Arwen (Liv Tyler)

Több
21 éve 8 hónapja #92341 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

emeldir írta:

shaira írta: Arwen Aragorn sírjánál:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 155629.jpg
:cry: :(


Húúú, ez a rész annyiraa gáááz volt... :roll:
:oops:


Miért??! Szerin

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92339 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Augustíne írta: Iowa: onnan gondolom, hogy hülye, hogy láttam már vele néhány interjút, és végigaffektálja az egészet, és iszonyat uncsi a csaj! Pl. a werkfilmben: "Nem is gondoltam, hogy ilyen hideg van itt, még jó, hogy elhoztam a papa kabátját!" :crazy: Fárasztó liba!


Na ebben teljesen egyetértek!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92337 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

shaira írta: Arwen Aragorn sírjánál:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 155629.jpg
:cry: :(


Húúú, ez a rész annyiraa gáááz volt... :roll:
:oops:

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92336 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Shaira: sírjunk 1ütt! :bawling: Mondjuk én inkább Éowynt hoztam volna össze Gornival!! jobban illik.
Iowa: onnan gondolom, hogy hülye, hogy láttam már vele néhány interjút, és végigaffektálja az egészet, és iszonyat uncsi a csaj! Pl. a werkfilmben: "Nem is gondoltam, hogy ilyen hideg van itt, még jó, hogy elhoztam a papa kabátját!" :crazy: Fárasztó liba!
Tök poén! Szépségben a sorrend:

1. Arwen
2. Galadriel
3. Éowyn

Ezzel szemben én fordított sorrendben szeretem őket! :?

Jaj, az a kép tök szép! szerintem az a jelenet nagyon jól meg van csinálva!!! 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92301 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Aragorn és Arwen miért nem mentek el Valinorba? :cry:
[size=9:1z5nda1o]Miért nem maradhatott szerelmük örök? :cry: :( Ez annyira szomorúúúúú[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92287 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen Aragorn sírjánál:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 155629.jpg
:cry: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92256 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A szépség teljesen szubjektív dolog, szernitem Liv nagyon szép, és jó színésznö is, csak az interjúkból nem tünik valami értelmesnek... Az egyik Tv-újságnak ö van a címlapján, belül pedig van egy cikk is róla, ahol azt írják, hogy Joachim Phoenix a barátja. 8O Ennyira el volnék maradva? Nemrég még nem úgy volt, hogy feleségül meg Royston Langdonhoz?
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92061 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na jó. Akkor mondjatok olyan nőket, akik egyszerűen gyönyörűek.
(bár lehet ezt a szép kérdést nem pont ebben a topicban kéne kibeszélni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92038 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Mi az hogy a nők nem szépek? Szentem nagyon jól ellett találva Galadriel Eowyn is és mééééég....talán Arwen is :) A férfiakról nem itt kéne becilgetni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92030 Írta: Nici
Nici válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
hmmm... Ha már a nők nem is a legszebbek, de a férfiak annál inkább ]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91304 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sagrat: Jolie szépségének vitatásába nem meek bele, mert ez a topic nem róla szól, bár szívesen beszélnék róla :oops: :D erre is csak azt tom mondani, hogy ízlések és pofonok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91274 Írta: Sagrat
Sagrat válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Fereste írta: a szépsége nem vitás, de hogy a legszebb volna... :? (*Fereste szerint Angelina Jolie a legszebb nő a világon* :oops: ) másrészt azért Livnek is vannak hibái, pl a szája nekem spec kifejezetten nem tetszik :D


szerintem Angelina Jolienak nagzon erőszakos szája van, több vonása is olyan, de a szája mintha szilikonos lenne, pedig már kislány korában is olyan volt, születési hiba, no, persze biztos sokaknak tetszik.
én egyiket sem tartom ajdeszépnek, jaj, de az első film extra jelenetei közt volt a Szövetség búcsúztatása... jaj, ahogyan ott szegény Liv kinéz, az borzalom!
ez van. a film női nekem nem tetszenek. még az egyik-másik hobbit leányka elmegy, de a többiek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91151 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
node Nerwen!!! :eek2:
ezt azert nem gondoltam volna!!!!!
HAH!!
:lol: :lol: :lol:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91079 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Augustíne írta: 8O 8O 8O Jézus, de szép ez a csaj!!! Csak kár, hogy olyan hülye! :?
AFÚ: Nekem is ez jutott az eszembe először! :roll:
Amúgy szerintem ő a világ legszebb csaja, legalábbis én még nem láttam nála szebbet. :wink:


Miből gondolod, hogy hülye?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91001 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Fák Úrnője:tod!Föl van fuvatva, kb olan mint Julia Robertsnek, csak a pasinak kétszer akkora :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90998 Írta: Nici
Nici válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nos tényleg szerencsésnek mondhatja magát hogy nem a kedves papa békaszáját örökölte :) ) elég groteszk tünde lett volna béka pofával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90995 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Mér? Milyen az apja szája? (hajajaj... :oops: )

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90981 Írta: Havaska
Havaska válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
még szerencse,hogy a szája nem az apjáé :smokin:

Előre Éorlfiak!
Ne féljétek a Sötétséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90971 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ja és nem is olyan csúnya a szája :!:
Rosszabb is lehetett volna :wink:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90966 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jaaj, de szép 8O Mondjuk már járt itt ez a kép :)
Angit én is naon birom és tök jó szinésznő, csak néha egy [size=9:2hj88lxp]szopós szájú k*urvára emlékeztet[/size]
bocs :oops:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90964 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Wow! :roll: 8)
Fütty és egyebek!
Tényleg lenyűgöző :!: :!: :!: :hello:
Huhuuuu!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90893 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Igen, veled is 1etértek vm.-en mértékben. Angi tényleg iszonyat szép nő, az 1ik kedvenc színésznőm, de túl nagy a lába, és a keze, és vannak egyéb hasonló hibái! ( Amúgy Livnek szerintem is még a szája a legrondább!) :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90879 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
a szépsége nem vitás, de hogy a legszebb volna... :? (*Fereste szerint Angelina Jolie a legszebb nő a világon* :oops: ) másrészt azért Livnek is vannak hibái, pl a szája nekem spec kifejezetten nem tetszik :D egyébként naon szép nő, ezt el kell ismerni :D
a belső értékeit pedig így a médián keresztül nem tudjuk rendesen megismerni, de hogy őszinte leek a leszűrtek alapján nekem egy antipatikus csaj :D de hát ez van, nem szerethetünk mindenkit :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90874 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
8O 8O 8O Jézus, de szép ez a csaj!!! Csak kár, hogy olyan hülye! :?
AFÚ: Nekem is ez jutott az eszembe először! :roll:
Amúgy szerintem ő a világ legszebb csaja, legalábbis én még nem láttam nála szebbet. :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90735 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
8O Azta mindenit! De gyönyörű! :eek2: :eek4:
Én miért nem vagyok ilyen széhéhéééép?! :bawling:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90565 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem Liv ezen a képen gyönyörű: www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1140674.pict

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89944 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Óin írta: Livia Tyler az én barátnőm.
S hogy én ki vagyok? ha én ezt tudnám?
Ha tudnám, honnan jövök, tudnám, hova megyek.
Tudja valaki, merre van Szürkerév?


Kifejtenéd ezt kicsit pontosabban? :roll: :wink:

ja, még egy észrevétel! tudom, hogy Livről nem készült nagyon sok új kép, de plíz!, ne mindig ugyanazokat tegyük be, még ha nagyon szépek is! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89801 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nerwen! írta: Iowa:direkt nem akartam a Lijes topikba tanni, gondoltam h szívbajt kapsz :( :D

Igen az kerülget.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89791 Írta: Óin
Óin válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Livia Tyler az én barátnőm.
S hogy én ki vagyok? ha én ezt tudnám?
Ha tudnám, honnan jövök, tudnám, hova megyek.
Tudja valaki, merre van Szürkerév?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88864 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jó a kép! :roll: :agree:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.747 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére