Arwen (Liv Tyler)

Több
22 éve 6 hónapja #52086 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nemtom,nekem Angelina túl Lara,és Livben az a jó,hogy nem volt eddig olyan szerepe,ami beskatulyázta volna.Ja és szerintem jó Arwen volt.Szerintem.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52046 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sesy: ezen az Angelinás kijelentéseden lehetne vitatkozni. Mert ahogy látjuk Arwenből ilyen sportos csajszi lett, és ha mégse akkoris olyan bő rucikat hord, hogy nem látszik... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52034 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Angelina nem lenne jó tündének, Arwennek pláne nem. Már csak azért sem, mert a testalkata sem vmi tündés, tul sportos.
Liv sem jó :P de hát legalább ne szerepelne sokat benne...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #52002 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem sem lett volna jó Angelina...nem is feltétlenül azért, mert nem tutak volna belőle megfelelő tündét sminkelni, vagy emrt nem elég tehetséges hozzá, semmi bajom sincs vele, pusztáncsak túlságosad ráátapadt a Tomb Raider-sablon...remélem értitek , mire gondoltam.
liv a legtöbb filmben egy aránylag finom, nőies nőt alakított, és nem volt ennyire popcorn-mozis semelyik filmje, kiv. Armageddon, szóval volt lehetősége és adottsága is, hogy azonosítani tudják-juk egy tündével...Arwen pedig különleges adottságokat igényel, és bár persze arról lehet vittkozni, hogy ő alkalmas-e erre vagy sem, szerintem azért jól csinálta, amit csinált.

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51777 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A "Dr. Zsiványok"-ban Liv szerepel?!?! Most harangozták be a HBO-n!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51774 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
De azért érthető! Kösz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51770 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nagyjából annyit tesz, hogy később került a képbe. Magyarul: nem is volt ott.

Magyarázni, hiába azt nagyon nem tudok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51769 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az mit jelent?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51767 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Lehet...
De szerintem ez a gitár a photoshop útján került oda...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51766 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51606 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Shaira:Hát nem lett volna jó... Én úgy gondolom, abban a csajban semmi "tündés" nincs. Sztem, még Liv volt erre a legalkalmasabb. :P

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51600 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Belegondoltatok már abba, hogy mi lett volna akkor, ha Anjelina Jolie játszotta volna Arwent? :?: :?
Szerintetek milyen lett volna? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51561 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Boreger:
Én erre a topicra gondoltam... 8)

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51506 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dwin: nagyon jó, hogy megtaláltad azt a fórumot, de azért a címét igazán beír6tad volna :roll: :lol: :!: (ne félj, nem irkálnám tele :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51496 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Igen találkoznak... Arwen viszi el a kardot Aragornak... :evil:

de én azt mondom, ha ki lesz hagyva Gollam vitakozása önmagával, ami kulcsfontosságu rész, szinte a csucspont, akkor én iszonyu dühös leszek, mert az BIZTOS, hogy lesz benne enyelgés, hogy a jó.... :cry: :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51480 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Smárolnak??
Jaj ne, akkor találkozni is fognak????
Szirupszirupszirupszirupszirupszirup....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51478 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Grr... Miért smárol a TTT-ben vigyorogva Liv Aragornal...? :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #51442 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na, ez már azért sokkkkk.... :D

Arwen babydoll.... 8O


klikk ide és röhögj egy jót

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50800 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Végre találtam egy Lives fórumot!
Láttam róla egy olyan képet... Kb olyan súlyban lehet most mint én...
Azért igy sem olyan rossz. :D

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #6 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az Arwennel kapcsolatos témáknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2390 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Vic: csak most látom,mit írt kedves barátném:))) ne haragudj,csak kissé nyersen fogalmazott.(ráadás,a tudtom és beleegyezésemen kívül használta a nevem:))Én spec enm utálom Livet,sőt,még el is megy,de hogy Viggoval kavar(a filmben),az kicsit sok:))) Szóval,bocsika a Legolilla nevében is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2389 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
OFF TOPIC:<br> <br> <B>NOS, AKKOR EGY KIS FIGYELMET KÉRNÉNK, MERT LÁTOM, HOGY NEM MINDENKI TUD MÉG RÓLA....<br> <br> KETTŐ, AZAZ KETTŐ TALÁLKOZÓ KÉSZÜL A TOLKIEN.HU FÓRUMÁNAK TAGJAIVAL, AZ EGYIK MOST PÉNTEKEN ESTE 18.30-TÓL, A MÁSIK SZOMBATON DÉLUTÁN 16.30-TÓL.<br> <br> Mindkettő helyszíne a Jet Station Pub lesz a Nyugati Pályaudvarnál, </B>, ahová kiskorúak is nyugodtan jöhetnek. A McDonald's és a posta között van egy sárga ponyvával lefedett terasz, ez már a Jethez tartozik. Ott lesz a találkozó.<br> <br> Az első találkozó egy esti kötött témás kerekasztal beszélgetés lesz, amelyet Batti és Lamorak szervez, eddig 15 fő körül leszünk és a Tolkien Café topicban lehet rá bejelentkezni. (de nem sokáig, mert holnap reggelig pontosítani kell az asztalfoglalást)<br> A beszélgetésen a gyűrűhordozókról lesz szó, tehát irányított lesz a beszélgetés, de nem kell félnie senkinek, mert ez egy laza dumcsi lesz, senkit senki nem fog megenni, és nem kell egy két lábon járó enciklopédiának lenni, hogy hozzá tudjatok szólni a témához. (és nem is muszáj hozzászólni sem, lehet nyugodtan kajálni, figyelni is a többieket...)<br> <br> A másik már más tészta, a Csináljunk filmet! topicban lehet rá jelentkezni, arról van szó, hogy a fórumosok szeretnének egy rajongói filmet készíteni, amelyhez minden építő ötletet szívesen vennének. A forgatókönyv vázlatot a fiúktól el lehet kérni, de persze ez sokkal kötetlenebb találkozó lesz, mert még csak az esetleges ötleteket, javaslatokat, stb. hallgatják meg Laegolasék.<br> <br> Aki tud, az egyikre, vagy a másikra jöjjön el, mert megéri!!!! <br> <br> Az első pénteki találkozó asztalát TOLKIEN, míg a szombatiét FILM névre foglaltuk le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2388 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Legolila: na, az ilyen megjegyzések miatt tart ez a fórum ott, ahol tart....<br> <br> Több tiszteletet a filmben szereplő színészek iránt, vagy kérlek, hogy ne írj ebbe a topicba. Van egy chatelős topic, ahol mindenki azt ír, amit akar. <br> Itt Livet a fiúk szeretni szokták.<br> <br> Vic - egy lány!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2387 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Robinnal utáljuk azt a kis disznót!<br> Olyan beképzelt!!Dicsekszikik,hogy<br> tud tündéül.UTÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2386 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem ha nem alakítja át P.J. egy kicsit Arwen szerepét, akkor nem igazán vállalta volna el Liv, mivel az első részben, ha jól emlékszem, csak fikarcnyi volt a szerepe, és Liv azért mégiscsak nagy név(már a többiekhez képest, és most persze csak a nevére gondolok, nem feltétlenül a színészi képességeire), ezért mindenképpen valahogy ki kellett bővíteni Arwen részét a filmből, mégha ezzel valamennyit fel is áldozott P.J. a könyvből. Talán úgy gondolta, hogy sokan bemennek a moziba olyanok is, akik csak Liv miatt néznek meg egy filmet. szóval szerintem ez van...<br> <br> Egyébként pedig a Fidesznek bocsánatot kell kérnie:aljas, istentelen, ocsmányságaiért...<br> :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2385 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Imádom Liv Tylert. Istennő, cak ne bagózna

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2384 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ami Livet illeti,sosem volt a kedvencem de alapvetően nincs bajom vele.Elmegy Arwennak,de azt már nem fogom fel,hogy P.J.miért rondított bele a szerepébe?Olyan nagy cucc lett volna Glorfindelt belerakni?Azzal,hogy a szerepét átírták,gyakorlatilag lealacsonyították Arwent.Egy hősködő,karddal hadonászó,közönséges halandó lett belőle.Ki hallott már olyat,hogy egy tünde-hercegnő,népének Esticsillaga kardot ragadjon,ha nem muszáj?Elrond sem a lányát küldte volna el a Fekete Úr szolgái közé,hogy megmentse a Gyűrűhordozót.Szóval szerintem itt a film egyik legnagyobb,de legalábbis számomra legzavaróbb buktája van.Ennyire elszakadni a könyvtől!<br> Ja és az sem tetszett,amikor Aragornnal elkezdenek nyáladzani Völgyzugolyban-ez nagyon nem kellett volna.Oké,hogy hollywood és hogy amerikai barátainknak kell a láv,de szerintem akkor is ki lehetett volna hagyni(és más,sokkal fontosabb,kihagyott jelenetekkel helyettesíteni..)<br> Arwen és Aragorn kapcsolata ennél sokkal prózaibb,sokkal magasztosabb-ők maguk is alig beszélnek róla,inkább csak érzik,amit éreznek és tartják a távolságot,és VÁRNAK,nem esnek egymásnak az első adandó alkalommal.Az olvasó/néző jelekből,pillantásokból,utalásokból látja a dolgokat-és szerintem PJ részéről elég nagy hiba ez a szegényes megoldás-azt kell hinnem,ő maga sem értette meg.Bár ki tudja,talán másképp ezt nem lehetett elmondani az amcsiknak,mert nem értették volna meg,szegények?<br> Hát röviden ennyit erről-nem Liv Tylert akarom bántani-ő egyébként egészen jól játszott.Például a gázlónál jó volt(de nem értem,miért kellett az a bőgős jelenet,amikor Frodó elalélt) és az is tetszett,ahogyan a fent elemzett Aragornos jelenetben beszélt:szépen lassan tagoltan.Na, ott egészen olyan volt mint egy tünde...!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2383 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
No, hát akkor néhány kép Livről, mert ezeken még én is kiakadtam, annyira szép képek: <br> <br> <a href=http://www.lovelylivtyler.com/pictures/lotr/lotr403.jpg> Arwen diadémmal

Arwen valami álomszép ruhában

Arwen és Legolas kép 1.

Arwen és Legolas kép 2.

A minőségük ugyan nem túl éles, de szerintem ilyen egy igazi tündelány.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2382 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tudtátok, hogy Liv azért lett Liv, mert azon a héten, mikor megszületett Liv Ulmann volt a TV-műsor borítóján?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #2381 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
nem is volta műsor újságban...<br> :( ((<br> Ez átverés..<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.750 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére