Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13797 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szió!<br> Már nincs meg, letöröltem. Lij állt középen és olyan arcot vágott. Đ teljesen kikészült tőle...tényleg undorító volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13796 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat: melyik kép az? Egyébként szia.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13795 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én megnéztem a képet.Jó meg minden, de Đ küldött nekem egy olyan rondát róla, hogy ááááááá!<br> És én nem bánnám, ha rólam lenne szó... :) ))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13794 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Héhéhéhéé! Itt elvileg Lijről van szó, és nem Lestat 'hősködéséről' :) )) Megnéztétek egyáltalán azt a szexi képet??? :) ))) Nehogy má' a végén Elijah-rajongó legyek :D DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13793 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát hiába válaltam magamra a botrányhős szerepét?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13792 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cuki a pofi!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13791 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szeressük mi ja! Kis cukipofi!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13790 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha én nem szeretnék vitatkozni nem is Lestat-nak hívnának. Tényleg nem vettétek észre, hogy Ł-l szoktam aláírni a dolgokat?!<br> És köszönöm, hogy nem köveztetek meg!;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13789 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, ez már igaz! :) <br> De tényleg gyanús volt, hogy nem lehet vki ilyen hülye, hogy nem tudja felfogni ezeket a dolgokat!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13788 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem csak akkor tűnt fel, amikor egyszerre nment el Lestat és Ł... :) <br> Mindegy, szeretek vitatkozni én is. Csak kicsit idegesítő, mikor ugyanazt magyarázom már félórája :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13787 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Galadriel@13, kérlek ne írd be rendszeresen minden rovatba, hogy menjünk a csetre.
Köszi
ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13786 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> Nincs kedve valakinek az új chatre jönni dumcsizni?! A chatelős topicból lehet elérni, legalábbis én onnét mentem fel oda, és szerintem nem rossz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13785 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát Lestat, Te nem vagy semmi! :) )<br> A végén már nekem is gyanús volt, hogy pl. ugyanakkor mentetek el mindketten, meg gondoltam, hogy ÉSzAH az IP-címből gondolja, hogy azonosak vagytok.<br> Én imádok vitatkozni (nem veszekedni!) különböző témákról, de a végén már kezdett tényleg idegesítő lenni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13784 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<a href=http://www.tolkienonline.com/gallery/gallery_item.cfm?ID=3840>Ezt láttátok már?? Naggyon szexi :D DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13783 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Észikém, de hát olvastad a Lestat-t és Te is tudod, hogy nem véletlenül vagyok a Kópé Királyfi!;o)<br> És a vámpírok terem úgyis lezüllött engem nem zavarna, ha akármivel is feldobnád;oDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13782 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat én tudtam, hogy az L (még mindig nem találom a font-jelet) te vagy és feltűnő volt az is, hogy mennyire kapacitáltál a Legolason /jól szétcsettelve a topikot :-) /, hogy jöjjek már ide a Wood-ra. Meg hát ott van az IP cím ... Csak nem akartam rögtön az arodba mászni, reméltem, hogy észhez térsz. :-) Na így már jó. Viccnek rossz volt, de legalább tényleg észhez tértél. Ezt vártam tőled. Máskülönben bementem volna a RU-ra és Dúalon előzetes engedélyével a saját topikodban rúgtam volna virtuálisan jól szét a kis zrikódat. :-) )) Nehogy megsértődj! Ha nekem ilyenem van, hogy így viselkedek ideiglenes elmezavaromban - mert nekem is van ám ilyen - egy fórumon ugyanezt te is nyugodtan megteheted velem. <br> Bocs lányok az offért, de Lestatot már ismerem egy ideje, tudom, hogy tud ám normális hozzászólásokat is produkálni, de hitetlenkedésetekből arra következtetek, hogy ti is tudjátok. <br> Üdv mindenkinek. Imádjátok Elijah-t helyettem is, mert nekem minden kapacitásomat leköti Legolas. :-) <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13781 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<a href=http://www.tolkienonline.com/gallery/gallery_item.cfm?ID=5054>Nem tudom, láttátok-e már (nem volt türelmem átnézni tízezer bejegyzést :) ), de szerintem gyönyörű rajz! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13780 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ez mindjart maskepp hangzik mint az elozo bejegyzes...<br> Felolem borzolhatod a kedelyeket, de van egy hatar, amit nem erdemes atlepni. Pl az anyazas elegge tulvan ezen a hataron...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13779 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jóvan ez nem jött be, de csak vicc volt és Đ meg mint Észi azt ismeri Eurynome.Egyébként az egész arra volt jó, hogy változatosabb legyen a topic, mert tényleg mindig mindenki ugyanarról beszél és már mióta semmi új... hümm szerintem sem buzi és örülök, hogy nem hittétek el. Ja és az én mail címem nik@mail.matav.hu <br> Csak a gépem olyan, hogy nem rögzíti a nevet és az e-mail címet tehet minden bejegyzésnél begépelni fárasztó!<br> Lehet, hogy kicsit durva volt, de senki ne vegye a szívére mert ez csak ROSSZ VICC! <br> Jó későn jöttetek rá, pedig még néha így is szoktam aláírni a dolgokat... ügyik vagytok, komolyan!Mert titeket azért teljesen becsapni...<br> üdv>Ł

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13778 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat es Ł valoszinuleg azonos. Egyidejuleg irtak a kovetkezo cimrol:<br> line-28-238.dial.matav.net<br> Ez betarcsazos vonal, nem internetcafe vagy hasonlo... Ugyhogy valoszinutlen, hogy ket kulonbozo ember hasznalna egyszerre.<br> <br> Kedves Ł:<br> 1. Kizartnak tartom, hogy meleg lennel. Ismerek melegeket, egyik se viselkedne igy soha...<br> 2. Kizart, hogy 28 eves vagy. A szinvonalad egy ovodaseval vetekszik.<br> 3. De ha meg ugy is lenne mint allitod, akkor se jelentene a Te szavad ebben a vitaban semmit. Miert pont Neked hinnenk? A beirasaid nem Teged igazolnak. Egy rakas hazugsagnak tunik az egesz.<br> Fogadj meg egy tanacsot. Ha a neten akarsz igazolni valamit, akkor legy udvarias, megerto, es viselkedj tisztelettudoan, maskepp a kutya se fog adni a velemeyedre. Plane ha olyat irsz egy nyilvanos forumba, hogy: 'a k...a anyatokat'.<br> A velemeny nyilvanitas es a net szabadsagarol pedig annyit, hogy ha csinalsz egy oldalt, ott azt hangoztatsz amit csak akarsz, de ITT csak addig teheted amig en turom. Remelem ertheto voltam.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13777 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
lestat: (tudom, hogy nagyon alul van az írásod, de hát ez egy termékeny topic.. :) ) szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak, megvettem az im-et, mert 1 oldals cikk van benne róla. Az volt vicces, hogy mellette volt a Harry Potter, és baromira nem látszott, hogy 9 év van köztük. Amúgyí egy spontán interjú volt, hogy mit szól a hírnévhez meg ilyesfajta kérdések.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13776 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem állítom, hogy Lestat volt. Csak az IP-cím azonos. Hmmm ... Mert e-mailt egyikük sem ad meg itt a tolkien.hu fórumon. <br> Lestat, ha te vagy, akkor egy kicsit változtass a stíluson és hidd el akkor szívesen látunk (pontosabban látnak itt a lányok, mert én nem sokat vagyok itt, mondhatnám egyátalán nem) a véleményeddel együtt. Ha meg nem te vagy, akkor nyilvánosan elnézést kérek. Az IP cím azonban mindent elárul. :-) <br> Puszi<br> Észi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13775 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem nem Lestat volt... ez durva lenne tőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13774 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat: ez most komoly?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13773 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat, te vagy az? Mert ha igen, akkor villám gyorsan hagyd ezt abba kedvesem, mert lemoderállak. Egy fórumra nem azért járunk, hogy cinkeljünk, a véleményünket másképp is meg lehet mondani. <br> Csókjaim<br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13772 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Francba, másik hülye követeli a gépemet.Még visszatérek! Csak lejárt az időm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13771 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ł: azt, hogy miért szeretnéd mindenáron bebizonyítani nekünk ezt a dolgot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13770 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ł: ez igaz. Csak gondolhatnál a hallgatóságra is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13769 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor:mit értesz egész alatt?<br> boreg: az én jogom eldönteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13768 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ł: de nem mindegy, hogy ezt milyen hangnemben teszed meg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.510 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére