Arwen (Liv Tyler)

Több
22 éve 3 hónapja #64374 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tényleg sok az amazon! És az én Arwen-képem más. De hát nem én rendezem a filmet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64370 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
:cry: szegééény Éowyn!
De miért nem tudták az eredeti Arwen szerepét kibővíteni??? :(
kötözhetné a sebesülteket meg dalolhatna!
egy történetben ennyi amazon nem fér meg.
(női egyenjogúság ide meg oda... :wink: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64284 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Miért, én is jobban szeretem Glorfindelt. és ha Arwen lelő minden poént, mi marad Éowynnek??? :? :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64279 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, ha választanom kell a jójelenetes Arwen és egy szőke tündepasi között... Szerintem... De aztán nekem ne ugorjatok! Csak a nő szólt belőlem vagy mi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64269 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én is tudom, hogy dublőr játszott abban a jelenetben, én is láttam a képeket. Én ezt arra mondtam, hogy nekem nem tetszik ez a "hrcos hercegnő" stílus amit PJ csinált, de az üldözéses jelenet jó húzás volt tőle. Remélem értitek, mit akarok mondani.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64260 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Akinek nem inge... Jó szöveg, csak attól tartok senkit sem tart majd vissza attól, hogy elmondja a véleményét, ha az nem egyezik a tiéddel! Ja, és érdemes lenne lemérni, hogy a 15 perc az pontosan mennyi... Nincs több 6-nál.
Az ominózus jelenetben tényleg zömmel dublőr játszott, volt is bent itt róla kép, de azért Liv is dolgozott rajta rendesen, ezt meg kell hagyni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64253 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
xany"írta: Bár megjegyzem az a jelenet amikor menekül a Nazgúlok elől az kifejezetten jó.

Naigen,ott nagyrészt dublőr játszott... :twisted: :!:

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64082 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Mondtam, akinek nem inge, nem veszi magára!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64078 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Teljesen egyetértek xany-val!!
Liv jó szinésznő, de nem értem mért kellett ennyire kiemelni! Bár még nincs is 100%-os informácionk, hogy a további részekben mien szerepeket kap, inkább csak pletykák terjednek, de mint a futótűz! :P Várjuk ki a végét!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64076 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na akkor én is véleményt nyivlánítok. Nekem semmi bajom sem Arwennel sem Livvel. Csak azt nem értem, hogy PJ-nek mért kellet egy "harcos hercegnőt" csinálnia belőle erre ott van Éowyn. Bár megjegyzem az a jelenet amikor menekül a Nazgúlok elől az kifejezetten jó.
Másrészt meg amit Gandalf írt szerintem is igaz. Arwennek leglább annyit vagy talán még többet is kellet szenvednie mint Éowynnk. Hiszen ő valóban ismerte Argornt és régebb óta is. És nem csak a nagy hadvezért látta benne, mint hogy azt Faramir is megmondta Éowynnak.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64073 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem vészes! Csak ugye Drew köztudottan bi... Engem azért gondolkodtatott el...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64071 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ugye? Akkor jó.
Amúgy még mindig nem láttam azt a Liv/Drew képet... szerencsére??

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64067 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Rayan! Te lehet, hogy féltékeny vagy rá, bár nem látom miért,de tőlem távol álljon!
1, Nagyon egészségtelen érzés a féltékenység.
2, Nekem az életem jelenlegi szintjén mindenem megvan, amit egy normális korombeli lány kívánhat. Sőt! A világ egyik legboldogabb emberének érzem magam és semmi okom féltékenykedni! Senkire! Főleg nem egy hollywoodi nőcire, aki ki tudja min ment át, míg oda jutott, ahova. Tudjátok mit? Legyen boldog! Ezt kívánom neki! Ha lehet...

És Minervának megint igaza volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64053 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undómiel kérte, hogy védjük meg! Hát most megteszem!
Ne bántsátok Undit! Nem úgy értette, amit mondott! Nem is utálja Arwent, sőt! Ő csak Livet utálja! :) :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64040 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Amíg nem láttátok Arwent harcolni, addig nem tudhatjátok, valóban fog-e harcolni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63999 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jaja!
Meg nekem is télleg annyi az össz problémám,mint amit Tar-Ancalime írt Eowynnal kapcsolatban!hogy így már nem lesz benne semmi pláne-hogy Középföldén minden nő harcol...
meg nem szeretem az átírásokat!és a legtöbb-a kihagyásokon kívül-Arwen szerepe kibővítése miatt van!
Persze,másrészről teljesen meg lehet érteni PJ-t is,mert ha pl a 3testőrt,vagy a RobinHoodot vesszük,mint van vagy 30változatuk...hogy a kor izlésébnek megfeleljenek,stb.És hát sokan kifordultak volna a moziból,ha nem látnak vajmi erősebb szerelmi szálat a történetben...(?)(viva Hollywood,vagy hogy írják mán!)
Csak szerintem ezt az eredeti Arwennel is meg lehetett volna oldani! :?
De Liv szerintem nem játszott rosszul!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63982 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undómi: nincsenek hajlamai :) Az egy sima puszi, a fotósok+magazinok cukkolása végett ;)

És már hatvanszor elmondtam, de szerintem nagyon szép, és jó színész. Rendszerint foggal-körömmel szoktam védeni, ha társaságban szóba kerül a dolog. Többek között azért is határoztam el még múlt nyáron, hogy mindenképpen megnézem a filmet, mert a szereplőlistán megláttam a nevét, Cate, Elijah és Ian McKellen mellett, pedig akkor még nem voltam GYU-imádó. És szerintem ezt a Liv-utálatot v. nemszeretemséget is eltúlozzák egyesek (akinek nem inge...), mer' azé' valljuk be, hogy a 3 órás filmben kb. 10-15 perc jut neki (ebből 5 percben Aragornnal van), és ezért annyit (hogy Undómi szavaival éljek) fikázni őt teljesen fölösleges, mert NEM főszerepet játszik. Egyébként a könyvben Arwen amennyit megjelenik...ahhoz képest PJ kiválóan előtérbe helyezte, ezzel beleépítve az Arwen-Aragorn szerelmi szálat a filmbe. Ebben a szerepben (szerelméért bármire képes tünde-hercegnő) Liv tökéletesen jó. Ha olyan ellenszenves lenne, nem imádta volna őt a GYU egész férfistábja ;)
Meg aki nem szereti: gondoljon bele: nem féltékeny rá, úgy a szíve legmélyén, egy nagyon kicsit? ;)

Pussz, Rayan voltam

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63972 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Megmondom,mi az én problémám valójában.Kicsoda Arwen?Egy tünde hercegnő,emberek fölött álló lény,aki a Nyugatról hozott bölcsességet hordozza magában.Aragorn jegyese,aki a háttérből szeretetével,kitartásával bátorítja és segíti a leendő Királyt.Gyönyörű,bölcs és királynői.
Csakhogy a filmben ennek nyomát sem láttuk.Mert mit kaptunk?Egy önfejű,karddal hadonászó királykisasszonyt,aki távolról is alig-alig emlékeztetett Arwenre-az igazi Arwenre.
Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy tehette ezt peter jackson.Ennnnyire nem fogta fel Arwen szerepét,személyiségét?Oké,hogy hálivúdnak kellett egy harcias amazon,de hát könyörgöm,ott van Éowyn(-akinek a fellépésében ezek után már semmi poén nem lesz-)
Az már a kisebbik probléma,ahogyan ezt a szerepet Liv tyler előadta-elfogadtam volna őt Arwennek,ha valóban Arwent játssza el-de ez nem Arwen-ő azért ennél a nevetséges nőszemélynél egy kicsit több.De a szerep átírása-és ezzel Arwen lealacsonyítása plusz Liv-na ez már sok volt.
Ja és ahogy liv előadja magát ezek után!!!minntha nem tom' ki lenne ő-tán még Frodónál is fontosabb személyiség tán??ahhhh!!

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63867 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ne felejtsük el, hogy Arwen nem tünde, hanem féltünde, ezért Livnek nem is kell tündét játszania! Féltünde, hisz pont ezért választhatta az emberek Sorsát, a Halált.
Aki nem tud együtt érezni Livvel, ne tegye! Érezzen együtt Arwennel! Olvassa el a Függelékből a történetét, próbálja magát a helyébe képzelni, próbálja átélni a helyzetét, s mindjárt másmilyen kép alakul ki róla!
S próbáljon párhuzamokat keresni saját életével - a tiltott szerelem, vagy a feltételhez kötött szerelem sok ember számára személyes élmény lehet...

Legalább anyit kellett neki is szenvednie, mint Éowynnak, csak a könyv zt nem mutatja be, ezért kételkednek benne sokan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63774 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezennel mindenkit szeretnék kiengesztelni. Itt van néhány kép a Liv-rajongókank!

us.imdb.com/EGallery?source=gran ... Tyler,+Liv

us.imdb.com/EGallery?source=gran ... Tyler,+Liv
Ez gonosznak tűnhet, de én nem tudtam, hogy ilyen hajlamai vannak. A livesek mondjanak valamit!

us.imdb.com/EGallery?source=gran ... Tyler,+Liv
Ezen egész csinos...

us.imdb.com/EGallery?source=gran ... Tyler,+Liv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63771 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Esgalfanawen, megvan a közös nevező! :D Azért jót vitatkoztunk, nem? :wink: Pszichológusra vagy mire meg totál nincs szükséged! Tényleg sok a fika, de nekem csak Livvel van gondom, de majd igyekszem elfogadni, jó! :) Hamariberkenye meg okosakat ír és én értem! :wink: Meg Aldor is... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63750 Írta: Hamariberkenye
Hamariberkenye válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
vagy még azt lehetne hozzátenni hogy amikor az első tündék "megteremtődtek" és elmentek Amanba akkor a valák meg a maiák sem mondták nekik hogy ti halhatatlanok vagytok mert ők sem tudták mi az hogy természetes úton meghalni. ÉRTITEK UGYE??

Hamari az ent

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63749 Írta: Hamariberkenye
Hamariberkenye válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
és a másik pedig: ha születik egy tünde akkor ő nem fog azon gondolkkidni hogy meghalok vagy nem halok meg. Szerintem ez valahogy "bennük van" hogy nem halnak meg

Hamari az ent

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63748 Írta: Aldor
Aldor válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Elég mélyjellegű kérdés... Szerintem ez csak a nevelésüknél sulykolják beléjük. Mondjuk nemigen kellhet a sujkolás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63747 Írta: Hamariberkenye
Hamariberkenye válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
hi

a tündék halhatatlanságára csak azt tudom mondani hogy amikor Eru (Ilúvatar) megteremtette őket sem a valák sem a maiák nem ismerték azt hogy természetes úton meghalni, akkoriban a halhatatlanság volt a természetes. Na most , abban az időben amikor a tündék ébredtek akkor elkezdtek szavakat használni, és nem tudták mi az hogy meghalni magyarán szólva az ő "szótárukban" nem szerepelt az a szó hogy meghalni , nem tudták mi az. Ugye értitek mire gondolok?
és amikor Eru az embereknek egy különleges ajándékot adott, a halandóságot a tündék szerintem csak akkor döbbentek rá hogy valójában mi az hogy halandó és halhatatlan. :wink:
Remélem érthető voltam!


Hamari az ent

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63727 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sorry! Azt hiszem én is elvetettem a sulykot. De mainapság mindenhol ilyeneket találok és ez kiborított. (Az Oszamás tényleg nagyon durva bocsibocsibocsi!!! Tud valaki egy menő pszihiátert? Sürgősen kéne!!!) :oops: :oops: :oops: :oops:

Egyébként valahol igazatok is van. Szerintem Arwen a filmen közvetlenebb, közelibb, mint a könyvben. Egy tünde szépsége "nem emberi szépség", de én a viselkedésről is beszélek. Ez a forgatókönyvből is hiányzik. (?) Valahogy nekem Arwen mindig "királynői" volt, és én ezt a méltóságot nem sokszor éreztem. De például a kardos jelenet (amikor Aragorn vissza teszi Isildur kardját Völgyzugolyban) jó volt. Cate játékában ez meg van? Biztos, hogy csak Liv a hibás? Szerintem nem.

Egyébként van egy kérdésem, ami nem nekem jutott az eszembe, de talán ide is jó:

Celebdringwen írta: Szóval azon gondolkoztam, hogy a tündék születésükkor tudják-e már hogy halhatatlanok? Persze nem direkt, hanem inkább intuitív módon. És ha nem, akkor a tündék nevelésébe az is beletartozik, hogy ezt tudatosítsák bennük? Hogyan lehet ez? Hogyan érti meg valaki (egy tünde) hogy mi vár rá, hogy mit jelent az, hogy halhatatlan?


"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63696 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Köszi, Esgalfanawen, hogy lehet saját véleményem. De bin Ladennel azért talán mégsem kellene egy lapon emlegetni. Ha mégis, akkor érdekes fogalmaid vannak a fanatikus gyűlöletről. Osamával kapcsolatban pedig a gondolatmenetedből csak a fanatizmus stimmel, de ezt most hagyjuk! Dobj fel témát! :wink: Beszélhetünk másról is!
Eszemben nem volt senkire ráerőltetni a véleményemet. Kár, hogy te annak vetted. Nem kellett volna...

Az érzéseimet Livvel kapcsolatban egy szóval jellemezném: unszimpátia. De nem gyűlölet! Ebben tévedsz! Az a lehető legtávolabb áll tőlem és egy borzasztó egészségtelen dolog! A véleményemmel pedig azt hiszem nem vagyok egyedül. Min, Tar-Ancalime és a többiek!

A fórum pedig szerintem azért lenne, hogy elmondjuk a véleményünket, ami nem mindig pozitív! És én a képmutatást tartom a te szavaiddal undorítónak (én ezt még Livvel kapcsolatban sem használnám soha, mert elég durva)... Miért csak a jót kellene elmondani? Ostobaság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63678 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
8O Szerintem azért nem kell eltúlozni a dolgot. Nekem nem sok bajom volt vele azon kívül, hogy nem Tünde. És a fanatikus gyűlölet sosem vezetett még jóra (lásd: Oszama Bin Laden). Lehetne végre másról is beszélni, mert kezd undorító lenni ez a fröcsögés. :evil: :evil:

Undómiel: Lehet saját véleményed, nem tiltja senki, de nem kellene másokra ráerőltetni a tiédet. Ezért te is pipa voltál! :evil: 8)

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63389 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát nem nevetséges! Gondolod, hogy Tolien egy hímsoviniszta disznó volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #63385 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jajistenem, Arwen a nőiesség szimbóluma!! Na ne már! Ezt még a nagyapám se venné be. :P Liv tényleg nagyképű. Méghogy Arwen Aragorn fő "mozgatórugója"! HAHAHAHAHA!!! :? :? :twisted: :x :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.697 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére