Elrond (Hugo Weaving)

Több
21 éve 6 hónapja #78599 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
draga,Min,a priscilla is etalon am :lol: :lol: !
es ha mar a traviknal tartunk;lattatok ti a moulin rouge-t?nekem nagy kedvencem,de csak most tudtam meg,hogy david wenham(faramir) jatszotta audrey-t,a transzvesztita-bohem-szindarabirot 8O 8O 8O 8O 8O
oltari :lol: :lol: :lol:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78397 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
ÁHHHHH! :mrgreen: Ezt a fejet! Ments meg, drága Eru! :lol:
www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA
Ez milyen imádnivaló! 8O ;) :itscool:
www.decipher.com/lordoftherings/ ... ealing.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78393 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Gollam! Láttam! És Khirály volt, mint Aragorn! És mért nem válaszolsz a privimre? És az SMS-eimre? Heh??? :evil: :?:
Jah, Hugo bőrmellénye etalon, és meg fogom nézni a Priscillát, aztán majd referálok. ;) :lol: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78027 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Elnézést a kimaradásért!
Minerva! Láttad a DVDt? Milyenek voltak a pluszjelenetek? NAAAAAAAAon kiváncsi vagyok....
Nem csak a kimaradásért, de egyfajta GyU-elhanyagolásért is bocsánat itt mindenkitől...

Szóval majd megpróbálok itten visszatérni, képeket meg híreket gyűjteni...
na pápá, emberek

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #77937 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
1et értek, Morgana. Szerintem nem fájt nekik annyira az elválás, hacsak nem túl érzékenyek. :)
Miért pang a topic? :evil:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74807 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ha a tündék életkorát (Elrondét és a kedveséét is) vesszük, akkor az együtt töltött évezredek után már igazán nem lehet sok az a pár év, amit külön kellett élniük, hiszen mindketten jól tudták, hogy Elrond is elhajózik Nyugatra. Olyan lehetett, mint nekünk embereknek, ha a párunk egy hétre elutazik valahová. Profán példa, tudom, de én valami hasonlónak gondolom.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72241 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ha az egészet megpróbálom "tünde-szemszögből" nézni, akkor ez Elrond részéről egy elfogadott kész tény lehetett, ez volt a logikus lépés.
Nem szabad efelejteni, hogy a tündék máshogy gondolkodnak, még ha a szerelem nem gyengébb is...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72214 Írta: Ithil Iarfeniël

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71988 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Érdekes kép! De naon király! ;) ;)
www4.justnet.ne.jp/~y-asrs/lotr/ellurond.gif
(Ellurond... érdekes ez a japcsi kiejtés. :? Na nem baj! :) )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71977 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hugo a feleségével.. Édik, ugye? :o
www.geocities.com/sammienblue/lo ... /hugo2.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71819 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sztem azért tudtak elválni, mert tudták, h úgyis találkoznak Valinorban. Addig meg akad más... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71744 Írta: Lyenn
Lyenn válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Szerintem meg a tündék közt nem olyan erős a szerelmi kötődés, de ezt nemtundom. (Lásd Galadriel és Celebron..) :?: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71655 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Szentem sem fájhatott neki mert gondolom tudja hogy Valinorban nem ölhetik meg és hogy ott jó neki.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71650 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

shaira írta: Az nem fájhatott Elrondnak, hogy felesége csak úgy elment? És miért nem ment vele? Gyermekeire nem gondolt? Hogy van ez?!

Nem tudom,szerintem a tündéknél ez tök természetes,hogy elhajóznak,és ez nem olyan nagy fájdalom nekik,mintha meghalt volna,hiszen elôbb-utóbb majd találkoznak Valinorban.De ez csak az én véleményem...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71626 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Rayan írta: Remélem, Svin nem vág ki...
Nézzétek, egy Elrond! :)

De drága! Én találtam u. ilyen miniAragornt és miniBoromirt, be is raktam őket...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71463 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Az nem fájhatott Elrondnak, hogy felesége csak úgy elment? És miért nem ment vele? Gyermekeire nem gondolt? Hogy van ez?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71431 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Narië írta: Elrond feleségét elfogták az orkok és megkínozták...

Igen, megnéztem, a Függelékben írják, hogy utazott a kíséretével Lórienbe, de a Vörösfoki hágónál megtámadták az orkok, és mérgezett sebet kapott + elhurcolták és megkínozták. Miután kiszabadították, Elrond meggyógyította ugyan, de ő belefáradt az életbe, és 1 év múlva Nyugatra hajózott.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71385 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Remélem, Svin nem vág ki...
Nézzétek, egy Elrond! :)


tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71351 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Elrond feleségét elfogták az orkok és megkínozták...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71341 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Undómiel írta: A témához kapcsolódik valahogy!
Nem akarok butának tűnni, de hol van az leírva, mi lesz Elrond asszonyával, amit a gyermekei (fiai) soha nem felejtenek el... A gyűrű keresése folyamatban van, ha abban lenne, írna valaki oldalszámot, aztán akkor átugrok oda!!!

A Gyűrűk Urában van egy olyan mondat valahol, talán a Völgyzugolyos résznél, hogy "sosem felejtették el anyjuk szenvedését az orkok odúiban", és a Függelékben van róla szó a megfelelő évszámnál. Én csak ezekre emlékszem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70738 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Kösz Undi, a képet!
Nem tudom, hol van leírva, mi lesz a feleségével, de már több helyen is olvastam (fanfictionök, fórumok).

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70704 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én ezt még nem láttam!!! Alig ismertem meg!!!
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... cfm?ID=808

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70564 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
A témához kapcsolódik valahogy!
Nem akarok butának tűnni, de hol van az leírva, mi lesz Elrond asszonyával, amit a gyermekei (fiai) soha nem felejtenek el... A gyűrű keresése folyamatban van, ha abban lenne, írna valaki oldalszámot, aztán akkor átugrok oda!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70362 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
OOOOOOPPPPÁÁÁÁ! Mit szóltok ehhez?
Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy: :D :lol: :) :wink: :P :cyclops:

www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _41_39.jpg

Bár jobban meggondolva... szegény Elrond... :(

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70130 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Erről a képről nekem az jut eszembe: :) :) :) :) :) :)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _45_31.jpg

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70092 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
MIÉÉÉÉÉ NEM ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍR SENKÍÍÍÍÍÍÍÍÍ???? :cry:
Na nem baj, ezért vagyok itt én! :P
Újra működik az offisöl ánoffisöl oldal, szóval emberek, húzás ide ezerrel!
The Unofficial Hugo Weaving Fan Site home.hanmir.com/~innoce77/hugoweaving.html
Ha a jövőben előállnék egy interjúfordítással, arra ráharapna vki, vagy ne strapáljam magam? :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69514 Írta: Hanna
Hanna válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én is a Mátrixban láttam először (Hugo-t). Eleinte nagyon furcsa volt Elrond-ként látni, azóta Elrond Ügynöknek hívjuk :D de végül is az egyik kedvencem lett a filmből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69469 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
No comment... 8O 8O 8O 8O 8O
orlandomultimedia.net/screencap/ ... prev38.jpg
Mint egy... :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69302 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Köszi, Naire!
Golmma, jó, hogy írtál, és pitonok rulzanak! ;)
Hódica, ezt (Hálószobák és előszobák) már egyszer beraktam... 8O Néztek is rám furcsán... :P :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69182 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Celebrían:Sinda szó,jelentése ezüst.Elda úrnô,Celeborn és Galadriel leánya.Valószín?leg egyke volt.Hk.100-ban feleségül ment Elrondhoz,3 gyereket szült neki:Elladant,Elrohirt és Arwent.2059-ben,miközben Imladrisból Lórienbe utazott,megtámadták a Köd-hegység orkjai.A fiai megmentették,de egy mérgezéses seb miatt arra kényszerült,hogy a következô évben átmenjen a tengerentúlra.
Forrás:Tolkien-Nciklopédia
Remélem hasznos voltam :itscool:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.680 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére