Arwen (Liv Tyler)

Több
22 éve 2 hónapja #70247 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
nagyon hálás Nahryien :D

takk for Narie

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #70224 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nahryien írta: Valaki mondja már el nekem, mit jelentenek ezek...., nagyon szeretném!
"I amar prestan aen. Han mathon ne nen, han mathon ne chae, a han norton ne´ wilith"
" Elen síla lúmenn´ omnetielvo"
Hálásas kössz!!!

Az elsô:
"Változik a világ.Érzem a vízben,érzem a fölben(asszem) érzem a levegôben."
A második:
"Üdvözöllek tündebarát"
De a 2.nem biztos,bocsesz ha rossz...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #70214 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Valaki mondja már el nekem, mit jelentenek ezek...., nagyon szeretném!

"I amar prestan aen. Han mathon ne nen, han mathon ne chae, a han norton ne´ wilith"

" Elen síla lúmenn´ omnetielvo"


Hálásas kössz!!!

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #70213 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Valaki mondja már el nekem, mit jelentenek ezek...., nagyon szeretném!

"I amar prestan aen. Han mathon ne nen, han mathon ne chae, a han norton ne´ wilith"

" Elen síla lúmenn´ omnetielvo"


Hálásas kössz!!!

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #70096 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Drága Old Hawk!
Légyszíves, ne alkalmazd nálam ezt a tanárbácsis hangnemet, mert azt nem szeretem.
Abban igazad van, hogy kicsit durva voltam, de erről nem nyitok vitát. Ha akarod, kiszedem. És igazad van az Arwen dologban, beismerem, hogy tényleg szép dolog tőle... (elolvadok) Na jó, elismerem, túlságosan fel vagyok gerjedve Aragornra, úgyhogy befogom a szám.
Üdv.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69865 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Minerva!
Az oké, hogy mi öljük egymást, bár ez sem igaz, de hogy hagy mondjak valamit: Vagy Aragorn utáni vágyakozásod nyilvánult meg ilyen vérmesen, hogy elküldted drága jó Arwent melegebb éghajlatra, vagy nem tudod, hogy ő a legnagyobb kincsét áldozza föl szerelméért, a tünde halhatatlanságát! :bawling:
Ez mindenképp így lesz! Ha bővebbet akarsz olvasni erről, akkor a J.R.R. A gyúrú keresése c. könyvben megleled.

Egyébiránt meg remélem, ez a Tolkienhez és Arwenhez egyáltalán nem méltó hangnem nem fog eluralkodni sem itt sem máshol ezen a vidéken. Gondolok itt a sok *csillagos* részre!!!! :nono:

Most megyek nyaralni Szilvásváradra meglátogatom fa testvéreimet a bükki Fangornban! :wink:
Legyetek jók!

Old Hawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #69849 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem Liv szép a filmben.
CSAK a valóságban nem jó a haja!(mármint ahogy hordja) :(
Amellett nézzétek meg a német GyU.-s oldalon kicsit ducinak tűnik egy két
képen??!!!! :roll: 8O
Na mindegy, szerintem akkor sem csúnya!!
OK.csönbe maradok!! :shake:
Nem akarok vitát. :oops:
Ez a kép tényleg gyönyörű!!!Köszi Lara!!

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #69848 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na de gyerekek, Undi és Hawk!
Ezen könyörgök, ne öljétek 1mást! Mikor ízlések és pofonok különböznek!
(egyébként én sem kedvelem Arwent, de Liv az más, sztem totál attól függ a szépsége, hogy van kifestve, de ettől függetlenül nincs vele bajom.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69763 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát ez gyönyörű 8O

www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5519

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69601 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dear Undómiel!

Igen, lehet, hogy a hím szólt belőlem, amikor egy Liv-t szépnek minősítettem, de más szólna belőlem, ha nem az? :P Lehet vitatkozni a szépség, mint jelenség, vagy esztéttikum, mint fogalom meghatározásán, de szerintem, ha egy hapsi egy nőre azt mondja, hogy szép, akkor azt nem egy ló, vagy egy rózsacsokor, vagy egy tájkép szépségével összevetve kell érteni, hanem az adott nőnemű lény szépségét a minősítő férfi női szépségről alkotott képeihez viszonyítva.
Persze erre lehet azt mondani, hogy izlésficamom van, de ez egy másik történet. (Egyébként nincs.)
***********************************************************
Azt hogy mit fog csinálni a következő részekben elszörnyedve olvastam egy weboldalon. Valamelyik topicban van egy link, ahol 20 oldalon keresztül sorolják fel a könyv és a második rész különbségeit. Abban benne van, hogy Arwen mi mindent csinál majd, miközben a könyvben otthon pihen Rivendelben...
Hát érdekes lesz bizonyára.

Hali: Hawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69565 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Old Hawk! Asszem a hím szólt belőled! Livnek határozottan lóarca (a pofa mégis durva) van, ezt még a szimpatizánsai is elismerik! Ettől még nem csúnya, én ezt nem igazán mondtam (csak én szebb vagyok :twisted: ), az Arwen-dologgal pedig az az egyetlen gond, hogy Arwen nem olyan volt, mint amit Liv játszott! Ha olvastad a könyvet, ez fel kellett, hogy tűnjön! Arról meg, hogy mit fog csinálni a következő részekben, itt is, a TTT topicban is sok szó esett, érdemes lenne visszaolvasnod.
Liv hangjával spec semmi bajom, csak a száját ki ne nyissa. Az Aragorn topicba 3-4 oldalal ezelőtt, kb. egy hete betett Min egy videót Cannes-ról. Ott 20másodpercig beszél, olyan plázabige stílusban a semmiről! De! A TTT topicba valamelyik okos, akinek borzasztó hálás vagyok, betette a kibővített FOTR- DVD előzetesét. Abban van egy jelenet, amiben Liv SZÉP! De ez sminkes-fodrász-stylist nélkül is mehetne... Azért OK!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69551 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Bocs, hogy beleugatok, de szerintem Liv igenis egy SZÉP nő (nincs ló feje!!!!), és nekem teljesen bejött, mint Arwen. Olyan vad szépség! Főleg ha arra a jelenetre gondolok, ahogy üldözik a Nazgülok, miközben ő Frodóval menekül Völgyzugoly felé.
Egy sokkal szebb és nemesebb szépség, mint Pl. Cate Blanchett (remélem jól irtam a nevét) nem tudta volna hitelesen eljátszani ezt a szerepet.
Azt, hogy a rendező mit fog a következő részben kavarni nem tudom, de félek tőle.
Még valamit akartam írni... Nem t'om. Ja tudom! A hangja is bejött, de nem a magyar. AKi nem tud angolul, annak is érdemes megnéznie eredeti nyelven, mert sokkal sokkal jobb, mint magyarul.

Minden jót: Hawk 8)

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69550 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Bocs, hogy beleugatok, de szerintem Liv igenis egy SZÉP nő (nincs ló feje!!!!), és nekem teljesen bejött, mint Arwen. Olyan vad szépség! Főleg ha arra a jelenetre gondolok, ahogy üldözik a Nazgülok, miközben ő Frodóval menekül Völgyzugoly felé.
Egy sokkal szebb és nemesebb szépség, mint Pl. Cate Blanchett (remélem jól irtam a nevét) nem tudta volna hitelesen eljátszani ezt a szerepet.
Azt, hogy a rendező mit fog a következő részben kavarni nem tudom, de félek tőle.
Még valamit akartam írni... Nem t'om. Ja tudom! A hangja is bejött, de nem a magyar. AKi nem tud angolul, annak is érdemes megnéznie eredeti nyelven, mert sokkal sokkal jobb, mint magyarul.

Minden jót: Hawk 8)

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69417 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem látom, miért lenne öreges! Nem lehet sokkal idősebb mint Liv! Ja, és Jul javára írható, hogy bár szerinted érdekes az arca, mégis meg tudnád különböztetni egy lótól, nem úgy, mint Livét!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69070 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Vagyis ÖREGES.......na! :)

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69069 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
:bounce: Hát szerintem azért Liv Arwenesebb mint az az érdekesarcú hölgy....
Meg erre a szerepre kicsit köreges is. :bounce:

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68999 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undómiel: Teljesen igazad van! Most, hogy mondod, és megnéztem, tényleg! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68994 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Shaira, ha nem mondod, annyira nem tűnt fel, nem is nővéres! De köszi, hogy kisegítettél!!! Nagyon rendi tőled, főleg, hogy raktál be még képet!!!
Tudom, az egy másik topic, de nézéttek meg www.moviecostumes.com/mists.htm (Shairától van a link), a Gwenhwyfart játszó színésznőt!!! Szerintem egész éowynos, mondhatni nekem rögtön ő jutott róla eszembe!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68992 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Köszi! Közben megtaláltam én is az Amazonon. Már csak az a kérdés, hogy jutok hozzá Mo-ról a videóhoz (DVD-n azért nem kockáztatnám meg látatlanba..; meg aztán nem szeretnék várni novemberig a megnézéssel, merthogy csak akkor lesz lejátszóm) Tudsz valami helyet, ahol esetleg meghozzák megrendelésre? (Valahogy nem hiszem, hogy egyébként volna itt...) Hitelkártyával meg nem szeretek vásárolni az interneten, drága kissé szvsz.

((((Nagyon off: Nem is EW-re volnék kíváncsi :D ))))

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68991 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
nade mégis

us.imdb.com/Title?0244353

bár ebben meg nem EW van


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68990 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68988 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Shaira! Hol láttad az Avalon című filmet? Csak nem mulasztottam el valamit?

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68975 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undómiel: Az a csaj Caroll nővér a Vészhelyzetből, csak az Avalon nevű filmben(amiben Elijah is játszik) ilyen cuccok voltak rajta.
www.moviecostumes.com/mists.htm :itscool:
Azt a rántás utánt én is megnéztem volna. De nézd meg a nő, aki a haját tartja milyen fejet vág, olyan, mintha nagy késztetést érezne arra a kis húzásra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68895 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hogy mit csinált Liv Tolkien becsületével???!!!
Szerintem Tolkien becsületével semmi gond nem volt!
Azt meg, hogy Liv mennyire arwenes, már jó párszor kitárgyaltuk, és nyugodt szívvel mondhatom, a többség arra jutott, semennyire!!! Az utolsó három kép elég ciki Livről...

Shaira, ki az a csaj? Ja, és az ominózus rántás után megnéztem volna, hogy néz ki Liv! Arwen rövid hajjal!!! Cikicikiciki!!

Min, tudtommal egyik GYU-s pasi sem mítelt Livvel a hiv eseményeken kívül. A nagy csodálatról ennyit! Vignek pedig nem hiszem, hogy egy dundi nő lenne az esete!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68834 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Érdemes megnézni ezeket a képeket Livről: www.herr-der-ringe-film.de/hdr/m ... opping.jpg :bounce:

www.herr-der-ringe-film.de/hdr/m ... yler02.jpg :bounce:

www.herr-der-ringe-film.de/hdr/m ... yarwen.jpg :bounce:

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68828 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hááát szerintem hálát kéne adnunk Tyler kisasszonynak, hogy megmentette Tolkien becsületét..... :oops:
A csatolt nőszemély bizonyára ......................................... :quasi:
Szerintem Liv Arwen szerepére született (cáfoljatok meg, ha nincs igazam)
:bounce:

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68698 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Kiváncsi lennék, ha Liv Tyler nem vállalja el, akkor vajon ő lett volna Arwen? www.moviecostumes.com/Mists/Morg ... gcoro4.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68695 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Már csak egy rántás hiányzik! :lol: :itscool:
www.moviecostumes.com/Lordof/Arwen/redrose3.jpg
(Vic találta az oldalt :hello: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68630 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Liv tündéül beszél:

www.sphaerentor.com/tolkien/down ... lbisch.mp3

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68616 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem egy nagy cucc,de nekem megfelel,viszont megvettem A gyűrű keresését(az is 2002-es :D )és annak viszont gyönyörű a borítója

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.783 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére