Éowyn

Több
20 éve 6 hónapja #178673 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Talán Vasudvard nem elég nagy?
Ott aztán bújócskázhatnak a gyerekei... :wink:

Ez az... és úgyis újításra szorul. Ráadásul csak nem fog öregkorára oda költözni, ahol azelőtt riválisa élt. ;) Nem?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178236 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Erda niire (Area) írta: Az sokkal konfortosabb, szebb a kilátás, és ami fontos tényező (főleg hét gyereknél) hogy NAGY! :D :lol:


Talán Vasudvard nem elég nagy?
Ott aztán bújócskázhatnak a gyerekei... :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178050 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Csináltam egy Faramir&Éowyn háttérképet:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... amir01.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177957 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
A vasudvardos szál haláli.... :lol: De miért pont Vasudvard? Miért nem Völgyzugoly? Az sokkal konfortosabb, szebb a kilátás, és ami fontos tényező (főleg hét gyereknél) hogy NAGY! :D :lol:

Az Oscarral kapcs., szerintem sokan megérdemeltek volna egyet a szereplők közül, de legjobban akkor is Miranda, vagy Billy Boyd. Mind a ketten fantasztikusak voltak!

[size=9:srql5rxe]CSICSIGO: jelenteleg két téma fut: 1, Mi lett volna Éowynnal, ha nem találkozik Faramirral? 2, Mirandát mért nem jelölték Oscarra?[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177897 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Egy kicsit kezdünk eloffolódni :roll: :lol: , de Miranda tényleg simán megérdemelt volna egy Oscart (mit egyet?!.többet is :wink: ) de én már a 11-es terméssel is elégedett vagyok :lol:

A Vasudvardos verz. nekem is tetszik :lol: 8) , bár szerintem nagyon magába szállt volna, és hideg, szomorú "árnyékká" lett volna.. :cry:
Még jó, hogy ez nem történt meg :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177854 Írta: CSICSIGO
CSICSIGO válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!!!!!!!!!!! Miről beszéltek vonjatok be engem is!!!!!!!!!!!!! :closed:

Namarie: CSICSIGO

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177829 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Pedig mind rászolgáltak volna! Höh..... :? Iszonyú jól lettek megválogatva és remekül össze is rázódtak a végére. Nem minden színésztársulatban van ez így!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177778 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn

büzsü2003 írta: Szóval: Szerintem Eowynt jelölhették volna Oscar díjra :) , kár hogy nem a közönség dönti el, hogy kit jelöljenek, hanem az Oscar bizottság :(


Igen ezzel én is egyetértek, hogy jelölhették volna Mirandát Oscarra vagy bármelyik másik színészt. Mai újságban olvastam, hogy PJ nem is igazán örült a 11 oscarnak, mert elhomályosította, hogy egyetlen fantasztikus színészét sem jelölték az Oscarra...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177757 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn
Még új vagyok a fórumon, de azért remélem még nem néztek másként rám :D ...

Szóval: Szerintem Eowynt jelölhették volna Oscar díjra :) , kár hogy nem a közönség dönti el, hogy kit jelöljenek, hanem az Oscar bizottság :( ... Én úgy gondolom, hogy a film több mint 11 Oscart érdemelt volna meg... De azért ennek az összegnek is nagyon örültem. :D
Én is nagyon szeretem a Tolkien műveket, remélem jó beszélgetőtársakra lelhetek itt, akikkel egy kicsit a szöveg mögötti értelemről is tudnánk beszélgetni. Amúgy király ez a fórum .... :) Kösz, hogy szólhattam... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177728 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
off/ én már megtaláltam az én "éowynomat", s nincs is szükségem másra! :D /on

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177715 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Ez is off, de higgyétek el, hogy Framir típusú pasiból nics sok. Ha valaki talál egyet, azt meg kell becsülni! Éowynnak meg szerintem így lett a lehető legjobb, bár a Vasudvaros verzió sem rossz... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177711 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Éowyn
Én sajnáltam, hogy a végén egy kicsit megváltozott... De így jobb lett neki Faramirral... Annyi párhuzamot érzek közte és köztem... Bocs, ez off...

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177638 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem ha nem találkozik Faramirral akkor egy másik emberbe lett volna szerelmes akivel úgyszint az ispotályban találkozik, vagy ami szomorúbb nem felejti el Aragornt és élete végéig szenvedett volna

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177529 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Új verzió, emberek!
Éowyn megismerkedett volna egy dögös kószával, akit mondjuk úgy hívnak, hogy Aragir. Egymásba szerettek volna és megszöktek volna, hogy bejárják Középföldét, míg végül hét fiúgyermekük társaságában beköltöztek volna mondjuuuuk...... Vasudvardba. Úgyis föl kell újítani a tornyot! ;) Mit szóltok? Nem olyan gyászos, mi? :mrgreen:
Oké... oké.... ez nem móka. Csak már túl gyászosra vált a hangulat. Kissé túlreagáltuk a dolgot, és gondoltam, megakadályozom a népdepresszió kitörését. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177404 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem is olyan mély fájdalom költözött volna a lelkébe az őt ért megpróbáltatások miatt, hogy a nazgúlkirály megöléséből szerzett betegségéből képtelen lett volna felépülni, mert nem lett volna miért harcolnia többé, és ezt Eomer se tudta volna meggátolni... De természetesen ennek megakadályozása végett adatott neki Faramir, akinek szerintem legalább ugyanúgy szüksége volt Eoweynre, ahhoz, hogy ne eméssze fel Őt is a bánat.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177385 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát igen... Éowyn nem épp egy zsémbeskedő alak.... az, hogy megemészti a bánat, valószínű, de nem hiszem, hogy megvárja egyhelyben. Végül is mindenhova követni akarta a rohírokat, most se bírná ki. Főleg nem, hogy őárülten magányos, és az gyakran átcsap világ iránti gyűlületbe. Olyankor úgy érzi az ember, hogy kirohanna a világból.... saját tapasztalatból beszélek.... :roll: :oops:
Milyen szerencse, hogy volt neki egy drága Faramir, aki vigyázott rá.... :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177363 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem helyből föl sem gyógyult volna a sérüléséből. Ha mégis, akkor a világgá ment verzióval értek egyet. Kevéssé hiszem, hogy Éowyn az a fajta nő lenne, akiből suhancokat kergető buta vén szatyor válik, ha nem megy férjhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177340 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Téma: Szerintetek mi lett volna Éowynnel, ha nem találkozik Faramirral? :?:

Azt hiszem, örök magányba burkolózott volna. Nem talált volna magának más társat. Szomorú lett volna, életunt, és talán idő előtt a bánat végzett volna vele. (Szerintem ilyen nem csak a tündéknél következhet be - hosszú távon nehéz elviselni a fájdalmat.) :cry:
Na jó, mondjuk én nem vagyok túl optimista...
De volt Faramir, és találkoztak. Drága pici Faramir! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177339 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem is elkeseredett volna, és nem találta volna a helyét a világban... lehet, hogy lórapattant volna, és elvágtatott volna a nagyvilágba, esetleg beállt volna kószának.... végül is ő mindig szabadságra vágyott... bár, Eomer nem hiszem, hogy hagyta volna elzülleni....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177303 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem erőt vett volna rajta a keserűség, a büszkeség és a kalandvány, meg talán egy kis félelem is. Az lett volna a vége, hogy beleőrül, vagy megkeseredik, vagy öngyilkos lesz. :cry: De hála az égnek megismerte... :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177259 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Mivel mostanában nem nagyon volt téma ezért
Téma: Szerintetek mi lett volna Éowynnel, ha nem találkozik Faramirral? :?:
ha hülye téma, nyugodtan vessetek fel másikat, csak már idegesített ez a nagy pangás :roll:

Valószínűleg keserű, mogorva öreglány maradt volna, aki pár év alatt összeaszalódik és csúnya szavakat kiabál a siheder fiúk után, akik különféle ismeretlen eredetű dolgokat gyömöszölnek a postaládájába.
Nem túl kellemes ábrázolás, igaz?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177184 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Mivel mostanában nem nagyon volt téma ezért
Téma: Szerintetek mi lett volna Éowynnel, ha nem találkozik Faramirral? :?:
ha hülye téma, nyugodtan vessetek fel másikat, csak már idegesített ez a nagy pangás :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176107 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Új kártya:
shop.decipher.com/Images/CardIma ... N08090.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176034 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Namarie írta: Szerintem bekeveret Finduilassal, Boromir, meg Faramir édesanyjával.


Nem! telsjesen tisztán emlékszem, hogy Éowynről van szó..de nem tudom honnan szedtem...szerintem nem kell olyan nagy ügyet csinálni belőle, tekintve, hogy nem igaz(remélem)! :wink:

Hát én kerestemm a könyvben, de ilyen nincs benne :roll:
Feltehetőleg nem is igaz :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175702 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Vadiúj Decipher-kártya:
shop.decipher.com/Images/CardIma ... N08111.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175521 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éowyn

Namarie írta: Szerintem bekeveret Finduilassal, Boromir, meg Faramir édesanyjával.


Nem! telsjesen tisztán emlékszem, hogy Éowynről van szó..de nem tudom honnan szedtem...szerintem nem kell olyan nagy ügyet csinálni belőle, tekintve, hogy nem igaz(remélem)! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175461 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is nagyon ajánlom mindenkinek azt a filmet a Eldafinve mondott, nem rég láttam az HBO-n és nagyon-nagyon jóó!

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175367 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Éowyn

Tinúviel!Tinúviel! írta: Én írtam, de már nem emlékszem honnan szedtem és nem is biztos.... Asszem vkitől halottam...de arra már nem emlékszem kitől szal senki ne keseredjen el ez csak egy kósza hír az is lehet, hogy semmi alapja..és csak azért írtam, mert azt hittem, hogy ez egy teljesen valós adat!



Szerintem bekeveret Finduilassal, Boromir, meg Faramir édesanyjával.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175364 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Éowyn
Mae govannen!

Az HBO játssza a Gyógyír c. filmet, Miranda-val a főszerepben! (Julie Walking Home)
Fúúú, nagyon jól játszik benne. Fényképeztem a filmből egy csomót, majd valahová fel fogom pakolni őket, ide meg belinkelem a lelőhelyet.
Persze, csak ha érdekel benneteket... :?:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175237 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éowyn
Én írtam, de már nem emlékszem honnan szedtem és nem is biztos.... Asszem vkitől halottam...de arra már nem emlékszem kitől szal senki ne keseredjen el ez csak egy kósza hír az is lehet, hogy semmi alapja..és csak azért írtam, mert azt hittem, hogy ez egy teljesen valós adat!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.688 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére