Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 2 hete #193777 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
a Hidalgo engem is érdekelne , ugyhoyg ha nem problém bepofátlankodnék én is.
Egyébbként hivatalos infok szerint julius 8 a Hidalgo HUn premier. de nyerő lenne egy premi elöttire benevezni .
Junius végén halkan jegyzem meg hogy felvételik vannak :(

és egyetértek Ancalima-val , nagyon szép és megható film :)
és remélem eredeti hanggal adják feliratozva , mert ugy az igazi ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193575 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Igazából én nagyon jó ötletnek tartom a topictalit! De lenne egy kis gond...az a baj, hogy manapság keveset járok ide....sőt kb. egy hónapja nem is voltam! és szinte megszakad a szívem, hogy kedvenc férfikarakteremet játszó színészről készül hujjdeari képek n élkül kell tengetnem mindennapjaimat! :cry: Húúú...Ez egész meghatóra sikeredett....nem? :P A lényeg az, ha még nem felejtetettek el, akkor én is bepofátlankodnék, arra a topictalira..... :twisted: Majd Nil(remélem) tájékoztat engem arról, hogy mikor, hol és hánykor megyünk találkozni!
Puszi és remélem nem olyan sokára megjavítja egy bácsi a számítógépemet és akkor majd visszatérek...mint Aragorn....Mint a király!
U.I.: Attól, hogy régen voltam, ne gondoljátok, hogy elfelejtettem a mi egyetlen Viggonkat és Aragornt sem.....hogy is felejthetném el! :oops:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193247 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én csak szigorlatozni fogok, és magasfokon támogatom a délutáni kikapcsolódást! :P

Idessetek, csajszik!!

Mivel a
MAMMUTban MINDEN HÉTFŐN 600 FT-OS KEDVEZMÉNY VAN, javaslom, menjünk oda és akkor!

Egy hétfő délutánt mindenki fel tud magának szabadítani Viggo kedvéért, UGYE? :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193233 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Topictali:
Úgy volt,hogy egy Hidalgo nézéssel lesz egybekötve(ha jól emlékszem..)

Jól emlékszel :-)
Ahogy bejön a film Magyarországra, az első hétvégén (vagy pénteken) szervezünk egy topiktalit (mint a régi szép időkben).
Még most sem tud róla senki semmi biztosat, hogy pontosan mikor. Van, ahol május végét írnak, van ahol június közepét-végét...
Amikor lesz, akkor lesz...
én államvizsgázni fogok akkortájt, de sztem vizsgaidőszakban is jól jön egy délutáni néhány órás kikapcsolódás, nem lányok? Pláne, ha Viggoról van szó!
No lássuk (csak igényfelmérés szempontjából), ki szeretne csatlakozni a "Hidalgonézőstopiktalihoz"?
A jelentkezéseket priviben várom, időpontmegjelöléssel együtt.
Ha sokaknak nem lesz jó azaz időpont, amiről még fogalmunk sincs, hogy mikor van, akkor átrakjuk :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193185 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jocii szerint van, aki kijönne ide Bécsbe júni végén Hidalgót nézni. 8O Hát, én itt leszek... :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193182 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Topictali:
Úgy volt,hogy egy Hidalgo nézéssel lesz egybekötve(ha jól emlékszem..)
Nem tudom mikor fogják bemutatni itthon a filmet,de könyörgöm a tali ne juni.11 előtt legyen!!!!
Szerintem sokmindenkinek vannak még juni elején vizsgái.


Június végén is.. :roll: de ha jól tudom július elején lesz bemutatva csak a film, ugyhogy ettől nem kell félni..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193180 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Topictali:
Úgy volt,hogy egy Hidalgo nézéssel lesz egybekötve(ha jól emlékszem..)
Nem tudom mikor fogják bemutatni itthon a filmet,de könyörgöm a tali ne juni.11 előtt legyen!!!!
Szerintem sokmindenkinek vannak még juni elején vizsgái.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193139 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bocsika, de nekem csak új Viggo és nem Aragorn képeim vannak!!! :oops: www.uolsinectis.com.ar/comun/mul ... php?id=627
Mekkora mázlisták egyesek!!!
Volt szó valami topictaliról, azt megejtjük valamikor, vagy megint lemaradtam?!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193135 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, akkor, hogy mindenkinek jó legyen, beszéljünk arról, hogy szerintetek lett-e valamilyen változása a filmbeli Aragorn karakternek?
Tehát,a filmbeli Aragorn ugyanaz-e mint a könyvbeli,vagy más?És ha más nektek tetszik-e?Stb...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193105 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jó, ár végtére is ez itt a FILM fórum... :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #193101 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na végre!Már épp akartam mondani,hogy ez nem csak Viggo topic,hanem Aragorn is!Szóval szerintem kicsit dumcsizhatnánk a Khirályról is! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #192903 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
2 jó kis fan art kép Aragornról:


www.kokopelli.org.uk/newageart/3D10_015.html

(ugyanaz a kép, csak színesben)
www.kokopelli.org.uk/newageart/3D10_014.html

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #192832 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aha, lesz... :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192623 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Ez a legjobb az egészben!Imádom!És mekkora igazság! :wink:


Úgy bizony!!! :up:

És ahogyan mondja! :oops: :P

Remélem, az Hidalgoba is be lesz csempészve néhány ilyen léleképítő életigazság.. :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192618 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja-ja sztem is,bár meg kell hagyni kemény figura,de ne felejtsük a szállóigéjét:"nem láttam még vadat,mely szánná magát;
a madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá,hogy sajnálja magát."
Ez a legjobb az egészben!Imádom!És mekkora igazság! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192583 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: De a J.I.Jane-ben a végén azért tök imádnivaló lesz :wink:

Jaj, iigen, ott én is úúgy szeretem! :D

Ahogy ránéz a lányra a végén.. az a kicsit félénk, szeretetteljes tekintet...

Olyan melegséget tudnak sugározni azok a hűvös, kék szemei, hogy nagyon!!! :oops:

Mondjuk nekem úgy egészében tetszett a film is, nem értem, mért nyilatkoznak róla egyesek olyan lesújtóan... :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192569 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hé!A 28 nap-ot én többször is megnéztem,de azon a bizonyos csókon kívül nincs más!És az is csak azért van,mert kicsit túl hajtott szegény és a szexel nyugtatja meg magát... :lol: (rossz az aki rosszra gondol :twisted: )A többihez nem tudok hozzá szólni,mert ezekből csak a G.I.Jane-t láttam.(meg azt a bizonyos Gyűrűk Urát :?: :wink: )
De a J.I.Jane-ben a végén azért tök imádnivaló lesz :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192330 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tééényleg, a GyU- ban is elég romantikus... :oops: Vagy azt beleszámoltuk? :roll:
Na szóval: azt akarjátok, hogy meséljek a filmből, de nem akarok szpoilert. 8O Ez ééérrrddeeekkeesss... :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192250 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Orsie írta: Legtöbb filmjében azért nem. A Ruby Cairó-ban is Andy McDowell eltűnt szerelme, de nem erre van kihegyezve a sztori... meg a 28 napban is van némi kapcsolat Viggo és Sandra Bullock között. Aztán ott a Pszicho remake - istenem, de szép popója van! (Ezer bocs... :oops: ) Meg ott van Nicole Kidmannel a.. huh, most nem jut eszembe a film címe... több film most hirtelen nem is jut eszembe.
Sok filmjében rosszfiút játszik, de az is jól áll neki nagyon! :mrgreen:

Igen, a Ruby Cairót elfelejtettem, a 28 napban pedig gyakrolatilag nincs "romantikus" jelenet, csak szex van 1 éjszakán Sandra Bullock-al (meg másokkal is) - de persze nem mutatnak semmit, mert a film nem erről szól, és Viggo is csak egy mellékszereplő.
A Psycho-ban szintén NAGYON mellékszereplő - kb 3x 2 percig tartózkodik a színen - és van ugyan egy ágyjelenet, de nem nagy szám. (Ahogy az egész film is tök gáááááz)
Nicole Kidmann-el az Egy hölgy arcképében játszott. A romantikus és tántoríthatatlan kérő, akinek soha nem lesz semmi esélye...szánalmas, de legalább romantikusnak lehet nevezni. (Ebben a filmben egyébként John Malkovich az aki hihetetlenül nagyot alakít!)
Ha valakinek eszébe jut még romantikus film, szóljon.
De ez eddgi csak 6 filmje, a harmincakárhányból...
és a legtöbben rossz fiút játszik:
:arrow: Börtönhalál (itt ő a szépfió a börtönben - aki természetesen véletlenül van ott...)
:arrow: Terror a Jachton (Itt megöli a Jacht tulajdonosát...)
:arrow: Amerikai Yakuza
:arrow: Egy lövés a fejbe, öt a testbe (itt is szadista állatot játszik...)
:arrow: Indián vér (no jó, ebben azért vannak jó képek :wink: , és assszem ez a legjobb filmje...)
:arrow: Darkly Noon Passiója
:arrow: G.I. Jane (itt ő a szadista örmester)
:arrow: Albínó aligátor
:arrow: Az utolsó esély (tengeralattjárós film, és "tiszta piros" az egész :lol: )
:arrow: Forráspont
:arrow: A kis szemtanú (de nem ő játsza a szemtanút;-), és alig szerepel vagy 2 jelenetben)
:arrow: Salvation (ennek a forgatásán ismerkedett meg a feleségével. A volt feleségével)
:arrow: A texasi láncfűrészes mészárlás folytatódik 3. rész (ez sem egy romantikus film...)
:arrow: A bőr tükre
:arrow: Carlito útja (itt Al Pacino a partnere)
:arrow: Az angyalok háborúja 1 rész (itt ő az ördög :twisted: , maga Lucifer - és zseniális, az egyik legjobb alakítása!!!! Nézzétek meg :arrow: Odeon videotékahálózat)
:arrow: Daylight - Alagút a halálba (felejthető film hiába Stallone a partnere...)
:arrow: Száguldás a semmibe...(no ez szintén egy nagyon izgalmas, megrázó film - érdemes megnézni!)
:arrow: A kisfiam pisztolya (elmegy)
:arrow: Ja, és még nem említettem, van valami Gyűrűk Ura c. hőseposz, abban is játszik...asszem :lol:

no jó, több most tényleg nem jut eszembe...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192245 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Legtöbb filmjében azért nem. A Ruby Cairó-ban is Andy McDowell eltűnt szerelme, de nem erre van kihegyezve a sztori... meg a 28 napban is van némi kapcsolat Viggo és Sandra Bullock között. Aztán ott a Pszicho remake - istenem, de szép popója van! (Ezer bocs... :oops: ) Meg ott van Nicole Kidmannel a.. huh, most nem jut eszembe a film címe... több film most hirtelen nem is jut eszembe.
Sok filmjében rosszfiút játszik, de az is jól áll neki nagyon! :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192234 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Neneneneneneneneneneneneneneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Úristen!Én nem fogom ki bírni!Áááááááááá ez olyan megható!
Amúgy engem azért érdekel,h van e szerelmi jelenet,mert nagggyon romantikus alkat vagyok.Pontosan milyen filmekben játszik szerelmest??????

Séta a Holdon, Tökéletes Gyilkosság...stb.

további részletek: www.tar.hu/viggom - mivel most be van halva a tar.hu, nem jut eszembe több filmcím. De tévedés, hogy a legtöbb filmjében szerelmest játszik, ez egészen biztos. (Láttam az összeset, és csak töredéke volt szerelmes...)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192223 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hidalgonak kék szeme van? :?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192182 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Neneneneneneneneneneneneneneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Úristen!Én nem fogom ki bírni!Áááááááááá ez olyan megható!
Amúgy engem azért érdekel,h van e szerelmi jelenet,mert nagggyon romantikus alkat vagyok.Pontosan milyen filmekben játszik szerelmest??????

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192149 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Áááljj!! :closed:

Ez már spoiler!!!


Ilyet ne! Mingyánelbőgömmagam!! :cry: :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192124 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viszont olyat bókol a randa csajszinak, hogy rászakad a plafon.. :quasi: Értsd: "Vak az, aki nem veszi észre, hogy milyen gyönyörű vagy." :)
HÁT EZT MEG HOGY KÉPZELI?!?!?! A HÁTAM MÖGÖTT ELJÁRKÁL EZZEL AZZAL? ÉS MÉG TESZI IS NEKI A SZÉPET????????????? :rmad2: :rmad2: :rmad2:
Viccen kívül: komolyan, ha nem kérdeztek, nem tudok mit mondani... Mert azt, hogy miről szl, tudjátok. Most eseteljem, mhogy bőgtem a végén, mikor szabadon ereszti Hidalgót? Meg amikor meg akarja könnyíteni a halálosan kimerült ló szenvedéseit?:bawling:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #192021 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ancalima Anarórë, mázlista vagy, hogy láthattad a filmet! De tényleg mesélhetnél kicsit részletesebben! Te láttad a filmet, Te tudod, mit kell elmesélni belőle!

Az miért fontos, hogy van-e benne szerelmi jelenet? Ugyanmár, nem ettől lesz jó a film! Viggo különben is annyi filmben szátszott már szerelmest, hogy most már az a nagy szám, ha nem azt játszik, szvsz. Nem baj, ha nincs benne csók, legalább nem fog mindenki irigykedni :D Nekem az a lényeg, hogy kb. másfél órán keresztül Viggót láthatom a vásznon! És a trailerekből ítélve nemcsak az ő alakítása kiváló, hanem az egész film is! (Bár én tuti elfogult vagyok :D ) Jaaj, alig várom, hogy lássam!!! *baromitürelmetlenikon*

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #191928 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Még egy csók se... :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #191790 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Váááá,ezt hogx csináltad?Én azt szeteném kérdezni,hogy van-e benne erősebb szerelmi jelenet vagy csak egy olyan "most tudd hogy szerelmesek vagyunk" szerű megjegyzés van? 8O :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #191724 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jó, csak kérdezzetek is, mert így magamtól... :oops: :lol:

:bombadil1: :bill1: (tudom, hogy itt Aragorn lenne illendő, de róla nincs kalaos emotikon.... :twisted: )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #191648 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta: kicsit részletesebben? *megölakíváncsiságemoticon*

Csatlakozom!

INFÓT KÉRÜÜNK!!! :closed:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.064 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére