Filmzene

Több
20 éve 7 hónapja #169767 Írta: Anne
Anne válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszönöm! Már egy jó ideje keresem, és csak CD-n láttam, de akkor folytatom tovább az "akciómat"! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169765 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Anne írta: És kazettán lehet már kapni A király visszatér zenéjét??? Légyszi valaki válaszoljon!!!

Elvileg kazettán is ugyanakkor jelent meg, mint CD-n, idén nem hallottam, hogy lett volna késés... Nézd meg a boltokban, kell, hogy legyen.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169764 Írta: Anne
Anne válaszolt a következő témában: Filmzene
És kazettán lehet már kapni A király visszatér zenéjét??? Légyszi valaki válaszoljon!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169758 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Debrecen megyeszékhely tudtommal, és a filmzene már decemberben megjelent CD-n (sőt, már a 3CD-s meg az extra DVD-s verzió is elég régen megjelent), szóval tuti, hogy lehet kapni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169755 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Filmzene
Kösz, Sil!

De a második kérdésemre nem tud vki válaszolni?

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169753 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Kibil-nala írta: Akkor ez a könyvből való!!! :P A film alapján (eddig sajnos, csak szinkronizálva láttam) nem tűnt ismerősnek; de hol van pontosan a könyvben és ki énekli?

Igen, a könyvből való, méghozzá az "A kandallóban ég a láng..." kezdetű vers utolsó versszaka, majdnem szó szerint (két sort kihagytak belőle).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169751 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Filmzene

Lili írta: Ringgil:itt van Pippin énekének a szövege :wink:

Home is behind, the world ahead,
And there are many paths to tread
Through shadows to the edge of night,
Until the stars are all alight.
Distant shadows, cloud and shade,
Away shall fade! Away shall fade!


Akkor ez a könyvből való!!! :P A film alapján (eddig sajnos, csak szinkronizálva láttam) nem tűnt ismerősnek; de hol van pontosan a könyvben és ki énekli?

Nem tudja valaki, hogy Debrecenben lehet-e már CD-n ROTK filmzenét kapni? :?:

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169627 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem nagyon tetszett a filmek zenéje, főleg a 3-é, de az utolsó szám az nemigazán jön be.

A Nap ragyogja be utadat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169624 Írta: Anne
Anne válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy A király visszatér zenéje megjelent már kazettán? Mert eddig csak CD-n láttam. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169623 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta:

Dún, a dán írta: Könyörgöm, Kazaa!!!!

A Kazaa-nak vannak spyware elemei, és elég sok vírus is terjed rajta. Ha nagyon muszáj, használjatok inkább Kazaa Lite-ot, az legalább spyware-mentes...


Silnek igaza van!
Kicsit OFF, de mostanában óvakodjatok a Kazaa használatától, mert a febr. 1-én robbanó Mydoom virus nem csak e- mailben terjed, ahogy hangoztatják, hanem a Kazaa- án át is!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169597 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Dún, a dán írta: Könyörgöm, Kazaa!!!!

A Kazaa-nak vannak spyware elemei, és elég sok vírus is terjed rajta. Ha nagyon muszáj, használjatok inkább Kazaa Lite-ot, az legalább spyware-mentes...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #169593 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: Filmzene

.Elessar király. írta:

Sil írta:

.Elessar király. írta: Nem tudtok olyan, címet, ahol le tudom tölteni az Into The Westet?
Persze tökéletes változatban, ahol nem pofáznak bele a szám elején.
Az audiofind-ról nem jó, met ott nem a legjobb minőségben van meg.

Akkor szedd le a másik orosz oldalról, tudod, amelyikhez kell GetRight... Ott 320kbit-esben van meg, az már csak elég jó minőség, nem? :wink:

Milyen másik orosz oldal???



Könyörgöm, Kazaa!!!!

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169559 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta:

.Elessar király. írta: Nem tudtok olyan, címet, ahol le tudom tölteni az Into The Westet?
Persze tökéletes változatban, ahol nem pofáznak bele a szám elején.
Az audiofind-ról nem jó, met ott nem a legjobb minőségben van meg.

Akkor szedd le a másik orosz oldalról, tudod, amelyikhez kell GetRight... Ott 320kbit-esben van meg, az már csak elég jó minőség, nem? :wink:

Milyen másik orosz oldal???

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169534 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

.Elessar király. írta: Nem tudtok olyan, címet, ahol le tudom tölteni az Into The Westet?
Persze tökéletes változatban, ahol nem pofáznak bele a szám elején.
Az audiofind-ról nem jó, met ott nem a legjobb minőségben van meg.

Akkor szedd le a másik orosz oldalról, tudod, amelyikhez kell GetRight... Ott 320kbit-esben van meg, az már csak elég jó minőség, nem? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169497 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Filmzene
Ha érdekel, én eladom az általam nyert Into The West (eredeti) kislemezt!
(Nekem annyira nem tetszik :roll: )

Ha érdekel, priv!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169495 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem tudtok olyan, címet, ahol le tudom tölteni az Into The Westet?
Persze tökéletes változatban, ahol nem pofáznak bele a szám elején.
Az audiofind-ról nem jó, met ott nem a legjobb minőségben van meg.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169413 Írta: Tinfang Gelion
Tinfang Gelion válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem tud valaki egy címet, ahonnan leszedhetőek a hobbit-kocsmadalok?

Ami lehetetlen, nem szállhat el
mint egy álomkép
ami hihetetlen, nem múlhat el
mint az ébrenlét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169080 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Néhány modosítás az elvish.org-on a Rotk dalszövegekröl:
Klikk!
Többek közt uj helyet találtak a"The Way is Shut"-nak (A Twilight & Shadow-t). -Asszem eddig az ö tippjük az "Ash & Smoke" volt.
S megerösítették hogy az " Argument " a Black Gate Opens-ben van.

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168671 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Filmzene
Ringgil:itt van Pippin énekének a szövege :wink:

Home is behind, the world ahead,
And there are many paths to tread
Through shadows to the edge of night,
Until the stars are all alight.
Distant shadows, cloud and shade,
Away shall fade! Away shall fade!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168666 Írta: Ringgil
Ringgil válaszolt a következő témában: Filmzene
Nagyon tetszik Pippin éneke angolul (szinkronizálva láttam) és szeretném a dalszöveget elolvasni. Meg tudnátok mondani, hogy hol találom?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168560 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene

hedge_hog írta: Meg tudnátok nekem mondani, hogy a díszkiadást (3 filmzene egyben) hol és mennyiért lehet kapni Pesten? Mert még sehol sem láttam, pedig kerestem :cry:


A József körúti MCD-ben 7190.-, Media Marktban 6990.-

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168206 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Filmzene
Még egyszer köszi. :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168011 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: Filmzene

hedge_hog írta: Meg tudnátok nekem mondani, hogy a díszkiadást (3 filmzene egyben) hol és mennyiért lehet kapni Pesten? Mert még sehol sem láttam, pedig kerestem :cry:




Valamelyik korábbi hozzászólásomban írtam, hogy találkoztam vele, mégpedig a Duna Plazában, a régi Virgin Megastore helyén. 7000valamennyiért láttam.

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167991 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Filmzene

hedge_hog írta: Meg tudnátok nekem mondani, hogy a díszkiadást (3 filmzene egyben) hol és mennyiért lehet kapni Pesten? Mert még sehol sem láttam, pedig kerestem :cry:


Mi 8000-ért láttuk (7.990? talán?), méghozzá a Westendtől 50 méterre:

VI. Jókai utca 40. (MCD Zeneáruház)
Nyitva: hétfő-szombat 10-19 óra

Úgytudom, a többi MCD-ben is lehet kapni. A fennmaradó 2.000-ért meg vehetsz posztert ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167989 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Közben találtam még egy oldalat, nem kell regisztráció, de van valami heti limit, hogy mennyit lehet letölteni:
mp3spy.ru/en/lettersLAT.html
Pl itt a filmzene kategória, jóval több filmzenealbum van, mint az audiofind-on:
mp3spy.ru/en/band.html?b=BK3ACDJ4i&sh=all

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167981 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszönöm.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167979 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszi,Sil!
Az 1. szám sikeresen lejött! Most töltöm a 2.-at! :D

__________________________

:disappear:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167978 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Cerebrum írta: Ismersz még hasonló jó oldalakat, mint az audiofind.ru, Sil?

Olyat, ahol klasszikus zene is van, nem. Amiket ezen kívül ismertem, már vagy nem elérhetőek, vagy nem ingyenesek.
Van még a volt mp3.rin.ru, annak most 3mp3.ru/eng/ a címe, ott regisztrálni kell (át lehet állítani a nyelvet angolra), és ha jól tudom, naponta 3 számot lehet letölteni ingyen. Bele kell rakni a kiválasztott számot a kosárba, és onnan lehet letölteni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167972 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Filmzene
Ismersz még hasonló jó oldalakat, mint az audiofind.ru, Sil?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167968 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Kerub: Akkor az drága, valaki mintha 7000 Ft körüli árat említett volna...

Frodo: Az audiofind.ru-n kikeresed az előadót, és kiválasztod az albumot. Aztán kiválasztod a számot, amit le akarsz tölteni: ha rákattintasz a szám címére, akkor megnyit egy új oldalat, amin az adott számmal kapcsolatos infókat közli táblázatos formában. A táblázat alatt látsz egy cirillbetűs linket, azon jobb egérgomb - cél mentése más néven... :wink:
De használj valami letöltésvezérlőt is (GetRight, FlashGet), mert néha foglalt a szerver, vagy megszakad a kapcsolat letöltés közben...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.873 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére