Galadriel (Cate Blanchett)

Több
22 éve 1 hete #50646 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
nekem a filmbeli Galadriel nem tetszett vhogy.. Cate naon yol játszotta a maga szerepét, de az nem Galadriel volt... elsősorban, Galadriel szépségéről ódákat zengenek a könyvben, de (bár szentem Cate naon szép) a filmben nem tűnt annak. a megkísértés pedig az a rész volt, mikor kicsit eltúlozták a dolgot, de ez nyilván a hatás miatt volt... én nem tartom egetrengető hibának:) ) Cate hangja a másik, ami megfogott engem. a könyv szerint is Galadrielnek kicsit mély hangja van, ami szentem tökéletesen passzolt Cateéhez. de ahogy ő hangsúlyozott..ahogy kiejtette a szavakat... bürrrr, az télleg félelmetes volt.. szentem ez egy csodás színészi képesség:) nem attól vált félelmetessé, hogy ordibált vagy vmi hasonló, hanem csak magával a hanghordozásával... bár Galadriel hangját nem képzeltem ennyire hidegnek, és félelmetenek..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50642 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Persze, hogy hozzátartozik Galadrielhez, hogy félelmetes, hiszen már eleve félelmetesen gyönyörű, megfoghatatlan, és hatalma is van.
De a filmben ez elvolt tulozva, nem lehetett tudni, hogy igazából jó e, vagy gonosz e. Olyan gúnyos-gonoszan néz. "Hatalmas-gonosz-tünde-boszorkány-vagyok" szinte már.. :)
Amikor meg bezöldül, akkor nagyon megijedtem :oops:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50636 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
hát igen. én is frászt kaptam, mikor átváltozott valami zöld szörnyé, a könyvben ez nem így volt, szóval kicsit meglepő volt a filmben az a jelenet. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50615 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Túl ijesztő, és félelmetes a filmben, de ez csak azt hangsúlyozta, h a Gyűrűnek mekkor a hatalma van, h még Galadrielt is megkísértette :)
Haldír: bőven bólogatok :P

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50499 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Azért Galadrielhez hozzátartozott az is, hogy az ember fél tőle.
Idézet:
,,Frodó elvette az üvegcsét, s az egy pillanatra ott ragyogott kettőjük között; látta, Galadriel úgy áll ott ismét, mint egy királynő, gyönyörű szép, de többé már nem félelmetes.''
Persze ezt betudhatjuk 'csak' annak, hogy kissé ijesztő volt, mikor megkísértette a Gyűrű...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50497 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nekem a filmbeli Galadriel sehogy se tetszett.Ahogy nézett amikor Frodó a tükrébe nézett.Mintha lett volnas benne egy kis gonoszság.Vagy sok. Tök mind1.Nem tetszett.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50466 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Haldír: Hát tényleg elég kis 'húdemenővagyok csak mert Lórienbe' lakok' gyerek lett belőle, a Markovics (szinkronhang) meg tényleg olyan hangot adott neki, hogy az összképtől felállt a hátamon a szőr.
Galadriel: Hát jó, voltak olyan részek, ahol teccett, de kicsit eltúlozták a figurát. Ez nem Cate B. hibája, ő úgy-ahogy jól játszotta a rá kiosztott szerepet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50461 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Haldír szerintem nem csak hogy ellenszenves volt, de iszonyu gúnyos. Akármennyire is utálják egymást a tündék meg a törpök, a tündék sosem lennének ennyire lekezelőek! Haldíron a szinkron is sokat rontott, az még ellenszenvesebb volt, mint az eredeti. De az az arc amit vág! Hát egy tünde biztos nem ilyen! :P

Cata viszont szerintem tökéletes lett Galadrielnek, nem csak hogy szép, de megközelíthetetlennek látszik, hatalmasnak, bár a félelmetességet eltulozták.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50448 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Haldír? igen, szerintem is nagyon hideg volt a filmben...jobban, mint a könyvben.
de szerintem az a rész, amikor Galadriel a gyűrűkísétésébe esik, (tudjátok, amikor átmegy negatívba :) ) nagyon félelmetes volt...túl félelmetes! in my opininon offcourse :)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49948 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Haldírral kapcsolatban: szerintem meg túlságosan ellenszenves lett maga a figura, és ez nem (csak) a színész játékán múlott, ebben a forgatókönyv játszotta a fő szerepet.Jó, beismerem, a könyvben is szigorú, de nem enniyre ...hogy is mondjam... nem tom na, nekem kicsit túlságosan hideg lett a figura.
Lóriennek eredendően kicsit a világból kiszakítottnak kellett lennie, de itt is az volt (én már csak iylen vagyok) a problémám, hogy mintha inkább lett volna félelmetes, mint varázslatos, bár persze azért az is volt.Viszont Galadriel szerintem tökéletesen el lett találva, még egy iylen kötekedő szemével is, mint én, le a kalappal, a játékért is, a választásért is!

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49925 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate Blanchettel kapcsolatban lenne egy "hírem":
a köv hónapban (május) az HBOn vetítik majd az Elizabethet, amiben főszerepet játszik, tehát az feltétlenül nézze meg, akit lenyűgöz Cate játéka vagy csak kíváncsi rá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete - 21 éve 10 hónapja #7 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A Galadriellel kapcsolatos témáknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2500 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A sötétséggel egyetértek, és azzal is, hogy földöntúli. Nem írom le még egyszer, amit te, Ulmo, mert pont ugyanez a véleményem. (Viszont a filmben gyűlölöm Haldírt! Hogy lehetett ilyen hájfej embernek tünde szerepet adni!?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2499 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Kissé sötét (talán mert éjszaka értek Caras Galadhonba?), és az egésznek olyan földöntúli hangulata volt, mintha nem ebbe a világba tartozna. És szomorú is. Hogy is mondták: Völgyzugolyban a régi dolgok emléke élt, Lórienben maguk a régi dolgok. Talán ezért esik kívül azon a világon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2498 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ezt tényleg nagyon hiányoltam. De ezek szerint nem csak én. És mit gondoltok Lórienről, mint helyszínről?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2497 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát a Megye helyreállítására én is kíváncsi lennék. A GY.U.-film képes útmutatója szerint Samu csak a kötéltekercset kapja meg Lórienben, Galadrieltől nem kap semmit. És a tükörbe sem nézett bele. Sebaj, a DVD-n ott lesz a teljes jelenet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2496 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
És hogy kivágták aza ajándékozást Samu hogy virágoztatja fel ujra a megyét?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2495 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Azért az üvegcsés részt mutatták (végülis, az is ajándék).<br> De ez a része tényleg mélypontja volt a filmnek - sajnos.<br> Mivel Lórienben a Gimli szeretete és az ajándékozás nagyon fontos volt :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2494 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ja az szar,hogy az ajándékokat kivágták<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2493 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Igazad van, de ettől függetlenül - vagy épp ezért - ellenszenves. Valahogy rossz oldalról fogtak neki a dolognak. Értem én, hogy fenséges, meg királynői, és földöntúli, meg minden, de valahogy borzasztó az a rész. És a fontosabbakat meg kivágták belőle. (Az ajándékokat, meg hogy Gimli beleszeret.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2492 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ez inkább P.J. hibája, mint Cate-é!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2491 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Galadrielt nem szerettem a filmben - bár meg kell hagyni, a könyvben sem volt valami nagy kedvencem... (Véleményem szerint minden női szereplőt igénytelenebbül ábrázolt Tolkien, mint a többieket, de ez nem baj, sőt, még jobb is így, hiszen ez nem egy szerelmestörténet.) De ez a nő, engem egyszerűen kiakasztott. Szerintem valójában nem az ő hibája, hogy olyan nagyon elrontották a karakterét - már a filmben. Nem tetszett egyáltalán. Főleg az a nagy csinnadratta, amikor megkísérti a gyűrű - ez számomra a film egyik mélypontja.<br> Nem teccett na.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2490 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
És persze mindenben a leg. De mindenki másokat szeret jobban, mert szexi, vagy helyes, mindig nyüzsög vagy éppen csinál valamit amivel felhívja magára a figyelmet de Galadriel úgy tud szinta a legnagyobb és legjelentősebb lenni, hogy ...és Galadriel maradok. És figyeljétek meg, hogy sok ciki helyzetnél közvetve, de ő at, aki megmenti az életüket. És ez igaz cate-re is, mert szerintem a legjobb színésznők közé tartozik, mégsem fújják fel annyira, mint akármelyik sztárt, mondhatnék épp elég nevet.<br> Itt most ne értsetek félre, nem a bloomistákat meg a woodistákat akarom sértegetni, akinek inge...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2489 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Köszi deagol. ide újabban csak mi írunk, pedig szerintem Galadriel is és Cate is többet érdemelne. legalább annyit mint Legolas, hisz ő is tünde és gyönyörű...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2488 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
csak azért írok ide, hogy hozza fel a többi topichoz :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #2487 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem vannak vagy legalábbis voltak mások is, de lehet, hogy rosszul tudom :-) <br> engesztelésül:<br> <a href=http://www.cate-blanchett.com/>csak úgy
Galadrielesen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #2486 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
egyik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #2485 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na azért örülök, hogy egy Galadriel felém nézett:-)<br> Cserébe egy kép, hogy senki ne felejtse el, ki is a tündék egyik legszebb és legbölcsebb <a href=http://www.community.webshots.com/photo/27299020/27299294pepWQLtINF/>úrnője.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #2484 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nekem Galadriel volt a kedvenc szereplőm!(Ez a nevmből is látszik!) Bár szerintem a filmben nem volt túl tündés, azért nagyon jó volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #2483 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na csókolom! Mindig a topicok legeljáról kell elővadászni Galadrielét. Ennyire kevesen lennénk? Vagy én találtam meg későn a helyet és már mindent kibeszéltetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.586 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére