Arwen (Liv Tyler)

Több
21 éve 7 hónapja #97498 Írta: zsaner
zsaner válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
szerintetek is nagyon jó hangja van Arwennek?
Meg van a dvd és azon nagyon tetszik a hangja.
Vajon mi fog még kiderülni róllam...... :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97429 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát ajánlom PJ-nek, hogy ne csináljon ilyet! (úgysem fog). Én is hoztam néhány képet:
www.ninecompanions.net/gallery_p ... wen_10.JPG
www.ninecompanions.net/gallery_p ... wen_11.JPG
www.ninecompanions.net/gallery_p ... wen_18.jpg
:arrow: a kedves papával...
www.ninecompanions.net/gallery_p ... rwen_3.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... rwen_4.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... rwen_5.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... rwen_7.JPG
www.ninecompanions.net/gallery_p ... rwen_8.jpg
Azért szépséges és éteri tünde hölgy ö... Maradjon csak az!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97345 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Narië írta: Elrond:Hálám a sírig fog üldözni!!!!
Kezdetnek itt van egy kép:
fantasyplanet.cz/gfx/pictures_cl ... 189012.jpg
Szerintem naon ott van!!! :up:


húúú, ez a kép remek!
Szvsz attól nem kell tartani, hogy Arwen átveszi Eyown szerepén s ő vágja le a nazgúlt. Ez erős túlzás lenne, hisz Arwen nem "harcos nőszemély", nem egy páncélinges szűz....
Ilyen messzire nem ment el P.J., nem kell aggódni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97066 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Igen, ezeket ismerem, nagyon telitalálatok :) . De mit keresett volna Arwen a Helm szurdokban?
Kicsit ilyenkor álszentségnek rézem, amikor mindegyik színész meg a PJ is azt nyilatkozza, hoyg hát igen, minden jelenetnél a könyvet vettük elő, ha már nem tudtuk, hogy kell eljátszani. Hallottam ilyne rémhíreket is, hogy Arwen a 3. részben átveszi Eowyn szerepkörét, és ő vágja le a nazgúlt... Na reméljük ez meg pletyka..

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96979 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Elrond:Hálám a sírig fog üldözni!!!!
Kezdetnek itt van egy kép:
fantasyplanet.cz/gfx/pictures_cl ... 189012.jpg
Szerintem naon ott van!!! :up:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96968 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96964 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Lehet!!de sajna gôzöm sincs,hogy oldják majd meg,mert ha ugye ott van,akkor PJ 1000 százalék,hogy nem hagy ki egy kis intermezzot Gorni val :roll:
És ha egyszer ott van,akkor meg mért ne menne velük Vasudvardba is...
Ez meg annak a nézônek,aki nem látta a bôvítettet,megintcsak furcsa lehet,mert nem biztos hogy értené,hogy hogyan került oda Arwen :roll:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96920 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Talán majd a bővített ttt változatból többet megtudunk. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96912 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Teron:heeeeeelp!!Nem találok semmit se!!!Elkerültem valahogyan egy nemtommilyen cseh oldalra,ahol szó sem volt a LOTR-rôl!!!!

Különben:Corwin:A kép tényleg igaz,mert eredetileg a Helmben is volt Arwen,de aztán PJ hálisten kivágta....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96838 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem igazinak kell lennie, mert ezeket a képeket máshol is láttam már.
ajánlom figyelmedbe a www.fantasyplanet.cz/lotr oldalt. Nem tudok csehül, d a galériát meg lehet találni, több, mitn 3000 kép..

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96766 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen Rohanban....legalábbis a kép ezen a néven van fennt...

www.warofthering.net/movies/phot ... age6.shtml

Ez vajon igazi??

www.warofthering.net/movies/phot ... age1.shtml

És itt, az oldalon további Arwen képek - pl. Lórienben, Galadriel Tükrénél, illetve Arwen a Narsil szilánkjanál...hmmm....

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96645 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az a 3. kép a piros ruhában. Huh !!

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96570 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96553 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95177 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Iowa írta:

Telumehtar írta: El?nyös kép Arwenr?l:

www2a.biglobe.ne.jp/~haseo/cherry/gallery/galley-gif/arwen.jpg


Ez a kép elég fárasztó.


Sztem nem fárasztó, hanem szörnyü
egyenesen gusztustalan
Telu :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94677 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
No ugye!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94675 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jajj, Telu! :D
Narië: tulajdonképpen igazad van, így már érthetö a dolog. És, mint mondtam, végsösoron tetszett!
Azért meg lehet érteni Elrondot. Az egyetlen lánya, aki ráadásul Lúthien Tinúviel hasonmása. Ha a helyében lennék, én sem engedném el egy bizonytalan jövöjü ember szerelméért.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94658 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Uhhh! Ááááá!
Telumehtar: ez szörnyű volt!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94584 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Telumehtar írta: Előnyös kép Arwenről:

www2a.biglobe.ne.jp/~haseo/cherry/gallery/galley-gif/arwen.jpg


Ez a kép elég fárasztó.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94537 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94501 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, igen! Elrond enyhén féltékeny... :wink: :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94318 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ajánlom mindenki figyelmébe a Függelékben található Arwen&Aragorn történetet. Van benne néhány érdekes mondat amit Elrondt mond Aragornnak.
:arrow: "...Az én szeretett lányom, Arwen csak akkor kényszerülne választásra, ha te, Arathorn fia Aragorn közénk ékelődsz, és akkor kettőnk közül az egyiknek, vagy nekem, vagy neked, keserves búcsút kell mondania egészen a világ végéig, vagy azon is túl."
:arrow: "...azt mondom neked: kisebb ügyért, mint a Homály legyőzése, Arwen Undómiel nem adhatja oda élete kiváltságát. Nem lehet kisebb ember asszonya, csak olyané, aki egyaránt királya Gondornak és Arnornak."

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94314 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Eredetiben tünde nyelven szólal meg, nehezen érthet :( .
A felirat mindenesetre azt mondja az eredeti angolban:
"- Do I not also have your love?"
"- You have my love, father."

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94295 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ja, egyébként én sem ilyen hétköznapinak képzeltem a szerelmüket. Narie hozzászólásához még hozzátenném, hogy ezen kívül azt is tudták mindketten, hogy Elrond bácsi nem támogatja semmilyen formában a kapcsolatukat.
Off: ha friss emlékeim nem csalnak, Elrond azon "bizonyos" mondata így hangzott: "Hát nem szeretsz engem is?" Ami semmiképp nem egyenlo az "Apádat nem is szereted?" mondattal. Szvsz Elrond arra utal, hogy Arwennek ki a fontosabb, o vagy Aragorn? Bocs! Nem tudtok utánanézni, hogy hangzik ez eredetiben?

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94273 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Narie: van benne igazság, és pont ezért vágták be ezt a jelenetet! :wink:
Én sem hiszem, hogy PJ csak azért tette volna bele, mert akart egy "szappanoperás" jelenetet! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94212 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Antares írta: Ma láttam végre a filmet, és szerintem egyik jelenete sem túlzás. Az apjával folytatott vita szükséges is ahhoz, hogy az "olvasatlanok" megértsék, kik is ezek a tündék valójában, és mit gondolnak Középföldéről és az emberekről.

A "folyós jelenetnél" meg nem ő támasztja fel Aragornt, hanem az ő szerelme ad Aragornnak erőt a folytatáshoz. Ahogy Tolkien mondaná, Aragorn számára Arwen a kapaszkodó. A csók és a nyaldosás meg csak szerencsétlen véletlen, nem hiszem, hogy PJ ebből is viccet akart volna csinálni.

Szóval eddig csak szapultam Livet, de most már szimpatikus lett, szerintem pont annyit szerepelt, amennyi fontos volt.


Én is így gondolom. Nem mindenki olvassa a könyvet, vagy nem mindenki rajongó, így aztán nem várhatnánk el tőlük, hogy enélkül is értsék. Meg aztán, nekem Liv szimpi.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94207 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niphredil/Szméagol írta:
A csókjelenetek... hát, felemás érzéseim vannak, mert nem is voltak rosszak, másrészt Aragorn és Arwen szerelmét nem így képzeltem el. Nem ennyire "hétköznapinak".

Szerintem az a díványos jelenet egy búcsújelenet volt.Arwen jól tudta,hogy Aragorn majdnem biztos,hogy örökre elmegy,a szövetséggel rengeteg veszély vár rá,és ha élve megússza,akkor is minimális esély van arra,hogy visszatér VZ-ba.
Ary meg tudta,hogy Arwen rövid idôn belül elhajózik,és nem akarta tôle azt kérni,hogy maradjon.Mind a 2en tisztában voltak vele,hogy 99,9%,hogy soha többé nem látják egymást,ezért sikerült sztem a búcsú ilyen "csöpögôssé"(bár nekem tetszett...)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94203 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ery írta: Ket: Nézd inkább a jó oldalát, nem olyan a szája mint az apjának :wink:
off vége

Azt hiszem rá szokták mondani, hogy "békaszájú". :roll: :P :D
Tényleg nem szép a szája, de a szeme mondjuk gyönyörű a sötétbarna hajához! (Mindig is kék szemet szerettem volna! A pasik közül is a barna hajú, kék szemű pasik a legjobbak. Orli erősíti a szabály! :wink: )
A szappanopera mondjuk tényleg kicsit túlzás volt... :?
Az a jelenet amúgy még tényleg szép, amikor az erdőben gyászolva sétál a fák között! 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94101 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ery: :D igazad van!
Végülis jó volt Arwen, de a szikláról leesös jelenet nekem akkoris egy kicsit sok volt. Elrond és Arwen vitája valóban jó, világossá teszi mindenki számára, hogy mit veszít/het Arwen.
Azért a TTT bármely jelenetét egy szappanoperához hasonlítani cúnya dolog! :nono:
A csókjelenetek... hát, felemás érzéseim vannak, mert nem is voltak rosszak, másrészt Aragorn és Arwen szerelmét nem így képzeltem el. Nem ennyire "hétköznapinak".

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93951 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ket: Nézd inkább a jó oldalát, nem olyan a szája mint az apjának :wink:
off vége

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.716 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére