Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 10 hónapja #63209 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Minerva: Nem tudom.
Olvastam egy cikket Cateről a Gyöngyben. Mindjárt beírom a honlap címet, ahol megtaláljátok.
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63151 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Igaz, hogy Gal eredeti neve Artanis? (vagy vmi ilyesmi...)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63074 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát erről maximum Celeborn tudna mesélni, de ő is itthagyta Középföldét, utána pedig nem maradt senki, aki tudna ezekről a dolgokról... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62956 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hálás köszönet Svinnek, aki kiavította a topic címét! Éljenéljenéljen!!! :D Pang a topic, gyerekek! Gyertek ide is írni! Volt az uhunak egy Gyűrűk tudora pályázata és ott Galadriel szerelme volt az egyik eszékérdés! Ez engem igen érdekelne,ki mit tud róla?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58300 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Igazad van, Fereste! Tényleg vele hal ki a Tudor-ház. Utána unokaöccse, James kerül trónra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56857 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
még Elizabethhez: nem megy hozzá senkihez, és nem is szül gyermeket, vele hal ki (asszem) a Tudor ház. ő azt mondja, ő a Nemzet Anyja :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56849 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én is láttam a Banditákat. Nagyon jó film. Egyébként észrevettétek már, hogy fent rosszul írták Cate nevét? Nem Balnchett, hanem Blanchett. Jó, mi?
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56719 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
ez off lesz:
[size=9:3hs28sr8]Hódica:

észrevettem(hűha de ravasz vagyok...) h mindenki autogramm címét Lkérted...írsz nekik, mindannyiuknak? tényleg!! az teljesen jó lenne![/size]

szal off,sorry

Én nem láttam az Elizabethest.... a Banditákat láttam és a vörös haj marha jól áll neki!4 fel sem ismertem előszöt, h ő Galadriel!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56548 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

hódica írta: Aki tudja Cate autógrammcímét légyszi küldje el nekem!
Kösszi! :P :D :P :wink:

Egyre nehezebb ezeket megtalálni.

CATE BLANCHETT
Robyn Gardiner Management,
P. O. Box 128.,
Surry Hills, NSW, 2010.
AUSTRALIA

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56513 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Aki tudja Cate autógrammcímét légyszi küldje el nekem!

Kösszi! :P :D :P :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56485 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Jók a képek!!!!!!! :) Főleg az Elizabethes. Akkor nem tévedtem a hajlevágással kapcsolatban!!!!! :) Huhh! Cate kapott Oscart?
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56392 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én a szőke-egyenes Galadriel-hajre céloztam :D
Mert utána begöndörítette,vagy hogy... :roll:

Elizabeth:
us.imdb.com/ImageView?u=http%3A/ ... ZZZZZZ.jpg
:roll: Galadriel:
us.imdb.com/EGallery?source=ss&g ... hett,+Cate
Csakúgy Cate:
us.imdb.com/EGallery?source=gran ... hett,+Cate

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56387 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Azért vágta le a haját stb,mert belátta,ahhoz hogy uralkodni tudjon és nő létére komolyan vegyék,minél kevésbé kell gyenge nőre emlékeztetnie.
A film végén az utolsó mondata:"Látja,Lord X?Férjhez mentem-Angliához..."
Tényleg nem ment férjhez és ezek után nem is engedett magához férfit-ehelyett viszont keményen uralkodott és megszilárdította Angliában az anglikán 1házat.Nem mondom,ehhez kemény jellem kell-én nem hiszem,hogy képes lettem volna rá...
na ennyi mára töriből...

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56280 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Az Elizabethet már én is láttam, nagyon jó film!!!! :) Cate arca azért fehér, mert akkor ez volt a divat. Vagyis inkább ezt a divatot Elizabeth találta ki. A szerelmi csalódásától lett ilyen hideg szépség. Asszem ebben van az is, hogy levágatja a haját kopaszra, és parókát csinálnak belőle. Vagy ez egyteljesen másik filmben van? Bocsi, ha igen. :oops:
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56168 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
www.umich.edu/~umma/women/
jujj,de a témához tartozik!!!
de (odafönn)1 kép Queen Elizabeth1ről!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56165 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én is láttam!
Meg már régen is...szép film meg minden,csak én még ehhez túl kicsi vagyok :) ... :roll: mármint nem ismerem a történetét.mármint nem nagyon :roll:
De Cate tényleg iszonyú jól játszott benne,és az legelején normális( :roll: )hajjal tök szép is volt,és már máshol is láttam festményt(meg walami filmet is...)Elizabeth-ről és ott is sápadt volt. :roll:
Igenn,biztos a kor divatja.... 8)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56004 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
nos, tegnap énis láttam ezt a filmet, és szavakat sem találok. Cate egyszerűen fantasztikus volt! mindig merengő állapotba kerülök, ha vmi hatalmas színi alkotást látok, és hát Cate most azt vitt végbe... egyszerűen csodás.. én teljesen el vaok ájulva tőle... (eddig is csodás színésznőnek tartottam, bár szentem Galadrielként nem volt oan yo.. mármint nagyszerű volt az a Galadriel, akit eljtászott, de szentem Tolkien Galadrielje nem ien..)

Galadriel@13: a film végén valóban fehér volt az arca, de szentem ez azért volt, mert a korban, amelyben a film játszódott igencsak elterjedt volt az arc púderuzása.. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56002 Írta: Lúthien Tinúviel
Lúthien Tinúviel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én nem láttam a filmet, mert nincs HBO-nk, de a barátnőm azt mondta hogy Cate arca nagyon fehér volt!Igaz ez???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55945 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én is néztem egy kicsit,de nem végig.Egyébként tetszett.És sztem Cate szebb volt ebben a filmben mint a Gyűrűk urában.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55934 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tegnap direkt megnéztem a HBOn az Elizabethet-tök jó volt és Kate nagyon jól játszott benne,úgyhogy örüljetek!!

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55789 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nem azért választottam ezt a nevet, mert annyira odalennék a drága művésznőért! :oops: Én Arwent szeretem, úgy, ahogy Tolkien megálmodta!!! Liv szerintem átlagos színésznő, ami ugye Cate-ről nem mondható el!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55783 Írta: Lúthien Tinúviel
Lúthien Tinúviel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Egyetértesz velem? És jobban tetszett mint Liv? Peidg te az Undómiel nevet viseled, ami ha jól tudom Arwen másik neve!!!!
Na mindegy! Szerintem is szebb volt mint Arwen! Nekem Arwenben az a forradás az arcán nem tetszett! Galadrielben pedig az nem teszett, hogy nagyon csúnya volt a megkísértésnél! És először amikor olyan telepatikusan szólt Frodóhoz, olyan gonosznak tűnt! Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, ugyanis nagyon valószínű emellett a megkísértés mellett, hogy még a végén a második és a hrmadik részben is kap szerepet azon kívül, ami a harmadik végén van neki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55781 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
ma 20:00-kor Elizabeth az HBOn Cate főszereplésével!!! aki teheti nézze meg! (én biztos meg fogom :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55776 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én teljesen melletted vagyok! Szerintem gyönyörű volt a filmben az ominózus jelenetet kivéve! Nekem például jobban tetszett, mint Liv Tyler! Sokkal jobban!!! Meg ő úgy privát is szép! Láttátok a kisfiát? Nagyon édes! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #55634 Írta: Lúthien Tinúviel
Lúthien Tinúviel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
sziasztok!
Elég régen fórumoztam már, nem nagyon ismerem ki magam! De Galadrielhez mindig hozzá tudok szólni! Szerintem a filmben egy misztikus szépség volt, már ha értitek mire gondolok! Azt bírtam, hogy mindig olyan ezüstös fény vette körül! Nekem nagyon tetszett még a szép szőke haja is! Bár kicsit azt a megkísértést furcsának találtam, és szerintem akkor egyáltalán nem volt szép, alapvetően nekem nagyon tetszett!
Remélem sokan vagytok, akik egyetértetek velem!
Galadriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54886 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Elanor:Ha Pjn múlik(márpedig sajnos igen),akkor még Galadrielből is harcos amazon lesz és találkozhatunk még vele...már ahogy ismerem pjt.
Amúgy nagyjából megbékéltem Galadriellel,Kate elég jól érzékeltette a személyiség titokzatosságát,csak kár,hogy nem engedték kibontakozni.

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54820 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a 2., 3. részben milyen szerepeket kap Galadriel... kap-e egyáltalán vmilyet...
De félek is tőle... remélem PJ nem kontárkodott bele nagyon a törénetbe (ahogy eddig, hehe... :) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54010 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54005 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nagyon remélem is, hogy Ian Holm is feltűnik majd a következő filmekben.. nagyon szeretem az öreg hobbitot, a szívemhez nőtt... :)
De persze Galadrielnek is örülök... biztos Arwennel lesz majd közös jelenete. Kíváncsi vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53977 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
hantale Sil!
remélem megfogom találni valahol, de nem hinném... és miről szól? nagyon tájékozatlan vagyok :oops:
nagyon yoo ez az idézet! Nyulhopsz!
tényleg találó!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.697 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére