Éowyn

Több
20 éve 7 hónapja #167967 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta:

Enna írta: Valakinek nincs képe arról, amikor Éowyn (mi mind tudjuk, hogy helytelenül, ám hősiesen ;) ) leszúrja a boszorkánykirályt?

Miért is helytelenül? :?: :roll:

Én már belezavarodtam... :oops: Szóval az eredeti szöveg szerint Éowyn öli meg, és a Filmben tehát jól csinálták meg?

Miranda-nak milyen színű eredetileg a haja?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167964 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Valakinek nincs képe arról, amikor Éowyn (mi mind tudjuk, hogy helytelenül, ám hősiesen ;) ) leszúrja a boszorkánykirályt?

Miért is helytelenül? :?: :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167959 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167003 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Niniel Nienor írta: Éowynt és Mirandát is csak dícsérni tudom! Nagyon közel áll hozzám a karakter, mert van néhány dolog, amiben a saját életemre emlékeztet...

Viszont az ispotályos jelenet kihagyását nem tudom megbocsájtani! :evil: Az úgy kellett volna a lelkemnek.

Hozzám is közel áll Éowyn! És az ispotályos jelenet hiányát ehogy se tudom megemészteni. Lehet, hogy ti nem így látjátok, de vsz az az egymásra mosolygósdi egyáltalán nem pótolja Éowyn és Faramir kapcsolatát. Elég, ha valaki (aki nem olvasta a könyvet) csak olyan szinten naiv, mint én, és tutira nem jön rá, hogy ebből lesz valami. :cyclops: Hörrrrrrr. Az csak egy... reflexmosoly volt. Semmi több! Csak a kétségbeesett rajongók látják bele azt, amire céloz...... :cry:

Találtam egy nagyon jó képet:
katt ide
Valakinek nincs képe arról, amikor Éowyn (mi mind tudjuk, hogy helytelenül, ám hősiesen ;) ) leszúrja a boszorkánykirályt?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166806 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Az m+on egy olyan film megy, amiben Miranda szerepel (valami lovas izé, nem tudom a címét :oops: )!

Szóval erröl a filmröl: Lóvátett milliomos volt a címe, Mir föszerepet játszott benne... izé... egy lovat. Vagyis, idönként lónak képzelte magát. De jó film volt, nekem tetszett. :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166636 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn

Erda niire (Area) írta: Aredhel: én is így gondolom. Nagyon nem tetszett, hogy Arwent erőltették a filmben. Mi az, hogy a sorsa összeforr a Gyűrűvel????? :rmad2: :crazy: Ezen nagyon kiakadtam. Arwent ott haldokoltatják, miközben Éowynt szinte teljesen elhanyagolják!!!! :x Észrevettétek, hogy szinte csak Éowynes jelenetek maradtak ki? Amikor Eomer megtalálja a csatamezőn, a megyógyítása, Faramirral való szerelme, az esküvője (bár azt asszem a könyvebn is csak említették...)


Sokban egyetértek veled, én sem értem mért volt Arwen fontosabb PJ szemében, mert Eoweyn. Arwen és Aragorn szerelme ráadásul a könyv kiegészitő részében van csak benne, Eoweyn és Faramir szerelme fontosabb helyen áll az én szememben. Ezért is érintett fájón, hogy a plakáton is Arwen van rajta és Eoweynek nyoma sincs :evil: Azt pedig nagyon remélem, hogy a gyógyitásos jelenet benne van a bővitettben, mert az nekem is nagyon hiányzott!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166622 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Az m+on egy olyan film megy, amiben Miranda szerepel (valami lovas izé, nem tudom a címét :oops: )!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166546 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn

Elros írta:

Niniel Nienor írta: Viszont az ispotályos jelenet kihagyását nem tudom megbocsájtani! :evil: Az úgy kellett volna a lelkemnek.


Imádkozzunk Eruhoz, hogy a bővítettben legyen benn az Ispotály, mert nekem is hiányzott. Főleg az a rész, amikor Aragorn gyógyít...

A bővítettben benne lesz az Ispotály, és néhány kép tanulásága szerint a Király gyógyító keze is lesz...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166525 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: Éowyn

Niniel Nienor írta: Viszont az ispotályos jelenet kihagyását nem tudom megbocsájtani! :evil: Az úgy kellett volna a lelkemnek.


Imádkozzunk Eruhoz, hogy a bővítettben legyen benn az Ispotály, mert nekem is hiányzott. Főleg az a rész, amikor Aragorn gyógyít...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166518 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowynt és Mirandát is csak dícsérni tudom! Nagyon közel áll hozzám a karakter, mert van néhány dolog, amiben a saját életemre emlékeztet...

Viszont az ispotályos jelenet kihagyását nem tudom megbocsájtani! :evil: Az úgy kellett volna a lelkemnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166465 Írta: fehér Aredhel
fehér Aredhel válaszolt a következő témában: Éowyn

Erda niire (Area) írta: Aredhel: én is így gondolom. Nagyon nem tetszett, hogy Arwent erőltették a filmben. Mi az, hogy a sorsa összeforr a Gyűrűvel????? :rmad2: :crazy: Ezen nagyon kiakadtam. Arwent ott haldokoltatják, miközben Éowynt szinte teljesen elhanyagolják!!!! :x Észrevettétek, hogy szinte csak Éowynes jelenetek maradtak ki? Amikor Eomer megtalálja a csatamezőn, a megyógyítása, Faramirral való szerelme, az esküvője (bár azt asszem a könyvebn is csak említették...)


Sajnos Arwent nagyon szürke egyéniséggé tették. Végülis a mindenévé vált Aragorn, ez nagyon szép. De Éowynban annyi minden van...Neki kellene lennie a női főhősnek. Azért érdekes, hogy míg a háború Arwen vesztét okozhatta (ha meghal Aragorn), míg Éowyn ezáltal bontakozhatott ki, lehetett szabad. :)

"I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166440 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
Aredhel: én is így gondolom. Nagyon nem tetszett, hogy Arwent erőltették a filmben. Mi az, hogy a sorsa összeforr a Gyűrűvel????? :rmad2: :crazy: Ezen nagyon kiakadtam. Arwent ott haldokoltatják, miközben Éowynt szinte teljesen elhanyagolják!!!! :x Észrevettétek, hogy szinte csak Éowynes jelenetek maradtak ki? Amikor Eomer megtalálja a csatamezőn, a megyógyítása, Faramirral való szerelme, az esküvője (bár azt asszem a könyvebn is csak említették...)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166409 Írta: fehér Aredhel
fehér Aredhel válaszolt a következő témában: Éowyn
Miranda tökéletes választás volt, először kicsit idegenkedtem tőle, de mostmár az egyik kedvencem. Csak olyan keveset szerepel! Az ő jelleme egyre jobban kibontakozik, míg Arwené (mármint a filmben) csak egy szállal kapcsolódik a történethez. Szereti Aragornt és ennyi. De Éowyn sokkal bonyolultabb. :P

"I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166395 Írta: csizma
csizma válaszolt a következő témában: Éowyn
Ami a szinésznőn tökéletes az a szája és a fogai. Ahogy a fogai állnak, hát ennél nagyobb sexepilt el sem tudok képzelni hirtelen. :lol: Ez főleg akkor hangsúllyozódik ki ugye, amikor sisakban van. Az a jelenet valami őrülten sexis emiatt amikor mondja trufának, hogy vigyázok rád. Legalábbis nekem az volt. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166356 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Éowyn

Ungwe írta: A smink tényleg rengeteget számít manapság..
De egyet még azzal sem lehet megváltoztatn,és az a tekintet.
Ha Éowin szemeibe nézek valami kislányosat de mégis harciasat,tüzeset látok.Galadrielé teljesen más, titokzatos,olyan nyugodt..tudom itt a színészi játék is bejátszik..de akkor is..fordítva ez nem jönne ki jól.


Ez szerintem is így volt jó. Egyébként én már a könyvben is felfigyeltem Éowynre. Arra a szomorúságra, a halál keresésére...nagyon sajnáltam. Ha férfinek született volna, bizonyára rettenthetetlen harcos lett volna, hiszen ő nem fél sem a fájdalomtól, sem a haláltól. De így... én is tudom, milyen rossz az, ha segítenél másokon, de nem teheted.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166289 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is úgy vagyok vele, hogy Miranda igen is ember, és szerintem keresve se találtak volna jobb Éowynt. Csak azon a két képen hajaz a tündékre, egyébként ember. Amikor először megláttam a TTT-ben azonnal megkedveltem. Ahogy ott állt a teraszon, és nézte, ahogy jönnek a hacosok... azonnal ki lehetett olvasni a szeméből az aggodalmat, és a tettvágyat. 8) A könyv alapján nem szerettem Éowynt, de a filmnek köszönhetően a kedvencem lett. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166280 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta:

Ungwe írta:

Jó ez igaz! Én szerintem is jobb, hogy Miranda Éowyn szerepét játszotta, jobban illett hozzá, csak azt mondtam, hogy szebb, mint CB. :roll:



Ízlése\Embere válogatja! :D

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166066 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Ungwe írta: A smink tényleg rengeteget számít manapság..
De egyet még azzal sem lehet megváltoztatn,és az a tekintet.
Ha Éowin szemeibe nézek valami kislányosat de mégis harciasat,tüzeset látok.Galadrielé teljesen más, titokzatos,olyan nyugodt..tudom itt a színészi játék is bejátszik..de akkor is..fordítva ez nem jönne ki jól.

Jó ez igaz! Én szerintem is jobb, hogy Miranda Éowyn szerepét játszotta, jobban illett hozzá, csak azt mondtam, hogy szebb, mint CB. :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165955 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Éowyn

Timona írta: szerintetek nem lett túlontúl kis mértékben utalva arra, hogy mindezek után Eoweyn és Faramir egymásra talál?

Akik nem olvasták a könyvet, abból a pár másodpercből is le tudták szűrni, hogy ők egymásra találtak. Már több ilyet hallottam.
Szómiszó én is hiányoltam az ispotályos részt és az egymásra találást, de biztos vagyok benne, hogy a bővített ROTK 110%-os lesz :P csak jönne már :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165949 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

kovacstimi írta: Sorry, de szerintem nem tündés...
Nagyon-nagyon szép, de ő tipikusan emberi szépség, nem olyan túlvilági, megközelíthetetlan, mint Galadriel.
A tündék nekem inkább a "jéghideg szoborszépség" megtestesítői, bölcsek és mélységesen szomorúak.
Éowynnak mind a szomorúsága(TTT) mind a boldogsága(ROTK) nagyon is emberi.....Miranda ezt tökéletesen visszaadta, a szemeiben még akkor is hatalmas életvágy volt, amikor a legszomorúbb.....

Ó, én pontosan így érzek! Akarva se tudnám jobban szavakba önteni.

Aeglos írta: Színészként tényleg nagyot alakított, de nekem a kinézetével van bajom.
Szerintem nem volt olyan szép. Ahoz meg pláne nem, hogy Galadrielt játssza.

Nem is tudom.... vsz Mir gyönyörű! Az a tipikus szabálytalan szépség az övé, amit az ember nem feltétlenül talál vonzónak első pillantásra, de minél tovább nézi, annál szebbnek látja. És mindehhez még társul a lelki szépsége is, ami sugárzik belőle..... :roll: Tudom, ez így elég nyálas, de én így gondolom. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165855 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: Éowyn
A smink tényleg rengeteget számít manapság..
De egyet még azzal sem lehet megváltoztatn,és az a tekintet.
Ha Éowin szemeibe nézek valami kislányosat de mégis harciasat,tüzeset látok.Galadrielé teljesen más, titokzatos,olyan nyugodt..tudom itt a színészi játék is bejátszik..de akkor is..fordítva ez nem jönne ki jól.

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165844 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Aeglos írta:

Timona írta: Szerintem Miranda van olyan jó szinésznő, hogy Galadriel figuráját is jól megoldotta volna, de én örülök annak, hogy ő lett Eoweyn, mert a női alakok közül nekem ő volt a kedvencem, és talán egy forditott szereposztás nem érte volna el ugyanezt a hatást.


Színészként tényleg nagyot alakított, de nekem a kinézetével van bajom.
Szerintem nem volt olyan szép. Ahoz meg pláne nem, hogy Galadrielt játssza. :roll:


Szerintem Miranda nagyon szép, és simán van olyan szép, mint Cate B. :roll:
Az Edorasos jelenetben, amikor ott banzájoznak, különösen szép!!!!Bár jobban örülök, hogy végül Éowynt játszotta, mert ő már a könyvben is az egyik kedvenc szereplőm volt :wink:

Egyébként sztem Cate is a smink miatt lett olyan, amilyen, úgyhogy ennyi erővel Miranda is lehetett volna Galadriel. :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165822 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Éowyn

Timona írta: Szerintem Miranda van olyan jó szinésznő, hogy Galadriel figuráját is jól megoldotta volna, de én örülök annak, hogy ő lett Eoweyn, mert a női alakok közül nekem ő volt a kedvencem, és talán egy forditott szereposztás nem érte volna el ugyanezt a hatást.


Színészként tényleg nagyot alakított, de nekem a kinézetével van bajom.
Szerintem nem volt olyan szép. Ahoz meg pláne nem, hogy Galadrielt játssza. :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165820 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

Timona írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...medium&cat=502&page=

Erről a képről jutott eszembe: szerintetek nem lett túlontúl kis mértékben utalva arra, hogy mindezek után Eoweyn és Faramir egymásra talál? Remélem a bővitett változatban kicsit több hangsúlyt kap majd ez a szerelmi szál is... :eowyn1: :faramir1:


Biztos benne lesz,mert a jeleneteket leforgatták... :wink: :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165773 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn
www.warofthering.net/photoforum/ ... =502&page=

Erről a képről jutott eszembe: szerintetek nem lett túlontúl kis mértékben utalva arra, hogy mindezek után Eoweyn és Faramir egymásra talál? Remélem a bővitett változatban kicsit több hangsúlyt kap majd ez a szerelmi szál is... :eowyn1: :faramir1:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165543 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem Miranda van olyan jó szinésznő, hogy Galadriel figuráját is jól megoldotta volna, de én örülök annak, hogy ő lett Eoweyn, mert a női alakok közül nekem ő volt a kedvencem, és talán egy forditott szereposztás nem érte volna el ugyanezt a hatást.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165437 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Éowyn
Sorry, de szerintem nem tündés...
Nagyon-nagyon szép, de ő tipikusan emberi szépség, nem olyan túlvilági, megközelíthetetlan, mint Galadriel.
A tündék nekem inkább a "jéghideg szoborszépség" megtestesítői, bölcsek és mélységesen szomorúak.
Éowynnak mind a szomorúsága(TTT) mind a boldogsága(ROTK) nagyon is emberi.....Miranda ezt tökéletesen visszaadta, a szemeiben még akkor is hatalmas életvágy volt, amikor a legszomorúbb.....

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165340 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
ott tényleg elég tündés, de itt szerintem mégjobban!
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=502

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165339 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Éowyn
Csak még két egy kis képeckét!!!

www.warofthering.net/photos/rotk ... ge10.shtml

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165331 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Éowyn
Tényleg, teljesen tündés!! Sőt még Galadrielre is hajaz!!! :lol: :lol: Nagyon jó kép!

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.676 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére