Éowyn

Több
21 éve 2 hónapja #101427 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát, az a kötényruha a Helm-szurdokba menet egy kicsit izé volt... Egyszerű. De a többi rendben. Bár a lila muszlint azt hiszem nem lehet überelni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101327 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem tetszik ez a ruhája is, és majdnem mind. Főleg az a jó benne,hogy egyszerű és természetes. Gyönyörű,ahogy ott áll az Aranycsarnok bejáratánál és fújja haját a szél

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101313 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát, ha kicsi lennék biztos Éowyn akarnék lenni farsangon ebben a ruhában!!! Nekem kell egy ilyen!!! De a többi rucija nem igazán tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101264 Írta: Eliza
Eliza válaszolt a következő témában: Éowyn
Akinek tetszik a Fehér Úrnő az olvassa el a TTT Hivatalos Film Könyvét van benne egy jó kis 2 oldalas leírás Éowynól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101247 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn
Igazi "Fehér Úrnő" lesz. :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101107 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Éowyn

Niphredil/Szméagol írta: Nézzétek! Itt van Éowyn hófehér ruhája:
www.ninecompanions.net/gallery_p ... tume_1.jpg :wink:

Fütty... Gyönyörű

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100671 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Nézzétek! Itt van Éowyn hófehér ruhája:
www.ninecompanions.net/gallery_p ... tume_1.jpg :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100512 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Éowyn
Néhány Mires oldal:
miranda.maidenfair.net/
www.pfd.co.uk/scripts/get.py/act ... nda%20Otto

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99485 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem egyáltalán nem olyan gáz az a kép. Szinte nem is látszik a hajától az arca, és biztos nem volt a legjobb állapotban a csata alatt...
A háttérképek nagyon szépek! :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99356 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn

kriszana-Celandine írta:

Corwin írta: Ö is Éowyn lenne????

www.warofthering.net/movies/phot ... age9.shtml


Biztos, hogy o´´. Bár valóban nem a legjobb kép róla.
És sztem itt nem Dernhelmként, hisz akkor nem látszana a haja...

Ez sztem az a kivágott jelenet lesz,amikor Éowyn orkokat öl a barlangban..Az 100,hogy nem Dernhelmként,mert nôi ruhában van :twisted:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99332 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn háttérképek :arrow:
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... s/wlor.jpg www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... s/Pain.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98838 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Éowyn
www.actressarchives.com/miranda/index.php?pg=2

Itt is vannak róla nagyon aranyos képek :) .

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98771 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Hisz elég fura lenne, ha csak Faramir hatna Éowynre, de Éowyn nem hatna Faramirra... sokkal reálisabb, ha mindketten változnak. Az sem mindegy, milyen körülmények között jönnek majd össze...
Az Ispotály érdekes hely... itt a kétségbeesés és remény egyszerre van jelen... háborgó lelkek és megnyugvás, betegség és gyógyulás...vajon mire számíthatunk a filmben?

A képek azon a lapon szépek.. főleg, amelyeken szomorú..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98721 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Bizony, így még minden jóra fordulhatna... Hiszen Éowynt nem lehet nem szeretni. Persze tényleg kár, hogy Faramir haja ilyen... vörös, de attól még biztosan szép jelenet lesz, amikor igazán egymásra találnak.
miranda.maidenfair.net/ :arrow: egy Mir oldal a sok közül :D

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98579 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem rossz gondolat!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98569 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Lehet, hogy a filmben nem csak Éowynt változtatja meg ez a szerelem, hanem Faramirt is... hihető koncepció lenne... és így majd igazodnak egymáshoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98549 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem Faramirt egy kicsit tényleg elszúrták a filmben :shake: de hát ez van. Biztos valahogy megváltozik, ha tetszeni akar Éowynnak! :faramir1: :eowyn1:[/quote] De Éowyn szerintem is jó választás volt a jó öreg PJ től :bounce:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98424 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem az egész könyv úgy jó, ahogy van. A Faramiros dologban (Éowynnel kapcs.) én is nagyon reménykedem, hogy nem rontják el. Faramir nem igazán.... :roll: szimpi nekem a filmben. Ha továbbra is ilyen marad, nagyon sajnálom Éowynt. Dehát reméljük a legjobbakat!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98252 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Éowyn

Aralataion írta: Manapság elég ritka de egy igazi nőt láthatunk.Érzésekkel az arcán!!
Kár, hogy az utcán ilyet nem nagyon lehet tapasztalni... :roll:

Héhéhé, azért ne tessék felelőtlen kijelentéseket tenni! :rmad2:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98107 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Éowyn
Húúú, látom képzeletben nagyon elszaladtunk... hármas esküvő, Gimli és Galadriel, Aragorn és Eowyn, Faramir és Arwen...ez kicsit kifordítása lenne az egésznek. És akkor már rég nem A Gyűrűk Uráról beszélgetünk...
Sztem P.J.nek meg kellett volna maradni az eredeti verziónál... én megértem,hogy a nőket többször szerepelteti, mert szükség van rá. A mai világban, felfogással, nem állná meg a helyét,ha legalább ennyi női szereplő nincs a vásznon. És Eowyn valóban tökéletes választás volt. Egy hús vér nő.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98104 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Éowyn
A szereplőket mindig máshogy képzeljük el. Azonban most az egyszer nagyon bejött.
Nyersen is árad belőle valami szépség.Manapság elég ritka de egy igazi nőt láthatunk.Érzésekkel az arcán!!
Kár, hogy az utcán ilyet nem nagyon lehet tapasztalni... :roll:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97913 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Éowyn
Mondjuk Gimlit Galadriellel... A törp a filmben nagyon nyomul rá. Ez lenne a törp-tünde barárság csúcsa. 8)

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97893 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Éowyn
Azon sem csodálkoznék, ha a ROTK-ban a végén egy hármas esküvőt nyomnának le, látványosan, vagy vmelyik szereplőt még összehoznák valami nővel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97785 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Az lenne nagyon hollywoodi befejezés, ha Éowyn Aragornnal jönne össze.. a nagy hős király és a rohani páncélinges szűz... brr....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97701 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn

Nuinladien(Tünde-lány) írta: Amúgy minden reményünk pont abban van, ami sokakat zavart: amerikának kell a lámúr


Pont az a jó bennük, hogy az ő szerelmük nem amerikai lávsztori :roll: :? Tul. képpen Aragornéké sem, csak ugye PJ kicsit átdolgozta a történetet :? :twisted: Remélem Éowyn és Faramir szerelme nem lesz olyan "amerikai", mint Gorniéké :? :x :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97611 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Éowyn

Éowyn írta: Tényleg kár, hogy a filmben Éowyn és Faramir is szőke. Nem lesznek valami látványos pár :cry:
Meg egyébként is, a filmbeli Faramirról aligha tudom elképzelni, hogy nagyhirtelen annyi tündebölcsességet magáraszed, hogy felismeri és kigyógyítja Éowynt az ártatlan, ám viszonzatlan rajongásából...
Remélem, sőt hőn áhítom, hogy szép pár legyenek, és ami a legfőbb: Ne legyen félreérthető a kapcsolatuk! :nono:



Mért ne lehetnének...ennyi erővel Aragorn és Arwen sem lenne...szépek lesznek, majd meglátjátok.

Ez a félreérthető-dolog nekem sem volt tiszta.

Amúgy minden reményünk pont abban van, ami sokakat zavart: amerikának kell a lámúr

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97571 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
OFF/

Teron írta: Amúgy aki buzinak nézi a gyűrűk ura szereplőit, akik alapvető emberi értékeket képviselnek, mint barátság, kitartás és bajtársiasság, ott nem arról van szó, hogy nem rajongó, hanem arról, hogy nagyon primitív alak.

/ON

Teljes mértékben egyetértek! :? :evil: :wink:

:eowyn2: ez olyan édes :D :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97530 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn
Oh az a mosoly!
Oh az az orr!
De szép!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97343 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97341 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Éowyn

Corwin írta: Ö is Éowyn lenne????

www.warofthering.net/movies/phot ... age9.shtml


Biztos, hogy ő. Bár valóban nem a legjobb kép róla.
És sztem itt nem Dernhelmként, hisz akkor nem látszana a haja...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.675 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére