Éowyn

Több
20 éve 5 hónapja #182208 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Örlök, hogy tetszett! :D Beraknám ide is, ha tudnám...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182054 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Ahhh, köszi!!!

Szent ég Niniel, nagyon aranyos, különösen jó, hogy Arwen, akinek nem vagyok nagy rajongója, olyan fogfájósnak látszik... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182042 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem van egy! Csak nem tudom ide belinkelni, mert mentve van a gépemre, de ha gondolod elküldhetem neked.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182041 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Kedves Jó Lányok, nem tudtok manga-rajzot szerezni valahonnan Éowynről? Más egyéb szereplők is jók lennének, csak nem akarom megbántani Éowynt...
Imádom a mangát :oops: :eowyn1: :faramir1: :merry5: :boromir2: :pippin5:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182015 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn

Suhifarok írta: Hű, ez naon jó! [size=9:2xpf9h89]Látom belejöttél a hátterekbe! :D Én meg nem győzöm őket elmenteni![/size]


Hát kezdem élvezni a háttérkészítést... :D :D Azért remélem nem haragusztok, ha ezután is küldök... :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182011 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Éowyn
Hű, ez naon jó! [size=9:2xke9dn3]Látom belejöttél a hátterekbe! :D Én meg nem győzöm őket elmenteni![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182003 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn
Csináltam egy Eowyn-os hátteret... (800*600). Remélem tetszik :D

aureentuluva2004.125mb.com/eowyn.html :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181520 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Jane Seymour,hát....nem tom... :roll: nhány képen el tudnám képzelni, de többségben nem igazán... :roll:


Erre csak tőled idézhetek egy választ:

Lyra írta: Igen, ez mind igaz, de más ötletem nem volt....... :oops: :lol:



"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181288 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Erről jut eszembe, nem tudom ki olvasta a filmkönyvet, de abban van vmi ilyesmi, hogy Miranda, amint belebújt a jelmezébe, teljesen átalakult Éowynná :wink: ezt asszem a ruhatervező vagy ki mondta, de majd megkeresem teljesen :wink:

Jaja, az jó volt!

Meg hogy a ruha iszonyú nehéz volt, és ahogy kihúzta magát benne, mintha a bánat súlya alatt egyenesedett volna ki.. milyen szép gondolat!
Meg a ruha is gyönyörű volt!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181112 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Azerintem nagyon jól játszott, és nekem megvolt az a harcos hangulat.
Én ilyen alkatúnak képzeltem Éowynt, mert ha meg nagyon férfias , akkor meg azt nem mondhatjuk nagyon rá, hogy szép. Meg itt sztem inkább az az akarat számított, hogy ő is küzdeni akar a hazájáéert, és azokért. akiket szeret. És EZ nagyon látszott Mirandán!!!

Erről jut eszembe, nem tudom ki olvasta a filmkönyvet, de abban van vmi ilyesmi, hogy Miranda, amint belebújt a jelmezébe, teljesen átalakult Éowynná :wink: ezt asszem a ruhatervező vagy ki mondta, de majd megkeresem teljesen :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181081 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn nagyon tetszett a filmben, de egy bajom van vele. Mikor legyőzi az angmari boszorkányurat, nem hittem volna el róla, hogy férfi. Azt szerintem nem sikerült eljátszania. Sokkal erősebb nőnek képzeltem a könyvben. Az előző filmben még megvolt az a hangulat, ebben már nem. Miért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180959 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn
Egy lélekemelően gyönyörű fanart (bocs, ha volt már):

img-fan.theonering.net/rolozo/im ... ofara3.jpg

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180899 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Én úgy fogalmaznék: Ebben a filmben ez az Éowyn volt a lehető legjobb választás. Más GyU-adaptációkhoz lehet, hogy más színésznő joban illett volna. De Miranda tökéletesen illik a P.J.-féle feldolgozáshoz! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180863 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát... Maradjunk abban, hogy Éowyn úgy jó, ahogy van. Ha tökéletes volna, nem is lenne Éowyn. ;)
[size=9:i8wlzzog]Nekem azért tetszett Lyra "Éowynja... az arca legalábbis. Azért, mert Éowyn sokat szenvedett, még nem kell megtörtnek látszania...[/size]

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179732 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Éowyn

Erda niire (Area) írta:
szerintem senki sem lehet tökéletes Éowyn... Miranda sem az.... de ő a legjobb... 8)


igen, az biztos;) nagyon megfelel sztem Éowynnak, bár először még kételkedtem benne de mikor megnéztem a TTTt rájöttem, hogy nagyon jól játszik és mást már el se tudnék képzelni a helyébe.. :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179694 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
Nefadar: nagyon szép a vers.... 8O :wink:

szerintem senki sem lehet tökéletes Éowyn... Miranda sem az.... de ő a legjobb... 8)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179669 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!
Remélem nem bánjátok, hogy az egyik versemet ide is berakom, mert a versek topicban nem értékelték sehogy és szerintem ide illik.

Éowny és Aragorn
"Uram, hagy tartsak veled az Úton,
Ha nem engeded a fogságba belefúlok
Harcosnak születtem akárcsak apáim
Hagy láthassam veled Gondor fáit"

"Nem lehetséges lovasnép leánya
Soha nem teljesülhet szívednek álma
Itt Rohanban a néped rád vár
Nem engedem, ezt ígértette bátyád"

"Uram, bátyám szava nem érdekel
Hagy bosszuljam meg Théodred testvérem
Szauron ellen a csatánál, hagy lehessek ott
Csak akkor vagyok boldog ha kezem kardot fog"

"Úrnőm, miért kívánod ennyire a halált?
Miért nem kormányzod most a hazád?
Lovasvégnek szüksége van rád
Nem akarom, hogy megismed a halált"

"Itt is ez lesz a sorsom, ha maradok
A bánatba és az unalomba belehalok
A halál nem érdekel, nem félem
S már a nagy csatára hív a vérem"

"Mennem kell úrnőm, s te maradsz
Velem megmondtam, nem tarthatsz
Megyek társaim már várnak rá,
Megyek, s teljesítem sorsom útját"

"Ég veled jó uram s térj vissza
Csak akkor lesz szívemnek vigasza
Király vagy, hisz annak születtél
S a régi királyok vére benned él"


Nefi

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179658 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen, ez mind igaz, de más ötletem nem volt....... :oops: :lol:
Ezt a rideget úgy értettem, hogy ebből a szempontból nem jó, mert nem olyan szenvedőarcú, vagy hogy mondjam :oops:
Jane Seymour,hát....nem tom... :roll: nhány képen el tudnám képzelni, de többségben nem igazán... :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179578 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Keira Knigyhtley ?
vivalamusica.bigpondhosting.com/ ... ghtley.jpg
cshonline.free.fr/images/keira.jpg

Szépnek szép,viszont nem olyan "rideg" :roll: ...
Más ötletem viszont nincs :oops:

Azéert Mirandánál jobbat még nem találtunk... :lol: (ez most jópont PJnek)

Szerintem ö nem való Éowyn szerepére. Pont a külseje miatt... igen, szép, de ez az egyetlen tulajdonsága, ami egyezik Éowynéval (szvsz). [size=9:1f75jgsb](Na jó, tenném hozzá, én erösen kötöm egy másik filmhez, amiben - mily meglepö - egy cseppet féltékeny voltam rá. :wink: 8) )[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179573 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Keira szép meg nem isa túl rideg, de... :( Fiatal, és nem néz ki úgy, mint aki sokat szenvedett. :? Ő inkább Rómeó Júliája... :lol:
Bár szerintem ez a téma olyan, mint a hol élnél szívesebben-kérdés, (Magyarországon, ez egyértelmű, hizen az a hazám... 8O ) mármint ez a ki, ha nem Miri kérdés... :roll:

De ha már, akkor Jane Seymour fiatalon: :wink:
Nézzétek végig itt az összeset!
www.allposters.com/Galleryc.asp? ... ne+Seymour
home.hetnet.nl/~sme-hooft/JSPicturesFrames.htm


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179571 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Éowyn
Egy szvsz szép Éowynes kép:
mysite.freeserve.com/ianslotr/eowyn.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179526 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Keira Knigyhtley ?
vivalamusica.bigpondhosting.com/ ... ghtley.jpg
cshonline.free.fr/images/keira.jpg

Szépnek szép,viszont nem olyan "rideg" :roll: ...
Más ötletem viszont nincs :oops:

Azéert Mirandánál jobbat még nem találtunk... :lol: (ez most jópont PJnek)

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179510 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Sil: hú de szép ezen Éowyn!!
Nekem az Enna féle Éowynötlet jobban tetszik, a másik, valahogy nekem nem jön be... :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179241 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Milyen cinkosan néz Éowyn. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179149 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn és Faramir:
img20.photobucket.com/albums/v59 ... aramir.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179139 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Dae-elena/sissee írta: www.hudsonleickfan.com/files/photos/roc/roc29.jpg


Ezen tetszik, de a többi kicsit tényleg túl erotikus. Tudjátok, én kire gondoltam? Juliette Binoche-ra. ;)

katt

klikk

ide is

és még ez...

Természetesen kell egy szőke paróka, de ez nem akadálí. Valahogy benne van Éowyn lelkének egy darabja. ;) Tudom, nem mindenki látja így de nekem akkor is ő az ideális. :oops:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178935 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn
Hmm...
Ez a lány nem túl érzéki Éowynnak?

Bár lehet hogy csak a képek nem jók, a 2. képen el tudom képzelni, ahogy Théodred fölé hajol..

És Karl bizti jóban van vele, ha egyszer a Xenában együtt forgattak.. :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178933 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Igen, kezd kissé túltárgyalt lenni ez a téma. Mit szólnátok valami újhoz? Szerintetek ha PJ nem Mirit választja Éowynnak, akkor ki lett volna jó erre a posztra?...


Továbbra is fenntartom, hogy a Xenából ismerős Hudson Leick lett volna az abszolút adu ász a szerepre... Nagyon szép, határozott arca van, és Karl Urban testvérének is sokkal jobban elmenne.

www.geocities.com/Hollywood/Chateau/2565/sideprofile.html

www.hudsonleickfan.com/files/photos/roc/roc29.jpg

www.hudsonleickfan.com/files/photos/callisto/call20.jpg

www.hudsonleickfan.com/files/photos/callisto/call88.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178899 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen, kezd kissé túltárgyalt lenni ez a téma. Mit szólnátok valami újhoz? Szerintetek ha PJ nem Mirit választja Éowynnak, akkor ki lett volna jó erre a posztra?...

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178830 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
hát nem tom... én ha dönthetnék, hogy egy csodás palotában, vagy egy lerobbant fekete felhőkarcolóban lakjak, akkor az elsőt választanám... :? De kezdünk letérni a témáról nem???

Sil: a háttérkép nagyon szép! Azonnal mentve lett... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.676 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére