Elrond (Hugo Weaving)

Több
21 éve 3 hónapja #97886 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Háttérképek:
www.dreamvision-entertainment.co ... lotr77.jpg
www.dreamvision-entertainment.co ... lotr74.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97008 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Remélem, még nem volt 8)
www.nuli.net/index/top02.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96165 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Jelentem, Pestre költöztem, és elhoztam a Priscilla, a Sivatag Királynője c. filmemet is (sajnos csak németül). Nem akarjátok esetleg megnézni? :wink:


Üdv körünkben, Sil!!!!! Igen, nézzük meg! Nézzükmegnézzükmegnézzükmeg!!!! :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96164 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Igen, de a dolog nem a FOTR-ról szólt, én csak annyit mondtam, hogy remélem, a ROTK-ban rendesen bennelesznek!Szó nem volt összehasonlításról...
Egy korábbi felvetésre viszont: én sem hszem, hogy Elrond bármiféle hangszert fog a kezében tartani a végén :D

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96163 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
A könyvben sem szólalnak meg a tanács alatt. Én is csak az ominózus kép megtekintése után tudtam azonosítani őket.

Ismétlem: ha valaki tudna segítséget adni abban (priviben), hogy egy letöltött lemezen levő képet, hogyan tudnék itt a fórumon közkincsé tenni, annak nagyon megköszönném. (o.9-es felhasználó vagyok!)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96161 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ery írta: Nuinlaiden: Persze, hiszen már az első részben is szerepeltek. Ott ültek Elrond mellett a tanácsban.

OK, de a szerepeltetés alatt én kicsit tartalmasabbra gondoltam...mondjuk, hogy legalább egyszer megszólalnak :D Úgy, hogy mindenki észrevegye :D

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96157 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
elwing: Megsúgom, egyetlen ember sem elég szép tündének! :lol:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96134 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Jelentem, Pestre költöztem, és elhoztam a Priscilla, a Sivatag Királynője c. filmemet is (sajnos csak németül). Nem akarjátok esetleg megnézni? :wink:


Istenem, mekkora poén film az :lol: !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96050 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hugo Weaving kétségtelenü jó színész,de szerintem tündének nem elég szép!Pedig itt igenis számít a "külcsin".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96045 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jelentem, Pestre költöztem, és elhoztam a Priscilla, a Sivatag Királynője c. filmemet is (sajnos csak németül). Nem akarjátok esetleg megnézni? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95659 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hogyne! sőt van is egy olyan képem ahol a 3 testvér együtt van, csak már elfelejtettem, hogy honnan töltöttem le. Beírni pedig nem tudom.

Ha valaki segíteni tudna egy 0.9-es felhasználónak, akkor közkincsé tudnám tenni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95657 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ery írta: Nuinlaiden: Persze, hiszen már az első részben is szerepeltek. Ott ültek Elrond mellett a tanácsban.


Komolyan???Fel se tünt! :roll: :oops:
Teron:Ennek örülök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95656 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nuinlaiden: Persze, hiszen már az első részben is szerepeltek. Ott ültek Elrond mellett a tanácsban.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95626 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
OK.

A második példa akkor is áll.

Remélem fogja szerepeltetni PJ Elrohirt és Elladant...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95619 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Mind Ian McKellen és Christopher Lee egyértelművé tette, hoyg nem fogadják el a szerepet. Az IMDB-n hibásan szerepel, hogy Ian McKellen lesz Dumbledore. Tehát se Szarumán Se Gandalf nem lesz a HP-be rakva!

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95550 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Gyerekek, és mit fogunk szólni, ha a köv. HP-ben Szarumán/ Gandalf veti majd atyai pillantását a kis Harryre :lol: :D
És lehet még ennél rosszabb eset is: ha valakinek a legemelkedettebb és legmeghatóbb Arwenes jelenetnél eszébe jut az Érzéki csalódás egyik jelenete... 8O
És ilyenkor jut eszembe, hogy éveken belül "színvonalas" paródiafilm készülhet... 8O

Amúgy ha jobban figyelitek, még a L.All. korából "megfiatalított" és a "megfáradt" Elrond között is jól érzékelhető a különbség...

Ami a túlzott hűvösséget illeti, mikor Arwen későbbi sorsáról beszél, ne felejtsük el, hogy itt nem egy hisztis emberről van szó, annyi évvel és tapasztalattal a háta mögött ő már nem állhat úgy hozzá... Talán így tudta a legjobban érzékeltetni, mi vár a lányára...de azért egy kicsit megenyhültebb arckifejezést beeröltethettek volna a végére..

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95343 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Teron:nem tündérek! Tündék! :wink:
Sztem elrond jól játszott és télleg vmi iesmi igazából is,legalábbis így képzeltem L.. :roll:
Telka:Köcc!

Teron írta: Ami meg mindenképp probléma moszt az az Arwen jelenet. Először érzelemmentesen tárgyilagosan közléi Arwennel, hoyg ő bizony így fog meghalni, utána arwen sirdogál ő meg a szokásos érzelemmentes és minden kedvességet nélkülöző arcán odamegy, hoyg szereted-e apádat. Röhej.


Igen..vhogy kilóg onann...mondjuk lehet,hogy Elrond nem mutatta ki érzelmeit,de akkor is...
Mondjuk így jól volt ábrázolva,hogy Elrond nem aragornt utálja,csak félti a lányát!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95305 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
No megkövetem magam. Elolvastam a Szilmarillokat és azt kell mondjam, hogy igen tényleg valami iylesmi Elrond, mint ami a filmben van ábrázolva. Igazatok volt, jó a színész erre a szerepre. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy alapvetően megváltozott ez elképzelésem a tündérekről a könyv végigolvasása után.

Galadriel sajnos továbbra is nem nyer meg, mert rondának tartom a színésznőt.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94540 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
(az elöző Ragonak szólt)

Egyébkét én egyetértek vardával..benne meg van minden ami egy tündéhez kell :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94539 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jók a képek :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93874 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Teron írta: Ery:

- Szarumánhoz senki nem emlegeti oda Dooku grófot. Pedig ah belegongolsz ott is ugyanez volt, hoyg előbb a GYU, aztán a SW. Mégsem lett az első reakciója az embereknek, hogy nini itt a Szarumán.


Háát én azért annál a jelenetnél,amikor Obi-want "forgatja" a levegôben,mind a 2x hallottam egy-egy "Csatlakozz,Gandalf!"-ot is....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93822 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

varda írta: Szia Pat :wink: !

Különben én őt tartom a legtündésebb tündének a filmben. Különösen talán pont azért a mimikáért, amit a tanácsban láthatunk, mikor felbukkan a többi hobbit. Abban a tünde lényének minden aspektusa összesűrűsödött szvsz.


Szia Varda! :)

Az a jelenet az egyik kedvencem :)
Nagyon jó ötlet volt :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93611 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hódica: Olvasd el a függelékben az Aragorn és Arwen-es részt! A film ahhoz képest finomított enyhített verzió volt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93424 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Teron írta: Ami meg mindenképp probléma moszt az az Arwen jelenet. Először érzelemmentesen tárgyilagosan közléi Arwennel, hoyg ő bizony így fog meghalni, utána arwen sirdogál ő meg a szokásos érzelemmentes és minden kedvességet nélkülöző arcán odamegy, hoyg szereted-e apádat. Röhej.


Ez a rész nekem se tetszik...de nagyon nem :evil: :twisted: :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93371 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Szóval végignézve a jeleneteket, az biztos, hogy a Hugo alakította Elrond stílusa elsőosztályú, amikor mondja, hogy "men are weak" akkor mindig elmosolyodom, hoyg "human race is a viros" de tényleg a félreértés végett nem azzal van bajom, hoyg rosszul játszik, vagy nem szeretem.

Hugo jó színész, komolyan, egyértelműen egyedi stílusa van ahoyg a szerepeit előadja, de talán nem tündének. Bár most félig meggyőztetek, be kell valljam. Mert ha tényleg belefáradhat a dolgokba, azt nagyon jól játssza. Most a mátrixtól elvonatkoztatva a nem rossz. Lehet, hogy rossz hatást tesz rám a sok gyűrűk ura spoof, ahol Elrond ül a székben Morpheussal szemben és mondja, hoyg hobbits are a virus :) . Bár elgondolkodtató, hoyg miért nincsenek olyan humorok, hogy Szarumán Yodának beszól vagy hasonló. Egy biztos Hugo királyul játssza az embergyűlölő karaktereket :) )).

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93340 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Off: Adalék:Amúgy én is előbb láttam Hugot Elrondként, mint Smith ügynökként, sőt még azelőtt a Kerge Kellyben Sir New (értsd Ször Nyű) -ként mégsem zavart soha össze.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93324 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Teron írta: Ery:

- Szarumánhoz senki nem emlegeti oda Dooku grófot. Pedig ah belegongolsz ott is ugyanez volt, hoyg előbb a GYU, aztán a SW. Mégsem lett az első reakciója az embereknek, hogy nini itt a Szarumán.


Az én reakcióm az volt, meg a SW-t velem megnézőké is :twisted: .

Teron írta:
- Elrond csak félelf... szóval nem kéne utálnia az embereket annyira, már csak a szülei miatt sem. A theonering.net-en eléggé ki van boncolgatva a greenbooks Q&A szekcióban, hogy nem gyűlöli Elrond az embereket, és én hiszek nekik.


Szerintem se gyűlöli, mint ahogy egyik tünde se, de lebecsüli őket kissé, nem hisz bennük. Erre az oka is megvan azt hiszem. :wink: Ezen kívül belefáradt már a világ dolgaiba, inkább elvágyódik, mintsem foglalkozna Középfölde sorsával. A Gyűrűháború idejére minden tünde magánakvaló lett inkább és kívülről szemléli az eseményeket, mintsem részt venne bennük. Elrond ehhez képest egészen benne van.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93315 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Patiszon írta: Én Hugo Weavinget előbb láttam Elrondként mint Smith ügynökként :)
Tehát nekem a Mátrixban volt érdekes, hogy milyen 'gonosz' szerepben van (bár az nagyon is jó, ha egy színész sokoldalú).
Tehát az nehezen kiküszöbölhető, hogy összehasonlítsuk más filmbeli szerepével.


Szia Pat :wink: !

Én ugyan először a Mátrixban láttam, de érdekes módon ott csöppet se jegyeztem meg az arcát, így Elrondként teljesen új arc volt nekem.

Különben én őt tartom a legtündésebb tündének a filmben. Különösen talán pont azért a mimikáért, amit a tanácsban láthatunk, mikor felbukkan a többi hobbit. Abban a tünde lényének minden aspektusa összesűrűsödött szvsz.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93267 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Az baj, hoyg ez szubjektív nekem alapvetően más az elkézelése ma tündékről ,stílusukról és az egész tünde világról, és ez a filmben totál más lett, mint ami nekem a könyv koncepciójából leszűrődött.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93215 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
hmm... én nem érzem úgy, hogy Elrond gonosz lenne, vagy akár tündéhez nem méltó érzései lennének.
:arrow: amikor Trufáék berobbannak, szerintem feltörni készülő röhögését fojtja vissza, amit igazán megértek, és nagyon szimpatikusnak találok. Meglepődik, lehet, h kissé felhábrítónak találja az esetet, mindenesetre próbál valamiféle konszolidált arckifejezést mutatni, és ez egyáltalán nem sikerül neki.
:arrow: Arwenes jelenet. Nekem úgy tűnik, Elrond ritkán mutatja ki érzelmeit, főleg arckifejezésével, tehát egyáltalán nem meglepő, h alig tud mit kezdeni síró lányával. Szvsz jobb volt a jelenetben, mint a könnyáztatta arcú leányzó...
:arrow: én el tudom képzelni hárfázva Hugo Elrondot.

Különben már rég nem tudom, milyennek kellene lennie Elrondnk, csak a filmben szereplő többi tündével tudnám összevetni, de egyrészt ők is csak egy-egy pillanatban ütik meg az alsó lécet, másrészt teljesen más jellegűek.[/list]

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.619 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére