-a...

The Hunt for Gollum?
Lemaradtam valamiről?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376043 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Uh, meddig tolják még ezt a The Hunt For Gollum-ot? Először úgy volt, hogy decemberre kész lesz, aztán átrakták februárra, most pedig nézem, hogy az új dátum már május 3-a...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375693 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Egyébként Alan Lee-t is, bár ő még nincsen fent IMDB-n, de GDT nyilatkozataiból kiderült.

GDT amúgy művészi hajlamú ember és állítólag maga is rajzolgat. Most is a jegyzetfüzetecskéjébe ő maga is készít vázlatokat A Hobbithoz, amiket azután megvitat a két Mesterrel. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.735 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére