Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 9 hónapja #68621 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Egy nagyon szép kép:

cgi.mevault.ign.com/display/disp ... galad2.jpg

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68553 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Meg még egyet:
www.glassgriffin.com/fanart/images/FANGALA.jpg
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68551 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ha már így belejöttem, rakok be ide is rajzot:
www.glassgriffin.com/fanart/imag ... yboard.jpg
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68007 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Találtam Cate-rőé egy nagyon aranyos összeállítást, az alján egy csomó linkkel!!!
www.sulinet.hu/eletmod/kultura/m ... chett.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67787 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Jajj, hát ez a Mata Hari-dolog eléggé durva! Nem hiszem, hogy ez kétes lenne... Na mindegy, meglátjuk! Csak ugye Mata Harinak sötét haja volt, és az Cate hófehér bőrável kicsit furi lesz. De úgyis megoldja!!! :cool2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67616 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Undómiel:az tényleg szééééép....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67611 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate Blanchett hamarosan a hírhedt első világháborús kémnő,Mata Hari szerepében lesz látható.

A német származású egzotikus táncosnőről Robert Altman készít életrajzi mozit az HBO tévécsatorna részére.Ez a nyolcadik lesz azon filmek sorában,melyek Mata Hari történetét dolgozzák fel:az eddigi leghíresebb róla szóló alkotás az 1931-ben,Greta Garboval készített volt.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66370 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nézzétek de szép!
www.decipher.com/lordoftherings/ ... ofthe.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66340 Írta: Lúthien Tinúviel
Lúthien Tinúviel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Galadriel gyűrűje tényleg gyönyörű! Én le is töltöttem róla egy képet az egyik weboldalról! Az a neve hogy quintessentialwebsites.com. Szinte az egész film megvan ott képekben. A gyűrűkről is van egy csomó kép. Mind a három tünde gyűrű ott van. Galadriel gyűrűjéről több kép is van, meg van egy a másik két gyűrűről is! És szinte az egész film szövege le van oda írva. A tünde-szövegek is ott vannak. Mindenkinek nagyon ajánlom azt a weboldalt, szerintem tök jó!

Lúthien Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66231 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Milyen kvíz?
Ollyan szép az a gyűrű! Lehet, hogy off, de a 3 másikkal mi van az 1.könyvben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65766 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát igen. Abban a kvízben tényleg elég sok a hiba. Már így is egy csomót javíttattam vele, de úgy látom nem eleget. Régen küldtem neki pár képet, hogy színesebb legyen. Ki is rakott párat, de úgy látom nem nagyon van otthon a témában vagy a filmet nem látta, de pl. küldtem neki egy képet a Fullánkról, erre berakta valamilyen Narsil-os kérdéshez, mert nem akarta elhinni, hogy az az ami.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65710 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

shaira írta: Egx kvízkérdésben volt. Majd akkor megint jól leszúrom a kvízkészítőt. :twisted:

Jaj, tényleg, most, hogy mondod, én is láttam azt a kérdést. A Kvízparton, ugye? De volt még egy csomó más hiba is benne.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65460 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Egx kvízkérdésben volt. Majd akkor megint jól leszúrom a kvízkészítőt. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65359 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

shaira írta: Nem Nemia a neve Galadriel gyűrűjének?

8O Nem. Nenya, Vilya, Narya. Hol olvastad Nemiának? :?:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65339 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nem Nemia a neve Galadriel gyűrűjének?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65309 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Minerva írta: Igen, van itt Fíriel, épp előtted írt... :D :D
Galadrielnek ugye a Nenya a gyűrűje???

Már van. :D
Igen, Galadrielé a Nenya, és így néz ki a filmben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65294 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

kal-(gal-) Ez a "ragyogás" jelentésű gyök előfordul a Calacirya, Calaquendek, Tar-calion; valamint a galvorn, Gil-galad, Galadriel nevekben. Az utóbbi két névnek semmi köze a sinda galadh, "fa" szóhoz, habár Galadriel esetében sokszor gondoltak ilyen kapcsolatra, és a nevet Galadhriel-ra változtatták. Nemes-tünde nyelven a neve Al(a)táriel volt, ami az alata "sugárzás" (sindául galad) és a riel, "koszorúslány" (ez a "fonatkoszorú" jelentésű rig- gyökből ered) összetétele; az egész jelentése "sugárzó koszorúval koszorúzott lány", ami Galadriel hajára utalt. A calen (galen) eredeti jelentése "fényes", és szintén ebből a gyökből szármaik;lásd még aglar


ez a Szilmarilokból van. 8)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64973 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Bocsesz,ez nagyon off lesz:Fíriel,hogy lehet nevet változtatni?Mert nekem már van egy jópár tippem,hogy mi lennék szívesen,de nincs túl nagy kedvem újra regisztrálni...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64967 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Igen, van itt Fíriel, épp előtted írt... :D :D
Galadrielnek ugye a Nenya a gyűrűje???

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63559 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Fru írta: OFF: Van a Fórumokon Fíriel nevű egyén? Csak mert megláttam ezt a nevet a J.R.R. Tolkien meséiben, és úgy tetszett. Lehet, hogy nevet változtatok. :)
Fru :)

A fenti menüsorban a Taglista menüpontban megnézheted. Én még nem láttam itt Fírielt. Az a vers a kedvencem a Tolkien meséi-ből. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63426 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Estel: Köszönöm, de csak internetcímet akartam belinkelni. De jó, hogy már ezt is tudom! :D
OFF: Van a Fórumokon Fíriel nevű egyén? Csak mert megláttam ezt a nevet a J.R.R. Tolkien meséiben, és úgy tetszett. Lehet, hogy nevet változtatok. :)
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63369 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Estel Adániel írta: Galadriel már a Szilmarillokban is ezen a néven jelenik meg először, lehet, hogy te a nevének Quenya megfelelőjére gondoltál, ami Altáriel.

Nem tudom, én úgy emlékszem, Artanis (meg kéne néznem a Gyűrű keresésében :oops: ), de az tuti, hogy A-val kezdődik. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63361 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hogy ti mennyi mindent tudtok! Majd jövök még ide okosodni! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63354 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Minerva, Estel: Nekem rémlik Galadriel neveként Artanis (=nemesasszony?) is, sőt, még talán Nerwen is. Vannak ilyen mindenféle apai meg anyai nevei. Mintha a Gyűrű keresésében lenne róla szó, de most nincs nálam, nem tudom megnézni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63283 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Fru, ezt a képet akartad belinkelni? ;)
A képre jobbklick, aztán Tulajdonságok (Properties), és az elérési útvonalat (URL) kell bemásolni.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63281 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Galadriel már a Szilmarillokban is ezen a néven jelenik meg először, lehet, hogy te a nevének Quenya megfelelőjére gondoltál, ami Altáriel.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63220 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én nem tudom Galadriel másik nevét, a függelékben nem találtam meg. Az interjú nagyon jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63217 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Jéééééé!!!!!!! Ez magától megy!!!!!!! De jó!!!!!!!!!
:lol: :) Bocsánat mégegyszer, hogy mindenkit ezzel traktáltam!!!!!!! :oops:
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63216 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na, basszus, nem sikerült!!!!!!!!! :evil: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! De béna vagyok! :oops:
Megpróbálkozom mással!
www.gyongy.hu/main.php?cikk=1004&pos=1_1_7
Na, ez lenne, csak nem tudom, hogy kell úgy csinálni, ahogy minden más normális ember teszi, és rá lehet kattintani! :evil: :oops:
Na, megyek! Bocsánat a hülyeségeimért! :oops:
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63213 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Íme:
http://www.gyongy.hu/main.php?cikk=1004&pos=1_1_7
Remélem, jól sikerült belinkelni, bár nem hiszem! Még sosem csináltam ilyet! :oops: Tényleg, elmagyarázná nekem privátban valaki, hogy kell belinkelni internetcímeket? :oops: Olyan béna vagyok! :(
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.647 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére