Filmzene

Több
16 éve 11 hónapja #327188 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Inferno írta: Na voltam bent egy lemezboltban, nem volt semmilyen filmzene, egyedül külön-külön lehetne megrendelni darabját 5000FT-ért, na mondtam akkor kihagyjuk. Teszveszen viszont vettem egy CD, Lord of the Rings-The One Ring címmel, 700FT az egész az eladó azt mondja szép számok vannak rajta, én meg ennyiért nem hagytam ott. Egyébként a Tescoban volt akció, hogy minden CD-t és DVD-t 20% kedvezménnyel lehet megvenni, de persze ott sem volt semmilyen Gyűrűk Ura-s zene :(
Cortez71 lehet viccesnek hangzik, de megfordult a fejemben, hogy ha megtennéd elmennél a boltba és megvennéd nekem az egyben kiadást, persze én előtte küldeném a pénzt, plusz postaköltség, plusz egy kis szállítási költség, amiért elmész a boltba, nem tudom mit szólnál hozzá? :)

Keress meg privát üziben, megbeszéljük ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326944 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmzene
Ave!

Tudom, hogy ez nem nagyon tartozik ide de 1.000.000.000. kössz Sil megmentettél attól, hogy megvegyem a GYU zenéket kottán darabonkénti 7000 Ft-s áron! Kössz!!!!! :wink:

Infernonak: Megnézem egy lemezboltban itt Székesfehérváron és majd jelentkezem!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326932 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Filmzene
Na voltam bent egy lemezboltban, nem volt semmilyen filmzene, egyedül külön-külön lehetne megrendelni darabját 5000FT-ért, na mondtam akkor kihagyjuk. Teszveszen viszont vettem egy CD, Lord of the Rings-The One Ring címmel, 700FT az egész az eladó azt mondja szép számok vannak rajta, én meg ennyiért nem hagytam ott. Egyébként a Tescoban volt akció, hogy minden CD-t és DVD-t 20% kedvezménnyel lehet megvenni, de persze ott sem volt semmilyen Gyűrűk Ura-s zene :(
Cortez71 lehet viccesnek hangzik, de megfordult a fejemben, hogy ha megtennéd elmennél a boltba és megvennéd nekem az egyben kiadást, persze én előtte küldeném a pénzt, plusz postaköltség, plusz egy kis szállítási költség, amiért elmész a boltba, nem tudom mit szólnál hozzá? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326746 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Amazonon érdemes figyelni az akciókat. Én tavaly ilyenkor vettem a FotR Complete Recordings-t kb 7740Ft-ért, meg sima TTT és RotK filmzenéket 2000 alatt. Persze hozzájött a szállítási költség, de az relatíve nem annyira vészes, ha több mindent rendel az ember.
Most, akció nélkül csak a FotR Complete Recordings többe kerül, mint tavaly ez a 3 egyben. (Hogy a TTT Complete Recordings-t ne is említsük, az még drágább.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326740 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta:

Ilweran írta:

Inferno írta: Köszi mindenkinek az infót, Ilweran, az egybecsomagolt nem tudod mennyi volt, vagy mennyibe kerül most, mert úgy érdekelne?


Amikor én vettem (kb. három éve... :D ) akkor volt 7900- ami vicces, mert külön-külön 4900-ért adták. 8O Nem tudom, hogy mostanában lehet-e kapni, és mennyiért...

Nálunk (Nyíregyháza, Rocky üzlet) 5990 Ft-ért vesztegetik. Szemeztem vele, de a cserélhető borító azért nem ér ennyit, főleg, hogy mindhárom cd megvan, A király visszatér ráadásul bőrtokos digipackban.


Hát persze, úgy nem éri meg, de nekem sehogyan sincs meg és szeretném hallgatni nem csak a filmben, de köszi az infót, van legalább hasonlítási alapom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326455 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Ilweran írta:

Inferno írta: Köszi mindenkinek az infót, Ilweran, az egybecsomagolt nem tudod mennyi volt, vagy mennyibe kerül most, mert úgy érdekelne?


Amikor én vettem (kb. három éve... :D ) akkor volt 7900- ami vicces, mert külön-külön 4900-ért adták. 8O Nem tudom, hogy mostanában lehet-e kapni, és mennyiért...

Nálunk (Nyíregyháza, Rocky üzlet) 5990 Ft-ért vesztegetik. Szemeztem vele, de a cserélhető borító azért nem ér ennyit, főleg, hogy mindhárom cd megvan, A király visszatér ráadásul bőrtokos digipackban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326428 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Filmzene
Értem, köszi, ennyi erővel amazon.comról is megrendelhetem 50 dollár lenne, megkérdezem egy-két zene CD-s üzletben van e egyáltalán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326356 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene

Inferno írta: Köszi mindenkinek az infót, Ilweran, az egybecsomagolt nem tudod mennyi volt, vagy mennyibe kerül most, mert úgy érdekelne?


Amikor én vettem (kb. három éve... :D ) akkor volt 7900- ami vicces, mert külön-külön 4900-ért adták. 8O Nem tudom, hogy mostanában lehet-e kapni, és mennyiért...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326342 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszi mindenkinek az infót, Ilweran, az egybecsomagolt nem tudod mennyi volt, vagy mennyibe kerül most, mert úgy érdekelne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326247 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmzene
Kössz!

Kicsit figyelmetlenül olvasok! :lol:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326212 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Attila írta: Nem tudjátok, (hogy a bécsi zenekar GYU zenéi), nincsenek meg felvételen vagy CD-n a darabok amiket játszottak???

Sil írta:

Phaedra/Namarie írta: Van rá esély. hogy ezt megjelenteteik CD-n? MMint a bécsi előadást.

A szimfónia - nem konkrétan a bécsi előadás - előreláthatólag a RotK bővített zenéje után jelenik meg majd CD-n.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326199 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem tudjátok, (hogy a bécsi zenekar GYU zenéi), nincsenek meg felvételen vagy CD-n a darabok amiket játszottak???

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326147 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Ilweran írta: Hát amiről én tudok, hogy Magyarországon megjelent, az a három filmzene külön-külön:
FOTR
TTT
ROTK
Valamint volt egy egybecsomagolt verziója a három fenti CD-nek, 19 darab ajándék karakterborítóval, a díszdobozon Alan Lee illusztrációkkal:
katt

A külön-külön filmzenékből is voltak anno karakterborítós verziók (ugyanannyiért, mint a sima, csak ki kellett fogni), ezeket rakták bele összegyűjtve az egybecsomagoltba. Nekem pl TTT-ből Aragornos van, RotK-ból meg Legolasos.

Ilweran írta: Ezeken kívül megjelent a bővített filmek teljes zenei anyagát tartalmazó, részenként 3 CD+1 DVD pakk, ami nálunk sajnos nem jött ki, csak külföldről lehet berendelni:
FOTR
TTT
Ebből a fajtából asszem még nincs ROTK.
Tényleg, ezeket igazán megjelentethetnék itthon is!!! :evil:

Nekem megvan a FotR ebből a változatból (sikerült akciósan beszerezni), és tervezem a TTT beszerzését, csak az továbbra is iszonyat drága. Viszont nagyon jól néz ki ez a változat, szvsz:
kep.tar.hu/silmarien/50287671#2

És igen, a RotK Complete Recordings idén ősszel várható. A szimfónia meg valamikor még azután.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326102 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszönöm szépen. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326098 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Ben írta:

Ilweran írta: Ebből a fajtából asszem még nincs ROTK.

Lehet, hogy kérdeztem már, akkor mea maxima culpa, de várható RotK Complete Recordings? A hivatalos oldalon nem találtam semmit. :roll:


OFF: ez a 2222. hszem :P :D

Talán még tavaly év végén volt róla egy cikk, hogy idén korábban fog megjelenni, október környékén. A hivatalos oldalt már elég régóta nem frissítik xD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326093 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene

Ilweran írta: Ebből a fajtából asszem még nincs ROTK.

Lehet, hogy kérdeztem már, akkor mea maxima culpa, de várható RotK Complete Recordings? A hivatalos oldalon nem találtam semmit. :roll:


OFF: ez a 2222. hszem :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326075 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene

Inferno írta: Üdv!

Nem tudjátok, hogy Magyarországon milyen változatokban jelent meg, vagy milyen formában lehet megvásárolni a filmzenét, mert neten keresgélem, de ha találok is nincs kép hozzá és egy szép díszkiadás jól mutatna a polcon!?

Köszi.


Hát amiről én tudok, hogy Magyarországon megjelent, az a három filmzene külön-külön:
FOTR
TTT
ROTK
Valamint volt egy egybecsomagolt verziója a három fenti CD-nek, 19 darab ajándék karakterborítóval, a díszdobozon Alan Lee illusztrációkkal:
katt
A ROTK CD pedig kijött egy díszdobozos verzióban is, amihez úgy emlékszem, volt egy bónusz DVD némi werkanyaggal meg egy plusz Annie Lennox számmal:
katt

Nekem a három az egyben verzió van meg, annak valami gyönyörű a doboza!
Ezeken kívül megjelent a bővített filmek teljes zenei anyagát tartalmazó, részenként 3 CD+1 DVD pakk, ami nálunk sajnos nem jött ki, csak külföldről lehet berendelni:
FOTR
TTT
Ebből a fajtából asszem még nincs ROTK.
Tényleg, ezeket igazán megjelentethetnék itthon is!!! :evil:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326073 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Filmzene

Nóli i linantea írta: A díszkiadás nagyon szép, éás még olcsóbb is mint a rndes ha jól tudom. Azok úgy néznek ki mint a bővített DVD tokok.


És mindegyik rész zenéje van díszkiadásban és sima kiadásban is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326028 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmzene
Tudjátok nekem az egyik osztálytársam (Ivett aki még mindig fent van a fórumon) adta oda persze ő ezt leszedte az Internetről de psssszzzzzzzz! El nem mondjátok bárkinek is!!!! :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #326003 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Filmzene
A díszkiadás nagyon szép, éás még olcsóbb is mint a rndes ha jól tudom. Azok úgy néznek ki mint a bővített DVD tokok.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325992 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Filmzene
Üdv!

Nem tudjátok, hogy Magyarországon milyen változatokban jelent meg, vagy milyen formában lehet megvásárolni a filmzenét, mert neten keresgélem, de ha találok is nincs kép hozzá és egy szép díszkiadás jól mutatna a polcon!?

Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325682 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmzene
Tudjátok azt hiszem, hogy azokat a zenéket teszik be más filmek alá is amik az általam elnevezett "Egyszerű de nagyszerű" darabok kategóriába tartoznák. Lásd: Requiem for a dream!

És hát sajna igaz nem csak pénz hanem idő is és ezzel sajna nem mindenki van tisztába, hogy ezt a zenét már más filmeknél is használták!

Is igen azt hiszem megkaptam a választ a kérdésemre! :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325646 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene

Attila írta: Szerintetek?

Szerintem választ kaptál a kérdésedre. :wink: A zene azért lehetett rajta azon a CD-n mint "GyU-s zene", mert A két torony előzetese alatt is ez ment, de attól még ez a Requiem for a dream zenéje.

Ilweran írta: Ez eddig OK, de írhatnának új zenét az előzeteshez. Persze tudom, az meg pénzbe kerül... :? Mindenesetre elég uncsi, hogy vannak zenék, amik állandóan visszaköszönnek a mozielőzetesekben.

Nem csak pénz, de idő is. Egyébként nem az a fő baj, hogy más filmek zenéit rakják a trailerek alá, hanem hogy van egy-két felkapott zene és csak azokat. Rengeteg filmzenéből vállogathatnánk a világon pedig!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325642 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Hát én sajna nem láttam a Requiem for a dream című filmet. És 1000 bocs hogy rosszul mondtam nos hát igen egy dologgal több amit nem tudok!
Én azért mondtam, hogy ez GYU-s zene, mert Ivett aki szintén fent van a fórumon adott egy CD-t, hogy ő ezt most kapta és azon GYU zenék között ez rajta volt!

Lehet, hogy ezt csak úgy betették oda vagy nem tom!

Szerintetek?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325625 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Filmzene
Az előzeteseknek mindig nagyon figyelemfelhívónak kell lenniük, én imádom az előzeteseket, és azokat részesítem előnyben amiken tudok borzongani és beleroskadok a székbe a látványtól.
Sajnos nem lehet minden filmhez új csúcszenét írni, olyat ami letaglózza a nézőket, mint a már említett Requiem for a Dream, meg a soksok harcjelenet visszatérő zenéi...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325608 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta:

Ilweran írta: 1. Miért nem a film saját zenéjéből tesznek alá?

A film saját zenéje nem biztos, hogy kész van még, amikor az előzetest készítik (főleg a teaserek esetén). Hisz ahhoz magának a filmnek (ill. a film vágásának) is kész kellene lennie.


Ez eddig OK, de írhatnának új zenét az előzeteshez. Persze tudom, az meg pénzbe kerül... :? Mindenesetre elég uncsi, hogy vannak zenék, amik állandóan visszaköszönnek a mozielőzetesekben. [size=9:3jy0plpq](Lásd például az Igazából szerelem repülőteres főcímzenéjét, ami azóta vagy tíz filmelőzetes zenéje volt, már sikítófrászt kapok tőle... :evil: )[/size]

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325544 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene

Attila írta: Ave!

Silnek üzenem, hogy igen ez a magyar jelentése de nem tom megesik, hogy ez már másik fimnek is volt reklám dala. Vagy bármien más zenéje!

Ilwerannak üzenem, hogy ez tudod úgy megy, hogy mit tom valaki kitalálja, hogy kb. ilyen meg ilyen stílusú darab illetve zene kellene és akkor valaki mondja, hogy ezt hallotta de mit GYU zeneként. Akkor valaki aki ezeket a dolgokat intézi elmegy megkeresi a New Line Cinemat és elmondja neki a problémáját, hogy Ők ezt felszertnék használni a saját filmükhöz és, hogy ennyi pénzt ad érte. Oda adja vagy nem?

Én legalább is így tudom!

De ti hallottátok már?

Mint már írtam sztem nagyon jó!!!!!


Mivel anno a Két Torony mozielőzetesének ez (vagy egy korábbi verziója) volt a zenéje, igen, nagyon sokan hallottuk. Sőt, néhányan láttuk a Requiem for a Dream c. filmet is, abban elég sokszor hallható ez a zene.
Egyébként ennek a zenének a jogai speciel nem a New Line-nál vannak (sőt, soha nem a filmstúdiónál, inkább a hangfelvétel kiadójánál), hanem Clint Mansell zeneszerzőnél, mivel ő írta a zenét, és köze nincs a Gyűrűk Ura-filmekhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325497 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmzene
Ave!

Silnek üzenem, hogy igen ez a magyar jelentése de nem tom megesik, hogy ez már másik fimnek is volt reklám dala. Vagy bármien más zenéje!

Ilwerannak üzenem, hogy ez tudod úgy megy, hogy mit tom valaki kitalálja, hogy kb. ilyen meg ilyen stílusú darab illetve zene kellene és akkor valaki mondja, hogy ezt hallotta de mit GYU zeneként. Akkor valaki aki ezeket a dolgokat intézi elmegy megkeresi a New Line Cinemat és elmondja neki a problémáját, hogy Ők ezt felszertnék használni a saját filmükhöz és, hogy ennyi pénzt ad érte. Oda adja vagy nem?

Én legalább is így tudom!

De ti hallottátok már?

Mint már írtam sztem nagyon jó!!!!!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325193 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Ilweran írta: 1. Miért nem a film saját zenéjéből tesznek alá?

A film saját zenéje nem biztos, hogy kész van még, amikor az előzetest készítik (főleg a teaserek esetén). Hisz ahhoz magának a filmnek (ill. a film vágásának) is kész kellene lennie.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #325192 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene
Napfény a film címe, és tényleg az a reklám aláfestője.
Ehyébként ezen már sokat töprengtem, hogy hogyan lehet az, hogy más film zenéjét vágják be az előzetesek alá? 1. Miért nem a film saját zenéjéből tesznek alá? 2. Mi van ilyenkor a jogokkal? Több filmzenét is hallottam már így más előzetesbe belepasszírozva... :?

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.864 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére