Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 3 hónapja #95747 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Best régebbi (vagy kétheti) számában jelent meg, hogy EW EGYSZER! volt szerelmes 16 évesen egy Sarah nevű lányba.

Akkor Franka Potentét nem szerette, de azért meg akarta kérni a kezét!!!!!

Hm?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95635 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi! :)

Telumehtar írta: Eszembe jutott hogy Lijre a Flippernél mondtam még a GYU elött hogy mien helyes... :D ddejó erre melékezni :mrgreen:


Na ugye! :) Ehh, én meg pont arra emléxem, hogy akkor azt gondoltam, hogy nem néz ki olyan jól... :oops: de azóta...... 8)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95632 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Domot az Ellenséges Vizekenben láttam (Sasha) Xedik statiszta volt :D

Eszembe jutott hogy Lijre a Flippernél mondtam még a GYU elött hogy mien helyes... :D ddejó erre melékezni :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95630 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Igen igy értettem...mert án öszintén szólva láttam már Viggot Domot Sean B.-t Sean A.-t Lij-t is más filmben de akkor vhogy nem figyeltem rájuk fel :oops: Szóval a GYU és persze a karakterek nagyon sokat segítettek rajtuk szerintem :)


Igen, én is láttam már őket (Domot még nem, melyik filmben??? :wink: ), és kb én is így voltam velük, kivéve Lijt, mert ő mindig, mindenhol tetszik :)
Jó, mondjuk amikor kisebbkori filmjeit láttam, akkor nem mondtam, hogy de szexi, de azokban is nagyon édes, és pl. a Chain of fools-ban is nagyon tetszik, szóval rá az összes filmjében azt modnom, hogy de édeees ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95628 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen igy értettem...mert án öszintén szólva láttam már Viggot Domot Sean B.-t Sean A.-t Lij-t is más filmben de akkor vhogy nem figyeltem rájuk fel :oops: Szóval a GYU és persze a karakterek nagyon sokat segítettek rajtuk szerintem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95625 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ööö... sztem azért mert azok is!!! :lol:
Egyébként nem tudom... egyszer az öcsém azt mondta, hogyha nem Elijah játszaná Frodót, hanem akárki más, akkor nekem az is biztos tetszene... persze rögtön letámadtam, hogy ez nem igaz! 8)

De lehet, hogy tényleg elfogultak vagyunk, és már abból adódóan, hogy ebben a filmben játszanak, imádjuk őket... de sztem az ilyen imádatot nem lehet így "kikényszeríteni", meg az embernek azért van egy alapvető ízlése, hogy ki tetszik neki, és ki nem, és ezt azért nem lehet olyan könnyen befolyásolni!
De mondjuk, ha pl. BoZ-t ;) , vagy mittudomén, Billyt, Domot, vagy akárkit egy másik filmben látok, akkor annyira nem figyeltem volna fel rájuk, nem mondanám rájuk, hogy jajdeédes, stb, de ezért inkább csak jó, hogy ebben a filmben játszanak, és ezért felfigyeltünk rájuk, és megláttuk, hogy milyen édesek... de nem tudom... :?

[size=9:ifoviplz](Egyáltalán így értetted a kérdést, Telu? :oops: )[/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95621 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez lehet hogy kicsit OFF Tma lesz, de úgydöntöttem itt teszem fel...a tegnapi mozizáson felmerült hogy mennyire elfogultak vagyunk az összes pasi szinésszel...mmint mindegyikre mondjuk hogy de édes stb. Szerintetek mért van ez így? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95607 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Más: tényleg megkéne nézni azt a filmet, de mikor fogják ksi hazánkban adni? :?: :)


Jó kérdés, de remélem, azért ide is elér vmikor!!

sorriso: örülök, hogy így gondolod! ;)

Egyébként szinte az összes főbb szereplő tök máshogy néz ki valójában, mint a filmben, és nem tudom, hogy tudták ilyen jól meglátni mondjuk a barna szemű, barna hajú Orliban a kékszemű, hosszú, szőke hajú tündét, vagy a vékony, szakállas Seanban az ari Samut ;)
Ez azért nem semmi, hogy mindenkiben meglátták azt a szerepet, ami illik hozzá, és ki tudták belőle hozni! (Meg persze az sem elhanyagolható, hogy a színészek is nagyon jól eljátszották a szerepüket!)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95510 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hihihi...Iowa: egyetértek az egésszel..de még hogy Trufa nem lehet Vándor :lol: hihihi... ez biztos... viszont Estelnek tökéletesen elmenne...csak egy kis smink usw. :) :lol:
Na jó...hüle vaok :) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95507 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt hiszem mégiscsak igazatok volt: ízlések és pofonok, én tiszteletben tartom a ti hozzáállásotokat,asszem önző voltam egy kicsit.Jobban behúzom a cipzárt a számon, hogy senkit se sikerüljön megbántanom. :wink:

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95506 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt hiszem mégiscsak igazatok volt: ízlések és pofonok, én tiszteletben tartom a ti hozzáállásotokat,asszem önző voltam egy kicsit.Jobban behúzom a cipzárt a számon, hogy senkit se sikerüljön megbántanom. :wink:

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95499 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

sorriso írta: Bocsika, elijah-rajongók a negatív véleményért, de valahol már muszáj volt kifejtenem:
Mit eszik mindenki Frodón, és a színészen????? :confused2: Ezt nem szeretem a filmekben, hogy általában a föszereplőnek van a legnagyobb fan-tábora (persze azért ne feledkezzünk meg Viggoról és Bloomról :D :lol: :D :lol: :lol: )Nem értem miért van ez így. Ráadásul Elijah még csak nem is jóképű. Hasonlítsd össze Bloommal. Hozzá képest kisfiú. Rengeteg újság, magazin ír a filmről, szereplőkről.És a címlapon ki van???? Természetesen Ő. Csak azért mert ő a főszereplŐ!(még rímel is...úristen, hova jutottam...)
Szeretném ha valaki(K) megválaszolná(k) az első kérdésemet.


Nem akarlak megbántani, de elég hülye kérdés ez egy Elijah rajongónak :!:
Kicsit mellbevágott, vagy inkább azt mondom felidegesített a mondat: ,, még csak nem is jóképű". Ezt mindenki döntse el maga, de Én még nem láttam nála helyesebbet. Megfogott az egész arca, a szeme, a mosolya és a teste többi része is. És a belső amivel rendelkezik teljesen elvarázsolt. Egyetértek a többiekkel, hogy Lij egyáltalán nem gyerek már. :evil: De a kisfiús arcában van a vonzereje. Bloom, Bloom nos Én inkább azt mondanám, ha szemét lennék, hogy Bloom a nyomába se ér, de nem vagyok szemét, mert Én Őt is szeretem, de ettől függetlenül a két fiú öszehasonlíthatatlan. Egy Orli rajongó Orli érdekeit védné, és előnyeit hangsúlyozná, egy Lij rajongó, meg Lij-ét.
Avval viszont tisztába kell lenni, hogy Elijah színészi téren sokkal tapasztaltabb, mint Orli, hiába Ő a fiatalabb :!: Tehát a kisfiús hasonlítgatást más irányból is meg lehet nézni. Mi tetszik Frodón? Most egy pillanatra elképzeltem Orlit hobbitnak. Először vicces volt, aztán röhejes, majd siralmas. Komolyan, el nem tudnám képzelni a szereplőket egymás szerepében. Pld. Gimli, mint tünde, és Trufa, mint Vándor. Katasztrófa lenne az egész. Azért tetszik Frodó, mert olyan amilyennek Tolkien leírta, és amilyennek PJ megálmodta. Fantasztikus ebben a szerepben akárcsak a többiben.
Szóval Elijaht nincs okunk nem szeretni, sőt csak imádni lehet. :!:
Ez a címlapon szereplés pedig egy baromság, legalább is nem igaz.
:arrow: Egy szóval Lij kívül-belül gyönyörű.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95477 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Bocsika, elijah-rajongók a negatív véleményért, de valahol már muszáj volt kifejtenem:
Mit eszik mindenki Frodón, és a színészen????? Ezt nem szeretem a filmekben, hogy általában a föszereplőnek van a legnagyobb fan-tábora (persze azért ne feledkezzünk meg Viggoról és Bloomról )Nem értem miért van ez így. Ráadásul Elijah még csak nem is jóképű. Hasonlítsd össze Bloommal. Hozzá képest kisfiú. Rengeteg újság, magazin ír a filmről, szereplőkről.És a címlapon ki van???? Természetesen Ő. Csak azért mert ő a főszereplŐ!(még rímel is...úristen, hova jutottam...)
Szeretném ha valaki(K) megválaszolná(k) az első kérdésemet.


Bocs, de erre nekem is reagálnom kell... :)
Hogy neki lenne a legnaobb fan-tábora? Ugyanmár! Mindenhol többségben vannak a Bloom-és Viggo rajongók. Régebben naon sokan rajongtak Lijért is, de aztán jött a film, és mindenki Bloomot kezdte el isteniteni... (ízlések és pofonok!)
Méghogy Lij nem jóképű...? Jó, lehet, hogy nem az a tipikus kirakat-arc, amiért a többség odavan, viszont kifejezetten bájos, jellemes, szép arca van, és gyönyörű szemei.
A címlapokon általában Arwen, Gandalf, vagy Aragorn és Legolas trónol, és sokkal többet foglalkoznak velük, mint Lijjel.
Lij amugy is egy csodálatos, tehetséges színész, csak nézd meg a kisgyerekkori filmjeit!
És hogy Frodót mért szeretjük? Én azért szeretem, mert ő Frodó :) Najó, azért mert tetszik a jelleme, a dolgokhoz való hozzáállása, az önfeláldozása.


Más: tényleg megkéne nézni azt a filmet, de mikor fogják ksi hazánkban adni? :?: :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95468 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: igen, elvileg lesz, nagy valószínűség szerint február 15-én :)

hódica írta: ez me elvileg egy jelenet az Ash Wednesday-ből
always.ejwsites.net/images/newmovie.jpg


Ez a kép!! 8O Ezt a filmet is meg kell nézni!!! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95240 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hi!

Telumehtar írta: Izééé:


Ez milyen édi :lol: :D :D

ez nemtommilyenkép :arrow: always.ejwsites.net/images/thumbprint.jpg (talán a sitten készült, miután letartóztatták és újlenyomatot vettek tőle 8) :wink: )
ez me elvileg egy jelenet az Ash Wednesday-ből :arrow:
always.ejwsites.net/images/newmovie.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95230 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

sorriso írta: Bocsika, elijah-rajongók a negatív véleményért, de valahol már muszáj volt kifejtenem:
Mit eszik mindenki Frodón, és a színészen????? :confused2: Ezt nem szeretem a filmekben, hogy általában a föszereplőnek van a legnagyobb fan-tábora (persze azért ne feledkezzünk meg Viggoról és Bloomról :D :lol: :D :lol: :lol: )Nem értem miért van ez így. Ráadásul Elijah még csak nem is jóképű. Hasonlítsd össze Bloommal. Hozzá képest kisfiú. Rengeteg újság, magazin ír a filmről, szereplőkről.És a címlapon ki van???? Természetesen Ő. Csak azért mert ő a főszereplŐ!(még rímel is...úristen, hova jutottam...)
Szeretném ha valaki(K) megválaszolná(k) az első kérdésemet.


Nos én csak annyit szeretnék mondani,hogy ilyen alapon bárki bármilyen topicban írogathatna ilyeneket.. :x
Különben mi az,hogy kisfiú??? :evil: Pontosan 10 nap múlva lesz a kis drága 22 éves és éppenséggel ezt nem nevezném már kisfiús kornak.Amúgy meg lehet,hogy gyerekes az arca,de ezt annyira lehet szeretni benne meg a gyönyörűű kék szemeit. :D
És hogy miért szeretem mint színész?Hát sztem fantasztikusan tehetséges,beletudja élni magát a szerepébe és ahogy Elanor írta már a gyermekkori filmjeiben is olyan tehetséggel játszott akár egy felnőtt.
Mellesleg arról pedig nem tehetünk,hogy mindig őt rakják az újságok címlapjára,de ez engem mostanában inkább zavaz mintsem hogy örülnék neki.Utálom,hogy most 2 hónapig tök menő utána meg mindenki elfelejti... :evil: És Orli pedig legalább annyit szerepel újságokban mint Lij,ha nem többet... :roll:
Csak ennyit akartam...

Ja és még 1 kérdés:végülis lesz Lij-es tali vagy sem? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95200 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
JA!WOOPSZ....: ))
Hát én is!Annyira bejön ez a stílus!!

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95178 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendila: "váááá" nálam aztat jelenti h majd beledöglök oly jó :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95169 Írta: Szilmaril
Szilmaril válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valószínű hogy a főszereplőnek mindig nagy a népszerűsége. Főleg Elijah esetében aki még elég jóképű is. De mondjuk Viggo is nagyon jól nézz ki de mégsem ő lett a főszereplő. Biztosan azért, mert ő nem veló hobbitnak, hanem inkább a kószát tudja eljátszani. :idea:

Rég valaha rég nekem is szólt. Rég valaha rég sok éve volt. /Peter Pan/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95130 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, de azért nekem is muszáj reagálnom ;)

Hát igen, ízlések és pofonok... ez olyan, mintha egy rapper próbálna meggyőzni egy rockert ;)
Lehet, hogy vki Lijt éppen a naagy kék szemei miatt szereti, egy másik embernek pedig pont ez nem tetszik benne... :roll: ezen nem érdemes vitatkozni, maximum mindneki elmondhatja a véleményét, aztán kész. :)

Hogy mit szeretünk a színészben, azon kívül, hogy tetszik a külseje? Ha vhol ez kerül szóba, én azt modnom az illetőnek, hogy nézze meg egy kisebbkori filmjét (jó példa erre a Háború, ami nemsokára amúgy is lesz), és abban megláthatja, hogy igazi tehetség, már tizenéves korában is nagyszerűen játszott, és ez azóta csak fejlődött!

A másik: (nagy bánatomra) mégcsak nem is neki van a legnagyobb rajongó tábora! Bár ezt nehéz lenne megállapítani, de abból indulok ki, hogy pl. a fórumos talikon álltalában a Legolas rajongók vannak többségben.

És hogy Frodón mit eszünk? Úgy értetted, hogy a könyvben? Ezt is nehéz megválaszolni... én nem is igazán őt szeretem egyedül, hanem inkább Samuval együtt :) ez értelmes...az ő sorsuk, barátságuk annyira megható, és egyben tragikus... de azt hiszem ezt is kitárgyaltuk pár oldallal lejjebb... :)

Ja, és amit Erendil írt: nézd meg a TTT-t! Szted ki szerepel többet, Frodó, vagy Aragorn? Kb ugyanannyit, bár inkább az utóbbi van többet vásznon, ez is azt mutatja, hogy a GYU-ban nincs olyan, hogy FŐszereplő.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95124 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

sorriso írta: Bocsika, elijah-rajongók a negatív véleményért, de valahol már muszáj volt kifejtenem:
Mit eszik mindenki Frodón, és a színészen????? :confused2: Ezt nem szeretem a filmekben, hogy általában a föszereplőnek van a legnagyobb fan-tábora (persze azért ne feledkezzünk meg Viggoról és Bloomról :D :lol: :D :lol: :lol: )Nem értem miért van ez így. Ráadásul Elijah még csak nem is jóképű. Hasonlítsd össze Bloommal. Hozzá képest kisfiú. Rengeteg újság, magazin ír a filmről, szereplőkről.És a címlapon ki van???? Természetesen Ő. Csak azért mert ő a főszereplŐ!(még rímel is...úristen, hova jutottam...)
Szeretném ha valaki(K) megválaszolná(k) az első kérdésemet.



Szerintem,ha nem érted meg így,hogy mit eszünk rajta mint színészen,hiába magyaráznánk,ha nem szereted,úgy sem fogod megérteni.
De ennyi erővel azt is lehetne mondani,hogy Viggo hogy versenyezhetne egy ilyen édes sráccal?Csak nézőpont kérdése... :roll: Persze ez nem azt jelenti,hogy őket nem szeretem.És nem igaz hogy mindenhol ő van.Egy tinimagazin tette címlapjára,az IM.A Bravoban Orli van,az OKÉ-ban Orli van,a Cinemában Viggo,és a Vox-ban Peter Jackson.Vagy van valami amiről nem tudok?
És az NEM IGAZ hogy Elijah nem jóképű.Már hogy ne lenne az?!Ilyet bűn ide beírni,mert úgy sem kapsz igazat! :? Szerintem pl. Viggonak van elég nyomott feje,és csak Aragornként jóképű valamennyire.

Szóval maradjunk annyiban,hogy ízlések és pofonok,és vkit nem csak azért lehet szeretni,mert ő a főszereplő.(Mellesleg,a szövetség minden tagaj főszereplő.PJ is megmondta!)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95118 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor íme az én válaszom:

sorriso: Szerintem olvass vissza 1 pár oldalt...éppen az volt aa Tma hogy mért is szeretjük Lij-t ;) És hogy mért szeretjük Frodót..mert olyan kis édes :mrgreen: Áh...dehogy is ;) Nem azért... szvsz Lij nagyon jól eljátszotta Frodót..és a könyvbeli Frodó egyszerűen tökéletes... Lehet hogy Lij van minden ujság címlapjád, de ez minden filmnél igy van...biztos nem az Xedik statisztát fogják címlapra tenni hanem a főszereplőt...egyébként Vigg és Orli is elég sokat szerepelt címlapon...jah és nem csak a főszereplőknek van rajongótáboruk...nézzd meg csak a film topicot...szinte majdnem minden szereplőnek van saját topicja...és ott ugye nem ocsáruljuk őket hanem istenítjük ;) Hogy Lij szerinted nem helyes azzal én nem tudok mit kezdeni...Izlések és Pofonok...el kell fogadni hogy van akinek teccik és van akinek meg nem... Még jó hogy Orlihoz képest "kisfiú" hiszen van köztük kb. 5 év :lol: És tényleg kisfiús arca van de pont ezt szeretik annyian benne...Jah, és ha Orlit azaz "Bloom"-ot akarod isteníteni akkor menny a Legolasos topicba és ne Lijt fikázd ki...természetesen megértem hogy csak a véleményedet mondod..illetve irod le, de hasonlítgatni sehol sem jó dolog ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95108 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsika, elijah-rajongók a negatív véleményért, de valahol már muszáj volt kifejtenem:
Mit eszik mindenki Frodón, és a színészen????? :confused2: Ezt nem szeretem a filmekben, hogy általában a föszereplőnek van a legnagyobb fan-tábora (persze azért ne feledkezzünk meg Viggoról és Bloomról :D :lol: :D :lol: :lol: )Nem értem miért van ez így. Ráadásul Elijah még csak nem is jóképű. Hasonlítsd össze Bloommal. Hozzá képest kisfiú. Rengeteg újság, magazin ír a filmről, szereplőkről.És a címlapon ki van???? Természetesen Ő. Csak azért mert ő a főszereplŐ!(még rímel is...úristen, hova jutottam...)
Szeretném ha valaki(K) megválaszolná(k) az első kérdésemet.

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95100 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon jók a képek. Az utolsó a sírba visz.
Nekem tetszett a magyar hangja a Radio Flyerben.

Onering:
A Jégvihar című filmjében egész állig érő !eredeti! haja van! Igaz ott még fiatalabb, de sztem naon édi! Van egy kis göndör beütése is.


Érdekes, mert soha senki sem mondja ezt. :roll: Én is nagyon szeretem avval a hajjal, és nagyon arinak találom vele. :!:
Ennek örömére:
www.bagendinn.com/images/badsweater.jpg
www.bagendinn.com/images/takeitofflij.jpg
www.bagendinn.com/images/E/elijahicestorm2.jpg
www.bagendinn.com/images/21.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95073 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95064 Írta: [Nerwen]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95059 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, igen, a Radio Flyer-ben tényleg elég rossz szinkronja volt. A Háborút még nem láttam, de talán most majd! De kiváncsi vagyok rá, a plakátja nagyon édes!
Telu: Az a kis Frodós emotikon olyan cukorfalat! Ahogy pislog... :P

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95045 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hüpp, akkor nem fogom hallani a szép kis hangját :bawling: (amúgy ebben a filmben egész jó volt a szinkronhangja! Igaz, oan rossz nem lehet semmien hang, mint amien a Radio Flyerbe volt, meg a Háborúba

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95043 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa, Telu:jók a képek :D
Sesy:ebben a hónapban nem, talán februárban :? ...vagy csak azután ... :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95030 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: teccenek a képek, amiket beraktál :D (Frodó nevű kutyáról már én is olvastam).
Az a füzeten lévő kép annyira jó... *olvad*
Meg a többi is! :)
A CoF-t én is megnézném angolul. Nem fogják adni az 'olvasójegyben'?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.258 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére