Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 1 hónapja #184082 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vadiúj képek Viggo-ról:
www.livejournal.com/users/movie_ ... 15325.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #184070 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Csáó!Én ,mivel aláírás mániás vagyok szeretném megkérdezni,hogy tud-e valaki írni nekem egy Viggo címet?! :roll:
Amúgy meg a cinema egy oldalas cikkében,azt mondta az egyik kiállításáról,hogy:"...tudom,hogy nem a képeim miatt jöttek-kajánul mosolyog :evil3: .-De ha már egyszer eljöttek,akkor remélem,hogy tetszett nekik.De ha nem,hát nem!"
Bocsi,hogy ezt csak így beszúrtam,de nekem nagyon tetszett! :itscool:
"Renich i lú i erui govannem?":arwen1:
"Nauthannen i ned Ól reniannen" :aragorn3:

De egyébként mindenféle infót megtalálhattok róla MAGYARUL
a www.tar.hu/viggom oldalunkon (már amikor a tar.hu műxik...)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #184035 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ranamarth: Viggo kb tavaly óta nem válaszol a rajongói levelekre. Egyáltalán. Méghozzá azért, mert korábban személyesen válaszolt, de több millió levélre már nem tud válaszolni, és inkább tölti a szabadidejét a családjával. Úgyhogy azóta csak személyesen lehet tőle aláírást szerezni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #184027 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Csáó!Én ,mivel aláírás mániás vagyok szeretném megkérdezni,hogy tud-e valaki írni nekem egy Viggo címet?! :roll:
Amúgy meg a cinema egy oldalas cikkében,azt mondta az egyik kiállításáról,hogy:"...tudom,hogy nem a képeim miatt jöttek-kajánul mosolyog :evil3: .-De ha már egyszer eljöttek,akkor remélem,hogy tetszett nekik.De ha nem,hát nem!"
Bocsi,hogy ezt csak így beszúrtam,de nekem nagyon tetszett! :itscool:
"Renich i lú i erui govannem?":arwen1:
"Nauthannen i ned Ól reniannen" :aragorn3:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #183575 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
vannak lovai? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #183543 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #183530 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszike,már be is raktam! :D :fight:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #183489 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Findulias,nekem meg van a 4lotr DVD.Pontosan,hol van ez a bővítmény,amit mondtál? :?:



A 2-es extra-lemezen => Forgatás => A szereplők szövetsége

Itt mindenki sztorizik, és kb az egyharmadánál jön Viggo.

Jó szórakát! :wink:

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #183060 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Findulias,nekem meg van a 4lotr DVD.Pontosan,hol van ez a bővítmény,amit mondtál? :?:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182609 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nimrodel Melian írta: A tűz óceánja [size=9:1e69eiro]/honnan jön ez a cím?/[/size]

Ocean of Fire, ez annak a sivatagi távolsági lóversenynek a neve. :wink:

Egyébként Viggo meg is vette T.J.-t, és hazavitte. Viszont az a két ló, amelyiket a Gy.U. után vett, még Új-Zélandon lakik. És a legújabb könyve is a lovakról szól. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182594 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy TV-újság cikke:

„Mortensen legjobb partnere
Mire van szüksége egy jó színésznek ahhoz, hogy igazán jó legyen? Egy másik jó színészre: egy inspiráló partner fél siker. Viggo Mortensen alig hagyta el Középföldét, máris visszatér a mozikba. Ismét kalandort [size=9:37jpbqc0]/ismét... Aragorn kalandor?/[/size] alakít, ám ezúttal nem segítik különös társak, egyedül kel keresztüljutnia a sivatagon. Egyvalakire azonban most is számíthat [size=9:37jpbqc0]/na vajon kire.../[/size]: a lovára. A tűz óceánja [size=9:37jpbqc0]/honnan jön ez a cím?/[/size] (Hidalgo, hazai bemutató július 8.) ugyanis egy rettenthetetlen lovasról és egy megnyerhetetlen, hosszú távú lovas kalandversenyről szól. [size=9:37jpbqc0]/Eddig sok újat mondott./[/size]
A sivatagban töltött napok után az ifjú sztár azonban azt állítja, hogy ha jól játszott, azt leginkább kiváló társának, lovának köszönheti.
Ha a filmesek állattal dolgoznak, többnyire több egyforma lóra vagy kutyára érkezik megrendelés az idomárhoz - így mindig egy pihent, friss állat kerülhet a sztár mellé. Ezúttal azonban Mortensen lova olyan egyéniség, hogy nem volt lehetőség csalásra.
- T. J. (a filmben szereplő musztáng igazi neve) fantasztikus társ! - lelkendezett a forgatás végén Viggo Mortensen. - Mindenre pontosan reagált, mindent eljátszott, mindig figyelt rám. Egyéniség. Néha morcos, néha féltékeny vagy bíztatja az embert. Ha ö nincs, én is biztosan rosszabbul játszom. Így viszont bizonyítanom kellett neki is. A tűz óceánja nem tőlem jó, hanem a kettősünktől!”

És a hitelesség kedvéért: járt még hozzá egy ilyen kép is: elessar.us/files/wallpapers/viggo10.jpg

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182586 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Már én is több helyen olvastam, hogy Viggo tényleg ennyire beleélte magát a szerepbe.
A FOTR 4lemezes DVD-n vannak riportok, amikben pl arról nyilatkozik,
hogy egyszer igazoltatták a rendőrök, és a hátsó ülésen, bizony, ott volt a
kardja. Készült néhány jegyzőkönyv........

ha lehetőségetek van rá, nézzétek meg ezeket az extrákat, nagyon érdekes és mulatságos!
Ki is lehet kölcsönözni!

Namarie!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182540 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azért Stuart Townsend sem egy rossz választás... csak Aragornnak nem volt megfelelő

Lestatként
Lestatként a kárhozottak királynőjével
Dorian Grey-ként

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182537 Írta: Niessa
Niessa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Penngaladiel:Kösszi,megvilágosodtam :wink:

szerintetek a 4.pont nem oan mítosz jellegű kicsit?Amúgy el tom képzelni Vigről.


Nem tudom, én simán el tudom képzelni Viggóról, hogy az erdőben bóklászik esténként, és hogy maga főz vacsorát! :biggrin2: ( bár az, hogy még vadászik is... 8O na, az elég érdekes!!)


"Nem sötét leszek, de szép, akár a hajnal.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182532 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Penngaladiel:Kösszi,megvilágosodtam :wink:

szerintetek a 4.pont nem oan mítosz jellegű kicsit?Amúgy el tom képzelni Vigről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182525 Írta: Amariel
Amariel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Oh! Így már nekem is sokkal érthetőbb!! :itscool: Köszike! :wink:

Renich i beth i pennen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182522 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fordítás (bocs ha kissé magyartalan):

1. Peter Jackson választása először Stuart Townsendre esett. Viggónak telefonon ajánlották fel a szerepet, miután Jackson rájött, hogy Townsend túl fiatal volt a karakterhez. A fia, Henry beszélte rá, hogy fogadja el, és másnap már a repülőn ült Új-Zéland felé.

2. A színészgárda szerint Viggo úgy tekintett a kardjára, mint a szerep megértésének kulcsára. Talán ez volt az oka annak, hogy mindenhová magával vitte.

3. A stáb elmondása szerint Viggo annak ellenére, hogy utolsó pillanatban csöppent bele a forgatásba és alig jutott ideje a felkészülésre, azonnal a legjobb kardvívóvá vált az összes színész közül.

4. A sajtóban megjelent cikkek alapján elmondható, hogy annyira mélyen kötődött az általa játszott szereplőhöz, hogy szokásává vált kóborolni az erdőben éjszakánként, vadászni és megfőzni a saját ételét, megjavítani a saját jelmezét és megélesíteni a kardját, mint ahogy Aragorn is tette volna.

5. Viggo fia, Henry statiszta volt néhány rohani jelenetben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182517 Írta: Myriel
Myriel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát...én se sokat értek belőle :oops: :oops:
Sajnos.

Aiya Earendil, elenion ancalima.
Üdv néked Elendil, csillagok legfényesebbike!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182510 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ancalima által aranyosnak titulált vmiket összefoglalná nekem vki magyarul??lécc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182217 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Felagund írta: büzsü: :D
Bocs, hogy megint beszólok, de az 'i aran' megintcsak (szvsz) sindarin móddal, és tutibiztosan hyarmen nélkül írandó...
A ninque alda jó, csak én inkább Alda ninquének mondanám...

:arrow: Nyelvek és írások topic ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182212 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, mivel egy ideje már csak lógok itt, most beteszek néhány képet is... :lol:
www.just-dreaming.com/estel/gall/lord65.jpg
www.just-dreaming.com/estel/gall/lord64.jpg
www.just-dreaming.com/estel/gall/wall03b.jpg

Ezek meg aranyosak:

1. Peter Jackson's first choice for Aragorn was Stuart Townsend. Viggo was offered the part by phone when Jackson realized Townsend was too youg for the character. He was convinced by his son Henry to accept the role: the morning after, he was on a plane to New Zealand.

2. According to the cast, Viggo saw his sword as the key to understand his character. That's probably the reason why he took it with him everywhere he went.

3. According to the crew, though Viggo was the last to join the troupe and thus had very little time to train, he instantly became the most skilled swordman of the cast.

4. According to the press, he was so deeply bound to the character that he used to wander in woods by night, camp under the moonlight, hunt and cook his own food, repair his own costume and sharpen his own sword, just the way Aragorn would have done it.

5. Viggo's son, Henry, played as an extra during some scenes in Rohan.

És gondoljatok bele, most ezt is bámulhatnánk ehelyett!!!


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182191 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
büzsü: :D
Bocs, hogy megint beszólok, de az 'i aran' megintcsak (szvsz) sindarin móddal, és tutibiztosan hyarmen nélkül írandó...
A ninque alda jó, csak én inkább Alda ninquének mondanám...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182190 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez már a koronázáson van?

Épp a múltkor vetettem fel a Boromir-topicon, hogy vajon akkor Aragorn viseli-e Boromir karvédőjét?
Merthogy én mindig gondoltam, hogy annak lesz még szerepe..

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182187 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt egy újabb háttér(800*600)...szóljatok, ha valakinek kell 1024*768-ban is mert, akkor azt is elküldöm...

aureentuluva2004.125mb.com/aragorn1.html

:D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182161 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182101 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Érdekel,küldj lécci! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182087 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A kép alján ez van írva: "i haran pel !" - vagyis "A király visszatér"

Ha még érdekel háttérkép, majd küldök, csak írjátok..... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182049 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szvsz a kép(mmint az az ölelgetős)nem ciki,csak megállapítottam,h nem lennék a csaj helyében.Amúgy lehet,h tök jóba vannak meg minden,csak ez nem jön le képről túlzottan.
büzsü:tök jó,mi van a kép alá írva?Kb el tom olvasni csak nem pontosan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #182013 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem egész jó kép.Nekem is sok van.Egyébként még tegnap,amit Sil rakott fel videó;nekem nagyon tetszik!Még nem hallottam erről a filmről...de nagyon "isteni" gonosz :twisted:
Hú...egész beleborzongtam! 8) :roll: :D :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #181999 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok! Csináltam egy Aragornos hátteret (800*600), remélem tetszik, nekem nagyon... :D :D

aureentuluva2004.125mb.com/aragorn.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.913 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére