Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 2 hete #187328 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta: Inczy: sokan leszünk a táborban, akik kedveljük Viggo-t ne aggódj. A topicba írogató embereknek legalább a fele ott lesz Minnel és velem az élen:-) (pl Sil, Artemisz, Adelard, Ranamarth...)

[size=9:3nv4pe5f]Jihííí!!! Ottleszek, ez már biztos!!! ?

(Bocsáss meg, Ana, ezt nem hagyhattam ki... :lol: :lol: :oops: )[/size]

Ami a hírforrást illeti, egy Átjárós körökben viszonylag járatos barátnőmtől tudom... :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #187270 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Artemisz, honnan származik ez a hír? Kitől hallottad? Én nem tudom ezt megerősíteni, de én is hallottam ilyen infókat. Legalábbis azok az emberkék, akik több hónapja azon fáradoznak, hogy Viggo Magyarországra jöjjön, ők azt állítják, itt lesz a nyáron. de perme ezt kétkedve hallja. Hiszem, ha látom...

Inczy: sokan leszünk a táborban, akik kedveljük Viggo-t ne aggódj. A topicba írogató embereknek legalább a fele ott lesz Minnel és velem az élen:-) (pl Sil, Artemisz, Adelard, Ranamarth...)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #187258 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
M.I. V.A.N. :?: :?: :?: 8O 8O 8O
Megállt bennem az ütő, de nem hiszem el.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #187254 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
en mindenesetre nagyon remenykedem!!!Micsoda hir!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187192 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo hazánkban ?
nem tom , de sok GYU-s lett igérve már hogy jön , de valahogy egyik se jutott Németországnál tovább :)
és nem hiszem hoyg Viggo pont egy Átjáró rendezvényre jönne el , mikor még az Oscarra se ment el :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187183 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Inczy írta: Amúgy közületek ki jön táborba? (bocs, hogy offtopic vagyok...) Csak hogy kikkel tudom ott is éljenezni a mi királyunkat... :wink: :lol: :hello: Ahol általában vagyok, ott mindig csak én szeretem Viggo-t... Szipp!


Én megyek ;) remélem legalábbis.. és azt is h találkozunk;) én is igy vagyok vele egyébként, az én környezetemmel.. de már mexoktam ... :roll:

ja, hogy ne legyek annyira off:
a cikk egy nagy hülyeség szvsz.. sztem ne is foglakozzatok vele, nem érdemes idegeskedni rajta, sztem már télleg nem tudnak mit kitalálni azért irják.. hogy is lenne leégve mikor ott a Hidalgo is, az uj filmje is.. és különben sem szokott a pénzen problémázni, ez pont nem jellemző rá ;)

remélem igaz, amit mondtál Atemisz, de én ugy vagyok vele addig nem hiszem amig nem látom;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187118 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én sem nagyon merem elhinni amíg nincs v.mi forrás,stb...Szóval valaki plíííz..(nem jó dolog az idegeimmel játszani... :) ) Annyira örülnék ha idejönne....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187114 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Artemisz, forrás? további infó? *perme gyanakszik*


*perme meg vállvonogat..* :? :roll:

Ennyit tudok, sajna....

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187107 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Artemisz, forrás? további infó? *perme gyanakszik*

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187089 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta: Ugyanis, ez már úgy tudom, majdnem 100%-os hír, hogy
VIGGO NYÁRON M.O.-RA JÖN!!!!![/color]


EZ KOMOLY???!! Mindjárt leájulok a széről... Ha idejön akkor Én tuti ott leszek!!!!! Kivéve ha...JÉZUSOM! Csak nehogy akkor jöjjön mikor külföldön leszek... 8O Mikor jön?????

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187079 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igazad van, tényleg le vagyok maradva, sajna... :cry:

Szal tényleg jön?!?!? DEjó dejó!! :bounce:
És tényleg, ide MO-ra? Nem csak a RingCon-ra megy Németországba? És pontosan milyen fesztivál? Gondolj gondolj!! :wink:
Meséljetek erről részletesebben is!! Köcci!! :D

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187074 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Intzy, te alul vagy informálva!! :lol: :lol:

Ugyanis, ez már úgy tudom, majdnem 100%-os hír, hogy

VIGGO NYÁRON M.O.-RA JÖN!!!!!

Vmi minndigelfelejtemmiisaneve-Fesztivál lesz.. De tul. képp mind1. Lényeg hogy JÖN!!

:dance: :bounce: :dance: :bounce: :dance: :bounce: :cheers:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #187043 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Valamit kell írniuk, úgy látszik jobb story-t nem tudtak kitalálni... :rmad2:
De ez tényleg annyi szempontból nevetséges... Egyrészt igen nehezen lehet ennyi idő alatt felélni a gázsit.. Másrészt abból, hogy a kulisszatitkokról emsél, igenis emg lehet élni!! Az interjúk elég sokat tudnak tejelni! És egyébként sem hiszem, hogy Viggo ennyire elszállt volna magától... Ő nem! Ugye? :roll:
Hisz ő a khiiiráály! :itscool: :lol:

Jújj, tök jó ez a tar.hu-s oldal!! Igazi csemege.. :wink:

Amúgy közületek ki jön táborba? (bocs, hogy offtopic vagyok...) Csak hogy kikkel tudom ott is éljenezni a mi királyunkat... :wink: :lol: :hello: Ahol általában vagyok, ott mindig csak én szeretem Viggo-t... Szipp!

Azon már nem is csodálkozom, hogy ekkora késéssel hozzák hozzánk a filmet! :? De legalább hozzák, ez is haladás! Bár hogy miért jó ez így nekik az számomra rejtély...

Apropó, Viggo nem szokott véletlenül utazgatni...? Mondjuk úgy Európa felé, mint többi társa tette és teszi még most is...? Mert tééényleg nem haragudnék meg rá, ha véletlenül gondolna egyet és eljönne errefelé... Én azzal is megelégszem, ha a közelbe jön, de tényleg! :wink: :wink: :cool2:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186855 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aldarion írta:

Ancalima Anarórë írta: EZ MEG EGY MEKKORA MARHASÁG!!!!!!!!
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... a6d6805730

Hát Viggo biztos nem csattan ki az örömtől, hogy ebből ekkora felhajtást csapnak... :x (-történetesen ha igaz, ha nem akkor meg pláne :? )


De hát nem lehet igaz, hiszen ott van a Hidalgo!!!! :shake:
Vasárnap megyek a moziba... :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186742 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: EZ MEG EGY MEKKORA MARHASÁG!!!!!!!!
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... a6d6805730

Hát Viggo biztos nem csattan ki az örömtől, hogy ebből ekkora felhajtást csapnak... :x (-történetesen ha igaz, ha nem akkor meg pláne :? )

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186726 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: EZ MEG EGY MEKKORA MARHASÁG!!!!!!!!
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... a6d6805730


Fúú :rmad2: no comment... :evil:

Hidalgós plakátok roppantul rulz!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186715 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: EZ MEG EGY MEKKORA MARHASÁG!!!!!!!!
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... a6d6805730

Jaj de utállom.... :evil: :evil: :evil: Úgy fel tudom húzni magam ezeken a cikkeken.Ennek a hülyeségnek semmi igazságalapja nincs!!!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186623 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mintha direkt csinálnák,hogy minden jó filmet több HÓNAP halasztással adnak! :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186612 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: IIIIGGGGEN?????????? :hein: :biggrin2: Akkor megyek megnézem.... :twisted: Itt, Ausztriában is? :?:

Ausztriában április 8, szóval igggen, te mázlista... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186603 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Inczy írta: Épp kérdezni akartam, hogy mit tudtok a Hidalgóról? Mikor hozzák a mozik? Külföldre és idehaza?

Külföldön március óta vetítik, nálunk valamilyen rejtélyes okból csak július 8-án lesz a bemutatója... :bawling:


IIIIGGGGEN?????????? :hein: :biggrin2: Akkor megyek megnézem.... :twisted: Itt, Ausztriában is? :?:

EZ MEG EGY MEKKORA MARHASÁG!!!!!!!!
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... a6d6805730


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186435 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem meg van a posztermagazin,sőt már kin díszeleg az összes Aragorn :fight: a falamon (ezért nincs már hely a falamon :evil: :wink: )!Van amelyik kiemeli királyi méltóságát :cool2: :sungl: ,de azért van amit elrontottak :crying: !

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186228 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Inczy írta: Tényleg és a Hidalgó-n kívűl milyen filmen is dolgozik még Viggo? Ajj, annyira kiestem most, szal meséljetek, milyen újdonságok vannak!!! 8)

www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... 90109e1a2b
De ha kicsit visszaolvasol, akkor mindent megtalálsz.
és itt is: www.tar.hu/viggom - már, ha működik a tar.hu

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186227 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Inczy írta: Épp kérdezni akartam, hogy mit tudtok a Hidalgóról? Mikor hozzák a mozik? Külföldre és idehaza?

Külföldön március óta vetítik, nálunk valamilyen rejtélyes okból csak július 8-án lesz a bemutatója... :bawling:

Inczy írta: És még vmi: tudtok nekem olyan oldalakat mondani, ahol GyU-s animék/mangák vannak? Iszonyúan tetszenek azok a rajzok!!! :lol: :wink:

Ez a kérdés inkább a Középfölde / Képek topicba való lenne, ha ott teszed fel, nagyobb eséllyel kapsz rá választ. :wink: De ilyenek pl
Darkmage képei szvsz, és az Elfwood keresője is segíthet...

Inczy írta: És még a GyU3-ra visszatérve...: láttátok a posztermagazinját? szegény Aragornról kevés az előnyös kép benne... :? De azért beszereztem, mert jobb, mint a semmi... :wink:

Én sajnos nem láttam, mivel nálunk idén valamiért nem lehetett kapni... :cry: Ha valakinek esetleg lenne egy felesleges példánya, nekem 2 van a TTT-s változatból, szívesen elcserélném az egyiket...

Inczy írta: Tényleg és a Hidalgó-n kívűl milyen filmen is dolgozik még Viggo? Ajj, annyira kiestem most, szal meséljetek, milyen újdonságok vannak!!! 8)

Legközelebbi filmje az Alatriste c. spanyol film lesz, egy zsoldost fog játszani, Alatriste kapitányt, aki valamiféle spanyol nemzeti hős...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186220 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hali! Újra itt! :D

Sajan időhiány miatt nem igen tudtam írkálni, meg annyit termeltetek, hogy alig bírtam nyomon követni... De most újra erre vetett a sors. 8)
Épp kérdezni akartam, hogy mit tudtok a Hidalgóról? Mikor hozzák a mozik? Külföldre és idehaza?

És még vmi: tudtok nekem olyan oldalakat mondani, ahol GyU-s animék/mangák vannak? Iszonyúan tetszenek azok a rajzok!!! :lol: :wink:

És még a GyU3-ra visszatérve...: láttátok a posztermagazinját? szegény Aragornról kevés az előnyös kép benne... :? De azért beszereztem, mert jobb, mint a semmi... :wink:

Tényleg és a Hidalgó-n kívűl milyen filmen is dolgozik még Viggo? Ajj, annyira kiestem most, szal meséljetek, milyen újdonságok vannak!!! 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186213 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez jó kérdés!Úgy tűnik mostanában nem sokan akarnak beszélgetni róla!
Nos én azt szeretném "mondani",hogy mostanában egyre jobban reklámozzák a Hidalgót!Szerintem tök jó lesz!Alig várom! :P

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #186182 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket!! :D Viggo-nak is ;)

amugy mért van ilyen pangás?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #185853 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,most volt az HBO-n a Hidalgo bemutatója a Mozi,mozi,mozi-ban!Már imádom,főként azt a rész,amikor Viggo azt mondja:"Rám mondhatsz bármit,de a lovamat ne sértegesd!"...Aztán puff!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ szép ütés!!!!!!!!!
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET Neketek és VIGGO MORTENSEN-nek!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #185796 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt egy montázs a koronázásról:
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=2728 :aragorn1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #185741 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát ez tök jó!Amúgy szerintem ezekből a pillanatokból látszik,hogy ez egyikük számára sem csupán :cry: egy munka volt!!!!!!!!!!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #185732 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Emlékeztek arra a régi képre, amikor Orli még a FotR Cannes-i bemutatóján megcsókolja Viggo-t? Itt van a videó róla (picike, de megéri... :wink: )
jobb egérgomb, cél mentése...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.023 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére