Arwen (Liv Tyler)

Több
22 éve 5 hónapja #55190 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Azt hallottam,hogy Liv a GyU óta kb 20-30 kgt hízott!! Azért ez elég durva,nem?Bár végülis érthető,hiszen szegénykének másfél évig kellett fogyóznia a szerepért...haha
Aragorn szerintetek milyen arcot vágna,ha Arwen szülés után ennyit felszedne-jaj ne,nem bírom röhögés nélkül...bocs

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55065 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
itt egy kép Arwenről- elég szokatlan, de nekem épp ezért tetszik: elfwood.lysator.liu.se/loth/f/r/ ... n.jpg.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #54517 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53801 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én is ezt hallottam, de ezért nem neheztelek rá. Te talán elvállalnál egy melót mondjuk, ha híres énekes lennél, és meghívnának vokálozni valahová???

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53797 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az tényleg igaz, hogy Liv nem vállalta volna el a szerepet, ha nem lett volna kicsit felturbózva? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53733 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nekem egy régi kiadásom volt kölcsönben, annak a hátuljában, az újban meg azt hiszem csak a törpöké meg a hobbitoké van. De a Szilmarilok tavalyi kiadásában biztosan megtalálod.

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53731 Írta: Krisie
Krisie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
GYU melyik részében van Arwenről családfa?

♥ Verselős Tünde Hercegnő ♥

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53730 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A GyU-ban meg a Szilmarilokban is van családfa a függelékben - na onnan.

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53729 Írta: Krisie
Krisie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
De ezt honnan szeditek és akkor a könyv miért fogalmazta meg ilyne hülyén?! :evil:

♥ Verselős Tünde Hercegnő ♥

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53728 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Már elmagyaráztam, hogy
Celebiran Galandriel lánya és Arwen az unokája!

Celeborn - Galadriel
|
Celebrian - Elrond
|
Arwen + a két testvére


..

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53727 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen nem lánya Galadrielnek, hanem unokája. Elrond felesége Celebrían volt, na az ő szülei Galadriel és Celeborn. Mint ilyen, Arwen tkp (ha közvetve is), de Galadriel méhéből fakad. Huh, remélem érthető voltam. :)

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53726 Írta: Krisie
Krisie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Lenne egy kérdésem.
Hogy lehet az hogy Arwen Galadriel lánya. Elrond az apja.
De Galadriel mégis Celebornal él? 8O
"Köszönet neked Lórien Úrnője akinek méhéből Celebrian s Arwen fakadt"
AZt mondják Arwen Celebrian lánya.
De Akkor nem fakadhat Galadriel méhéből. :oops:
Vagy most hogyisvanez? :cry:

♥ Verselős Tünde Hercegnő ♥

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53663 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
naughty: :lol: :D :wink:
Orli köztudottan 'szereti' Livet. Ah, ez hülyeség, nem tudom jól megfogalmazni. Vmi olyasmi, amit Gimli érzett Galadriel iránt. Ah, ez az, megvan! :P Liv kicsit olyan Orlinak, mint egy 'istennő'. Vagy mit tudom én, ezt egyszerűen nem bírom kifejezni. Csodálja, tiszteli és fél tőle. Na, így már jó :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53631 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
MIIIII???????? :?: :?: :?: :?:

ORLINAK TETSZETT LIV????? :oops: :oops: :evil: :evil: :evil:

:cry: :cry: :cry:

EZT HONNAN VESZITEK???
EGYÉBKÉNT ÉN MÉG NEM LÁTTAM MEGHÍZVA!!!!
REMÉLEM JÓ RANDA!!! :twisted: :twisted:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53613 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Fereste: ez a mániám. Kártyából is jósoltam már. (ja az nagy volt: jósoltam a mamámnak, kijött a halál, szegénykém frászt kapott, pedig mondtam neki, hogy nem feltétlenül rossz. Erre nem elment a nagyapám nyugdíjba! :lol: -első jóslásnak nem is rossz)
Ha valaki tudna nekem küldeni Liv-től (vagy akármelyiküktől) valami kéziratot, esetleg a tenyerükről képet, szívesen leelemzem. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53532 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
shaira: bár én nem vagyok "arcrólolvasó" szentem a labilitás mindenki számára látszik. legalábbis szentem eléggé egyértelműnek tűnik.. :) de egyébként te ezeket honnan a yo istenből tudod?

hát igen, szentem is szépen beszél tündéül, de volt egy oan nyilatkozata, hogy a tünde nyelv hibásságát egyik rajongó sem vetheti a szemére, mert ők nemigazán tudnak tündéül..... márcsak ez a kedves nyilatkozata is hozzájárult hozzá, hogy ne kedveljem...

még megjegyzem: kedvenc számom (jelenleg) a crazy az aerosmithtől, aminek a klippjkében ugye ő és alicia silverstone játszák a 'főszerepet'. én imádooom ezt a klippet, és amit a csajok csinálnak, az ..hűűűű :) itt naonnaon bírom Livet :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53519 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Halihó!

Látom egyre népszerüsödik ez a topic is. Ez nagyszerű! Annyian írtatok ide a legutóbbi látogatásom óta, hogy nem is tudtam végigolvasni. Na ó! Ez lehetm, hogy csak lustaság...
Más. Valahol láttam egy olyan megjegyzést, hogy A.J. nem színésznő, hanem akcióhős. Nos... Ez részben igaz is, de bármennyire unszimpatikus is a csaj a védelmembe kell, hogy vegyem. Láttátok Ti az Észvesztőt?????? De erről ennyit.
A Liv témához meg annyit, hogy mi most itt beszélünk róla! Tehát híres. Vitákat kavar és megosztja az embereket. Hát ez eléggé arra utal, hogy olyan tehetséges, vagy legalább is különleges személyiség hogy senki nem tud elmenni mellette szó nélkül. Ez azért jelent valamit...

Jó vitát! 8)

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53498 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Böszi: lehet benne valami. Elég sokat foglalkozom azzal, hogy kiről mit árul el az arca. És Liv eléggé labilisnak mondható ebből a szempontból. Elemeztem az arcát. Ebből az derül ki, hogy kritikus elme, szélsőségekre hajlik; heves a természete, de ugyanakkor szilárd, színte nehézkes. Eredeti gondolkodó; függő alkat, nem kezdeményező; elégedetlenkedő (ki nem?); békés, hallgatag, szorgalmas, de kicsit önfejű; otthon ülő ember, szereti a kényelmet, luxust; tud keményen dolgozni, de arra is hajlamos, hogy a maga idején lustálkodjon, élvezze az életet. Ezt mind az arcából tudom. :wink:
Ha valaki meg tudná mondani, hogy hol van anyajegye, még tovább is írnám. Az írását, és a kezét is le tudom elemezni, csak ahhoz kéne egy pár kép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53496 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem Liv és Cate is nagyon jó tündék. Egészen különbözőek, és éppen ez a jó.
Galadriel is tudna harcolni, ha kellene neki, ez biztos, bár egy bölcs tündeúrnő belátja, hogy mennyire céltalan dolog.

Egyébként látta valaki is, hogy Arwen harcolt volna?? A harcias amazon ebben a részben csak lovagolt és kétszer előhúzta a kardját!! ( :twisted: )
És egyetértek Rayannal: marha jól beszél tündéül!! (Akárcsak Cate!) Az emberi nyelvet meg akcentussal beszéli, ezért hangzik hülyén, de ez nem baj... :)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53492 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ja, és még valami. Liv mentségére szolgál az is, hogy gyönyörűen beszél tündéül. (egyéni vélemény)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53491 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Böszi: így van, igaz.* De Galadriel benne lesz a filmben, holott pl. a Könyvben (a 2. részben) benne sincs! Ez is király ötlet volt PJ részéről. És igen, szerintem klassz az egész, úgy ahogy van, eltekintve a kisebb hibáktól.

Gyakorlatilag a magyar szinkron bődületes badarságait és melléfogásait tekintve A Gyűrű Szövetsége a változtatásokkal együtt is oltári klassz :)

*Nézzük el ezt Livnek. Úgy tudom, ő csak a forgatás alatt olvasta el a könyvet, a többiek az előtt.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53476 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Pl. a 2. részben Arwen föl se tűnik (az első részben is csak egy vacsora
erejéig) de afilmben benne lesz (asszem a 2. részben Galadriel sincs benne csak üzen). Ez megbocsátható PJ-nek?
Valaki írta, hogy szerinte jól oldotta meg.

Asszem van valami, hogy ha nincs így kibővítve a szerep, Liv nem
vállalja. Meg hogy nem olvasta a könyvet.
Így van? Igaz?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53473 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Bocs... tényleg kicsit durva voltam, de ideges voltam...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53444 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Öhh...Dorothy! Ezt honnan veszed? ... Orlinak mindig is tetszett. De szerintem csak inkább csodálja, mint megkörnyékezné...most 10-15 kg ide vagy :mrgreen: oda

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53395 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Láttátok már Livet,hogy mennyire felhízott???
Szegénycsaj.De nézzük a jó oldalát:
ÍGY MÁR ORLINAK NEM TETSZIK

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53391 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
De Éowyn erre a célra nem lett volna elég? :x
Morwen meg Túrin(jól írom???)anyja Morwen lesz?
Remélem nem Legolas barátnője,vagy Éomeré...
Bár...az utóbbi miért is ne???
/csak ne variálnának annyit.../

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53388 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, amilyen világ volt a harmadkorban, nem csoda, hogy PJ a nőkből (BIZONYOS HELYZETEKBEN!) amazont csinált. Mikor a Sötétség ellen kellett küzdeni, a nők is ugyanúgy felvették a harcot, legyen az tünde vagy akár ember...Éowyn is legyilkolt egy nazgúlt, ne felejtsük el! Ő sem ült mindig a hímzés mellett Edorasban. Különben az öreg Tolk. is úgy írja le, mint egy gyönyörű, szálas nőt, aki nem fél a háborútól és a férfiaktól. Erről ennyit. És ettől még nem minden nő hadonászik karddal a kezében! Ott van pl. Aranymag vagy a szépséges Galadriel, akinek bár hatalmas ereje van, nem használja. Csak a kulcsfigurákban lesz meg az igazi 'élet', akiknek meg cseppet sem ártott, hogy felturbózták őket. A leendő Morwen csajszit azért furcsállom, meg a tündéket is Helm szurdokánál...De ez már más téma. Lényeg a lényeg: Szerintem PJ yol és profin oldotta meg a nők problémáját a filmben. Valljuk be: azért Arwennek és Éowynnak is vannak jó pillanatai (Álmodozó tekintetek, szende mosoly, könnyek, kedves szavak, hosszúruhás-TÜNDöklés :) ) Né'má', olyanok is tudnak lenni, mint az igazi nők...

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53380 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Engem csak az idegesít,hogy így most minden tudatlan azt fogja hinni,hogy Tolkien világában minden nő harcos amazon... :?
És ez dühítő azért egy kicsit.
Nekem Livvel személy szerint semmi bajom...meg aztán Hollywood/vagy hogy is írják.../ragaszkodik bizonyos/szerintem tök primitv,béna,nevetséges,stb.motívumokhoz.(fujj :twisted: )
Meg pl. az anyukámban kb ez az ügy tartotta a film alatt a lelket...és gondolom másokban is./akik nem olvasták a könyvet/
Egyébként...a könyv alapján el nem bírtam volna képzelni egy kardot Arwen kezében...mellesleg pedig egy tünde-úrnő esetében ez lenne a természetes,nemde??? :roll:
/mármint az eredeti verzió/

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53370 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sesy: asszem egy kicsit túlzásba vitted... :) belőled már nem a yozanésszerűség szólt.... :)
azért kellett ezt az egészet csinálni, hogy a film élvezhetőbb legyen azok számára akik nem olvasták a GYUt.. (mer ugye nekünk Arwen nélkül is húúú de yo lett volna.. mondjuk ha helyette Öregerdő lett volna....) sajnos ez a megoldás nekem nem túlzottan tetszik, de beismerem, ezt KELLETT csinálni, mert maga a film formája ezt követeli meg akár tetszik akár nem..... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53363 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, ja Éowynből meg egy kis 'agresszív ugribugri mosmegöllek csaj' lett. Legalábbis azok alapján amiket hallottam...
Sesy: azért ez egy kicsit erős érzelemkinyilvánítás volt, de egyetértek.
Csak én mindig mondogatom hogy:
Idegeim akár a hajókötél. Belégzés, kilégzés. Idegeim akár a hajókötél... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.742 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére