Arwen (Liv Tyler)

Több
21 éve 2 hónapja #101542 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Teron te olyan hülye vagy :) Na a jó értelemben...

Most mit mondjak...én is szivesen belebújnék egy drow bőrébe... de emberek vagyunk egy emberi világon.

Most hülyén fogok hangzani... de a szépség nem egyenlő a tündérekkel -> egy ember is lehet gyönyörű..mégha nem is filmsztár csak mondjuk egy egyszerű nő...

vagy nincs igazam?

Nem a vásznon és az álmokban kell a szépséget keresni hanem az életben...

Hiába no, mi dark elfek már csak ilyen érzelgős,kissé hedonisat alkatok vagyunk :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101541 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Teron te olyan hülye vagy :) Na a jó értelemben...

Most mit mondjak...én is szivesen belebújnék egy drow b&#337;rébe... de emberek vagyunk egy emberi világon.

Most hülyén fogok hangzani... de a szépség nem egyenl&#337; a tündérekkel -> egy ember is lehet gyönyör&#369;..mégha nem is filmsztár csak mondjuk egy egyszer&#369; n&#337;...

vagy nincs igazam?

Nem a vásznon és az álmokban kell a szépséget keresni hanem az életben...

Hiába no, mi dark elfek már csak ilyen érzelg&#337;s,kissé hedonisat alkatok vagyunk :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101478 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Köszi a bíztatást, de most lehet, hogy félreértitek a helyzetemet. Nem sírni szeretnék, hoyg jaj nincsenek szép lányok. Nagyon szép lányok vannak. DE ezek emberek. Csak emberek. Fáj a szívem, hogy valóságban nincsenek olyan szép lányok, mint Arwen. Nem, mitn Liv, mert Liv egy ember. Arwen meg egy tünde, csodaszép, valóban csodaszép lett. Nekem meg ilyen emberekkel kell beérnem.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101475 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1095 :arrow: ezt a ruháját még sehol sem láttam

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101472 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.lovelylivtyler.com/showpic.h ... ings&text= :arrow: liv valoban beleéléssel játszik www.lovelylivtyler.com/showpic.h ... _Mortensen :arrow: ennél a képnél rezeg a léc... www.lovelylivtyler.com/showpic.h ... ings&text=

www.lovelylivtyler.com/showpic.h ... ings&text= :arrow: ez nagyon széphttp://www.lovelylivtyler.com/showpic.html?url=/pictures/lotr/lotr1107.jpg&title=Lord_Of_The_Rings&text= :arrow: a szürkerév felé

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101420 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem Cate legalább olyan szép, s&#337;t, szerintem sokkal szebb, mint Liv! De ugye ízlések és pofonok! Arwen nekem, mármint amit PJ faragott bel&#337;le, nem tetszik... Nem rossz, csak az az Arwen, ami a fejemben van, egészen más!
Teron, találsz itt a földön jobbat is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101359 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na visszatérve Fanke Janssenre :)

Én is tudok olyan képet keriteni Orlando Bloomról, amin úgy néz ki, mint egy másnapos kertitörpe!:)

A BHDben pedig ehh :) No Comment. :)

:twisted:

Miért nem lehet egyszer a válogatást a rajongók szavazására építeni? Abbol lenne csak a jo kis bunyó!:))

Adios,

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101357 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Kriszana akkor sincs igazad! :) )))

BEBEBEEEE :)

**Arnyelf összeszedi magát**

Hopp, kissé gyerekes voltam :)

Na jó, Cate Blanchett nem rossz...de valljuk be annál a "hátsóreflektoros" jelenetnél szétszaladt a szám a nevetést&#337;l :) ))

kriszana, amugy mmindenben egyetértek veled :) (<- hogy ne csak kötözködjek)

Jó volt Arwen hálóinge...csak könyörgöm, ne menjen harcolni Pelennor mezejére! :) )))

Éljenek sokáig a Balrogok! :)

Adios, Kriszana akkor sincs igazad! :) )))

BEBEBEEEE :)

**Arnyelf összeszedi magát**

Hopp, kissé gyerekes voltam :)

Na jó, Cate Blanchett nem rossz...de valljuk be annál a "hátsóreflektoros" jelenetnél szétszaladt a szám a nevetést&#337;l :) ))

kriszana, amugy mmindenben egyetértek veled :) (<- hogy ne csak kötözködjek)

Jó volt Arwen hálóinge...csak könyörgöm, ne menjen harcolni Pelennor mezejére! :) )))

Éljenek sokáig a Balrogok! :)

Adios,

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101340 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ki ez a fürd&#337;ruhás csaj a képen? Nem ismerem, és nem is tetszik.
viszont Arwen szerintem tökéletes a filmben.
És vitatkoznék azzal, aki azt mondja,hogy Galadriel nem volt megfelel&#337;. Ki tudta volna szebben megalkotni a Lorient&#337;l való búcsút, az ajándékozást? Nekem tetszik Cate Blanchett. Bár minden, csak nem n&#337;ies, ez tény. De zseniális szinészn&#337; - bár kétségkívül ez a mai világban alig számít valamicskét.
És egyetértek Shairával, Liv valóban jó színészn&#337;, bár nem biztos, hogy mint emberre kíváncsi lennék.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101337 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem arwen nagyon jó színészn&#337;. Igazán nagy átéléssel dolgozik, és a szeméb&#337;l minden érzelmet ki lehet olvasni. És azt hiszem a való életben is lehet olyan n&#337;t találni, mint Arwen. Csak nagyon-nagyon ritka. De biztos van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101319 Írta: Eliza
Eliza válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen nekem félig jó volt, félig meg rossz a filmen.
A jó: amikor Aragorn meghalt az a jelenet nagyon szép és megható volt, meg utána a gyászolása , meg a búcsúzás Völgyzugolytól.
De a többi! Egyszer azt mondja, hogy nem megy el Valinorba, a következő pillantban meg az apja rábeszélésére eindul.
Öszintén szólva el kéne már tudnia dönteni, hogy mit akar elvégre már elég "öreg".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101317 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Cate eszméletlen rossz volt.
Arwen szerintem annyira jó volt, hoyg midnen nő irigy lehet rá. Nem is csodálkozom, de sajnos ezzel nagyon sok férfi is irigy, mert ilyen nőt nem talál való életben (mert azért liv nem olyan szép az életben, mitn filmen), mindenesetre rossz érzés volt kijönni a filmről, hogy hát nekem csak iylen földi nőkkel kell beérnem, mert Arwen nem létezik...

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101308 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na, szóval régen voltam, de aki tudja, hogy hányadán állok ezzel a Liv-Arwen dologgal, az kapaszkodjon meg! Nekem most Liv határozottan tetszett, attól a Viges részt&#337;l eltekintve! :twisted: De azt hiszem a n&#337;i irigység, vagy nevezze ki-ki, aminek akarja, az szól bel&#337;lem(ünk)... :oops:
És szerintem Cate eszméletlen volt!!! Mirandán vitatkoznék, de az azt hiszem egy másik topic!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101206 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jennifer aranyos, de inkább olyan emberi szépség, talán eowynnak lenne jó.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101130 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Arnyelf írta: Amugy meg mit szólnátok pl. Jennifer Love Hewitthez?


Szerintem se &#337; se Gwyneth nem lenne jó...túl híresek :roll:

annak a fürd&#337;ruhás csajnak meg fel van fújva a szája, nem :oops: :? :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100919 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
OFF: Izlések és pofonok :wink: [/i]

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100918 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát Cate-ből mégsem sikerült jó tündét készíteniük :)

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100864 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezt a kritikát úgy olvassátok, h elég xar napom volt :x
Nekem az egész csaj nem teccik.Furák a szemei, mintha beszívott volna v nem tom :? Meg ahogy behúzza a hasát.Hááááát, ha modell akkor nem lesz nagy karrierje :twisted: Más póz kéne neki meg sexibb cucc :? Igen, talán ez a baj.
Egy él&#337;halottból is jó tüncit lehet csinálni (smink, paróka, kosztüm, kamera állás, fények... és kész :twisted: )

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100831 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A képen lev&#337; lány valóban szép és persze nem tündés ,de nem tudom hogy mit vártok egy fehérnem&#369;ben pozoló n&#337;t&#337;l ( liv se lenne tündés ha éppen fehérnem&#369;ben mutatkozna) Szerintem egyépként egy jó smink + paroka + kostum és akár ,,jó'' tündévé is válhatna .

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100629 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Augustíne: Szerintem se TÜNDÉS! :!:
A lány viszon SZÉP! :lol:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100601 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az a baj a képpel amúgy, hogy a nő arcvonásai nagyon kemények, sőt talán azt is mondhatnám, hogy kicsit kegyetlen. Tehát az, hoyg nem tündés, az nem kifejezés. Lehet, hogy a valós életben is valami nyomulós nő... De valami Terminatrix-nak beillene (annak a lánynak például, aki a Terminator 3-ban játszik, szerintem egyáltalán nincs gonosz arca még csak kegyetlen sem, tök kedves arc, csak úgy próbálják hozni hogy ő a gonosz, na ez a nő, akit ide raktál ez ideális gonosz lenne)
Az alakja azt nehéz megítélni, mert ilyen hülye beállításban van, így tényleg nem túl jó, de az arca az egyáltalán nem szép szerintem.
Ilyenkor megnézve Arwen látom, hogy mennyivel jobb :) ))

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100586 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, igen... nem is tudom, mit vártam, amikor betettem ide ezt a képet (PASIKNAK!!) :? :roll: :wink:
Nekem (jó, mondjuk én lány vagyok) abszolúte nem tetszik az alakja! Az arca még szép lenne, de így...
:eek4:
Min1! Lényeg az, hogy szerintem NEM TÜNDÉS!!

Ööö.. most jut eszembe! nem hiszem, hogy ezzel kéne szétoffolni a topicot! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100578 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Augustine: mi a baj azzal a képpel? Amúgy kit ábrázol? Nekem tetszik amgúy a kép :P

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100506 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arnyelf: Bocs, most muszály betennem ezt a képet:( www.actressarchives.com/display. ... mke102.jpg )
Szerintem gáz...

Ha-ha! nagyon vicces:
1. Orli NEM anorexiás (Max. én lehetek az!!! :roll: :wink: )
2. Honnan tudod, hogy nem tud lemászni normálisan a helikopterb&#337;l??! Láttad már? (Vagy csak a BHD-ben?! :twisted: ) :?

Jenny viszont jó lenne!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100263 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Augustine, te...Famke Janssennek akkoris jó az alakja :) )) !!!!

Miért Orlando Bloom meg anorexiás? :) ) Különben, még egy helikopterr&#337;l sem tud egyben lejutni :)

Amugy meg mit szólnátok pl. Jennifer Love Hewitthez?

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100262 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Láttam, hoyg kétszer van ott, utószerkesztettem is többször, valami rendszerhiba lehet.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100102 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arnyelf: én Sarah-t nem is azért gondoltam, h jó lenne tündének, mert sz&#337;ke! S&#337;t! Pont, hogy nem sz&#337;kén képzeltem el, hanem úgy, ahogy a paródiában van! (ott sötétbarna!!)
Ööö... hát Famke szerintem túl vad tündének, és az alakja szintén borzasztó (én mondom... :? :roll: ), de Gwyneth egész jó lenne! :wink:
Teron: jók a képek, de 2x írtad le! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100094 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jajjaj! Julia szerintem rettenetes Arwen lett volna! :down: Meg amúgy is túl nagy sztár ahhoz, hogy egy ilyen filmben szerepeljen. A paródiában nem volt rossz Sarah M. Gellar, de végül is Liv egész jó volt, és már úgysem lehet változtatni rajta. A képek nagyon jók!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99996 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nagyon KIRÁLYAK a képek!F&#337;leg az utolsó kett&#337;!Ja,azok nme ugyanazok?

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99978 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ha már az Arwen háttérképeknél tartunk, készítettem párat (1024x768):
member.rpg.hu/teron/lotr/arwen.jpg
member.rpg.hu/teron/lotr/arwen3.jpg
member.rpg.hu/teron/lotr/arwen4.jpg <- nekem ez a kedvencem

Mégegy saját háttérkép, aminek semmi köze Arwenhez, de talán tetszik egyeseknek :)
member.rpg.hu/teron/lotr/weathertop_teron.jpg

Julia nem lenne jó tünde. Ha már az Arwen háttérképeknél tartunk, készítettem párat (1024x768):
member.rpg.hu/teron/lotr/arwen.jpg
member.rpg.hu/teron/lotr/arwen3.jpg
member.rpg.hu/teron/lotr/arwen4.jpg <- nekem ez a kedvencem

Mégegy saját háttérkép, aminek semmi köze Arwenhez, de talán tetszik egyeseknek :)
member.rpg.hu/teron/lotr/weathertop_teron.jpg

Julia nem lenne jó tünde.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.818 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére