Filmzene

Több
20 éve 6 hónapja #177072 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Filmzene
igenigenigen! Annie, Howard, megérdemeltétek! Valaki nem tudbá belinkelni, amikor Annie elénekli az Into the West-et a gálán... sajna nincs HBO-nk, és nem tudtam megszerezni senkitől....please.... akarok egyet sírniiii! :crying: :bawling:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176897 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Filmzene
Annie az Oscarral:
:D 8) www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 554897.jpg

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176883 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Filmzene
Az "Into the West" szvsz az egyik legszebb dal, amit valaha hallottam. már a dallama is, hát még a szöveg..

Ahogy hallottam azt, hogy "grey ships", csupa könny lett a szemem!

Megérdemelte az Oscart!

Eddig a May it Be volt a kedvencem, de ez még közelebb áll a szívemhez és a regényem karakteréhez is.

Tehát az én sorrendem:
1. Into the West
2: Home is behind...
3. May it Be
4. Evenstar
5. Hey, ho, to the bottle I go..
6. King of the Golden Hall

Maradok tisztelettel: TüncArtemisz

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176845 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Filmzene
nincs fent valami video a neten Annie Lenox eloadasarol? (Sil? :wink: )

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176841 Írta: Glendora
Glendora válaszolt a következő témában: Filmzene
Mikor Annie Lennox előadta ezt a dalt a gálán, az volt az első pillanat, mikor könnyek szöktek a szemembe!Az az átélés, ahogy énekelte! Ennek így kellett lennie, biztos voltam, hogy győzni fog!

rescue me with your smile!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176835 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta:

Kar'sa írta: Sil: Tolkien Ensemble-lel kapcsolatban köszi.

Liliana: OKÉ-OKÉ vitatkozhatunk...

És ha már a filmzenéről van szó: Az Argument TÉNYLEG Samu-Frodó, és TÉNYLEG a The Black Gate Opensben van és TÉNYLEG ott, és ami kicsit zavaró, az az, hogy a 2.-3., és az 5.-6. sorok vannak benne...

De jó! Erre egyébként hogy jöttél rá?
Timoma,hát igen a May It Be vs. Szörny Rt.dal :arrow: szörnyü. Most meg az Into the West. :roll: (Pedig szeretem de ha Enyához viszonyítjuk akkor alulmarad.) Na mind1 LotR gyözelem akárhogyan is szóval örülök. Meg Annie is kicsit szimpatikusabb lett ahogyan láttam tegnap a gálán tekeregni meg mutogatni éneklés közben... :lol:
Nektek hogy tetszett az elöadása?
Én elöször kicsit megijedtem,aztán fokozatosan megtetszett , úgy beleadott apait anyait...
Drowse, én eddig az audiofind.ru-ról tudtam de nem találom a linket,pontosabban a soundtracket nem találom az oldalon belül... :?
Elessar, arra a hegedüs részre gondolsz? Az ott van mind a 3 filmzene 1. számának az elején. :wink:



Liliana: hát úgy, hogy meghallgattam, és rájöttem, hogy nem is Dartha o nas, hanem Amman Hartach van benne...

Egyébként most hogy zsinórban meghallgattam min az öt betétdalt rájöttem, hogy annak ellenére, hogy úgy gondoltam, a Gollam dala viszi a pálmát, a May it Be a legjobb... Így áthallgatva a sorrend:

1. May It Be
2. Use Well The Days + Gollum's Song
3. Into The West + In Dreams

Hát igen... van holtverseny is...

DE MONDJÁTOK, HOGY NEM KOMOLY, HOGY A SZÖRNY RT. BORZADVÁNYA VITTE EL ENYA ELŐL AZ OSCART!!!! 8O 8O 8O :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:

EZ TELJESEN NEVETSÉGES!!!

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176820 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene

Kar'sa írta: Sil: Tolkien Ensemble-lel kapcsolatban köszi.

Liliana: OKÉ-OKÉ vitatkozhatunk...

És ha már a filmzenéről van szó: Az Argument TÉNYLEG Samu-Frodó, és TÉNYLEG a The Black Gate Opensben van és TÉNYLEG ott, és ami kicsit zavaró, az az, hogy a 2.-3., és az 5.-6. sorok vannak benne...

De jó! Erre egyébként hogy jöttél rá?
Timoma,hát igen a May It Be vs. Szörny Rt.dal :arrow: szörnyü. Most meg az Into the West. :roll: (Pedig szeretem de ha Enyához viszonyítjuk akkor alulmarad.) Na mind1 LotR gyözelem akárhogyan is szóval örülök. Meg Annie is kicsit szimpatikusabb lett ahogyan láttam tegnap a gálán tekeregni meg mutogatni éneklés közben... :lol:
Nektek hogy tetszett az elöadása?
Én elöször kicsit megijedtem,aztán fokozatosan megtetszett , úgy beleadott apait anyait...
Drowse, én eddig az audiofind.ru-ról tudtam de nem találom a linket,pontosabban a soundtracket nem találom az oldalon belül... :?
Elessar, arra a hegedüs részre gondolsz? Az ott van mind a 3 filmzene 1. számának az elején. :wink:

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176790 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Filmzene
:itscool: :itscool: :itscool: :itscool: :itscool: :itscool: :itscool: :itscool: :itscool: :itscool: :itscool:
:cheers:
Eddig nem sokra becsültem őket, de a Filmakadémia kitett magáért, és helyesen döntött!!!!!
Gratula nekik!!!!!!!!!!!!

(Amúgy nem tudjátok, honnan tudnám letölteni az Into the West-et?)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176669 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Filmzene
Tök szupi, hogy a filmzene és Annie Lennox dala is Oscart kapott!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D [size=9:1ys5r8vk]Bár az még mindig rosszul esik, hogy a May it be ha jól emlékszem a Szörny Rt. betétdala által esett el ettől[/size] :cry:
De ez a 11- ből 11 dolog valami csúcs!!!!!!!!!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176495 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: Filmzene
Ezen nem lehet csodálkozni, hogy legjob folmzene és betétdal.Alapból meg kellett kapnia.

A Nap ragyogja be utadat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176491 Írta: Bcz Ági
Bcz Ági válaszolt a következő témában: Filmzene
11 Oscar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Közte:legjobb eredeti filmzene, legjobb betétdal!!!!!!!
Ez egyszerűen csodálatos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176488 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil: Tolkien Ensemble-lel kapcsolatban köszi.

Liliana: OKÉ-OKÉ vitatkozhatunk...

És ha már a filmzenéről van szó: Az Argument TÉNYLEG Samu-Frodó, és TÉNYLEG a The Black Gate Opensben van és TÉNYLEG ott, és ami kicsit zavaró, az az, hogy a 2.-3., és az 5.-6. sorok vannak benne...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176197 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: Filmzene
Nyagyon szépen köszönöm.

A Nap ragyogja be utadat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176195 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Endóre: Annie Lennox, az Oscar-díjon élőben elő is fogja adni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176194 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: Filmzene
A ROTK filmzenében az utolsó számot ki énekli? Nekem, hogy tetszik-e az utolsó szám, háát.....

A Nap ragyogja be utadat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176183 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Zarándok írta: Gollam éneke hányadik szám? :?:

Mármint a Gollum's Song Emiliana Torrini előadásában? Az utolsó, azaz 19. a TTT filmzenében...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176181 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Filmzene
Gollam éneke hányadik szám? :?:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176153 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Elessar: erre gondolsz?:
audiblebeauty.net/rings/ringsiren.mp3
(Nincs DVD-m, fogalmam sincs, mi van a menüjében... :roll: )
Ha nem ez az, nézz körül itt:
audiblebeauty.net/rings/index.htm

Sajnos nem találtam
Annál a résznél van, mikor kiírják a filmben: The Lord of The Rings

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176152 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Elessar: erre gondolsz?:
audiblebeauty.net/rings/ringsiren.mp3
(Nincs DVD-m, fogalmam sincs, mi van a menüjében... :roll: )
Ha nem ez az, nézz körül itt:
audiblebeauty.net/rings/index.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176150 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Filmzene
Azt akartam megkérdezni, hogy nem tudjátok, hol lehet letölteni a Gyűrű zenéjét?
Az a zene, ami a Fotr főmenüjénél van.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175889 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta:

Bcz Ági írta: Sziasztok
Az első számban (ROTK) van egy olyan rész, ami nem tudom, hogy melyik jelenethez tartozik (szerintem Pippin belenéz a Palantírba).
Kb. 2:12-nél van.

Én eddig azt hittem, hogy A Storm is Coming c. szám végig Szméagolról és a Gyűrűről szól. :D A végefele, amikor a mordori téma egybe olvad azzal a félig hobbitos, számomra új témával, kb. oda képzeltem azt, hogy Szméagol próbál ellenállni a Gyűrű csábításának. Megy a mordori téma és közben erősen belevág a hobbitos téma. Mire képes a fantáziám! :roll: :D

Ez a rész a moviemusic szerint nincs benne a filmben . De voltak tippek mint amikor Szauron szeme Frodóékra vetödik,-ami szerintem abszurd,hogy az 1. számban egy ilyen késöbbi jelenet zenéje szerepeljen, de aztán ki tudja... :roll:
Az én tippem az hogy ez a bövitettben lessz majd hallható a Gandalf vs. Szarúmán párbajban.
Pippin palantíros jelenete asszem hangeffektusokkal volt megoldva,zene nélkül.

Kar'sa írta: Ó: és úgy döntöttem, várok, amíg az elvish.org megfejti a filmzene szövegeinek rejtélyeit, mert már a megőrülés fenyegetett...

Akkor lehet hogy várhatsz egy darabig... De kivel beszélgessek erröl ezután ? 8O :lol:

Megkérdezem harmadszorra : Tudja valaki mit jelentenek a OST számok címei??? Help PLS !

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175819 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene

Bcz Ági írta: Sziasztok
Az első számban (ROTK) van egy olyan rész, ami nem tudom, hogy melyik jelenethez tartozik (szerintem Pippin belenéz a Palantírba).
Kb. 2:12-nél van.

Én eddig azt hittem, hogy A Storm is Coming c. szám végig Szméagolról és a Gyűrűről szól. :D A végefele, amikor a mordori téma egybe olvad azzal a félig hobbitos, számomra új témával, kb. oda képzeltem azt, hogy Szméagol próbál ellenállni a Gyűrű csábításának. Megy a mordori téma és közben erősen belevág a hobbitos téma. Mire képes a fantáziám! :roll: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175693 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
An Evening in Rivendell:
1. Verse of the Rings
2. The Old Walking Song, The Road...
3.Tom Bombadil's Song, Hey Dol! Merry Dol!
4. There is an Inn, a Merry Old Inn...
5. Song of Beren and Lúthien
6. Galadriel's Song of Eldamar, I Sang of Leaves...
7. Elven Hymn to Elbereth Gilthoniel, Snow-White! Snow-White!
8. The Ent and the Ent-Wife
9. Sam's Rhyme of the Troll
10. Galadriel's Song of Eldamar, Ai! Laurië Lantar...
11. Sam's Song in the Orc-Tower
12. The Old Walking Song, The Road... Reprise

A Night in Rivendell:
1. A Rhyme of Lore
2. Gandalf's Song of Lórien
3. Lament of the Rohirrim
4. Frodo's Lament for Gandalf
5. Bilbo's Song
6. Gollum's Song / Riddle
7. Lament for Boromir
8. Song in the Woods
9. The Fall of Gil-Galad
10. Lament for Théoden
11. Song of the Mounds of Mundburg
12. Elven Hymn to Elbereth Gilthoniel, A Elbereth...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175640 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Íme egy kérés azoknak akiknek megvan a Tolkien Emsemble első két albuma:
Mik a számok címei? Légyszi segítsetek... Kössssz....

Ó: és úgy döntöttem, várok, amíg az elvish.org megfejti a filmzene szövegeinek rejtélyeit, mert már a megőrülés fenyegetett... :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175593 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta:

Gandalf írta: Az a Sir Jmaes Galakárki hol énekel? Akárhogy is figyeltem azoknál a számoknál, ahová az ő neve van írva, sohasem hallottam a hangját...

Mivel ő egy világhírű fuvolaművész... :wink:
www.superflute.com/


Egy rejtély világosodott meg előttem! THX! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175590 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Gandalf írta: Az a Sir Jmaes Galakárki hol énekel? Akárhogy is figyeltem azoknál a számoknál, ahová az ő neve van írva, sohasem hallottam a hangját...

Mivel ő egy világhírű fuvolaművész... :wink:
www.superflute.com/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175585 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene
Az a Sir Jmaes Galakárki hol énekel? Akárhogy is figyeltem azoknál a számoknál, ahová az ő neve van írva, sohasem hallottam a hangját...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175570 Írta: Bcz Ági
Bcz Ági válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok
Az első számban (ROTK) van egy olyan rész, ami nem tudom, hogy melyik jelenethez tartozik (szerintem Pippin belenéz a Palantírba).
Kb. 2:12-nél van.

Tegnap voltam megnézni harmadszorra a ROTK-t, és az Into the West-et már ne tudtuk meghallgatni, mert már becsukták a terem ajtaját :cry:
Én egyébkénént egyre többet sírok a filmen, és néha otthon is, amikor a 18. számot hallgatom, mert az eleje olyan szomorú.
Mellesleg nekem se tetszett a Gollam dala, sőt.
De most már imádom.
Az Into the West se tetszett elsőre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175347 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Tudtok valami címert, ahonnan Howard Shore egyéb zenéit meg lehet szerezni?
Köszi!

Hallottátok, hogy állítólag a King Kong-nak is ő lesz szerzője?
Nagyon kíváncsi vagyok!
Üdv!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175316 Írta: Zazamoukh
Zazamoukh válaszolt a következő témában: Filmzene
Hálás köszönet Sil!

I live to serve all believers.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.789 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére